forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Oživimo neke spljoštene komarce

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Opti Posted - 25/02/2014 : 21:20:40
Evo, u kontri topica sa svetim kravama, pitanje je slijedeće: Koji je najpodcijenjeniji Bonelli strip (strip u značenju; zasebna epizoda, ne kao serijal)?

Meni je to definitivno DD: Lutke (iz ColorFesta 4). Zabavna i opuštajuća pričica s važnom povijesnom inspiracijom, šarenim crtežom itd., a ima i materijala za Google Translate na kraju.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Willer Posted - 02/03/2014 : 15:59:31
Dodajem i Tex "Moriscov povratak" (Ludens 84/85).
mpavin Posted - 02/03/2014 : 10:08:37
Ne znan, u novijim radovima mu likovi djeluju nekako premršavo. I ipak mi je puno bolja atmosfera u Strahu na visokoj Sierri nego od one u U oluji.
Jedino što mi fali u tom stripu je još jedna stranica na kraju, jer ona zadnja sličica kad sve odleti kvragu i piše kraj epizode mi je nekako neuobičajena za Bonelli.
King Warrior Posted - 02/03/2014 : 09:16:14
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Space Marine

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Strah na visokoj Sierri je jedna od najboljih epizoda Zagora.


Meni se također ta priča jako dopala. No vjerojatno se nije proslavila zbog crteža...


Zapravo, mišljenja sam da crtež daje posebnu draž ovoj epizodi. Realističan je, ali posjeduje određenu grubost, čime prilično dobro dočarava tu surovu atmosferu.


To je ujedno i najbolji D'Arcangelov rad, nakon toga mu je crtež za dvi klase gori. I slažem se, odlična je epizoda.


Ne bih se slozio. Mislim da je on sa svakim novim radom sve bolji i bolji. Vrhunac je imao u almanahu "U oluji". Tu je odradio zaista dobar posao.
mpavin Posted - 02/03/2014 : 09:12:25
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Space Marine

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Strah na visokoj Sierri je jedna od najboljih epizoda Zagora.


Meni se također ta priča jako dopala. No vjerojatno se nije proslavila zbog crteža...


Zapravo, mišljenja sam da crtež daje posebnu draž ovoj epizodi. Realističan je, ali posjeduje određenu grubost, čime prilično dobro dočarava tu surovu atmosferu.


To je ujedno i najbolji D'Arcangelov rad, nakon toga mu je crtež za dvi klase gori. I slažem se, odlična je epizoda.
Zoroasterixx Posted - 01/03/2014 : 22:40:45
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Jedna od boljih Zagorovih epizoda mi je bila ona priča o Sedam zlatnih gradova, mislim da se zvala Tajna Anasaza. Ne znam je li "komarac", ali se spominje vrlo rijetko. A upravo tu se prvi put Zagorov univerzum stapa s onim Martija Misterije :)



Sedam gradova Cibole ili Tajna Anasaza, odlicna epizoda koja vrlo dobro kotira u tom dijelu sage o Zagoru, a i uopce... Vjerojatno bi bila jos i vise spominjana da ju nije crtao Chiarolla, jbg, tako ti je to.



Chiarollu baš ne volim kao crtača, ali ta epizoda mu je jedan od boljih radova.
Sjetio sam se i jedne epizode Dylana, Vidio sam kako umireš, zanimljiva priča sa hladnim, ali odgovarajućim Roijevim crtežom.
velka031 Posted - 01/03/2014 : 22:05:01
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Jedna od boljih Zagorovih epizoda mi je bila ona priča o Sedam zlatnih gradova, mislim da se zvala Tajna Anasaza. Ne znam je li "komarac", ali se spominje vrlo rijetko. A upravo tu se prvi put Zagorov univerzum stapa s onim Martija Misterije :)



Sedam gradova Cibole ili Tajna Anasaza, odlicna epizoda koja vrlo dobro kotira u tom dijelu sage o Zagoru, a i uopce... Vjerojatno bi bila jos i vise spominjana da ju nije crtao Chiarolla, jbg, tako ti je to.
Zoroasterixx Posted - 01/03/2014 : 21:07:33
Jedna od boljih Zagorovih epizoda mi je bila ona priča o Sedam zlatnih gradova, mislim da se zvala Tajna Anasaza. Ne znam je li "komarac", ali se spominje vrlo rijetko. A upravo tu se prvi put Zagorov univerzum stapa s onim Martija Misterije :)
velka031 Posted - 01/03/2014 : 20:11:48
quote:
Originally posted by supermark

DD Nojev let



Da, ovo nije klasični "spljošteni komarac", ali svakako se premalo spominje po dobru... Briljantan strip, čitao sam ga tek nedavno prvi put, po meni itekako diže konačnu ocjenu cijelom serijalu.
Možda i najbolji DD, pored Dugačkog pozdrava, odlično, odlično.
velka031 Posted - 01/03/2014 : 20:08:59
quote:
Originally posted by Space Marine

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Strah na visokoj Sierri je jedna od najboljih epizoda Zagora.


Meni se također ta priča jako dopala. No vjerojatno se nije proslavila zbog crteža...



To je istina, gdje baš D'argancelo da to načrčka, da je to crtao pravi crtač kultni status garantiran!
Windwalker Posted - 28/02/2014 : 17:31:34
Slažem se za Noćnu moru na moru.
Sigurno nije neki vrh, ali je jako podcijenjen i sve u svemu solidan strip.

