forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Dodavanje nove aukcije - Trajanje

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
kerber Posted - 03/12/2009 : 23:14:46
Markose,ima li sanse da se ovde dodaju i sati..npr:7dana 12 sati
Zasto? Zato sto evo recimo ja bih zelio da moje aukcije zavrsavaju negde u popodnevnih sati,a narednih dana nemam uslovi da ih postavljam u to vreme..
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
rgorgiev Posted - 21/01/2010 : 14:45:14
quote:
Originally posted by bihac-una

Ima,ima ,Strumfeta je tu
Nisi se zagledao



Ako sam dobro shvatio pitanje, odgovor je - DOGOVORICEMO SE
Ali hocu i lepu strumfetu
bihac-una Posted - 21/01/2010 : 08:01:52
Ima,ima ,Strumfeta je tu
Nisi se zagledao
rgorgiev Posted - 21/01/2010 : 00:53:10
quote:
Originally posted by bihac-una

quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by bihac-una

Ova mi strumfeta treba ko za lika
Ali ovdje ovakve strumfete ne mozes osvojiti,koliko god para dao,neko te predje
Valjda bi 2000 € ponudio ili mojih 100 strumfova iz kolekcije



Ako ta aukcija tako produzi, tebe ni strumfovi nece spasiti



Neces vjerovati,ali trebam par ovih strumfova ovdje,strip ne trebam uopste
Za strumfe mogu dobiti vise nego za strip,a i meni trebaju,fale mi u kolekciji

Ali.........kao sto kazah vec,nece to mene zapasti



Ma nece tebe nista zapasti, ali primetio sam da Schlumpfine fali kod dveribada, pazi da ti ne uvali samo frajere
bihac-una Posted - 20/01/2010 : 21:42:27
quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by bihac-una

Ova mi strumfeta treba ko za lika
Ali ovdje ovakve strumfete ne mozes osvojiti,koliko god para dao,neko te predje
Valjda bi 2000 € ponudio ili mojih 100 strumfova iz kolekcije



Ako ta aukcija tako produzi, tebe ni strumfovi nece spasiti



Neces vjerovati,ali trebam par ovih strumfova ovdje,strip ne trebam uopste
Za strumfe mogu dobiti vise nego za strip,a i meni trebaju,fale mi u kolekciji

Ali.........kao sto kazah vec,nece to mene zapasti
zeljko Posted - 20/01/2010 : 12:08:25
a meni vamo skupo 100 kuna za druunu + postarina

izem ti standard :D
kerber Posted - 20/01/2010 : 11:38:47
Ne brini ti za njega,I on je svaba kao i ti,a kod svabe nema zima za novce
rgorgiev Posted - 18/01/2010 : 11:24:09
quote:
Originally posted by bihac-una

Ova mi strumfeta treba ko za lika
Ali ovdje ovakve strumfete ne mozes osvojiti,koliko god para dao,neko te predje
Valjda bi 2000 € ponudio ili mojih 100 strumfova iz kolekcije



Ako ta aukcija tako produzi, tebe ni strumfovi nece spasiti
bihac-una Posted - 18/01/2010 : 09:15:08
Ova mi strumfeta treba ko za lika
Ali ovdje ovakve strumfete ne mozes osvojiti,koliko god para dao,neko te predje
Valjda bi 2000 € ponudio ili mojih 100 strumfova iz kolekcije
kerber Posted - 18/01/2010 : 00:52:02
Jos i ako dodamo da on vec ima taj strip 4-5 puta...onda zaista ga trebamo pojesti
Ali ajd,za ovaj mu se moze progledati kroz prste,sigurno ce ga uzeti zbog strumfova
rgorgiev Posted - 17/01/2010 : 21:39:40
EEEEEE,mein Freund Elvise, nakon bidanja zadnjih dana, pojesce te time dali imas ili nemas vise para :-))!!
Obi-wan Posted - 17/01/2010 : 21:35:22
quote:
Originally posted by bihac-una

Ma naravno,neka odlucuju oni koji imaju mogucnost!
Mislim da je nebitno u svemu ovome "ko ima vecu ili manju kupovnu moc".
A na kraju krajeva,niko nema tako puno para od nas ovdje,neko manje,neko malo vise ali sve su to granice normale


Neko definitivno ima malo više.
http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-view&ID=1991449
bihac-una Posted - 17/01/2010 : 21:18:14
Ma dusmana ima svugdje i uvijek ce biti
Lijepo je tako razmisljati i biti optimista,ali u ovo ovakvo sugavo vrijeme tesko je biti posten i tesko je vjerovati,pa ipak radimo tako.
Nadati se i ne gledati sve crno,pa na kraju ko kome...

