forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR EX 204 THUNDERMAN

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
piquet Posted - 06/10/2011 : 17:58:07
došao u SNK

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DeeCay Posted - 11/10/2011 : 11:05:13
Ova epizoda je kraljevski šund... Volio sam je kao mlad, a i dandanas mi je simpa. Mora čovjek voljeti ovakve stvari. Još kad vidim Gambin crtež ovo me lijepo podsjeti na one fantastične epizode iz Malog Rendžera, Teleskopulos, ili slične horor epizode.
djukak Posted - 10/10/2011 : 15:54:50
quote:
Originally posted by premujanin

Hmmm...al opet na ovoj originalnoj je "ferri g." između nogu a na extra pored desnog koljena kao na tutto! Stalno nešto mixaju :)



Prebacili su ga jer bi bio pokriven naslovom. Često to rade. Uporedi...
premujanin Posted - 10/10/2011 : 15:37:41
Hmmm...al opet na ovoj originalnoj je "ferri g." između nogu a na extra pored desnog koljena kao na tutto! Stalno nešto mixaju :)
djukak Posted - 10/10/2011 : 12:40:24
quote:
Originally posted by teller

i opet Ludens uzima naslovnice iz tutto edicije, čas tamo čas vamo...ko če to razumjet?..ne smeta mi ali je zanimljivo, to tako šalju materiale iz Bonellija izgleda?



U stvari ne uzimaju. I ova je iz originalne serije.





Uporedi pa ćeš videti. Potpis je kao na originalu. Koren levog drveta, boje, donji kraj lijane...
teller Posted - 10/10/2011 : 10:08:10
i opet Ludens uzima naslovnice iz tutto edicije, čas tamo čas vamo...ko če to razumjet?..ne smeta mi ali je zanimljivo, to tako šalju materiale iz Bonellija izgleda?
senad7 Posted - 10/10/2011 : 06:23:57
Tad je bila kriza u Dnevniku pa su stripovi iz tog perioda bili loseg kvaliteta a i tiraz je bio umanjen.
Porter Posted - 10/10/2011 : 00:51:41
Bas je bio los papir naslovnica ovog perioda ZS,vrlo je tesko ocuvati strip a da ne bude ostecenja.
velka031 Posted - 09/10/2011 : 19:47:36
quote:
Originally posted by Hajo

Eh, da, ovo me vraća natrag kroz vrijeme... Kad vidim ovu naslovnicu, doslovno mogu osjetiti onu staru, malčice hrapavu naslovnicu Zlatne serije...



Da
Imam dosta ZS iz tog vremena i sve su malko hrapave...
miskod66 Posted - 09/10/2011 : 14:19:12
Sjajna prica! Ipak, naslov jeste malo bezveze, meni uvek ostaje Covek Munja.
Combatrock Posted - 09/10/2011 : 12:42:50
Vuk SAMOTNJAK IMA KULTNI STATUS...
Hajo Posted - 09/10/2011 : 00:38:55
Eh, da, ovo me vraća natrag kroz vrijeme... Kad vidim ovu naslovnicu, doslovno mogu osjetiti onu staru, malčice hrapavu naslovnicu Zlatne serije...
premujanin Posted - 08/10/2011 : 11:46:41
vatreni se ugasili... ali ostane nam ovaj novi extra da guštamo i čekamo sljedeći!
teller Posted - 07/10/2011 : 21:12:33
držim palčeve za vatrene, a tempo mjesečno je za Zagora prespor.
Barney Posted - 07/10/2011 : 20:02:01
danas sam ga kupio i pospremio u vitrinu i sada je u drustvu sa jos 203 glancera xD
radite vi sada sta god zelite... bidajte na stripove, gledajte neki film i papajte kokice... barite komade... (manite se alkohola), ja fino odoh u vitrinu uzet ovu pricu i malo ju citat (na hrvacki xD) a zavrsit cu kraj price sa ZS Covek Munja jer stvarno mi se neda cekat jos mjesec dana da izadje Vuk samotnjak a kad izadje necu imat strpljenja da zavrsim ovu pricu, znam da cu odmah poceti citati pocetak Vuka Samotnjaka

P.S. - svi koji veceras navijate za "vatrene" protiv Grka... NE GUBITE ZIVCE, SJETITE SE DA NAM JE SVAKU TEKMU TAK :)
http://www.youtube.com/watch?v=2dvYG_hJxyM
velka031 Posted - 07/10/2011 : 18:58:39
quote:
Originally posted by Leonid

Jako dobra priča no Gamba mi je očajan.Kad god on crta ja navijam da epizoda što prije završi.
Ova sljedeća epizoda Vuk Samotnjak mi djeluje vrlo obećavajuće.
Što se tiče naslovnice i imena Thunderman,moram reći da mi se dopala,bolje zvuči nego čovjek-munja ili slično.



