forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Novi album BRANIMIRA STULICA

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Brdar Posted - 29/07/2013 : 21:40:15
Branimir Stulic je na YouTube objavio novi album 'GOZBA'.

http://www.youtube.com/watch?v=zP6GAuk4StQ
12   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Kruger Posted - 12/09/2013 : 22:57:13
stulic svakako nije znao pjevati
mozemo razglabati o stulicevoj lirici, mada ni u tom slucaja nije pokazao raznovrsnost
Kruger Posted - 12/09/2013 : 22:55:34
inace pjevaca grupe nirvana, nikak se nemrem sjetit kak se zove ( naravno da se .ajebavam glede imena, al je pitanje koliko ove mladje generacije znaju o tome ) su optuzival da krici, pa sad, trebal bi tim likovima postaviti pitanje zasto su optuzival pjevaca grupe nirvana za kricanje jel imaju ikakve glazbene spoznaje?
vjerojastno nemaju
Kruger Posted - 10/09/2013 : 23:26:34
j. stulic, tko je to?

covjek, kako ovdje vele, kucne radinosti

misljenja smo kak j. stulic nije covjek kucne radinosti, al ocito mora se priznati, kreativne radosti izmedju casnika vojske i njegove majke, na zalost ni to mu nije pomoglo da se snadje u glazbi, tj., u glazbi se snasao zahvaljujuci kucnoj radosti njegovog oca i majke, al to je ionako opstalo na krikovima, te radosti
j. stulic je ionak samo kricao i to je sve, pa ja vec godinama imam pure, pa i one uglavnom krice a nisu zanumljive javnosti s obzirom kak slicno je u predalekoj povijesti kricao j. stulic
soulfly tribe Posted - 09/09/2013 : 23:38:45
evo stigla je i zakuska...
http://www.youtube.com/watch?v=Wakj3ZSjcHs
SnotMan Posted - 01/09/2013 : 11:37:16
Al se zato dobro ispromovisao,mjesecima prijepojavljujuchi se po novinama sa nekakvim tuzhbama,i prichama da nee bi on zasviraoooo,i pam,izda ovo.Ipak je to Shtula,zahtjeva vishe slushnja.
-jeremija- Posted - 30/08/2013 : 20:50:18
S obzirom na to da radi u atmosferi kućne radinosti, te da verovatno nema blage veze sa upotrebom modernih računarskih tehnologija, produkcije i masterovanja zvuka - ovo sasvim pristojno zvuči. Činjenica je da on zvuk pravi isključivo od gitare (ja bubnjeve i klavijature nešto nisam čuo), eventualno basa (nisam obraćao pažnju) - i to snimajući najpre jednu stazu, pa ukrašavajući sa još jednom ili dve, uz žestok, bespotreban eho, koji najverovatnije služi da pokrije niske tehničke mogućnosti.

Glas mu je uvek isti. Jbg, možda nauči da radi u Fruity Loopsu pa nekad čujemo nešto bolje. Što se mene tiče, pod kakvim uslovima radi - ovo je odlično
mr murdoc Posted - 27/08/2013 : 19:06:35
Kad volis..volis..Sav taj sex , svi ti mirisi i sav taj prkos ..su nenaplativi..i neponovljivi.
Volim te .B.S.J
soulfly tribe Posted - 27/08/2013 : 17:08:27
još što kenjate, kaj nije ostao dosljedan sebi, boli ga uvo dal je dosljedan ili ne, toliko je dosljedan.
ovo je zezanje, a ne album, stare stvari i par narodnih pjesama, to radi već 20 godina. da hoće došao bi i napunio arenu 3 noći za redom.
i s obzirom da je kvalitet takav kao da je snimano na kazetofon u podrumu, ne zvuči opće loše, pogotovo stare pjesmice, melanholično mi zvuči ful
Tonto Posted - 30/07/2013 : 20:57:12
a što je izmasakrira ove stvari s filigranskih...

odma upalih original da sperem ove sranje iz ušiju.
elva Posted - 30/07/2013 : 15:35:37
Pa to su pompozne najave medija,novi album!Velikim slovima naslov jel?!
On svira i stvara,stalno,i stalno nešto izbacuje na youtube.Bez diskografskih kuća,bez menadžera,popratnih reklama i slično.
Neka svira,to najbolje i zna.
Ne znam zašto nebi ostao dosljedan sebi,samo daje,ništa ne traži...
Ko voli nek izvoli.Ja volim.I neka ga.
Kraljević Marko ima drito onaj njegovi autorski pečat,sjetna,melodična i vanvremenska muzika...
MarxH Posted - 30/07/2013 : 13:02:14
A ja se nadao da se Johnny neće navući. Nadao sam se da je to to , da je definitivno u mirovini. E grom ga spalio... Što je slijedeće na redu? Virtualni koncert na Bundeku , Tašmajdanu , Tivoliju i Skenderiji u isto vrijeme (on , zapravo , tambura negdje u predgrađu Utrechta , ali je virtualnim vezama spojen na trodimenzionalni oblik simultano uživo na sve četiri lokacije). Vrag te odnio Johnny. Zbilja sam se nadao da ćeš ostati dosljedan sebi.

Preslušao , ništa naročito...
mr murdoc Posted - 30/07/2013 : 08:48:07
Aaaah, Just when I thought I was out...they pull me back in.
Kada je rijec o Stulicu i Azri ,ja ne mogu biti nepristran tako da naravno pozdravljam staro/novi materijal..
Prva stvar vuce malo na Dylanovog Pat Garrett & Billy the Kid ..1972.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000