forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Gunsi u BG-u i ZG-u!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 01/03/2010 : 13:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
Guns n Roses u junu u Beogradu!

Američki hard rok bend nastupiće 22. juna u Beogradskoj areni.

Pored legendarnog pevača Eksla Rouza, GnR trenutno čine gitaristi Ron Tal, DJ Aša i Ričard Fortus, basista Tomi Stinson, bubnjar Frenk Ferer i klavijaturisti Rizi Rid i Kris Pitman.

Bend je od osnivanja 1985. godine objavio šest studijskih albuma, 3 EP-a i jedno live izdanje. Guns n Roses ostali su upamćeni po hitovima "November rain", "Welcome to the jungle", "Don't cry", "Paradise city", "Sweet child o mine"...

Imidž benda obeležio je i gitarista Sleš, koji je Guns n Roses napustio početkom devedesetih. Eksl Rouz album "Chinese democracy" objavio je 2008. sa novom postavkom benda.

Organizator koncerta je Beogradska arena, a uskoro će biti saopštene cene ulaznica.

Edited by - manhunter on 07/06/2010 23:46:16

Obelix
Average Member



Serbia
537 Posts

Member since 06/04/2009

Posted - 01/03/2010 : 13:59:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Obelix a Private Message  Reply with Quote
Sve nesto mislim da ce cene tih ulaznica biti paprene

Teorije nam pomazu da podnesemo nepoznavanje cinjenica
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 01/03/2010 : 18:58:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
ne mogu a da ne stavim ovo, znam, zao sam

http://www.youtube.com/watch?v=7cFpOduUpYY

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 01/03/2010 : 19:08:26  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
Zar su Gunsi stvarno hard rock bend?

meni to nimalo nije hard rock, i da dolaze i u ZG 20. lipanja.......

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4352 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 01/03/2010 : 19:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
Idem!!!!!!
GnR su mi bili prvi omiljeni bend, a i danas ih volim.
Inače, nemaju 6 studijskih albuma, a Slash nije grupu napustio početkom '90ih. Taj koji je pisao text, po običaju, nema pojma.
No, u svakom slučaju http://www.youtube.com/watch?v=FEMCSSpYAm8
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 01/03/2010 : 21:56:48  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
Naravno da idem.
GnR Ftw, iako sastav nece biti ni priblizno "jak" bez Slasha.
Btw @dessa zar se nisu Axl i Slash posvadjali i napravili neshto kao dva GNR-a?
Podelili se.

Edit:
Normalno da ce cene biti paprene. Honorar im je chini mi se pola miliona dolara :/

Btw evo i od mene nesh :D

http://www.youtube.com/watch?v=gjto02iDNZA

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju

Edited by - weljko94 on 01/03/2010 22:01:33
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 01/03/2010 : 22:03:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
realno, vredelo bi otici videti slesha, no, u nedostatku istog....

a sles i ostali su, valjda, nakon te svadje napravili neki bend po imenu velvet revolver, nesto mi se muti, to mi davno pricao jedan ortak GNR freak....

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 01/03/2010 : 22:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
Ne. U Velvet Revolveru je Slash svirao pre GNR-a valjda :D

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 01/03/2010 : 22:29:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
http://en.wikipedia.org/wiki/Velvet_revolver

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 01/03/2010 : 22:32:49  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
Coveche meni se totalno izmeshalo sve.
Prso sam s mozgom :D

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 01/03/2010 : 22:33:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
cuti, bolje tebi nego meni

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4352 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 01/03/2010 : 22:42:21  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by weljko94

Coveche meni se totalno izmeshalo sve.
Prso sam s mozgom :D


Velvet je posle Gunsa, a Slash je imao i svoj solo projekat Snakepit za vreme dok je bio u Gunsima i nešto posle toga. Iz benda je zvanično izbačen 1997. Sećam se dana kada sam to čitao u nekom tadašnjem časopisu(verovatno je bio Teen).
http://www.youtube.com/watch?v=yJSScYHHcl4
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 01/03/2010 : 22:57:29  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message  Reply with Quote
ja procit`o Gunisi pa zavirih u topik ....

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 01/03/2010 : 22:58:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culfis

ja procit`o Gunisi pa zavirih u topik ....


Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 02/03/2010 : 11:33:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Ovo nisu Gansi, ovo je sam Axl, koji je umislio da je dovoljno da on bude tu pa da bendu ostane isto ime. Čuli ste kako je sve ovo ispalo u Chinese democracy. Užas i bijeda i ni blizu pravim Gansima. Stoga, neću da idem.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 02/03/2010 : 12:07:11  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message  Reply with Quote
Slažem se da je ovo što se samo naziva GnR zapravo samo solo projekat Axla Rousa i ne pada mi na pamet da dajem pare i gledam nešto što je samo bleda i loša kopija originala! Ganse sam slušao i voleo još od 1989. kada su i postali popularni van SAD, danima sam preslušavao baladu "Patience" i divio se Slashovim bravurama na gitari...
I sada to treba da pokvarim gledanjem lažnih Gansa? NIKAD!
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 02/03/2010 : 12:10:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
Ma, ljudi, to vam je ko kad bi dosao Pink Floyd umesto Rodzera Votersa. Exl peva te iste pesme, a razlozi zbog kojih ne treba otici moze biti samo finansijske prirode. Sta hocete, da se ponovo skupe, pa tek onda da odete??? Ili samo je dovoljno Sles da dodje... Pricate bezveze, nije isto cuti to uzivo i na matrici, dve razlicte stvari. A uostalom, ste me gabri.

