forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Aukcije, postojeće, slike

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Spiderman Posted - 13/04/2008 : 19:02:48
zakaj se na postojeće aukcije koje nisu realizirane nemogu staviti linkovi na slike? naime ta opcija mi je onemogućena. grrrrrrrrrr
13   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Markos Posted - 20/04/2008 : 11:10:32
Stvarno je bespotrebna, jer se ionako vuce grad i drzava iz podataka, tako da cu to izbaciti.
Spiderman Posted - 20/04/2008 : 10:26:06
quote:
Originally posted by Markos

zato sto svaki user kao drzava moze napisati sto god hoce, pa onda nije nuzno da bi mu se poklapalo. Ali, da, mogao bi napraviti nesto slicno.



a čuj, to je onda njegov problem ako napiše da je sa Islanda a živi u HR, zakaj bi ostali morali stalno o tome misliti. a opet na aukcijama si morao dati pravu adresu kaj ne? tak da je stvarno ta opcija bespotrebna.
Markos Posted - 19/04/2008 : 21:37:28
Vidis, to je dobra primjedba:) Stvarno, kad malo bolje promislim, vjerojatno ej to potpuno nepotrebno:)
Obi-wan Posted - 19/04/2008 : 20:12:31
quote:
Originally posted by Spiderman

uf jednom, zakaj nisi postavio da mi izabrana država bude uvijek matična država, u ovome slučaju meni Hrvatska a ne da je moram svaki puta birati

bilo bi dobro postaviti da po defaultu broj dana bude 7 za trajanje aukcije, pa kome nepaše nek mijenja.


Ja uopće ne kontam šta se dobija biranjem opcije države kod postavljanja aukcije (recimo Hrvatska). Meni uvijek piše Beli Manastir,Hrvatska bez obzira da li sam kod postavljanja aukcije izabrao Hrvatska ili ne. I zato mi nije jasno, ima li ta opcija ikakvu funkciju.
Markos Posted - 19/04/2008 : 18:38:48
zato sto svaki user kao drzava moze napisati sto god hoce, pa onda nije nuzno da bi mu se poklapalo. Ali, da, mogao bi napraviti nesto slicno.
Spiderman Posted - 19/04/2008 : 13:53:22
uf jednom, zakaj nisi postavio da mi izabrana država bude uvijek matična država, u ovome slučaju meni Hrvatska a ne da je moram svaki puta birati

bilo bi dobro postaviti da po defaultu broj dana bude 7 za trajanje aukcije, pa kome nepaše nek mijenja.
Markos Posted - 14/04/2008 : 10:59:17
jednom...
Spiderman Posted - 14/04/2008 : 10:40:34
a-ha, a dobro riješio sam to prek editora :-)))

daj nekak u opcijama stavi da ga mogu isključit da se ne učitava te da mogu staviti defaultni tekst u taj editor, vjerujem da nije problem to riješiti, mislim znam da nije problem, samo koliko ti se da.
Markos Posted - 14/04/2008 : 10:36:25
Tu se ne moze promijeniti slika.
Imas ispod drugu formu sa opcijom za unos slike.
Spiderman Posted - 14/04/2008 : 10:16:32
quote:
Originally posted by Markos

Ja sam sad probao i meni radi, mozes promijeniti tekst i parametre aukcije, kao i dodati neku novu sliku.



pričam o ovome:

http://www.paucina.com/download/strip/stripovicom.png
Markos Posted - 14/04/2008 : 09:24:22
Ja sam sad probao i meni radi, mozes promijeniti tekst i parametre aukcije, kao i dodati neku novu sliku.
Spiderman Posted - 14/04/2008 : 08:54:19
quote:
Originally posted by Markos

ne razumijem pitanje.
Svaka se aukcija moze editirati unutar dva sata od trenutka postavljanja.



ovako. imao sam neke aukcije otprije. i kada sam htio staviti sliku nisam mogao, onaj drugi textedit za unos slike je bio blindiran. nisam mogao staviti link. a bilo je odmah minuta poslije vraćanja aukcije
Markos Posted - 13/04/2008 : 20:43:19
ne razumijem pitanje.
Svaka se aukcija moze editirati unutar dva sata od trenutka postavljanja.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000