forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Gunsi u BG-u i ZG-u!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Bob Rok Posted - 01/03/2010 : 13:31:45
Guns n Roses u junu u Beogradu!

Američki hard rok bend nastupiće 22. juna u Beogradskoj areni.

Pored legendarnog pevača Eksla Rouza, GnR trenutno čine gitaristi Ron Tal, DJ Aša i Ričard Fortus, basista Tomi Stinson, bubnjar Frenk Ferer i klavijaturisti Rizi Rid i Kris Pitman.

Bend je od osnivanja 1985. godine objavio šest studijskih albuma, 3 EP-a i jedno live izdanje. Guns n Roses ostali su upamćeni po hitovima "November rain", "Welcome to the jungle", "Don't cry", "Paradise city", "Sweet child o mine"...

Imidž benda obeležio je i gitarista Sleš, koji je Guns n Roses napustio početkom devedesetih. Eksl Rouz album "Chinese democracy" objavio je 2008. sa novom postavkom benda.

Organizator koncerta je Beogradska arena, a uskoro će biti saopštene cene ulaznica.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Beren Posted - 03/03/2010 : 14:34:48
quote:
Originally posted by weljko94

Slazhem se sa Cronosom. Manjka slash, ali ako vec Beren kazesh da Axl nije bend, kako onda objasnjavash tu fobiju za Slashom. A inache su obojica pozeri.




Pa Sleš izgleda, najblaže rečeno, neobično i nije ni čudo što pojedini fanovi (pogotovo oni mladjeg uzrasta) imaju fobiju od njega
Ali bez šale, Sleš je sjajan gitarista i nema ništa neobično u tome što ga mnogi fanovi Gansa pominju.
renda Posted - 03/03/2010 : 12:16:12
Meni osobno Gunsi bez Slasha niti izgledaju, a pogotovu ne zvuče kako treba. No obzirom da dolaze u Zagreb otići ću
kiky Posted - 03/03/2010 : 11:57:51
Nebi išo na koncert ni da mi plate.
red cloud Posted - 03/03/2010 : 11:37:21
Kao klinac sam ih obozavao!
Ali sve u svoje vreme...
Paka01 Posted - 03/03/2010 : 00:21:22
quote:
Originally posted by Bob Rok

Exl peva te iste pesme


Axl ih piva, al ih niko od starih ne svira. Jebeš to, to je isto ko da Bruce Dickinson svira pod imenom Iron Maiden, a u bendu nema ni Harrisa, ni McBriana, ni Smitha, ni Gersa, ni Murraya... Nema teorije da oden na ovo.
zorglub Posted - 03/03/2010 : 00:02:35
quote:
Originally posted by Bob Rok
Pored legendarnog pevača Eksla Rouza, GnR trenutno čine gitaristi Ron Tal, DJ Aša i Ričard Fortus, basista Tomi Stinson, bubnjar Frenk Ferer i klavijaturisti Rizi Rid i Kris Pitman.



Jebote, šta će mu tri gitare i dve klavijature. Još malo pa k'o Iron Maiden.
U osnovnoj sam bio poprilično opsednut Gansima, ali ih već dosta dugo ne slušam. Mada sam skoro, posle dugo vremena pustio popljuvan poslednji album "The Spaghetti Incident" i oduševio se koje su pesme obradili.
Možda i odem na svirku, ako ne budu preskupe karte.
weljko94 Posted - 02/03/2010 : 23:53:16
Slazhem se sa Cronosom. Manjka slash, ali ako vec Beren kazesh da Axl nije bend, kako onda objasnjavash tu fobiju za Slashom. A inache su obojica pozeri.
cronos six Posted - 02/03/2010 : 20:33:34
normalno je da se orginalna postava guns'and'roses ne moze porediti sa ovom novom.ali opet,kriticki gledano,axl je pre 2 god.odrzao koncert u madjarskoj,i sta mislite kako je bilo?vecina ljudi je bila odusevljena svirkom,rock kriticari,i novinari su napisali sve najbolje o toj svirci.
cak su na tom koncertu prisustvovala i moja dva druga,i sve su mi prepricali.slash fali kao figura,velika faca,i dobar gitarista,ali je i bez njega,ovo odlicno uigrana ekipa.
verovatno cu gledati taj koncert u areni,bice to dobra svirka.
Beren Posted - 02/03/2010 : 13:52:25
quote:
Originally posted by Bob Rok

Ma, ljudi, to vam je ko kad bi dosao Pink Floyd umesto Rodzera Votersa. Exl peva te iste pesme, a razlozi zbog kojih ne treba otici moze biti samo finansijske prirode. Sta hocete, da se ponovo skupe, pa tek onda da odete??? Ili samo je dovoljno Sles da dodje... Pricate bezveze, nije isto cuti to uzivo i na matrici, dve razlicte stvari. A uostalom, ste me gabri.



Gledaj, ovo nisu Gansi koje sam ja slušao i tu je kraj priče. Svaka čast Axlu ali izmedju njega i benda ne možeš da postaviš znak jednakosti. A upravo je to on učinio.
Beren Posted - 02/03/2010 : 13:41:12
quote:
Originally posted by dessa

Pih, pa i početkom 90-ih, kada su bili na vrhuncu slave, to već nisu bili pravi Gunsi. Dva originalna člana su već tada falila, pa se niko nije žalio. Kao što reče Bob Rok, jedino nedostatak finansija bi mogao da me spreči da odem.



