forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Dupla Doza ZZCPa

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
BlekenDekara Posted - 12/12/2008 : 11:43:45
Da, da – znamo, znamo – ovaj broj ZZCPa je kasnio chitavih mesec dana…
nije da je iko primetio ili se bunio ali samo da napomenem:)pPP
Krivim Djoleta koji je u ovim brojevima odluchio da kanalishe Bendisa pa mi je u trenutku kad sam najvishe redovne shljake imao doshlo za vrat da upisujem 22 balonchitja po strani te se to oteglo vishe negoli je smelo i trebalo…
No, da se iskupimo za taj zulum odluchismo da sa sledetjim brojem PORANIMO mesec dana tako da smo sve lepo iznivelisali, ne?:))


Drugovi i Drugarice(jednina:) - ZZCP #06(novembarski broj) i ZZCP #07(januarski broj) od ponedeonika 15og 12og u prodaji u Vashim omiljenim srBskim striparnicama.
Kod komshija verovatno koji dan kasnije ako uspeshno izmuljamo Mafest goste da to preshveraju natrag:)PPP

cena standardna(za sada) - 150 dinusa/15 kunulingusa.



Generalije, privju kavera i zahvale:


Za #06:
Chike Oljacha i chika Igor koji su svojski zalegli te iscrtali punih 25 strana stripa + izmazali prednjicu.




Chika Kerac koji je odradio flip kaver zadnjicu kojoj smo od miloshte odma nakachili naziv “bukkake dzeni”:)




Te chika Peka koji je odradio flip back story(8 strana)


Sveukupno - konachan skor za ZZCP 06 – 33strane stripa + flip kaver – malo li je?:)





Za #07:



Kaver + 28 strana sitnog stripskog veza by Oljacha i Igor + BenDjoleIS na scenaristichkom kormilu.


kao i obichno, sve zapakovao i lepo nashminkao nash sexy dizajner chika Plavi.



Hvala svima na trudu i cimachini + hvala nashoj malobrojnoj publici na strpljenju.
Nadalje idemo ustaljenim tempom, shto the retji – nova tura u martu!
Al mi se svakako prekucavamo i pre toga jer 2009a tje biti zabavna (no pun intended) za Lavirintanje ekipu…
a time, nadam se, i za Vas.


Tudls!
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Tex Willer Posted - 14/05/2010 : 20:30:53
quote:
Originally posted by Renky

Renky je uvik kriv!!!!



Dobio broj gde se ukljucujes u Zabavu
Renky Posted - 18/02/2009 : 16:42:07
Renky je uvik kriv!!!!
Raven84 Posted - 18/02/2009 : 16:23:51
Joj, pretarzIvao sam po naslovu topica ZZCP, a ne duzim. I nije Renky kriv, fora je u tome da prerijetko navracam do Libellusa, pa kad dodem vec se proda. Saljite vise primjeraka, da trutinama poput mene omogucite kupnju.
Renky Posted - 18/02/2009 : 14:38:04


BlekenDekara Posted - 18/02/2009 : 12:42:00
naaah, zadnja dva broja je Renkyslav vodio na put oko sveta:))
Le Samourai Posted - 18/02/2009 : 12:36:01
Da to nije onaj broj koji je Renky nosio?
BlekenDekara Posted - 18/02/2009 : 12:33:19
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=31699

distribucija je, ebga, takva kakva je - za hrvatsku pogotovo ne mozemo previshe da utichemo na vreme i datum isporuke(ako si konkretno na ovo mislio pod "gladjenjem:))...

zar ZZCP #05 nije bio u ponudi u Libellusu?
...ili je Matija veshto sakrio sve primerke koji se vode na stanju im?:))
Raven84 Posted - 18/02/2009 : 12:08:33
Mozda sam lud, ali di je topic o 5. broju vaseg super izdanja? Slike i to. Jucer sam kupio 6 i 7, i skuzio da mi fali 5!? Probajte da distribucija bude malo gladja. Covjek zaboravi sto je kupio, citao itd.
Djole Posted - 30/01/2009 : 19:46:25
Paaaaa... ne baš. Mali gaf u organizaciji i sinhronizaciji.
Le Samourai Posted - 30/01/2009 : 18:32:18
Vidim bice vas na Beokonu.