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4352 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 02/03/2010 : 12:19:31  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
Pih, pa i početkom 90-ih, kada su bili na vrhuncu slave, to već nisu bili pravi Gunsi. Dva originalna člana su već tada falila, pa se niko nije žalio. Kao što reče Bob Rok, jedino nedostatak finansija bi mogao da me spreči da odem.
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 02/03/2010 : 13:18:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bob Rok

Ma, ljudi, to vam je ko kad bi dosao Pink Floyd umesto Rodzera Votersa. Exl peva te iste pesme, a razlozi zbog kojih ne treba otici moze biti samo finansijske prirode. Sta hocete, da se ponovo skupe, pa tek onda da odete??? Ili samo je dovoljno Sles da dodje... Pricate bezveze, nije isto cuti to uzivo i na matrici, dve razlicte stvari. A uostalom, ste me gabri.

MA nestalo chovjeku para pa comeback...smetlje

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 02/03/2010 : 13:41:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dessa

Pih, pa i početkom 90-ih, kada su bili na vrhuncu slave, to već nisu bili pravi Gunsi. Dva originalna člana su već tada falila, pa se niko nije žalio. Kao što reče Bob Rok, jedino nedostatak finansija bi mogao da me spreči da odem.



Da su ta dva člana bili Sleš i Daf, vjeruj mi da bi se i tada svi žalili A opet kažem, vidjeli ste kako je bez njih to ispalo u Chinese democracy.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 02/03/2010 : 13:52:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bob Rok

Ma, ljudi, to vam je ko kad bi dosao Pink Floyd umesto Rodzera Votersa. Exl peva te iste pesme, a razlozi zbog kojih ne treba otici moze biti samo finansijske prirode. Sta hocete, da se ponovo skupe, pa tek onda da odete??? Ili samo je dovoljno Sles da dodje... Pricate bezveze, nije isto cuti to uzivo i na matrici, dve razlicte stvari. A uostalom, ste me gabri.



Gledaj, ovo nisu Gansi koje sam ja slušao i tu je kraj priče. Svaka čast Axlu ali izmedju njega i benda ne možeš da postaviš znak jednakosti. A upravo je to on učinio.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7893 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 02/03/2010 : 20:33:34  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
normalno je da se orginalna postava guns'and'roses ne moze porediti sa ovom novom.ali opet,kriticki gledano,axl je pre 2 god.odrzao koncert u madjarskoj,i sta mislite kako je bilo?vecina ljudi je bila odusevljena svirkom,rock kriticari,i novinari su napisali sve najbolje o toj svirci.
cak su na tom koncertu prisustvovala i moja dva druga,i sve su mi prepricali.slash fali kao figura,velika faca,i dobar gitarista,ali je i bez njega,ovo odlicno uigrana ekipa.
verovatno cu gledati taj koncert u areni,bice to dobra svirka.
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 02/03/2010 : 23:53:16  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
Slazhem se sa Cronosom. Manjka slash, ali ako vec Beren kazesh da Axl nije bend, kako onda objasnjavash tu fobiju za Slashom. A inache su obojica pozeri.

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

zorglub
Average Member



Serbia
529 Posts

Member since 02/09/2008

Posted - 03/03/2010 : 00:02:35  Show Profile Show Extended Profile  Send zorglub a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bob Rok
Pored legendarnog pevača Eksla Rouza, GnR trenutno čine gitaristi Ron Tal, DJ Aša i Ričard Fortus, basista Tomi Stinson, bubnjar Frenk Ferer i klavijaturisti Rizi Rid i Kris Pitman.



Jebote, šta će mu tri gitare i dve klavijature. Još malo pa k'o Iron Maiden.
U osnovnoj sam bio poprilično opsednut Gansima, ali ih već dosta dugo ne slušam. Mada sam skoro, posle dugo vremena pustio popljuvan poslednji album "The Spaghetti Incident" i oduševio se koje su pesme obradili.
Možda i odem na svirku, ako ne budu preskupe karte.

Odjednom mi se život proširio.

Kupindo
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 03/03/2010 : 00:21:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bob Rok

Exl peva te iste pesme


Axl ih piva, al ih niko od starih ne svira. Jebeš to, to je isto ko da Bruce Dickinson svira pod imenom Iron Maiden, a u bendu nema ni Harrisa, ni McBriana, ni Smitha, ni Gersa, ni Murraya... Nema teorije da oden na ovo.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 03/03/2010 : 11:37:21  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message  Reply with Quote
Kao klinac sam ih obozavao!
Ali sve u svoje vreme...

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000