forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Ide Markos u Remetinec?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
tristan Posted - 05/11/2010 : 08:28:41
http://www.vecernji.hr/kultura/romero-moje-su-strasti-vatrene-strip-heroine-brzi-automobili-clanak-211666

Ne znam da li je sala (Jurica555), ali ako je, nisam siguran da joj je mjesto kao komentar clanka o Romeru u jucerasnjem Vecernjem.
Znas li Markos tog Juricu? Kakve direktne veze ima Fibra s CRS-om?
11   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
andjusticeforall Posted - 05/11/2010 : 12:28:50
Zapravo mislio sam na turpiju, koja je često korišteno pomoćno sredstvo bijega braće Dalton... Dakle, turpija ide u tortu, samo treba paziti da se ne pojede.
Grujah. Posted - 05/11/2010 : 11:43:20
Cini mi se da se u MI1 iz zatvora bezao uz pomoc veoma jakog Groga a ne testere?
seinfeld Posted - 05/11/2010 : 11:24:05
quote:
Originally posted by andjusticeforall

Bez brige Markos, ušvercat ćemo ti testeru u tvorzu. U torti naravno...



U stilu Monkey Island 1.
andjusticeforall Posted - 05/11/2010 : 11:15:10
Bez brige Markos, ušvercat ćemo ti testeru u tvorzu. U torti naravno...
Mord Posted - 05/11/2010 : 09:26:58
Ovdje bih se slozio s Jergovicem, komentarima anonimnih korisnika zbilja nije mjesto ispod potpisanih clanaka. Ako radi niceg drugog, onda zato sto su komentari najcesce debilni.

Usput bih zabranio i reklame usred filmova, reklamiranje kad zoves sluzbu za korisnike, itd., itd. Uh, da mi se docepati vlasti, vec vidim kakva bi to diktatura bila. :-)
Markos Posted - 05/11/2010 : 09:22:43
Žao mi je, ali za sada vam ništa ne mogu reći, dok se sve ne raščisti. Onda ću sve objasniti/objaviti.
Poli Posted - 05/11/2010 : 09:19:41
Valjda je u pitanju neko od "odmetnika" koji su zavrsili na ZS? Isto i "SMG" ima otrovan jezik...
Markos Posted - 05/11/2010 : 09:03:53
Ne, to je jedna malo šira, ali zato jako prljava i jako podla igra. No, ne mogu sad o tome. Sve će se istražiti, pa ćemo vidjeti kome će se cijela stvar obiti o glavu (a to sigurno neću biti ja).
tristan Posted - 05/11/2010 : 08:55:19
Imas pravo, isti lik. Vec je nedav no bio nesto slicno komentirao u vezi s "zenskim stripom". Drugi jedini komentar kod verenjeg (kao Jurica555) je istog "kalibra".
Valjda si mu nesto zlocesto napravio u prvom razredu osnovne pa se sad osvecuje...
Pozdrav
Markos Posted - 05/11/2010 : 08:41:27
Ma to je očito jedan te isti lik, koji odgovara sam sebi - vidi se iz stila i toga kako piše imena velikim slovom. Naravno, optužbe su apsurdne i glupe, ali to čovjeka očito ne sprječava da ih nastavi širiti, iz samo njemu znanih ciljeva. Ali, polako, sve će to doći na svoje.
tristan Posted - 05/11/2010 : 08:41:16
Heum, zapravo to je neki zagrebacki trubadur, koji je sigurno vec negdje prisutan na ovim stranicama.
Prije nego nesto ne bude dobro razumljeno, moja je namjera dati Markosu do znanja o tome, pa se mozes, ako mislis da je potrebno, braniti ili raditi sto hoces. Nista drugo.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000