forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 GOLKONDA NAJAVLJUJE NOVU EDICIJU: CRNO OGLEDALO

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Golconda Posted - 27/06/2020 : 14:11:53
šŸŽ© GOLKONDA NAJAVLJUJE NOVU EDICIJU: ā¬›ļø CRNO OGLEDALO!



Dragi prijatelji,
GOLKONDA vam sa velikim zadovoljstvom najavljuje prvu od svoje (za sada) planirane TRI edicije albuma: "CRNO OGLEDALO"!!!

Kao Å”to joj samo ime kaže, u ovu ediciju ćemo smeÅ”tati neke mračne i donekle čudjnikave naslove, horor, SF i njima slične...:)

Čast da otvori novu ediciju pripala je izvanrednom albumu "PANDEMONIJUM", koji bi, ako sve ostane po planu, svetlost dana trebalo da ugleda već u julu!

Sa ovom jezivom pričom ćemo čitaocima na ovim prostorima po prvi put u paketu predstavili izvrstan dvojac: Kristof (Kartago, SvetiliÅ”te...) Bek i Stefano (Karavan, Konan, DC, te obilje MarvelovÅ”tine...) Rafaele, koji ovako zajedno imaju sijaset odličnih albuma, a ovdaÅ”nji čitaoci do sada nisu imali prilike da njihova dela vide u ovoj formi, (ako vam ih ovaj album približi, mi smo kao zapete puÅ”ke spremni za joÅ” dosta njihovih smelih uradaka...)

šŸ‘‰ Evo kratkog sadržaja, a u narednim danima, kao i uvek kad smo mi u pitanju, očekujte samo joÅ”...

šŸ“œ Leto 1951. Doris dovodi svoju, od tuberkuloze bolesnu, devojčicu Koru u sanatorijum "Vejverli Hils", isti onaj u kome se i sama izlečila od ove opake bolesti kada joj je bilo 11 godina. To je najpoznatija bolnica za lečenje tuberkuloze u SAD. Ali Doris nije svesna da je ovo poslednje mesto ne koje je trebala i smela da dovede svoju ćerku...
Da li će pobeći nemilosrdnim kandžama opake "bele smrti", da li će ikada otići sa ovog prokletog mesta!? Dok izgubljene duÅ”e mrtvih vriÅ”te u očaju u svakom uglu poseda, i dok se smrtonosna omča ludila steže oko Doris i male Kore...
Budite spremni na sve, na teŔkom putu kroz jedan od danas najjezivijih lokaliteta na svetu!

Videla sam ih, sve koji su ovde umrli...
UÅ”la sam u tunel smrti i ostala tamo čitave noći.
Čula sam i voz, pratila sam Å”ine...
Svi su bili tamo,
na hiljade njih, u gomili, sa krikom užasa na usnama...
Oni čekaju voz svake večeri.



šŸ”– PREMA ISTINITIM DOGAĐAJIMA!

Sanatorijum "Vejverli Hils" bio je jedna od najpoznatijih ustanova za lečenje tuberkuloze u SAD. Između 1920. i 1960. godine tamo je umrlo viÅ”e od 63.000 ljudi. Ova ogromna zgrada sagrađena u obliku krila Å”iÅ”miÅ”a danas se svrstava među 10 najstraÅ”nijih mesta na svetu! Postoje mnoga svedočanstva o viđanju duhova koji joÅ” uvek ne miruju među oronulim zidinama...

šŸ‘€ Dobro doÅ”li u "Vejverli Hils", dobro doÅ”li u predvorje pakla!

NaŔe (naravno) integralno izdanje obuhvata sva tri originalna albuma koji zaokružuju priču.

Tvrdih korica, A4 formata u punom koloru, a prostire se na nekih 170-ak stranica...
9   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
going going Posted - 28/06/2020 : 19:56:02
Bas mi se svidja dizajn loga.
Dukidule Posted - 27/06/2020 : 19:05:12
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by teller

bez mene, ne volim smor.
bit če publike za ovo, sretnoinače, crtež je odličan.


Posto nema nikakvog linka u prvome postu, a ni ikakve table, gdje si ti to vidio crtez? Cak si trazio po internetu?





I ja baÅ” kontam isto? šŸ¤”

PS.
Ja sam ih pogledao.
Djeluje super. šŸ‘šŸ¼

Spojler:
https://postimg.cc/gallery/Yh11S2r
Poli Posted - 27/06/2020 : 18:12:50
quote:
Originally posted by teller

bez mene, ne volim smor.
bit če publike za ovo, sretnoinače, crtež je odličan.


Posto nema nikakvog linka u prvome postu, a ni ikakve table, gdje si ti to vidio crtez? Cak si trazio po internetu?


dzoni Posted - 27/06/2020 : 18:01:23
deluje zanimljivo
wesskowaz Posted - 27/06/2020 : 17:29:23
Deluje brutalno dobro.
Sad sam pogledao i ostale naslovnice... kidanje
ivanl Posted - 27/06/2020 : 16:53:56
Smor? Mracni i donekle cudnjikavi naslovi...
Ej moj Telleru...
Ja bas cekam s gustom, ovo.
teller Posted - 27/06/2020 : 16:00:18
bez mene, ne volim smor.
bit če publike za ovo, sretnoinače, crtež je odličan.
cerichus Posted - 27/06/2020 : 15:55:48
Bravo!
udarnik007 Posted - 27/06/2020 : 15:54:54
Veselim se ovome!
Sviđa mi se logo.šŸŗ

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000