I to skoro pa direkt pre mog oldskul filmica...
BlekenDekara Posted - 29/01/2009 : 20:09:16
i evo, koji dan posle prispetja u Gradac(na moru) nova tura ZZCPa se pojavila i u Libellusu.
ne morate zuriti - ima i vishe nego dovoljno:)
BlekenDekara Posted - 18/01/2009 : 08:37:50
fala momci - fini komentari poput ovih uvek valjano nadomeste nedostatak unutrashnjih organa:))
glede lavirinta sa Dzefrijem(klincem iz familije Smit) - naravno da nema izlaza - ne predajemo mi tako lako nashe kreacije mrskoj konkureciji!:))
+ bitje Bonellija u ZZCPu... kolko od sledetjeg broja:))
Le Samourai Posted - 18/01/2009 : 03:00:25
Da Lavirint ne postoji, morali bi ga izmisliti. Moderna strip kuca if I've ever seen one. Sjajni, manje poznati, strani serijali, kao i adekvatna kolichina prostora za ovdashnje nesumnjive talente da se razviju i procvetaju.
Tex Willer Posted - 17/01/2009 : 23:50:49
quote:
Originally posted by Djole

Dekara je tu da šiba nas lenje scenariste, prevodioce & crtače. ;)



Znaci robovlasnik
Vise sam se ismejao na onaj deo gde i kako naruciti stripove lavirinta nego na svih 25 AF Extra.I ono gde sin(zaboravih kako se zove) trazi izlaz iz Lavirinta. Sad gledasmo ja i burazer - nema ga???
Al' morate negde da umetnete Bonelli zbog likova ko sto je Kit Carson(nazalost dosadjuje mi i u privatnom zivotu,pa mu znam razmisljanja) jer ako ne pise Bonelli on ne kapira da se i to zove strip.
Kumu cu da pokazem i preporucim,taj je gutao sve stripove iz svih strip-revija bivse Ex-Yu i ima sire vidike.
Mislim da bi on mogo da bude 26.kupac
Djole Posted - 17/01/2009 : 19:51:43
Dekara je tu da šiba nas lenje scenariste, prevodioce & crtače. ;)
BlekenDekara Posted - 17/01/2009 : 12:35:19
i usput, 150 dinolerosa je cifra s ove strane barikade, kod mrskih neprijatelja je zbirka u pomenutim kunulingusima, komada 15:))
BlekenDekara Posted - 17/01/2009 : 12:33:45
nazalost, pojashnjavanje pomenutog pojma odradjujem samo uzivo poshto zahteva fizichki angazman oba zastupljena aktera - podseti me sledetji put na nekom skupu:))

shto jes-jes, ja sam ti u korporaciji Lavirint dezurno smetalo al moraju da me trpe jer sam poshteno, po rodjachko/braCkoj vezi, nasledio urednichku poziciju sa neogranichenim
mandatom:))
Tex Willer Posted - 17/01/2009 : 11:34:30
Nema sad nazad,super su mi stripovi. Ostaje bubreg tu gde jeste.
Steta sto se vise ljudi ne resi da procita bar jedan broj,posle bi mogli da kupite jos po jedan bubreg,jer je stvarno pravo osvezenje,a i tehnicki jako lepo uradjeno. Prevod(kod Zorke)ili ti scenario kod ZZCP fenomenalan.Izbacite Dekaru iz firme jer kolko vidim ne radi nista pametno,samo se potpisuje na izdanju kao da je nesto zasluzan
Samo moram da primetim da ste malo lopovska firma.Kupio sam dosad 3 ZZCP a poslednji broj mi je broj 02
Ne znam sta se desava,al'kupis tri dobijes dva

Poruka ostalim forumasima - kupite po jedan broj i nadrljali ste. Navuce se covek zacas.
A stvarno vredi tih 150 kunilingusa(sta god to znacilo,zamolio bih Dekaru da malo pojasni ovaj pojam). Ako vec bacate pare na svakakve gluposti(kao i ja),pruzite sansu i ovim izdanjima,jer vrede svaki kunilingus - smajli je tu radi asocijacije.
BlekenDekara Posted - 17/01/2009 : 09:30:57
ajd, izvukao si se za sad.
u martu tjemo dogovoriti novi termin ako te Tex opet ne izvuche:))
Djole Posted - 17/01/2009 : 03:36:51
Hura!!

