forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Pawn Stars

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Zagor12 Posted - 07/01/2012 : 13:49:59
Jel gledate ovu seriju? Bome, kroz nju naučim više nego kroz Marti Misteriju. Ja je gledam i na Historyju i na HRT-u... Kakva je vama?
8   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ordell Posted - 09/01/2012 : 16:29:28
quote:
Originally posted by split85

Rijetko ovo govorim, ali mrzim ih iz dna duše . Takvo bezobrazno lihvarenje i malovažavanje pojedinih ljudi još nisan vidija.
Interesantno mi je šta ljudi donose, ali njihov otkup od 30% vrijednosti nekog predmeta u najmanju ruku je sramotan.


Pickersi su mi fenomenalni, pošteni, kupe neko govno za male novce pa ga urede i preprodaju. Nikad neću zaboravit nedavnu epizodu kad su u nekoj štali kupili sat od Coca cole za 75 golara iako im je vlasnik (koji uopče nema veze šta vridi) ponudija taj sat za 10 dolara.
Ne iskorištavaju nečiju nemoč i neimaštinu i uvik su spremni pomoč ljudima i uvik gledaju emocijonalnu stranu svakog prodavača.

Dok za ona tri prasca se to ne može reć, sve im je u novcu.




Lihvarenje i malovazavanje?
Aj ne zajebavaj pa nisu crveni krst. Za mene su pre svega fenomenalni i trgovci, a marza im je skroz normalna, ne razumijem o cemu pricas?
Sjecam se jedne prilike, kad je zena za nekog Fabergejevog zlatnog pauka trazila 2k, a Rick joj je ponudio 7x vise, jer je vidio da nije svijesna koliko vrijedi. Valjda je to ucinio jer je lopov.
sinister Posted - 09/01/2012 : 12:29:25
Pa, valjda svi znaju šta je zalagaonica i šta ih čeka ako odu tamo. Niko nikoga ne tjera da pošto-poto proda ono što je donio.
Meni su super, gledam redovno kad uhvatim na TV-u. Pickerse gledam odnedavno i interesantni su mi pravo, baš kao i Pawn Stars.
DeeCay Posted - 09/01/2012 : 10:51:38
Tu i tamo bacim pogled na Pawn stars... Ima mi i boljih formata i dokumentaraca iz kojeg se može nešto naučiti, ne volim previše realityje (osim mythbusters).
Amos Posted - 09/01/2012 : 10:25:13
Tri prasca me iritiraju, ali progutam nekako jer me zanima što će ljudi sve doniti.
Pickersi su odlični jer kopaju po starom smeću što i sam volim raditi.
Restoration mi je najbolji jer i sam radim neke jednostavnije restauracije i zato jer ima nešto uzvišeno u vraćanju ljepote stvarima koje su bile odbačeno smeće..
Zagor12 Posted - 07/01/2012 : 23:29:43
Meni su oni zakon, pogotovo Old Man. Al da su svi debeli, jesu bogami.

leshwolsh Posted - 07/01/2012 : 14:46:19
Ja volim Pawn Stars, ali se slazem da su lihvari. Sa druge strane, niko ne tera ni te ljude da im prodaju te stvari za ponudjene cene. Pickersi su posteniji, ali sticem utisak da su vise entuzijasti nego biznismeni. Inace epizode kod nas na History-ju kasne mislim godinu dana, ali zato je tu Pirate bay :)
split85 Posted - 07/01/2012 : 14:21:33
Rijetko ovo govorim, ali mrzim ih iz dna duše . Takvo bezobrazno lihvarenje i malovažavanje pojedinih ljudi još nisan vidija.
Interesantno mi je šta ljudi donose, ali njihov otkup od 30% vrijednosti nekog predmeta u najmanju ruku je sramotan.


Pickersi su mi fenomenalni, pošteni, kupe neko govno za male novce pa ga urede i preprodaju. Nikad neću zaboravit nedavnu epizodu kad su u nekoj štali kupili sat od Coca cole za 75 golara iako im je vlasnik (koji uopče nema veze šta vridi) ponudija taj sat za 10 dolara.
Ne iskorištavaju nečiju nemoč i neimaštinu i uvik su spremni pomoč ljudima i uvik gledaju emocijonalnu stranu svakog prodavača.

Dok za ona tri prasca se to ne može reć, sve im je u novcu.
Whetherpine Posted - 07/01/2012 : 14:04:18
Meni je to odlično! Zanimljivo i zabavno. Dobri su mi i Pickersi i Restoration. Uglavnom od svih programa samo gledam History.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000