forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Veseli Četvrtak 04.12.2008.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Going-Going Posted - 08/12/2008 : 11:56:32
Dylan Dog - Super book 2
Dilan Dog predsavlja Gručo
piše: Claudio Chiaverotti
crta: Luigi Piccatto
piše: Pasquale Ruju
crta: Luigi Piccatto
piše: Paola Barbato
crta: Luigi Piccatto
piše: Tito Faraci
crta: Luigi Piccatto



Mister No 11
Godišnje doba u paklu
pise: Luigi Mignacco
crtaju: Fabrizio Busticchi & Luana Paesani



25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Cholo Posted - 11/12/2008 : 17:31:40
Nema dovoljno??!! Ne izlazi na svim trafikama??!! Preskacu se brojevi??!! Da li ste vi culi za zakon ponude i potraznje?
Sta bi bilo kada bi svuda i uvek bilo? Gde go pogledas stripovi. Svi brojevi. Vise na stipaljkama i u rafovima. I tako non stop savki dan ceo dan. Da li bi bilo zanimljivo i da li bi odrzalo cenu? JOK. Ovako malo stopiraju, malo izostave, malo preskoce. I odrze potraznju i interesovanje.
Ser_Gile Posted - 11/12/2008 : 11:56:44
Zagor je super ali mislim da ima dosta izdanja sa ovim junakom, nadam se nekom specijalu i drugih junaka. Znali neko od kog broja krece Nik i tempo izlazenja?
---dp--- Posted - 11/12/2008 : 03:42:24
Sto se tice dobro retusiranog Mister Noa (vidim da je palo par pohvala), pogledajte sve prethodne brojeve pa cete videti da je taj donji deo naslovnice dobro retusiran u svim prethodnim brojevima izuzev u broju 10, dok je gornji retusiran samo u broju 4 i nigde vise vec je udaren fade out tamo gde je potrebno retusiranje a gde je jednobojna pozadina, tu nema sta ni da se retusira, tako da ovaj broj nije ni po cemu ni bolji a ni gori od prethodnih. Vracam se starom misljenju da je ovakav izgled korica Mister Noa sto puta bolji od onog rugla od "Bonellijevog" originala, sto se vidi i po ovoj. Ostaje samo pitanje neke nove profine potrebe da ne centrira naslov, ovde je donji deo stavio tacno medju Mister Noova stopala, kao da je poceo da vodi racuna o tome koje ce delove crtea prekriti a koje ne, ali po meni za to nema potrebe u ovom slucaju.
---dp--- Posted - 11/12/2008 : 03:36:38
quote:
Originally posted by Colt

quote:
Originally posted by dubac

quote:
Originally posted by Colt

Ne


Colte odabrao sam ovde to da napisem jer je najsvezija tema oko Veselog Cetvrtka pa se nadam da ces videti.
U Kragujevcu ne izlaze stripovi VC-a.
Bar ne svi.....
Ovaj problem je bio i ranije pa sam ja intervenisao kod Slobe i onda se stvar popravila ali u poslednje vreme problem je opet eskalirao.
Na primer Odabrane price br.2 uopste nisu izasle kao ni DD Super Book br.2.
Cico je izasao posle par dana zakasnjenja ali je bar izasao.
To vazi za Futurine kioske ali oni su vise od 90% mreze u gradu jer je Futura kupila pre par godina i lokalnog distributera "Duvanpromet" tako da su monopolisti.
To znaci da se stripovi mogu naci samo na privatnim kioscima ili kod kolporetera sto nije dovoljno.Tu obicno stize po jedan primerak.Na primer DD Super Book na danasnji dan je imao samo jedan primerak kod jednog privatnika i ja sam ga uzeo.Posao sam sa namerom da kupim vise primeraka ali nije bilo.Pola grada sam prejurio i potrosio skoro dva sata vremena.To sam uradio sad i vise nikada.Jednostavno toliko dokon nisam.Sledeci put kada budem kupovao neki strip VC otici cu na svoj kiosk i eventualno dva tri dalje i ako ne nadjem necu ni kupiti.
Znam da nije vasa krivica vec distributera tj. Future ali ja se vama obracam jer ste jedina adresa koja pretpostavljam moze da izvrsi uticaj na Futuru.
Jos jedna interesantna stvar oko toga je da se to desava kada u paru treba da izadju jedan regularan broj nekog junaka i jedno Specijalno izdanje.Uobicajeno je vec postalo da dodje samo regularno a da se specijal uopste ne pojavi evo kad su Odabrane price u pitanju ni dve nedelje od izdavanja.
Kada u paru izlaze dva regularna izdanja onda je sve normalno.Recimo Zagor i Tex ne kasne cetvrtkom.
Molim te da mi odgovoris da li postoji mogucnost da preduzmete nesto sto bi resilo taj problem.



