forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Crno Beli vs. U Boji

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Lastsioux Posted - 23/05/2013 : 18:29:57
Za mene licno crno-beli stripovi imaju poseban car zbog memorija. A za vas? Da li bi vise kupovali stripove kad bi bili u boji?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Poli Posted - 11/06/2013 : 13:56:52

Samo jos cekam da pocnu snimat filmove po tim stripovima, pa mogu da kazem da smo u q.


paro Posted - 11/06/2013 : 13:46:30
Stripovi u boji?
Nikad čuo...
Još malo pa će počet izlazit s tvrdim koricama.
Svašta.. kuda ide ovaj svijet.
nagor Posted - 11/06/2013 : 12:24:26
Ja se trenutno lomim oko tog pitanja.
Da li početi (prvo čitanje) sa Magičnim Vjetrom u CB ili u boji u D.J. izdanju? : )
MSBlueberry Posted - 11/06/2013 : 12:15:25
Sićan se starih Stripoteka i Blueberria, i uopče mi nisu smetali crno/bjeli. Čak su me upravo takvi i privlačili, ona odlična atmosfera pa akcija pa trema u vezi glavnog junaka. Imao sam osječaj da, epizode Civil War, ne treban color jer su mi boje sasvim jasne. Kad sam vidio prve u boji epizode pomislio sam...˝razvodnit će se˝, ali sa vremenom sam ih prihvatio i danas kupujem isključivo njih. Dakle recimo, sve u svoje vrijeme.
zeraprinc Posted - 24/05/2013 : 23:45:44
Iako je u CB-u nostalgija, ipak bih voleo u boji, poput XIII.
Lastsioux Posted - 24/05/2013 : 10:32:01
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Lastsioux

Kad vec pricamo o njemu, kako ti se dopada film (Dead of Night)?


Nisam jos sabrao hrabrosti da ga pogledam (mozda ne bih izdrzao do kraja). Niti ne znam kada cu.

Ali sto se "DD filmova" tice, prije bih ti preporucio "Dellamorte Dellamore", tako bi trebao izgledati official DD film.



Mogu ti reci da nije los. Prica nije nesto posebna ali sve ostalo je OK. Mogli su uraditi bolji posao ali sto je tu je.
Poli Posted - 24/05/2013 : 09:49:31
quote:
Originally posted by Lastsioux

Kad vec pricamo o njemu, kako ti se dopada film (Dead of Night)?


Nisam jos sabrao hrabrosti da ga pogledam (mozda ne bih izdrzao do kraja). Niti ne znam kada cu.

Ali sto se "DD filmova" tice, prije bih ti preporucio "Dellamorte Dellamore", tako bi trebao izgledati official DD film.


Lastsioux Posted - 24/05/2013 : 09:25:21
quote:
Originally posted by Poli


Znaci jos nisi pogledao XIII integral Bookglobea, pa ove Texe i Dylane Republlice, to su prvi koji mi padu na pamet, a da imamo pri tome i talijansku i francusku skolu.




Nisam jos ali posto sam fan od DD prije ili kasnije hocu. Trenutno citam MM i Zagora. Jedva cekam da vidim kako DD izgleda u boji. Kad vec pricamo o njemu, kako ti se dopada film (Dead of Night)?
Poli Posted - 24/05/2013 : 08:50:39

Znaci jos nisi pogledao XIII integral Bookglobea, pa ove Texe i Dylane Republlice, to su prvi koji mi padu na pamet, a da imamo pri tome i talijansku i francusku skolu.


Lastsioux Posted - 24/05/2013 : 08:30:36
quote:
Originally posted by Poli


Uz svejedno kakve kvalitete kolor? Mislim, ako je nesto napravljeno kvalitetno (i kod Bonellija su obicno oni jubilarci barem malo bolji), recimo poput Dylan Color festa, onda da.



Jos nisam naiso na strip u boji koji nije imao kvalitetne boje tako da ti ne mogu odgovoriti na ovo.
Poli Posted - 24/05/2013 : 08:23:54

Uz svejedno kakve kvalitete kolor? Mislim, ako je nesto napravljeno kvalitetno (i kod Bonellija su obicno oni jubilarci barem malo bolji), recimo poput Dylan Color festa, onda da.


Lastsioux Posted - 24/05/2013 : 08:12:21
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Lastsioux

Za mene licno crno-beli stripovi imaju poseban car zbog memorija. A za vas? Da li bi vise kupovali stripove kad bi bili u boji?


I za mene.
Ne bih, jedino da su jeftiniji od c/b - znaci, jedino cijena bi presudila, drukcije (barem sto se Bonellija tice) sam za c/b prije koloraca.
Ali s druge strane rijetko ce "Francuz" bolje ispasti u c/b nego u koloru. Cak stavise, dosta toga se izgubi ako ide u c/b, a ne kao u originalu u koloru. Sto je normalno, jer su ti stripovi pravljeni za kolor odnosno "u koloru".