A MV Whoopi mi isto nije loš.
Bolji nego ono što slijedi poslije broja 40-50, ili bolje reći, ne tako zamoran.
tinton Posted - 28/02/2014 : 16:33:58
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Space Marine

Slažem se. Meni i inače paše d*Arcangelov crtež, a u toj epizodi pogotovo. No problem je u tome što se on ne sviđa većini ostalih Zagorovih fanova.


Eh, većina Zagorovih fanova preferira crtež koji vuče na Ferrija, tako da me to ne čudi.

Mislim, ja nikad nisam nešto posebno volio Ferrija, tako da mi to nije problem. Dapače.


Mislim da to nema puno s Ferrijem veze, ja nisam idolopoklonik, ali darcangelov crtez je dno dna.
swamp thing Posted - 28/02/2014 : 15:58:53
DD Metamorfoze i Mefisto, meni predobre epizode, a slabo ih ko spominje.
Takođe me iznenadila količina pljuvačine po DD Pakleni pas, meni je epizoda vrhunska zajebancija :D
Mr. Bushido Posted - 28/02/2014 : 14:43:13
quote:
Originally posted by Space Marine

Slažem se. Meni i inače paše d*Arcangelov crtež, a u toj epizodi pogotovo. No problem je u tome što se on ne sviđa većini ostalih Zagorovih fanova.


Eh, većina Zagorovih fanova preferira crtež koji vuče na Ferrija, tako da me to ne čudi.

Mislim, ja nikad nisam nešto posebno volio Ferrija, tako da mi to nije problem. Dapače.
Space Marine Posted - 28/02/2014 : 14:30:28
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Space Marine

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Strah na visokoj Sierri je jedna od najboljih epizoda Zagora.


Meni se također ta priča jako dopala. No vjerojatno se nije proslavila zbog crteža...


Zapravo, mišljenja sam da crtež daje posebnu draž ovoj epizodi. Realističan je, ali grub, čime prilično dobro dočarava tu surovu atmosferu.


Slažem se. Meni i inače paše d*Arcangelov crtež, a u toj epizodi pogotovo. No problem je u tome što se on ne sviđa većini ostalih Zagorovih fanova.
Mr. Bushido Posted - 28/02/2014 : 14:26:20
quote:
Originally posted by Space Marine

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Strah na visokoj Sierri je jedna od najboljih epizoda Zagora.


Meni se također ta priča jako dopala. No vjerojatno se nije proslavila zbog crteža...


Zapravo, mišljenja sam da crtež daje posebnu draž ovoj epizodi. Realističan je, ali posjeduje određenu grubost, čime prilično dobro dočarava tu surovu atmosferu.
Space Marine Posted - 28/02/2014 : 14:18:00
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Strah na visokoj Sierri je jedna od najboljih epizoda Zagora.


Meni se također ta priča jako dopala. No vjerojatno se nije proslavila zbog crteža...
Mr. Bushido Posted - 27/02/2014 : 23:05:44
Strah na visokoj Sierri je jedna od najboljih epizoda Zagora.
PijaniPatak Posted - 27/02/2014 : 15:55:32
quote:
Originally posted by mpavin

Tex Thonga tiranin, predobra epizoda a ima neke jadne ocjene na recenziji.



+1
epizoda je odlična. Marcello rastura, scenario više nego dobar, Kembe interesantan epizodni lik
mpavin Posted - 26/02/2014 : 19:00:50
Tex Thonga tiranin, predobra epizoda a ima neke jadne ocjene na recenziji.
Willer Posted - 26/02/2014 : 14:44:51
Tex "Svjedok", SD 26-28.
piquet Posted - 26/02/2014 : 14:37:04
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

MV Whopi
Skoro najlošija ocjena i po recenzentu i po čitateljima, a meni je bila okidač za navlačenje na MV.



isto
tinton Posted - 26/02/2014 : 14:34:59
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by King Warrior

Zagor: Nocna mora na moru - Glup Ludensov prijevod naslova je nabio ovoj prici mnogo goru reputaciju nego sto zasluzuje.


ovaj mi maxi već godinama stoji nepročitan.
sa obzirom da sto godina nisam čitao Zagora, možda bih mogao da ovom maxiju dam šansu zbog kingove i goingove preporuke.
a i volim Kasarovce!


Prepo sam se da sam jedini...

Pročitaj, zanimljiva je, skoro pa kopija Moby Dicka, ali eto, kad sam čitao nisam još bio upućen u priču Mobyja. Čovjeka koji je pobijedio smrt ne čitaj.
NESVRSTANI Posted - 26/02/2014 : 14:17:41
MV Whopi
Skoro najlošija ocjena i po recenzentu i po čitateljima, a meni je bila okidač za navlačenje na MV.
supermark Posted - 26/02/2014 : 10:51:31
DD Nojev let
Timber Bil Posted - 26/02/2014 : 10:18:06
Spomenuo bih čak i jedan serijal koji mnogo vredi, ali je malo ljudi upoznato sa njim, mozda i zbog skupog Libellusa PRIČE IZ BAZE DRUGDJE, 10 klasa iznad Karavana, Grejstorma, Šangaj Devila, Casidija i ostalih.
Samo mu je Skriveno lice blizu po kvalitetu.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000