Vuk Samotnjak je strašno dobra priča, meni osobno najbolja u ovom periodu.
Leonid Posted - 07/10/2011 : 13:15:32
Jako dobra priča no Gamba mi je očajan.Kad god on crta ja navijam da epizoda što prije završi.
Ova sljedeća epizoda Vuk Samotnjak mi djeluje vrlo obećavajuće.
Što se tiče naslovnice i imena Thunderman,moram reći da mi se dopala,bolje zvuči nego čovjek-munja ili slično.
acestroke Posted - 07/10/2011 : 12:53:40
a sto to nema naslovnice...?
piquet Posted - 07/10/2011 : 11:38:42
da...sve meni jako drage priče iz djetinjstva...sjećam se kada mi je tata donio čoveka munju...koja sreća je to bila!
globinjo Posted - 07/10/2011 : 10:59:34
quote:
Originally posted by Barney

Odlicno! Al naslov je los. Covjek Munja bi bilo puno bolje al sta ces, ne moze sve biti savrseno.
Sada ce biti jedan duzi period odlicnih prica.. iza "Gromovnika" dolazi Vuk Samotnjak (meni jedna od najdrazih prica), pa Demonska maska, pa Kobna mreza (nekako mi nije legla ta prica, ne znam zasto, mozda jer mi je naslovna ruzna), al onda dolazi odlican serijal Crna kula sa na nastavcima (odlicna prica i odlicne naslovne stranice) pa Troglava Azdaja, Jednooki Dzek, Ubica iz Darkvuda, Rendal Mutant, Timber Bill...Povratak Eskima, pa Supermajk..i td... minimalno 4 godine odlicnih prica jedna za drugom, takodjer i odlicne naslovnice...kako cu se gustat svaki mjesec :).. procitao sam svaku pricu tisucu puta al jednostavno mi nikad ne dosade..


teller Posted - 07/10/2011 : 09:01:19
meni je Thandermen sasvim ok, djeluje nekako ozbiljnije i opasnije od recimo Čovjek munja(to bi mogao biti i Bold recimo,ili neki jako brz čovjek), tako da naslov odličan,naslovnica isto, Gamba tu sasvim pristojan...MENI SVE OK i čestitke Ludensu,jedino su ga mogli malo ubrzati ali to je več stara štorija.
REJS Posted - 07/10/2011 : 02:45:02
Budi lepe uspomene,menjao sam se sa drugom za ovaj strip.Bio je lep i suncan dan pre mnogo godina.proslo je mnogo,mnogo godina ali se naslov ovog stripa i prica urezao negde u podsvesti i uvek kada vidim ovu pricu ukljucim vremeplov.
King Warrior Posted - 07/10/2011 : 00:22:00
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie


ovo Thunderman
mi malo
kao superherojstina


pa to i jeste superherojstina.
Thunderman je meni bolji naziv, i to pored sve nostalgije.
Sneaksie Thiefsie Posted - 07/10/2011 : 00:18:26
drogarica me zvala Ironman
jer mi gvozdje u krvi bilo na maksimumu
tako da...
DeeCay Posted - 07/10/2011 : 00:16:07
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie
ovo Thunderman mi malo kao superherojstina


A što bi rekao onda na staru Nolittinu epizodu "Ironman"? Superherojština ili Black Sabbath?
Sneaksie Thiefsie Posted - 07/10/2011 : 00:04:43
bas sam voleo ovu epizodu

nesto se i bio zabrinuo za Zagora

Gamba mi je tu i legao
za razliku od Ciko u Drakulinom dvorcu
recimo

ovo Thunderman
mi malo
kao superherojstina

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000