Tek sada sam video ovaj post. Ne znam o čemu se radi, moraću da proverim.



To za Novi Sad sto je plavi napisao sam i ja primetio, ali posto sam u Novom Sadu samo jednom nedeljno, nisam bio siguran da li je tako svugde ili samo tamo gde se ja krecem. Da dodam jos i to da je ista situacija u S. Mitrovici. Zagor OP 2 i DDSB 2 ne mogu se naci na "Futurinim" kioscima (moram proveriti za "Stampine"), za sada sam ih video samo na privatnim kioscima
okiboki Posted - 10/12/2008 : 18:58:37
quote:
Originally posted by teller

Majko mila, kako mi nedostaje ono Going goingovo: Izvolte: Tex 4 i Zagor 12.
Još da Blaža odradi savršen posao-kojeg li pustoša na forumu.
Nekako se mi taj VČ zavuko u srce, bez njega sam tužan i žalostan...smrc...
Halo goingiču...očeš li naslovnice?

Stvarno,stalno kasni u poslednje vreme.Pa dobro sacekacemo mi njega do sutra.
okiboki Posted - 10/12/2008 : 18:57:34
quote:
Originally posted by teller

Majko mila, kako mi nedostaje ono Going goingovo: Izvolte: Tex 4 i Zagor 12.
Još da Blaža odradi savršen posao-kojeg li pustoša na forumu.
Nekako se mi taj VČ zavuko u srce, bez njega sam tužan i žalostan...smrc...
Halo goingiču...očeš li naslovnice?

Stvarno,stalno kasni u poslednje vreme.Pa dobro sacekacemo mi njega do sutra.
teller Posted - 10/12/2008 : 17:39:01
Majko mila, kako mi nedostaje ono Going goingovo: Izvolte: Tex 4 i Zagor 12.
Još da Blaža odradi savršen posao-kojeg li pustoša na forumu.
Nekako se mi taj VČ zavuko u srce, bez njega sam tužan i žalostan...smrc...
Halo goingiču...očeš li naslovnice?
Colt Posted - 10/12/2008 : 14:19:51
quote:
Originally posted by dubac

quote:
Originally posted by Colt

Ne


Colte odabrao sam ovde to da napisem jer je najsvezija tema oko Veselog Cetvrtka pa se nadam da ces videti.
U Kragujevcu ne izlaze stripovi VC-a.
Bar ne svi.....
Ovaj problem je bio i ranije pa sam ja intervenisao kod Slobe i onda se stvar popravila ali u poslednje vreme problem je opet eskalirao.
Na primer Odabrane price br.2 uopste nisu izasle kao ni DD Super Book br.2.
Cico je izasao posle par dana zakasnjenja ali je bar izasao.
To vazi za Futurine kioske ali oni su vise od 90% mreze u gradu jer je Futura kupila pre par godina i lokalnog distributera "Duvanpromet" tako da su monopolisti.
To znaci da se stripovi mogu naci samo na privatnim kioscima ili kod kolporetera sto nije dovoljno.Tu obicno stize po jedan primerak.Na primer DD Super Book na danasnji dan je imao samo jedan primerak kod jednog privatnika i ja sam ga uzeo.Posao sam sa namerom da kupim vise primeraka ali nije bilo.Pola grada sam prejurio i potrosio skoro dva sata vremena.To sam uradio sad i vise nikada.Jednostavno toliko dokon nisam.Sledeci put kada budem kupovao neki strip VC otici cu na svoj kiosk i eventualno dva tri dalje i ako ne nadjem necu ni kupiti.
Znam da nije vasa krivica vec distributera tj. Future ali ja se vama obracam jer ste jedina adresa koja pretpostavljam moze da izvrsi uticaj na Futuru.
Jos jedna interesantna stvar oko toga je da se to desava kada u paru treba da izadju jedan regularan broj nekog junaka i jedno Specijalno izdanje.Uobicajeno je vec postalo da dodje samo regularno a da se specijal uopste ne pojavi evo kad su Odabrane price u pitanju ni dve nedelje od izdavanja.
Kada u paru izlaze dva regularna izdanja onda je sve normalno.Recimo Zagor i Tex ne kasne cetvrtkom.
Molim te da mi odgovoris da li postoji mogucnost da preduzmete nesto sto bi resilo taj problem.



