forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Thommin spisak MMa/Doktor Misterija!?!?!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
prozirna senka Posted - 09/04/2006 : 01:53:04
Gledam bas sada ovaj Thommin apdejtovani spisak (bravo, bravo Thommo, za azurnost) i vidim da nedostaje link za ovu moju poslednju recezniju Totove knjige. To ni po jada, pravi problem stoji kod linka za recezniju Povratak Kundingasa a naspram njega je italijanski original Il mistgero del nuraghe (hvala ti Dnevnice). Kako ce biti recenzije Zagonetke nuraga u buducnosti, nije li bolje da link Povratak Kundingasa se spusti na Moha-Moha?

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.
3   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
prozirna senka Posted - 21/04/2006 : 22:54:57
Alo, majstore!

Kakvi su ovo Doktori Misterije u Martijevom popisu, a?:)
Eto ti malo domaceg:))
http://www.stripovi.com/List.asp?What=HR&Name=&Heroes=MM&All=on&submit1=Tra%9Ei&Publisher=SA&SearchType=All&List=on&Sort=Publisher%2CNum&Cnt=100&header=0

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.
prozirna senka Posted - 09/04/2006 : 17:57:22
Lenstino;)

A i trebalo bi da se na drugo mesto makne onaj rb40, to je proslogodisnje izdanje, ne ovogodisnje. A i crtac nije Orlandi...

Kad ustanem iz kreveta, postacu ispravku. Sad cirkam kaficu...

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.
Markos Posted - 09/04/2006 : 10:17:05
tomo ce to onda popraviti na vrijeme!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000