forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 NOVI CD ZDRAVKA ČOLIĆA!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 13/03/2010 : 20:56:57  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message  Reply with Quote
Novi CD Zdravka Čolića "Kad pogledaš me preko ramena" pojavio se u prodaji u petak! Ima 13 pesama a pored Čole saradnici na muzici i textovima su i Bregović, Bajaga i Bora Čorba!
Kakvo je vaše mišljenje o novim Zdravkovim pesmama? Moj favorit i sigurni hit je pesma "Pamuk"!

Edited by - manhunter on 07/06/2010 23:41:09

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 13/03/2010 : 21:03:28  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message  Reply with Quote
Meni ide na j... kao i ovi saradnici na cd-u.
Ali to je samo moje misljenje!

Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 13/03/2010 : 21:10:00  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 2

Novi CD Zdravka Čolića "Kad pogledaš me preko ramena" pojavio se u prodaji u petak! Ima 13 pesama a pored Čole saradnici na muzici i textovima su i Bregović, Bajaga i Bora Čorba!
Kakvo je vaše mišljenje o novim Zdravkovim pesmama? Moj favorit i sigurni hit je pesma "Pamuk"!

Ma više ti neverujem ni kad mi kažeš dobro jutro, da li si siguran da je izašao, jel ti Žika javio!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 13/03/2010 : 21:11:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by William_Wallace

Meni ide na j... kao i ovi saradnici na cd-u.
Ali to je samo moje misljenje!


Ja samo ne volim sto je Brega tu.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Wicked
Advanced Member



Serbia
5536 Posts

Member since 23/01/2009

Posted - 13/03/2010 : 21:15:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Wicked a Private Message  Reply with Quote

Toliko.

You heard it too, didn`t you? The voice of the divine wind.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/03/2010 : 21:21:00  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Bregovic????
Bice sigurno po stoti put reciklirano opa-cupa-aaaaaaaj...

Glupost.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 13/03/2010 : 21:25:54  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Glupost na kub!
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 13/03/2010 : 21:26:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
Bregovic je na jednoj pesmi (Manijaci, tesko gov*o), Bora na jednoj (tesko gov*o), Bajaga na svim ostalim (NAJTEZE gov*o). Ceo album, epiteta pun, za javnost nije... Inace, onaj spot sa Bregovicem ceo ukraden od Pola Sajmona "You can call me Al". Ima i Dusko Kovacevic pesmicicu, ajde ona i nije tako losa. Ostalo je prodavanje magle

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 13/03/2010 : 21:51:19  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
Nisam odrastao uz takvu glazbu,tako da s mog stajališta mi ovo izgleda smiješno.(da netko uopće sluša Zdravka)
To kao da se omanja grupa Tetki nađe i pričaju o Čoli.
Kao, joj što je zgodan,jesi vidila kako se još dobro drži,kak je zgodan.

Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 13/03/2010 : 22:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
Kako i da je,Cola je legenda.40 godina skakutati po bini nije mala stvar
a te tetkice valjda pricaju o njemu radi ovo

http://www.youtube.com/watch?v=1lX_E5_H24I
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 14/03/2010 : 01:29:12  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message  Reply with Quote
Cola - dijabola

Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/03/2010 : 01:31:35  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Mrzim sledece "pevace" i ne mogu da se odlucim kojim redosledom:

- Zdravko Colic
- Bajaga
- Djordje Balasevic

Sere mi se od njih...
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11208 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 14/03/2010 : 01:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Onog ko kupi ovo smece valja politi benzinom i zapaliti sa sve diskom.
Za toliko godina muzickog staza nisam video i cuo vece djubre od onog sto se vrti na televiziji.
Colic je odavno trebao da batali sa izdavanjem albuma i pravi koncerte za Dan zena, Dan zaljubljenih itd. Sve se svelo na hopa-cupa uz neizbeznu trubu koju godinama forsira Bregovic i zeli da prikaze kao nekakav etno zvuk.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 14/03/2010 : 01:46:45  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Kretenizam najveci! Kad sam cuo pjesmu ,,Manijaci,, doslo mi da povracam...fuj...

Ali sto kaze jedan moj drug, Cola da prne to bi bio hit...serem mu se na pjevanje...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!

Edited by - kandraks on 14/03/2010 01:51:00
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/03/2010 : 01:53:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
To mi je sve u rangu proslogodisnjeg ultra mega tera giga hita "Gas gas"... A veci djubar nisam cuo ne pamtim... Ali kada se marva.. pardon.. masa.. pali na to...
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 14/03/2010 : 01:57:44  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Citajuci razne komentare ko nije cuo pjesmu mogao bi` pomisliti da se radi o nekom remek-djelu a ono kretenizam najveci! Sta ces kad su ,,Shabani,, u vecini...bljak...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 14/03/2010 : 02:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Mrzim sledece "pevace" i ne mogu da se odlucim kojim redosledom:

- Zdravko Colic
- Bajaga
- Djordje Balasevic

Sere mi se od njih...