Recimo ovi obojani Texi & Dylani iz Repubblice su prilicno jadni sto se tice kvalitete kolora (pa i samog papira), i ne mogu razumijeti taj cijeli hype oko njih. Dobro, mogu ( ), ali to znaci da imas stvarno viska novca da ih bacas na nesto sto je slabije kvalitete od originala, a pri tome sigurno imas iste te stripove jos na c/b. Ili su zapravo to pravi kolekcionari?



U parvu si. Ima nekoliko faktora koji odlucuju da li je vredno kupiti strip u boji. Ja nisam bas neki kolekcionar ali ako je prica kvalitetna (kao sto je Divovi Dobra i Zla) onda bi taj strip u boji rado kupio.
Poli Posted - 24/05/2013 : 07:58:21
quote:
Originally posted by Lastsioux

Za mene licno crno-beli stripovi imaju poseban car zbog memorija. A za vas? Da li bi vise kupovali stripove kad bi bili u boji?


I za mene.
Ne bih, jedino da su jeftiniji od c/b - znaci, jedino cijena bi presudila, drukcije (barem sto se Bonellija tice) sam za c/b prije koloraca.
Ali s druge strane rijetko ce "Francuz" bolje ispasti u c/b nego u koloru. Cak stavise, dosta toga se izgubi ako ide u c/b, a ne kao u originalu u koloru. Sto je normalno, jer su ti stripovi pravljeni za kolor odnosno "u koloru".


Recimo ovi obojani Texi & Dylani iz Repubblice su prilicno jadni sto se tice kvalitete kolora (pa i samog papira), i ne mogu razumijeti taj cijeli hype oko njih. Dobro, mogu ( ), ali to znaci da imas stvarno viska novca da ih bacas na nesto sto je slabije kvalitete od originala, a pri tome sigurno imas iste te stripove jos na c/b. Ili su zapravo to pravi kolekcionari?


Lastsioux Posted - 24/05/2013 : 03:11:50
quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by Lastsioux

Za mene licno crno-beli stripovi imaju poseban car zbog memorija. A za vas? Da li bi vise kupovali stripove kad bi bili u boji?



E kad bi samo bili u boji...Pusti snovi. Možda jednog dana... kad budemo USA.


E jebi ga.
Lastsioux Posted - 24/05/2013 : 03:10:50
quote:
Originally posted by ned_lynx

quote:
Originally posted by Lastsioux

Za mene licno crno-beli stripovi imaju poseban car zbog memorija. A za vas? Da li bi vise kupovali stripove kad bi bili u boji?

Dopusti mi, Poslednjisijukse, slobodu da preformulišem tvoju besmislicu poimanja devete umetnosti na sedmu. Išlo bi ovako.

Za mene lično crno beli filmovi imaju poseban čar zbog memorija. A za vas? Da li bi više gledali/kupovali filmove kad bi bili u boji?


Uzecu to kao kompliment ali jos nisi odgovorio na moje pitanje.
ned_lynx Posted - 23/05/2013 : 23:45:57
quote:
Originally posted by Lastsioux

Za mene licno crno-beli stripovi imaju poseban car zbog memorija. A za vas? Da li bi vise kupovali stripove kad bi bili u boji?

Dopusti mi, Poslednjisijukse, slobodu da preformulišem tvoju besmislicu poimanja devete umetnosti na sedmu. Išlo bi ovako.

Za mene lično crno beli filmovi imaju poseban čar zbog memorija. A za vas? Da li bi više gledali/kupovali filmove kad bi bili u boji?
alexts Posted - 23/05/2013 : 23:27:03
quote:
Originally posted by Lastsioux

Za mene licno crno-beli stripovi imaju poseban car zbog memorija. A za vas? Da li bi vise kupovali stripove kad bi bili u boji?



E kad bi samo bili u boji...Pusti snovi. Možda jednog dana... kad budemo USA.
Lastsioux Posted - 23/05/2013 : 21:22:10
quote:
Originally posted by Poli


Pa da moze riba gurati na biciklu.




Poli, od tebe ocekujem ozbiljan odgovor na moj topic.
Poli Posted - 23/05/2013 : 21:10:33

Pa da moze riba gurati na biciklu.


Lastsioux Posted - 23/05/2013 : 20:52:48
quote:
Originally posted by izivko

Najbolje je kad je insan zdrav.


Kakve to veze ima sa uzgajanjem tigrova na marsu?
Lastsioux Posted - 23/05/2013 : 20:49:15
quote:
Originally posted by jaki

Iman novost za tebe prika- u nas ima kupiti čak i stripova u boji.Ma zamisli


Cuj to prika. Nisam znao majke mi. Mislio sam da je to samo u Americi.
Lastsioux Posted - 23/05/2013 : 20:48:22
Izgleda da vecina clanova voli stripove u boji. Ovo bi trebala biti mala poruka za izdavacke kuce.
izivko Posted - 23/05/2013 : 20:29:15
Najbolje je kad je insan zdrav.
Zagor12 Posted - 23/05/2013 : 20:03:04
U boji. C/b se čini nekako... siromašno.
teller Posted - 23/05/2013 : 19:44:42
radije čitam u boji ako je kvalietno napravljeno, ali ni sa cb stripovima nemam problema....samo da je crtež ok.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000