Obi-wan Posted - 17/01/2010 : 20:59:08
quote:
Originally posted by bihac-una
Pa posto ja uvijek mislim na druge pa tek onda na sebe,nije me ni zaliti
Koristim primjer Kraemer a ja dozivio isto kod Erko666,gdje mi je covjek pomocu obicnog skena uvalio sliku za 80 € i jos mnogim DRUGIMA
E sta zelim da kazem,kad ti neko uvali,tad ti postavljaj slike kome hoces i trazi povrat novca i zajebavaj se kao sto je malicius s ovim navedenim idiotom.
Ne,ne,bolje sprijeciti nego lijeciti
A sprijeciti tako nesto nije belaj(napisao sam gore)


Naravno da je bolje spriječiti. No, ako se ipak desi loš strip, onda imaš ovu opciju koju sam ja naveo.
A za slike... Meni više vrijedi riječ poštenog čovjeka koji kaže da je strip ok očuvan nego čitava galerija slika. Puno puta sam vidio aukciju sa slikom i strip izgleda odlično (u opisu piše vidi sliku). Onda pošaljem poruku i zatražim da mi se stripovi ocjene od 1-5. I dobijem ocjene 3, 3+, 4/5. Pa fino odustanem od onih koji mi ne odgovaraju. Postoje mjere koje možeš poduzeti kao npr. ranije raspitivanje o stripovima pa poslije ne može biti da prodavač "nije znao" te imaš puno pravo tražiti povrat. Ja osobno ne kupujem ZS/LMS (koji su najčešće loše očuvani) niti skupe stripove, no desetak puta je debelo fulana ocjena. Obično se dogovorimo da, ako sam oštećen imam besplatnu poštarinu za idući put (i svi zadovoljni). Samo jednom sam vratio stripove i tražio povrat novca. Opis je bio da su stripovi očuvani za 3 i 4, a bili su očuvano za 0, 1 i 2. Totalni kupusi, bez korica, stranica, puno selotejpa. I vraćen mi je novac pa se nisam previše ljutio...
Nekako se nadam da nismo dušmani i da uvijek postoji dogovor...
bihac-una Posted - 17/01/2010 : 18:58:16
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by bihac-una

Pa da bi se spasili kupci svi(primjer Kraemera),gdje je covjek popusio par stotina Eura radi toga sto su slike bile slabe,ocjene visoke a ustvari niske,trebalo bi zabraniti D2 slike i one skenove koje ljudi prave,vec samo dopustiti slike D3 i napraviti galeriju slika,(pa makar bila i besplatna),gdje bi se moglo postaviti vise slika stripa iz raznih uglova i iznutra.Time bi se pomoglo neopisivo mnogo,nama kupcima.Iskreno da kazem,svaki put kada kupim "skupi strip",strepim dok ga ne pregledam,dali je onakav kako je i opisan


Ako strip ne valja, traži povrat novca (uz to da zadržiš strip naravno) ili sniženje cijene, ako ti je strip ipak dovoljno dobar za prolaz.
Ako prodavač ne daje, objavi slučaj (i sliku stripa) ovdje pa ćemo vidjeti koliko dugo će prodavati slabe stripove s visokim ocjenama...




Pa posto ja uvijek mislim na druge pa tek onda na sebe,nije me ni zaliti
Koristim primjer Kraemer a ja dozivio isto kod Erko666,gdje mi je covjek pomocu obicnog skena uvalio sliku za 80 € i jos mnogim DRUGIMA
E sta zelim da kazem,kad ti neko uvali,tad ti postavljaj slike kome hoces i trazi povrat novca i zajebavaj se kao sto je malicius s ovim navedenim idiotom.
Ne,ne,bolje sprijeciti nego lijeciti
A sprijeciti tako nesto nije belaj(napisao sam gore)
Obi-wan Posted - 17/01/2010 : 18:46:20
quote:
Originally posted by bihac-una

Pa da bi se spasili kupci svi(primjer Kraemera),gdje je covjek popusio par stotina Eura radi toga sto su slike bile slabe,ocjene visoke a ustvari niske,trebalo bi zabraniti D2 slike i one skenove koje ljudi prave,vec samo dopustiti slike D3 i napraviti galeriju slika,(pa makar bila i besplatna),gdje bi se moglo postaviti vise slika stripa iz raznih uglova i iznutra.Time bi se pomoglo neopisivo mnogo,nama kupcima.Iskreno da kazem,svaki put kada kupim "skupi strip",strepim dok ga ne pregledam,dali je onakav kako je i opisan


