forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Libellus: PRICE IZ BAZE DRUGDJE 4

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Dado Posted - 15/10/2009 : 01:01:33
Novu knjigu Prica iz baze Drugdje moci cete uskoro procitati pod nazivom
ČOVJEK KOJI JE PRIČAO PRIČE

Cijena ovog izdanja u strip knjizari Libellus bit ce 90 kuna.

Gaston i ja se zahvaljujemo Doku Lesteru, Curuniru, Dekari, Melini, Mirni
i svim ostalim suradnicima koji su nam pomogli pri izradi ovog odlicnog izdanja.

Ocekujemo ga u prodaji krajem mjeseca...




25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Kit Carson Posted - 14/02/2010 : 23:40:21
quote:
Originally posted by Curunir

ma izvlaci se. evo zadnje sto mi poslao u talijanskom oblacicu pise "hm, mislis li da smo doista spori poput puža?", a on prevodi "mmm... oh, ah, carsone... ostalo ti nesto ruža, obriši se..."


Pa da li on to prevodi "Mucacose"?
Tex Willer Posted - 14/02/2010 : 22:48:03
quote:
Originally posted by cronos six

i ja glasam za ubrzanje.



I ja
Koj' je ovo topic?
Nema veze,sve da se ubrza
Curunir Posted - 14/02/2010 : 22:37:23
ma izvlaci se. evo zadnje sto mi poslao u talijanskom oblacicu pise "hm, mislis li da smo doista spori poput puža?", a on prevodi "mmm... oh, ah, carsone... ostalo ti nesto ruža, obriši se..."
Kit Carson Posted - 14/02/2010 : 22:21:52
Tacno sam znao.
Dok Lester Posted - 14/02/2010 : 22:19:48
bolje prevodit texa jer duze traje i jos ti plate za to :-)))))))))))))))))

manje sexa, vise texa!!! :-D
Curunir Posted - 14/02/2010 : 16:13:02
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Curunir

bolje tex nego sex, vikase u beogradu '41.


Ne, vikali su upravo obratno, bolje Sex nego Tex i imali smo Sex 50 godina!




da, imas pravo, pojebase nas
budale, nisu znale sto valja. kriv je LB sto nije izdao HC u boji tad!!
Kit Carson Posted - 14/02/2010 : 16:09:35
@ Curunir

Ma sve ovo nije opasno dok se ne javi Dok i ne potvrdi.
srdjandj Posted - 14/02/2010 : 16:08:32
quote:
Originally posted by Curunir

bolje tex nego sex, vikase u beogradu '41.


Ne, vikali su upravo obratno, bolje Sex nego Tex i imali smo Sex 50 godina!
Curunir Posted - 14/02/2010 : 16:06:23
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Curunir

pa ko da ne moze da se trosi i prevodi istovremeno??? vidis, karsone, opet neka nesuvisla izmotavanja... ah ta neiskusna omladina...


Ma to se Sawitch samo izmislja. Ja verujem da Dok vise uziva u prevodima u Texu, nego u sexu. Vidis cak se i rimuje.




bolje tex nego sex, vikase u beogradu '41.
Kit Carson Posted - 14/02/2010 : 16:03:46
quote:
Originally posted by srdjandj

Jel ovo što je DocA postavio, to su sve epizode PIBD, ili...


Pa da be zemo. Ima ih 12 za sad.
srdjandj Posted - 14/02/2010 : 15:59:10
Jel ovo što je DocA postavio, to su sve epizode PIBD, ili...
Kit Carson Posted - 14/02/2010 : 15:57:48
quote:
Originally posted by Curunir

pa ko da ne moze da se trosi i prevodi istovremeno??? vidis, karsone, opet neka nesuvisla izmotavanja... ah ta neiskusna omladina...


Ma to se Sawitch samo izmislja. Ja verujem da Dok vise uziva u prevodima u Texu, nego u sexu. Vidis cak se i rimuje.
Curunir Posted - 14/02/2010 : 15:53:39
pa ko da ne moze da se trosi i prevodi istovremeno??? vidis, karsone, opet neka nesuvisla izmotavanja... ah ta neiskusna omladina...
sawitch Posted - 14/02/2010 : 14:57:54
Imajte razumevanja, i Dok Lesteru treba seks.. Od prevodjenja nece moci da dise..
cronos six Posted - 14/02/2010 : 14:15:51
i ja glasam za ubrzanje.
Kit Carson Posted - 14/02/2010 : 14:14:42
quote:
Originally posted by Sekta

Jedva čekam nove epizode. Bilo bi dobro da se ove priče ubrzaju!


Konacno razuman predlog.
Sekta Posted - 14/02/2010 : 13:32:15
Jedva čekam nove epizode. Bilo bi dobro da se ove priče ubrzaju!
docA Posted - 14/02/2010 : 04:19:35
Ne znam sta reci...imam prve tri knjige a cetvrtu jos nisam nabavio, ali jedan od prioriteta cim prvi put odem u Darkwood...
Prve su me tri price raspametile! Fenomenalna serija!