Hate!!!

Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 14/03/2010 : 02:50:09  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Mrzim sledece "pevace" i ne mogu da se odlucim kojim redosledom:

- Zdravko Colic
- Bajaga
- Djordje Balasevic

Sere mi se od njih...



Ne diraj mi Balaševića!!!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 14/03/2010 : 02:54:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
Nasuprot vecini ovde, ja mislim da je Cola legenda nad legendama. Sama cinjenica da i najvece govno uglavnom servirano od Brege pretvori u hit potvrdjuje tezu da je covek strasan pevac.

Dalje pojedini isticu da je i Balasevic blizu toga. I tu se ne slazem. Mozda ( i verovatno) on nije nista posebno kao pevac, ali kao tekstopisac je genije.

I na kraju kada udruzite Colin glas i Balasevicev tekst dobijete malo remek delo.

http://www.youtube.com/watch?v=e7wJofKLIwI

Na kraju, ne mogu da razumem ljude koji pljuju na rad nekih koju traju 30-40 godina.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 14/03/2010 : 02:57:46  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message  Reply with Quote
Slažem se sa Carsonom,te ljude vole milioni ljudi i rado ih slušaju i nema potrebe da se tek tako nipodaštavaju.

Edited by - tumen on 14/03/2010 02:58:03
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3484 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 14/03/2010 : 03:31:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message  Reply with Quote
Poštujem Čolu, ali spomenuta pjesma "Manijaci" je neozbiljno dno:D hajde, manijak, upadaj u mravinjakXDXD Ostale nisam slušao.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 14/03/2010 : 03:37:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message  Reply with Quote
Jeste maznuo spot,to stoji.
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 14/03/2010 : 03:52:52  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Pa to i jeste sustina price! Htjeli mi priznati ili ne Cola jeste pjevacko ime na prostorima bivse SFRJ a mozda i sire! Da nije tako ne bi` ni trajao toliko dugo. Ono sto mene licno nervira jeste upravo cinjenica da on zaista nema potrebe da snima ovakve kretenske pjesme koje uopste nemaju veze sa mozgom jer je Cola jednostavno Cola!!! Nazalost, upravo zbog svoje popularnosti mu i prolaze ovakve pjesme i ovakvi albumi, covjek bi podrigivanjem na koncertu uspio da zadovolji bar 500 tinejdzerki usput pjevajuci hitove ,,Okano,, ,,Sto Puta,, ,,Manijaci,, ,,Ajde,ajde Jasmina,, ,,Merak mi je,, i ostale dubokoumne pjesmice i debilizme! Sta je bilo sa Emili, sa Kristinom i ostalim pjesmama koje su ostavle traga na Pop sceni bivse nam drzave i koje su ruku na srce imale i neku umjetnicku notu u sebi? Ne racunajuci par pjesama vrjednih paznje zadnja cetiri albuma su mu dno dna...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 14/03/2010 : 03:53:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jasa

Poštujem Čolu, ali spomenuta pjesma "Manijaci" je neozbiljno dno:D hajde, manijak, upadaj u mravinjakXDXD Ostale nisam slušao.


Ma da, to stoji, ali to je Brega .

Pa evo izbor za naesg predstavika za Evroviziju, kakve su nebuloze pevana tipa "Ljubav je musaka" ili "Stisni me, kisni me". Pa bar da pobedi Emina Jahovic da se vadimo na lepotu, nego pobedi onaj peskircic iz granda!!!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!

Edited by - Kit Carson on 14/03/2010 03:56:10
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 14/03/2010 : 04:08:09  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by jasa

Poštujem Čolu, ali spomenuta pjesma "Manijaci" je neozbiljno dno:D hajde, manijak, upadaj u mravinjakXDXD Ostale nisam slušao.


Ma da, to stoji, ali to je Brega .

Pa evo izbor za naesg predstavika za Evroviziju, kakve su nebuloze pevana tipa "Ljubav je musaka" ili "Stisni me, kisni me". Pa bar da pobedi Emina Jahovic da se vadimo na lepotu, nego pobedi onaj peskircic iz granda!!!



Pa šta očekuješ kada je glasanje isto kao i u grand šou?
E kako Emina ne pobedi,bar da bude praznik za oči.....?

Edited by - tumen on 14/03/2010 04:08:29
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4352 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 14/03/2010 : 09:39:30  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by profesor-inz

quote:
Originally posted by vronski 2

Novi CD Zdravka Čolića "Kad pogledaš me preko ramena" pojavio se u prodaji u petak! Ima 13 pesama a pored Čole saradnici na muzici i textovima su i Bregović, Bajaga i Bora Čorba!
Kakvo je vaše mišljenje o novim Zdravkovim pesmama? Moj favorit i sigurni hit je pesma "Pamuk"!

Ma više ti neverujem ni kad mi kažeš dobro jutro, da li si siguran da je izašao, jel ti Žika javio!




Ontopic: Zabole me.
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000