Tek sada sam video ovaj post. Ne znam o čemu se radi, moraću da proverim.
dubac Posted - 10/12/2008 : 12:19:01
quote:
Originally posted by sai

@ Dubac:Ja dolazim u subotu u KG,ako ti treba neki strip javi,mogu da ti ponesem pa se nadjemo negde.






Hvala druze na ponudi.Nije problem meni da nadjem stripove jer imam puno nacina kako ih nabavljam.Na kiosku volim da kupim jer je nezamenjiv osecaj a ono sam napisao jer mislim da VC ima direktnu stetu u broju prodatih primeraka zbog ove lose distribucije specijala.
plavi Posted - 10/12/2008 : 12:06:03
Za sve potencijalne kupce DYD SUPERBOOK-a, ovo izdanje se u NS moze naci samo na kioscima STAMPE.
Isto kao sferin magicni donedavno :(
cgmiki Posted - 10/12/2008 : 00:18:07
Hvala, misterx381.
Tex Willer Posted - 09/12/2008 : 21:29:18
quote:
Originally posted by misterx381

Malo proguglaš i to je to. Inače skoro sve informacije imaš na ovom forumu i na Bonelijevom sajtu samo što su malo razbacane. Inače pošto vidim da vam se ovo sviđa otvorio sam temu
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=32603
u podforumu Popisi, biografije, bibliografije gde imate sve ovo samo malo preglednije.



Ma zevao sam ja na SBE sajtu,al' nista ne kapiram. Jedino da jurcam sve po naslovima,al' ni to mi nije islo od ruke.
Super ti je topic,hvala puno jos jednom
Tex Willer Posted - 09/12/2008 : 21:18:34
Hvala ti puno misterx381,odakle se snabdevas tim informacijama ako nije tajna
sai Posted - 09/12/2008 : 19:10:34
@ Dubac:Ja dolazim u subotu u KG,ako ti treba neki strip javi,mogu da ti ponesem pa se nadjemo negde.



okiboki Posted - 09/12/2008 : 19:01:55
quote:
Originally posted by goksi

Štampa je najbolje i najtačnije snabdevena. Bar u mom mestu a i koliko čujem u NS. Dobijaju sve i uvek u četvrtak ujutro. Kod Future pola nema ni ovde kod mene.

Pa kazem ja,ovi nemaju nikad nista od specijala.Dobro je sto ovde nema puno ljudi koji uzimaju sve,inace ne bi ni nasao neka izdanja,posto ima par stampinih trafika u gradu.Stvarno bi trebali da se pobrinu za distribuciju.Pozdrav ljudi,moram da palim!!!
goksi Posted - 09/12/2008 : 18:49:31
Štampa je najbolje i najtačnije snabdevena. Bar u mom mestu a i koliko čujem u NS. Dobijaju sve i uvek u četvrtak ujutro. Kod Future pola nema ni ovde kod mene.
okiboki Posted - 09/12/2008 : 18:45:13
quote:
Originally posted by dubac

quote:
Originally posted by Colt

Ne


Colte odabrao sam ovde to da napisem jer je najsvezija tema oko Veselog Cetvrtka pa se nadam da ces videti.
U Kragujevcu ne izlaze stripovi VC-a.
Bar ne svi.....
Ovaj problem je bio i ranije pa sam ja intervenisao kod Slobe i onda se stvar popravila ali u poslednje vreme problem je opet eskalirao.
Na primer Odabrane price br.2 uopste nisu izasle kao ni DD Super Book br.2.
Cico je izasao posle par dana zakasnjenja ali je bar izasao.
To vazi za Futurine kioske ali oni su vise od 90% mreze u gradu jer je Futura kupila pre par godina i lokalnog distributera "Duvanpromet" tako da su monopolisti.
To znaci da se stripovi mogu naci samo na privatnim kioscima ili kod kolporetera sto nije dovoljno.Tu obicno stize po jedan primerak.Na primer DD Super Book na danasnji dan je imao samo jedan primerak kod jednog privatnika i ja sam ga uzeo.Posao sam sa namerom da kupim vise primeraka ali nije bilo.Pola grada sam prejurio i potrosio skoro dva sata vremena.To sam uradio sad i vise nikada.Jednostavno toliko dokon nisam.Sledeci put kada budem kupovao neki strip VC otici cu na svoj kiosk i eventualno dva tri dalje i ako ne nadjem necu ni kupiti.
Znam da nije vasa krivica vec distributera tj. Future ali ja se vama obracam jer ste jedina adresa koja pretpostavljam moze da izvrsi uticaj na Futuru.
Jos jedna interesantna stvar oko toga je da se to desava kada u paru treba da izadju jedan regularan broj nekog junaka i jedno Specijalno izdanje.Uobicajeno je vec postalo da dodje samo regularno a da se specijal uopste ne pojavi evo kad su Odabrane price u pitanju ni dve nedelje od izdavanja.
Kada u paru izlaze dva regularna izdanja onda je sve normalno.Recimo Zagor i Tex ne kasne cetvrtkom.
Molim te da mi odgovoris da li postoji mogucnost da preduzmete nesto sto bi resilo taj problem.

