forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Domaci strip
 Teksaški jahači [R. M. Gera]

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Shuckey Posted - 25/11/2013 : 20:57:26
Đukanović tijekom gugutanja u predgovoru Vama stavlja u isti koš tri domaćice iz Stripoteke - Vama, Machu Picchu i Teksaške jahače R. M. Gere. Pa me ovaj treći, naravno, zaintrigirao. Je li sve izašlo u stripoteci broj 870, je li uopće izašlo u toj Stripoteci, koliko stranica ima strip?



A možete i nabaciti koji dojam i tak.
4   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ninel Posted - 23/06/2020 : 08:30:10
Vam je klasa za sebe. Teksaški jahači mu nisu blizu, a kamoli Maču Pikču.

[url=https://ibb.co/rxvqbDH][/url]

[url=https://imgbb.com/][/url]
Shuckey Posted - 07/12/2013 : 08:55:36
Hvala, momci. Kupio sam Spunk i Stripoteku netom nakon što sam pročitao vaše postove, a prvi dio 'Jahača' sam pročitao jučer.

Kompetentan crtež, žiroovski skroz-naskroz (ili preciznije: bluberijevski) uz par iznenađujućih rakursa. Priča malčice pretrpana, imali su puno toga za ispripovijedati na malo stranica.

Ne vidim zašto Đukanović ističe baš 'Jahače', čak i vestern haustor unutar geta domaćeg stripa ima podjednako dobrih stripova (npr. 'Vestern kolekcija' i 'Jack Seaborn'). Po meni Gerin strip nije ista liga kao 'Machu Picchu' i 'Vam', ali se ne ljutim. Veselo čekam drugi dio da stigne od prodavača. Internet je čudo!
Vlaadisha Posted - 26/11/2013 : 01:31:01
zokalav Posted - 25/11/2013 : 21:05:05
Prvi dio albuma TEKSAŠKI JAHAČI izašao je u SPUNK NOVOSTIMA Broj 3...



Kasnije je u ovoj STRIPOTECI čiju si naslovnicu postavio izašao drugi dio priče. To je standardni fra-bel album na 46 stranica.

Nekada kasnije je u strip magazinu MEGATRON ovaj serijal repriziran, s tim da je Gera nacrtao neke nove table, neke stare sličice zamjenio novim i sl. Mislim da serijal objavljen do kraja jer se MEGATRON ugasio sa trećim brojem.

Meni je priča Dragana Savića odlična postavka za jedan dugometražni vestern serijal, lagano je uveo sve bitne likove za dalji tok radnje. Gera je crtački posao odradio Žiroovski, sa dosta uloženog truda i ljubavi.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000