forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Gramofonske ploče

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
soulfly tribe Posted - 26/08/2013 : 15:47:26
Pozdrav ljudi, evo nabavio sam si konačno gramofon nakon dugo dugo vremena kaj sam ga htio, pa eto krećem u nabavku ploča, pa pitam, da li netko od vas kolekcionara ima starih lp-jeva ( što sam siguran da ima ) kojih se želi riješiti tj. koji mu više ne trebaju, pa da se dogovorimo za neku pristojnu cijenu na obostrano zadovoljstvo? ili ako jednostavno želi prodati ( opet po nekoj dogovornoj cijeni :))
možete tu komentirati, možete poslati PM
( ovo ovdje stavljam, jer na aukcijama nisam našao ništa zanimljivoga )
12   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
soulfly tribe Posted - 28/08/2013 : 21:55:47
hvala čovjek, pomalo, ima vremena za sve
gjuro76 Posted - 28/08/2013 : 07:57:13
quote:
Originally posted by soulfly tribe

quote:
Originally posted by mladjo

Ako si iz Zagreba, imaš u u gradu par dobrih prodavaonica, najbolja je ona u preradovićevoj. Inače, ja imam više od 1200 ploča. Super je to hobi



Bio sam baš neki dan u tom second handu... oke je, neke su mi ploče za 20-30 kn preskupe, al eto...
ja bi htio prvo nabaviti cijele doorse, janis, younga, ekv i majke...
a ekv prva ploča nema ispod 500 kn, dok razum i bezumlje sam našao za 800, nevjerojatno

krenuo sam brzo, spiskat ću sve pare, pored stripova i filmova uff..
nadam se da ću u sljedećih 5 godina doći barem na polovicu tvoje brojke



Stari moj, sto se tice Majki, EKV-a, Discipline, Brejkersa, itd. to su lp-i koji imaju jako veliku vrijednost, posebno ako su ocuvani, posebno sto su to i ne preveliki tirazi.

Konkretno, prve Majke koje si spomenuo, tiraz je bio 1000 komada.
Nakon tog vise nisu dostampavani.

Neke naslove ces naci tesko, neke nikako, dok neke po paprenim cijenama.

To je super hobi, ali uz sve to i prilicno skup.

Da ne govorim, ako te budu zanimali prva izdanja Doorsa, Floyda, Zeppelina, dok nasa licencna izdanja tih albuma nemaju bas neku cijenu.

Sretno u kolekcioniranju!
globinjo Posted - 28/08/2013 : 01:09:46
imam ti ja oko 1000 komada...nema šta nema...5 tisuća eura i nosi sve...
zlatko900 Posted - 26/08/2013 : 21:49:45
quote:
Originally posted by mladjo

Ako si iz Zagreba, imaš u u gradu par dobrih prodavaonica, najbolja je ona u preradovićevoj. Inače, ja imam više od 1200 ploča. Super je to hobi

Mlađo-evo vidim da nisam jedini kojemu se poruke dupliraju. Neznam šta se to događa,ali sad vidim da nisam ja kriv.
zlatko900 Posted - 26/08/2013 : 21:49:33
quote:
Originally posted by mladjo

Ako si iz Zagreba, imaš u u gradu par dobrih prodavaonica, najbolja je ona u preradovićevoj. Inače, ja imam više od 1200 ploča. Super je to hobi

Mlađo-evo vidim da nisam jedini kojemu se poruke dupliraju. Neznam šta se to događa,ali sad vidim da nisam ja kriv.
zlatko900 Posted - 26/08/2013 : 21:48:57
quote:
Originally posted by mladjo

Ako si iz Zagreba, imaš u u gradu par dobrih prodavaonica, najbolja je ona u preradovićevoj. Inače, ja imam više od 1200 ploča. Super je to hobi

Mlađo-evo vidim da nisam jedini kojemu se poruke dupliraju. Neznam šta se to događa,ali sad vidim da nisam ja kriv.
soulfly tribe Posted - 26/08/2013 : 20:59:25
quote:
Originally posted by mladjo

Ako si iz Zagreba, imaš u u gradu par dobrih prodavaonica, najbolja je ona u preradovićevoj. Inače, ja imam više od 1200 ploča. Super je to hobi



Bio sam baš neki dan u tom second handu... oke je, neke su mi ploče za 20-30 kn preskupe, al eto...
ja bi htio prvo nabaviti cijele doorse, janis, younga, ekv i majke...
a ekv prva ploča nema ispod 500 kn, dok razum i bezumlje sam našao za 800, nevjerojatno

krenuo sam brzo, spiskat ću sve pare, pored stripova i filmova uff..
nadam se da ću u sljedećih 5 godina doći barem na polovicu tvoje brojke
soulfly tribe Posted - 26/08/2013 : 20:56:37
quote:
Originally posted by osmo

Poznajem čovjeka koji trguje gramofonskim pločama, ako te zanima javi se !



Našao sam već preko njuškala par ljudi, ali ako ti nije problem, daj mi e-mail njegov ( ili broj moba ), pa ću ga kontaktirati
i zahvaljujem!
soulfly tribe Posted - 26/08/2013 : 20:55:22
hvala ljudi, znam ja to sve već, već sam si uzeo 20ak komada kaj me zanimalo, ali pitam ak netko ima doma, za slučaj da mu ne treba, npr. u kutiji punoj prašine na tavanu , i ako misli da mu više ne treba, pa ako je voljan '' udijeliti '' i pritom zaraditi...
tako sam recimo dobio gramofon za 700, koji bi inače platio 2000 kn, od starog frend se rješavao starih stvari, pa je udijelio savršeno očuvan gramofončić star 30 godina i još neke ploče...
mladjo Posted - 26/08/2013 : 16:59:37
Ako si iz Zagreba, imaš u u gradu par dobrih prodavaonica, najbolja je ona u preradovićevoj. Inače, ja imam više od 1200 ploča. Super je to hobi
osmo Posted - 26/08/2013 : 16:38:23
Poznajem čovjeka koji trguje gramofonskim pločama, ako te zanima javi se !
osmo Posted - 26/08/2013 : 16:38:00
Poznajem čovjeka koji trguje gramofonskim pločama, ako te zanima javi se !

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000