forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izbor za najbolju recenziju 2023. godine (2. krug)

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Dwayne_Looney Posted - 11/02/2024 : 12:18:08
U temi u kojoj ste u ponudi imali najbolje recenzije svih 12 mjeseci prošle godine nije bilo pobjednika. Najveći broj glasova dobile su recenzija stripa "Pješčani dani" autora Pake01 i Salkanova recenzija stripa "Perramus".

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=54400

Stoga ćemo recenziju godine birati u izravnom glasanju", a ne nekaakvim produžecima i zlatnim golovima.

Tema je otvorena do nedjelje, 18.2. u 12:00
13   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
naker Posted - 18/02/2024 : 22:16:39
Čestitke
Deers Posted - 18/02/2024 : 20:13:01
Čestitke Salkane! Tvoje recenzije su definitivno obilježile prošlu godinu.
Spock Posted - 18/02/2024 : 19:48:14
Čestitke Salkane na zasluženoj pobjedi!
Samo nastavi tako!
Recenzija bez emocija i osobnog stava kao da je napisana od strane umjetne inteligencije!
ReemCP Posted - 18/02/2024 : 13:24:20
Čestitke Salkane 🙂
tex2 Posted - 18/02/2024 : 13:12:44
Čestitke Salkan!
Salkan Posted - 18/02/2024 : 13:05:57
Hvala Vam za glasove, ljudi, ovo mi puno znači iz više razloga. Kao prvo, dio sam ekipe koja je dala sve od sebe da revitalizira ovaj dio foruma i da dodatnim naporima skrene pažnju na tekstove/recenzije/osvrte kao vrlo bitan put promocije stripova. Koliko god se svi mi razlikovali, ipak nas veže vrlo bitna stvar, a to je ljubav prema ovoj umjetnosti. Svi znamo kako je ružan svijet kojim upravljaju oni koji ne vole stripove. Zato ova nagrada pripada i Odjeljenju za recenzije
Kao drugo, sad kad smo uspjeli namamiti neke stare lisce da se uhvate pisanja, a Bonellijev svijet je ponovo eksplodirao, 2024.godine sam se više fokusirao na pisanje o ne-Bonelli stripovima. Mark, Blek, Nick, Tex i ostali su u sigurnim rukama, a ja se okrećem nekim stripovima koji su ili prošli ispod radara ili još uvijek nisu objavljeni kod nas. S tim u vezi, moram napomenuti da, bez obzira koliko mnogima koji čitaju moje tekstove smetala količina emocije koju ubacujem i s kojom miješam suhe činjenice, ja od toga ne mogu odustati, jer napraviti pauzu od skoro 30 godina i onda se vratiti u ovaj svijet nije jednostavna stvar i stoga ostajem pri svom receptu.
Kao treće i najbitnije, i dalje pozivam sve ljude koji žele doprinijeti ovom dijelu foruma da slobodno i bez IKAKVOG ustezanja upute kritike, naputke, smjernice, bilo šta čime bi uobličili svaki osvrt na svaki strip boljim i kvalitetnijim.
Još jednom muchos gracias, amigos.

Ivan Liverpool Posted - 18/02/2024 : 12:59:28
Cestitke Salkane!
Hercule Poirot Posted - 18/02/2024 : 12:44:15
Salkan, čestitke!
Dwayne_Looney Posted - 18/02/2024 : 12:17:26
Dok se kuhalo na temi koja nije trebala ni postojati da je svijet normalan, neki od nas su ubacivali svoje izborne listiće u drugi krug izbora za najbolju recenziju 2023. godine.

Na kraju glasanja rezultat je jasan.


Najbolja recenzija 2023. godine je:




STRIP ALBUM: Perramus by Salkan







Čestitke Salkanu na pobjedi u svojoj debitantskoj godini!


Link:
https://www.stripovi.com/recenzije/strip-album-orka-50-perramus-grad-i-zaborav/3080/
Ernie Pike Posted - 18/02/2024 : 10:53:59
Pka i Pjescani dani
Hercule Poirot Posted - 18/02/2024 : 10:30:37
Up.
Hercule Poirot Posted - 16/02/2024 : 10:35:38
Perramus, Salkan
Dwayne_Looney Posted - 11/02/2024 : 12:20:03
Poveznice:

STRIP ALBUM: Pješčani dani by Paka01
https://www.stripovi.com/recenzije/strip-album-kolorka-221-pjescani-dani/2972/

STRIP ALBUM: Perramus by Salkan
https://www.stripovi.com/recenzije/strip-album-orka-50-perramus-grad-i-zaborav/3080/

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000