Naslovi koji predstoje puno govore...



sawitch Posted - 09/02/2010 : 15:35:51
Procitao konacno i PIBD 4.. Crtez mi se svidja, ali prica je.. da budem blag... bezveze... Kao da sam citao parodiju na Bred Berona kog ne volim nikako.. Ne odise mi ni malo misterijom kao prve tri... Samo je Lesli Nilsen falio.. Ali nastavljamo dalje.. Prva je zavredila da sledecih 10 moze biti krs...
Dado Posted - 03/01/2010 : 22:59:15
quote:
Originally posted by elsauto

koliko vremena prije dolazka u ducan je dovoljno da se javi da bi svi stripovi bili dostupni, recimo jedan mjesec prije da li bi bilo dovoljno. Jednostavan razlog pitanja je dolazim jednom godisnje i uzimam malo vecu kolicinu stripova libellus izdanja a zelim da imam sve sto je izaslo do mog dolazka (naravno samo od junaka sto skupljam a i nije malo nesto 40-50 stripova. Kao kolekcionar malo me nervira kad se skupljaju stripovi i nedostaje nesto izmedu


Najbolje da to provjeris s ducanom, ali mislim da je mjesec dana sigurno dovoljno.
I predlazem da im posaljes popis pa da ti oni to ostave na stranu.
Dalen Posted - 03/01/2010 : 11:52:37
quote:
Originally posted by Dado

Iskreno mi je zao zbog neugodnosti, ispricavam se u ime ducana i dat cemo sve od sebe da se ne ponovi.Hvala na podrsci kupovinom nasih izdanja, i svako dobro u Novoj godini.


Sve si krivo shvatio . Nemaš se zašto ispričavati, ni ti, ni dućan. Kakve neugodnosti Samo mi je bilo čudno da nema tog stripa mjesec dana u Libellusu. Poklopilo se baš da nema oba puta. To se u sve ove godine dogodilo prvi put, pa sam zato pitao u čemu je stvar. Ništa strašno, kupit ću ga u idućoj turi. I tebi svako dobro u Novoj godini.
DeeCay Posted - 03/01/2010 : 01:53:18
Što tako ide ovaj PIBD da je sfalilo primjeraka? To je zapravo pozitivna vijest!
elsauto Posted - 03/01/2010 : 00:12:18
koliko vremena prije dolazka u ducan je dovoljno da se javi da bi svi stripovi bili dostupni, recimo jedan mjesec prije da li bi bilo dovoljno. Jednostavan razlog pitanja je dolazim jednom godisnje i uzimam malo vecu kolicinu stripova libellus izdanja a zelim da imam sve sto je izaslo do mog dolazka (naravno samo od junaka sto skupljam a i nije malo nesto 40-50 stripova. Kao kolekcionar malo me nervira kad se skupljaju stripovi i nedostaje nesto izmedu
Dado Posted - 02/01/2010 : 22:04:30
Prije svega hvala na javljanju i na pm. Da ne pisem na oba mjesta odgovorit cu ovdje.
Koliko vidim po datumima upita ocigledno si oba puta poslao upit kad doista nije imao ta izdanja u ducanu,
ali nije tocno da ih nije imao cijeli mjesec, jer znam da su imali narudzbe i dostavu u kojima je bio i PIBD 4.
Dobili smo narudzbu malo prije tvog prvog upita i dostavili im izdanja 11.12.
Ocigledno su sve sto je doslo od PIBD 4 i prodali do 31.12. kad si ti ponovio upit, zbog toga je za tebe izgledalo
kao da ih u biti nemaju cijeli mjesec. Moj prijedlog je da im kazes (ako nisi) kad planiras opet doci ili naruciti
tako da ti to mogu ostaviti na stranu. Tesko je bas predvidjeti koje izdanje ce se u kojem momentu vise prodati,
pa uvijek postoji mogucnost da necega ne bude trenutno dostupno u ducanu.
A da se to dva puta desi s istim izdanjem, to je ocigledno slucajnost, koja se eto isto moze dogoditi.
Iskreno mi je zao zbog neugodnosti, ispricavam se u ime ducana i dat cemo sve od sebe da se ne ponovi.
Hvala na podrsci kupovinom nasih izdanja, i svako dobro u Novoj godini.
Dalen Posted - 02/01/2010 : 15:20:20
Pa lijepo. Nema. 09.12. sam naručio Vedranu turu stripova i rekli su mi (konkretno Matija) da nema (nestalo trenutno) PIBD 4. Jučer sam naručio i platio novu turu stripova, i opet mi je Matija rekao da i dalje nema PIBD 4.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000