forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Italijanski Ebay

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
kreŠa Posted - 29/04/2012 : 13:59:33
Ima li neko šemu za kupovinu skoro-pa-besplatnih stripova odande?
Ili zna nekoga ko bi mogao da pomogne? :)
7   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
corto33 Posted - 05/05/2012 : 07:28:27
quote:
Originally posted by byoman

quote:
Originally posted by mamlaz

ima jos jedan nacin, ali taj je praktican samo ljudima koji zive relarivno blizu italije. zamolis prodavaca da ti posalje na postu (mislim da se to zove poste restante) te nakon toga ti pokupis u toj posti. na taj nacin placas samo postarinu unutar italije koja je otprilike slicna nasim cijena plus platis lezarinu.



je, ali kako ćeš znat kad će paket doć?



Mozes paket pratiti na internetu, talijanske poste imaju taj sistem.
byoman Posted - 05/05/2012 : 02:52:35
quote:
Originally posted by mamlaz

ima jos jedan nacin, ali taj je praktican samo ljudima koji zive relarivno blizu italije. zamolis prodavaca da ti posalje na postu (mislim da se to zove poste restante) te nakon toga ti pokupis u toj posti. na taj nacin placas samo postarinu unutar italije koja je otprilike slicna nasim cijena plus platis lezarinu.



je, ali kako ćeš znat kad će paket doć?
mamlaz Posted - 30/04/2012 : 11:17:03
ima jos jedan nacin, ali taj je praktican samo ljudima koji zive relarivno blizu italije. zamolis prodavaca da ti posalje na postu (mislim da se to zove poste restante) te nakon toga ti pokupis u toj posti. na taj nacin placas samo postarinu unutar italije koja je otprilike slicna nasim cijena plus platis lezarinu.
mamlaz Posted - 30/04/2012 : 11:13:32
jer je postarina jako skupa. ideja je da talijan dostavi stripove nekom tvom frendu u italiji i onda ti on to donese i za to mu platis pivu:)
Mali_Mate Posted - 30/04/2012 : 11:07:16
quote:
Originally posted by vladar

quote:
Originally posted by REJS

Ja samo znam da sam tog skoro besplatnog Zagora sakupio skoro do kraja.I to Zenith i Rosso seriju,i znam da sam te jeftine stripove duplirao postarinom a jos vise su me odrali ljudi koji se bave usluznom ebay kupovinom.
Tura od 100 stripova koji kostaju 80 evra na principu subito ili kupi odmah izadje,40 evra za postarinu i plus jos 60 za gospodu koja kupuju u moje ime.
Najbolje je stedeti pare i otici na sajam stripova u Italiju.




Niko te nije bio po usima da tako kupujes stripove.
Ako su te odrali prilikom prve kupovine, zasto si kupovao ponovo na isti nacin?
Povratna autobuska karta do Italije bi te kostala oko 100 eura + smestaj i klopa za par dana i opet bi sve to kostalo manje nego 2-3 vece kupovine na Ebay-u preko posrednika.




Vjerojatno nesto ne znam pa da pitam - zasto uopce koristite posrednike prilikom kupovine s talijanskog ebaya?
vladar Posted - 30/04/2012 : 10:56:19
quote:
Originally posted by REJS

Ja samo znam da sam tog skoro besplatnog Zagora sakupio skoro do kraja.I to Zenith i Rosso seriju,i znam da sam te jeftine stripove duplirao postarinom a jos vise su me odrali ljudi koji se bave usluznom ebay kupovinom.
Tura od 100 stripova koji kostaju 80 evra na principu subito ili kupi odmah izadje,40 evra za postarinu i plus jos 60 za gospodu koja kupuju u moje ime.
Najbolje je stedeti pare i otici na sajam stripova u Italiju.




Niko te nije bio po usima da tako kupujes stripove.
Ako su te odrali prilikom prve kupovine, zasto si kupovao ponovo na isti nacin?
Povratna autobuska karta do Italije bi te kostala oko 100 eura + smestaj i klopa za par dana i opet bi sve to kostalo manje nego 2-3 vece kupovine na Ebay-u preko posrednika.
REJS Posted - 29/04/2012 : 22:30:04
Ja samo znam da sam tog skoro besplatnog Zagora sakupio skoro do kraja.I to Zenith i Rosso seriju,i znam da sam te jeftine stripove duplirao postarinom a jos vise su me odrali ljudi koji se bave usluznom ebay kupovinom.
Tura od 100 stripova koji kostaju 80 evra na principu subito ili kupi odmah izadje,40 evra za postarinu i plus jos 60 za gospodu koja kupuju u moje ime.
Najbolje je stedeti pare i otici na sajam stripova u Italiju.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000