forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 "STRIPFORUM"-Prezentacija-" KAD JE STRIP BIO MLAD"

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Lastan Posted - 01/10/2012 : 21:58:42

U četvrtak 11.listopada 2012. u 18,00 sati u galeriji "RAGA" (Radnička galerija),Radnička cesta 22(pokraj strip knjižare "Lastan"),Zagreb


Udruga prijatelja stripa STRIPFORUM srdačno Vas poziva na predstavljanje strip-knjige "KAD JE STRIP BIO MLAD" i druženje sa autorima strip-knjige

U predstavljanju će sudjelovati:

-Mladen Novaković,autor
-Rudi Aljinović,autor



"KAD JE STRIP BIO MLAD"

Mladen Novaković
Rudi Aljinović
10   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
mcn Posted - 13/11/2012 : 06:26:51
A što je ovo još uvijek sticky?

(mcn)
Spiderman Posted - 20/10/2012 : 17:52:17
quote:
Originally posted by DeeCay

Au, ovaj gospodin sa štapom je Oto Reisinger?! Nisam znao...



drugi puta pitaj čiku spidermana

Ota sam ja upoznao davno... mislim da je to bilo nekih 80-tih godina kad sam klinac bil i kad su mi stripovi bili zabava kao što su mi i sada a ne da u polici imam red plavih red crvenih red ljubičastih i glancere. je.bo glance (to je usput)
chemako Posted - 20/10/2012 : 17:17:00
Kolika je bila cijena?
DeeCay Posted - 14/10/2012 : 22:35:45
Au, ovaj gospodin sa štapom je Oto Reisinger?! Nisam znao...
Spiderman Posted - 13/10/2012 : 17:23:39
Fotke na stripedia.net
Luca_Torelli Posted - 12/10/2012 : 23:35:27
quote:
Originally posted by DeeCay

Kratki osvrt na zadanu temu!

Predstavljanje je bilo kraće, s kratkim Novakovićevim uvodom, malo povijesnih podataka od dežurne povjesničarke umjetnosti, i na kraju komentar i predstavljanje knjige drugog autora, Rudija Aljinovića. Skupio se pristojan broj ljudi, ona mala konferencijska dvorana je bila sasvim puna... Sasvim jedno lijepo predstavljanje knjige. Autori su bili zaista zadovoljni učinjenim i ponosni su na svoj rad i povijest hrvatskog stripa općenito.

Što se tiče novih izdanja starih hrvatskih stripova, ova predstavljena knjiga tek je jedan dio cjelokupne baštine koju namjeravaju predstaviti u knjigama koje slijede. Bit će i neka izložba u Klovićevim dvorima o Neugebaueru početkim sljedeće godine.

Da nabrojim prisutne forumaše... dmar, lastan, dcarapo, oko, tico, VJ, spiderman, milan tomas (ne znam jel na forumu); a bila je i gomila stripaša i znatiželjnika ostalih kategorija.

E da, i domjenak vrijedi spomenuti. za kraj.



Dobiješ četvorku ako staviš slike domjenka. ;)
DeeCay Posted - 12/10/2012 : 23:32:05
Kratki osvrt na zadanu temu!

Predstavljanje je bilo kraće, s kratkim Novakovićevim uvodom, malo povijesnih podataka od dežurne povjesničarke umjetnosti, i na kraju komentar i predstavljanje knjige drugog autora, Rudija Aljinovića. Skupio se pristojan broj ljudi, ona mala konferencijska dvorana je bila sasvim puna... Sasvim jedno lijepo predstavljanje knjige. Autori su bili zaista zadovoljni učinjenim i ponosni su na svoj rad i povijest hrvatskog stripa općenito.

Što se tiče novih izdanja starih hrvatskih stripova, ova predstavljena knjiga tek je jedan dio cjelokupne baštine koju namjeravaju predstaviti u knjigama koje slijede. Bit će i neka izložba u Klovićevim dvorima o Neugebaueru početkim sljedeće godine.

Da nabrojim prisutne forumaše... dmar, lastan, dcarapo, oko, tico, VJ, spiderman, milan tomas (ne znam jel na forumu); a bila je i gomila stripaša i znatiželjnika ostalih kategorija.

E da, i domjenak vrijedi spomenuti. za kraj.
DeeCay Posted - 10/10/2012 : 21:26:32
Tko dolazi sutra?
DeeCay Posted - 10/10/2012 : 21:26:14
globinjo Posted - 02/10/2012 : 09:52:31
quote:
Originally posted by Lastan



U četvrtak 11.listopada 2012. u 18,00 sati u galeriji "RAGU" (Radnička galerija),Radnička cesta 22(pokraj strip knjižare "Lastan"),Zagreb


Udruga prijatelja stripa STRIPFORUM srdačno Vas poziva na predstavljanje strip-knjige "KAD JE STRIP BIO MLAD" i druženje sa autorima strip-knjige

U predstavljanju će sudjelovati:

-Mladen Novaković,autor
-Rudi Aljinović,autor



"KAD JE STRIP BIO MLAD"

Mladen Novaković
Rudi Aljinović



RAGU?
pa to se jede
da,kratica raga je malo nezgrapna

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.04 seconds. Snitz Forums 2000