Ako strip ne valja, traži povrat novca (uz to da zadržiš strip naravno) ili sniženje cijene, ako ti je strip ipak dovoljno dobar za prolaz.
Ako prodavač ne daje, objavi slučaj (i sliku stripa) ovdje pa ćemo vidjeti koliko dugo će prodavati slabe stripove s visokim ocjenama...
bihac-una Posted - 17/01/2010 : 18:17:21
Pa da bi se spasili kupci svi(primjer Kraemera),gdje je covjek popusio par stotina Eura radi toga sto su slike bile slabe,ocjene visoke a ustvari niske,trebalo bi zabraniti D2 slike i one skenove koje ljudi prave,vec samo dopustiti slike D3 i napraviti galeriju slika,(pa makar bila i besplatna),gdje bi se moglo postaviti vise slika stripa iz raznih uglova i iznutra.Time bi se pomoglo neopisivo mnogo,nama kupcima.Iskreno da kazem,svaki put kada kupim "skupi strip",strepim dok ga ne pregledam,dali je onakav kako je i opisan
giant Posted - 17/01/2010 : 14:55:13
Inače je Elvis dao dosta dobre prijedloge...no, i meni se sada čini sistem aukcija OK , na kome funkcionira. Jedino bi se možda moralo uzeti malo više pažnje za aukcije, koje nemaju okačene slike, već imaju samo ocjenu pripisanu! Po mome mišljenju bi trebale biti i slike autora aukcija na takvom nivou, da se strip može vizualno ocjeniti od svakog posameznika (dakle da se vidi i bok i naslovna strana ukupno - 3d)- inače slede penali od,recimo 10 kuna, jer na kraju se ova roba prodaje i možda neki izvode namjerno takve slike, da se ne vide svi detajli-a kad dobijemo strip-katastrofa!
Inače još jednom - sada mi sve djeluje vrlo dobro i ne vidim razloga za neke drastične promjene.
Markos Posted - 17/01/2010 : 14:21:48
Na eBayu se naplacuje pocetna cijena, a i na svim vecim aukcijama, ali dobro, oni si to mogu priustiti. Ideja je da ljudi stave sto realniju cijenu predmeta tako da su onda i vece sanse da se on proda, a ne da pretjeruju sa pocetnom cijenom i prodaju jednu tu istu stvar iznova i iznova po nekoj suludoj cijeni po kojoj je sigurno nece prodati (i tako samo u biti prave stetu aukcijama - opterecuju sustav nepotrebno). Ali meni to nije dobro jer bi to sigurno odvratilo puno ljudi od aukcija.
byoman Posted - 17/01/2010 : 13:42:48
eno Renky je sve reka.

Ne može svatko stavit početnu od kune jer nije svatko dveribad pa da se ljudi povampire čim stavi novi strip na aukciju. Lako bi se moglo dogodit da taj strip za kojeg je početna cijena kuna i ode za kunu, a ja ako prodajem nešto na aukcijama, prodajem da bi mogao kupit nešto drugo, a ne virujem da se ova lipa libellusova i fibrina izdanja mogu za kunu kupit.
bihac-una Posted - 17/01/2010 : 13:26:14
quote:
Originally posted by byoman

ideja o naplaćivanju početne cijene je očajna.
već se naplaćuje provizija na dobijenu aukciju, to je dosta.



Ocajna?
byoman Posted - 17/01/2010 : 13:00:30
ideja o naplaćivanju početne cijene je očajna.
već se naplaćuje provizija na dobijenu aukciju, to je dosta.
rgorgiev Posted - 17/01/2010 : 10:30:18
Bas se slazem s vecinom onog sto je bihac predlozio, ali bih uveo i KAZNU za one koji daju ocenu "4.6" ili sl. stripu koji prosecno oko ne bi ni pogledalo, a na kraju jos stave "pocetnu" cenu od 750 kn i se cude sto se to ne prodaje. Ideja o naplacivanju pocetne cene iznad neke granice od 50 kn je bas kul, jer ce tako aukcije stvarno postati zesce.
il cattivo Posted - 30/12/2009 : 18:02:20
Trebao sam biti narkoman, a ne stripoman.
bihac-una Posted - 13/12/2009 : 11:57:49
E sad da bih poklonio,iskreno da ti kazem,ja nebih
Nekim posebnim ljudima koji mi nesto znace u zivotu ili recimo djeci moje familije sire koji vole strip,inace ne
Zasto??
Iz jednog prostog razloga ,sto sam i ja sve platio i to gorko platio
E sad radi toga samo,sto ja mozda"imam para"malo vise nego drugi,nije razlog da ih dijelim dzabe!!

Kako sam kazes,iziskuje puno,puno para,vremena,zivaca,rada i svega ostalog,pa sad da ih dijelim,de razmisli
Zajeban je to sport
Obi-wan Posted - 13/12/2009 : 11:30:47
quote:
Originally posted by bihac-una

Ma naravno,neka odlucuju oni koji imaju mogucnost!
Mislim da je nebitno u svemu ovome "ko ima vecu ili manju kupovnu moc".
A na kraju krajeva,niko nema tako puno para od nas ovdje,neko manje,neko malo vise ali sve su to granice normale


O novcu (kupovnoj moći) se na žalost ne mogu složiti. Imam relativno malo novca (minimalac zarađujem), a hobi skupljanja stripova je dosta skup i izaziva ovisnost. Da bih se uspio baviti tim hobijem, ja moram sjeći krajeve, štedjeti, vješto baratati kupovinom i prodajom. Da nisam takav, ne bih imao lijepu kolekciju kakvu imam. Tako da je meni svako cjenovno olakšanje dobrodošlo i obratno...
Kada bih stvarno imao novaca, ja ne bih ni prodavao, već bih sve što mi ne treba poklonio. No, to na žalost nije slučaj...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000