Ja sam iz Zrenjanina i takodje sam jedva nasao Sveti breg i DD Super book.Jedino gde ih je bilo,posle pola pretrazenog grada je bila STAMPINA trafika,mislim da ih futura i impel ne dobijaju,bar sto se tice ovih vanrednih izdanja.Nadam se da sam ti bio od pomoci.
Tex Willer Posted - 09/12/2008 : 17:35:29
misterx381
Ajd' odradi ovo i za prvi Superbook da znam odakle je sta
aragon.sm Posted - 09/12/2008 : 16:15:55
quote:
Originally posted by Colt

Ne


dobro de sto si na kraj srca valjda mogu i ja malo da lozim masu
kasper Posted - 09/12/2008 : 15:53:10
quote:
Originally posted by teller

Bojim se da je Colt zaokupljen drugim stvarima:
Na jednom od topica zavlači ruku u leglo zmija i mašta o ukidanju redovnog Zagora.
Možda je to što si napisao prvi korak u tom smjeru.



Ocekivana prosledica posle prevodjenja uzasavajuce sage o Zagoru i Astecima.
teller Posted - 09/12/2008 : 15:42:23
Bojim se da je Colt zaokupljen drugim stvarima:
Na jednom od topica zavlači ruku u leglo zmija i mašta o ukidanju redovnog Zagora.
Možda je to što si napisao prvi korak u tom smjeru.
dubac Posted - 09/12/2008 : 15:33:05
quote:
Originally posted by Colt

Ne


Colte odabrao sam ovde to da napisem jer je najsvezija tema oko Veselog Cetvrtka pa se nadam da ces videti.
U Kragujevcu ne izlaze stripovi VC-a.
Bar ne svi.....
Ovaj problem je bio i ranije pa sam ja intervenisao kod Slobe i onda se stvar popravila ali u poslednje vreme problem je opet eskalirao.
Na primer Odabrane price br.2 uopste nisu izasle kao ni DD Super Book br.2.
Cico je izasao posle par dana zakasnjenja ali je bar izasao.
To vazi za Futurine kioske ali oni su vise od 90% mreze u gradu jer je Futura kupila pre par godina i lokalnog distributera "Duvanpromet" tako da su monopolisti.
To znaci da se stripovi mogu naci samo na privatnim kioscima ili kod kolporetera sto nije dovoljno.Tu obicno stize po jedan primerak.Na primer DD Super Book na danasnji dan je imao samo jedan primerak kod jednog privatnika i ja sam ga uzeo.Posao sam sa namerom da kupim vise primeraka ali nije bilo.Pola grada sam prejurio i potrosio skoro dva sata vremena.To sam uradio sad i vise nikada.Jednostavno toliko dokon nisam.Sledeci put kada budem kupovao neki strip VC otici cu na svoj kiosk i eventualno dva tri dalje i ako ne nadjem necu ni kupiti.
Znam da nije vasa krivica vec distributera tj. Future ali ja se vama obracam jer ste jedina adresa koja pretpostavljam moze da izvrsi uticaj na Futuru.
Jos jedna interesantna stvar oko toga je da se to desava kada u paru treba da izadju jedan regularan broj nekog junaka i jedno Specijalno izdanje.Uobicajeno je vec postalo da dodje samo regularno a da se specijal uopste ne pojavi evo kad su Odabrane price u pitanju ni dve nedelje od izdavanja.
Kada u paru izlaze dva regularna izdanja onda je sve normalno.Recimo Zagor i Tex ne kasne cetvrtkom.
Molim te da mi odgovoris da li postoji mogucnost da preduzmete nesto sto bi resilo taj problem.
okiboki Posted - 09/12/2008 : 14:00:20
Ovaj sledeci Super book izgleda zanimljivo,drugu pricu pisao Sclavi,sigurno je dobra.
Jel neko slucajno citao nesto od ovoga?
Colt Posted - 09/12/2008 : 13:53:58
Ne
aragon.sm Posted - 09/12/2008 : 13:44:28
bijo bi red stvarno da krenu sa Mister No specijalcima.dilan ima SB,o zagoru da nepricam,mark dobio specijalce taman imaju jednu supljinu tamo de je bijo Dragonero pa bi mogli da krenu sa nekim specijalcima zar ne.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000