Da su ta dva člana bili Sleš i Daf, vjeruj mi da bi se i tada svi žalili A opet kažem, vidjeli ste kako je bez njih to ispalo u Chinese democracy.
SnotMan Posted - 02/03/2010 : 13:18:02
quote:
Originally posted by Bob Rok

Ma, ljudi, to vam je ko kad bi dosao Pink Floyd umesto Rodzera Votersa. Exl peva te iste pesme, a razlozi zbog kojih ne treba otici moze biti samo finansijske prirode. Sta hocete, da se ponovo skupe, pa tek onda da odete??? Ili samo je dovoljno Sles da dodje... Pricate bezveze, nije isto cuti to uzivo i na matrici, dve razlicte stvari. A uostalom, ste me gabri.

MA nestalo chovjeku para pa comeback...smetlje
dessa Posted - 02/03/2010 : 12:19:31
Pih, pa i početkom 90-ih, kada su bili na vrhuncu slave, to već nisu bili pravi Gunsi. Dva originalna člana su već tada falila, pa se niko nije žalio. Kao što reče Bob Rok, jedino nedostatak finansija bi mogao da me spreči da odem.
Bob Rok Posted - 02/03/2010 : 12:10:38
Ma, ljudi, to vam je ko kad bi dosao Pink Floyd umesto Rodzera Votersa. Exl peva te iste pesme, a razlozi zbog kojih ne treba otici moze biti samo finansijske prirode. Sta hocete, da se ponovo skupe, pa tek onda da odete??? Ili samo je dovoljno Sles da dodje... Pricate bezveze, nije isto cuti to uzivo i na matrici, dve razlicte stvari. A uostalom, ste me gabri.
vronski 2 Posted - 02/03/2010 : 12:07:11
Slažem se da je ovo što se samo naziva GnR zapravo samo solo projekat Axla Rousa i ne pada mi na pamet da dajem pare i gledam nešto što je samo bleda i loša kopija originala! Ganse sam slušao i voleo još od 1989. kada su i postali popularni van SAD, danima sam preslušavao baladu "Patience" i divio se Slashovim bravurama na gitari...
I sada to treba da pokvarim gledanjem lažnih Gansa? NIKAD!
Beren Posted - 02/03/2010 : 11:33:55
Ovo nisu Gansi, ovo je sam Axl, koji je umislio da je dovoljno da on bude tu pa da bendu ostane isto ime. Čuli ste kako je sve ovo ispalo u Chinese democracy. Užas i bijeda i ni blizu pravim Gansima. Stoga, neću da idem.
Kit Carson Posted - 01/03/2010 : 22:58:30
quote:
Originally posted by culfis

ja procit`o Gunisi pa zavirih u topik ....

culfis Posted - 01/03/2010 : 22:57:29
ja procit`o Gunisi pa zavirih u topik ....
dessa Posted - 01/03/2010 : 22:42:21
quote:
Originally posted by weljko94

Coveche meni se totalno izmeshalo sve.
Prso sam s mozgom :D


Velvet je posle Gunsa, a Slash je imao i svoj solo projekat Snakepit za vreme dok je bio u Gunsima i nešto posle toga. Iz benda je zvanično izbačen 1997. Sećam se dana kada sam to čitao u nekom tadašnjem časopisu(verovatno je bio Teen).
http://www.youtube.com/watch?v=yJSScYHHcl4
Lord Vader89 Posted - 01/03/2010 : 22:33:14
cuti, bolje tebi nego meni
weljko94 Posted - 01/03/2010 : 22:32:49
Coveche meni se totalno izmeshalo sve.
Prso sam s mozgom :D
Lord Vader89 Posted - 01/03/2010 : 22:29:49
http://en.wikipedia.org/wiki/Velvet_revolver
weljko94 Posted - 01/03/2010 : 22:27:29
Ne. U Velvet Revolveru je Slash svirao pre GNR-a valjda :D
Lord Vader89 Posted - 01/03/2010 : 22:03:25
realno, vredelo bi otici videti slesha, no, u nedostatku istog....

a sles i ostali su, valjda, nakon te svadje napravili neki bend po imenu velvet revolver, nesto mi se muti, to mi davno pricao jedan ortak GNR freak....
weljko94 Posted - 01/03/2010 : 21:56:48
Naravno da idem.
GnR Ftw, iako sastav nece biti ni priblizno "jak" bez Slasha.
Btw @dessa zar se nisu Axl i Slash posvadjali i napravili neshto kao dva GNR-a?
Podelili se.

Edit:
Normalno da ce cene biti paprene. Honorar im je chini mi se pola miliona dolara :/

Btw evo i od mene nesh :D

http://www.youtube.com/watch?v=gjto02iDNZA
dessa Posted - 01/03/2010 : 19:19:16
Idem!!!!!!
GnR su mi bili prvi omiljeni bend, a i danas ih volim.
Inače, nemaju 6 studijskih albuma, a Slash nije grupu napustio početkom '90ih. Taj koji je pisao text, po običaju, nema pojma.
No, u svakom slučaju http://www.youtube.com/watch?v=FEMCSSpYAm8

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000