Dekara, jel' to znači da mogu da odložim prodaju drugog bubrega za koji mesec?
Tex Willer Posted - 17/01/2009 : 01:46:32
Ako primetite drastican porast prodatih izdanja - samo da vam kazem ja sam taj koji je uzeo jos po 2 Zorke i 2 ZZCP
Sledeci mesec jos po 2 komada. Polako trosite te pare,nemoj da spickate sve odjednom
Djole Posted - 12/01/2009 : 02:10:51
Hvala svima na komentarima. Što reče Dekara, ZZCP ide uzlaznom putanjom, i jedva čekam da vidim kako će se ljudima dopasti naredni brojevi, naročito ova dva sa vukodlacima koji slede u martu i maju.
anto Posted - 11/01/2009 : 14:34:08
Životinjsku karmu imam odavno (thanks to chika prof. Marić) i ona je jedan od boljih stripova koje sam pročitao u zadnjih 5,6 godina
BlekenDekara Posted - 11/01/2009 : 14:29:21
quote:
Originally posted by Tex Willer
Ove serijale sto ste ugasili,sami si ih citajte
Ako ih pokrenete ponovo,razmotricu i njih



obzirom da ta stara izdanja i ne prodajemo(i da su vetj na pola puta do kontejnera:) - nema frke:))
to tje ionako imati zivota samo ako se privati da radi neko u fensi HC pakovanju ili redovnom(i super stabilnom) kiosk izdanju a dok do toga ne dodje - chitajte u skenu:))
da ne bude da smo ostavili chitaoce da BASH vise ni na chemu - podsetnik:
prvih 13 brojeva NeOMa kompiliraju u potpunosti prve dve zaokruzene priche Okruzen Mrtvima(1-6 i 7-12) i komplet prvu prichu Nepobedivog(1-13).
dalje se jednostavno nije moglo.
probali smo i chupali dobrano, moljakali i kalkulisali i skontali da ne ide te da je bolje da svoje minorne resurse usmerimo ka nechemu drugom.
savest nam svakako chista.
nauk za ubudutje memorisan:)
BlekenDekara Posted - 11/01/2009 : 14:21:10
quote:
Originally posted by anto

Šteta što se Brit ugasio, baš mi se svideo prvi broj.
Skoro sam nabavio i prve brojeve Zorke i ZZCP ; Zabava mi je simpatična, Zorka "tako-tako", ali u svakom slučaju gledam da nabavim i ostale brojeve, ako ni zbog čega drugoga, a ono iz "respecta" prema Gloduru!



ZZCPu (po meni) treba dobranih 5 brojeva da se mrdne malo ozbiljnije i kao shto rekoh - STVARNO dobre stvari i trejdmarkovana Whedon zakuvavanja koja Djole nemilosrdno drpishe(pardon - omazishe:))tek kretju tokom 2009e.
ko izdrzi do tada - bitje, verujem, zadovoljan.
a ko je bio i do sad - uzivatje znatno vishe.
za Zorku nemam nikakog izgovora - ako se nekome ne svidi prvi broj poprilichno sam siguran da netje ni naredni.
meni svakako JAKO drag i bitan strip tako da tje itji makar samo sporadi toga da prozivamo ortake unutra:))
fala na podrshKi i overi ako stignesh i Zivotinjsku karmu - to bi trebalo da je oku i dushi najpristupachnije Lavirint izdanje.
ako je neka uteha - sledetji broj Brita je josh jedino shto valja.
tretji OGN i ostatak regularne ongoing serije je poprilichno zbrzan, dosadan, nerazumljiv te zbunjujutje losh.


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000