forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 NOVI - dodajte tekst na strip!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
K.R. Posted - 14/03/2015 : 16:04:34
Opet mala kreativna razonoda igranja sa strip smislom.

Ovdje su sad dvije table sa praznim oblačićima i sve što treba da uradite je da upišete naziv, tekst i stavite gotov strip na ovaj post. Ko nije do sad igrao (a nije mu ništa jasno) može da vidi na prethodnoj "razonodi" kako to ide i kako je bilo odličnih budaleština: http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=43902




10   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Dwayne_Looney Posted - 30/03/2015 : 11:46:50
Prvi put da ubacujem tekst u oblake, nisam najspretniji i ne izgleda najljepše a tek radnja ali znam da je autoru draže ako je odaziv veći pa eto


ned_lynx Posted - 30/03/2015 : 01:47:23
Može li reverzibilno?

Neka ideja za, recimo, kaiš?

Naravno, ako imaš prostora, volje i vremena za tako nešto.
K.R. Posted - 17/03/2015 : 03:27:42
Super Beva, sasvim fina priča. Od čorbe, čavrljanja pa laganini drive in u taj neki seoski keos, pa taj Vjeko, 7l rakije, bunar itd.

Ima jebiga puno ovih kvadrata-bjelina-pizdarija ali mislim i vidim da se može to fino iskoristiti da priča ide u bezbroj dimenzija i da super izgleda. Stvar je inače u tome da ovako ima više prostora za storitelingarije ali sasvim ima prostora i za vic.

ned_lynx Posted - 16/03/2015 : 01:47:13
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Bravo, Beva, teško da će netko biti bolji . Da sam stručniji možda bih se trgnuo



Niko ne traži stručnost, već kreativnost; Tako da: Trgni se!

(to ne važi samo za ovaj topik nego i inače);)
ned_lynx Posted - 16/03/2015 : 01:32:38
Meni je ovo tako inspirativno, da ne mogu da se opredelim kojim putem ići, a ne zasrati: kako meandrisati, a ostati na tragu autorske ideje. Isprva sam narativ pretpostavio kao viralni, o čemu Istok piše na svom blogu, dok bi, didaskalije već došle kako priča ide, i, naravno, gde može i hoće doći!

Ne želim da priznam da sam nedorastao zadatku, a, da je zahtevan, jeste!

@Beva, pročito sam tvoju verziju, to je vrlo dobro, al se vidi ono što i kažeš; petnaestak minuta.

A to je, jednostavno - premalo vremena.

Svakako ću okačiti svoju verziju, ali mi promaja i muve zunzare koje mi se motaju glavom za sada, to ne dozvoljavaju.
Beva Posted - 15/03/2015 : 12:51:58
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Bravo, Beva, teško da će netko biti bolji . Da sam stručniji možda bih se trgnuo



Hvala, improvizirao sam pa što bude, drago mi je da te nasmijalo. Trebalo mi je 15-ak minuta da ovo uradim. Mislio sam čak didaskalije uraditi u stihovima, ali nisam imao nadahnuća.
Dwayne_Looney Posted - 15/03/2015 : 12:18:57
quote:
Originally posted by Deers

Nisam čitao Bevinu verziju čisto da ne utiče ne moju ideju ali muku mučim što ima puno didaskalija.



Da, baš puno. Ja sam tek sad čitao i prethodnu "razonodu" link za koju je stavio. Odziv, da tako kažem, bi trebao biti veći da se oda čast autoru. Moj uradak (ako(kad god ga bude) najblaže rečeno neće biti nešto ali ništa ne košta opustiti se.
Deers Posted - 15/03/2015 : 12:07:19
Nisam čitao Bevinu verziju čisto da ne utiče ne moju ideju ali muku mučim što ima puno didaskalija.
Dwayne_Looney Posted - 15/03/2015 : 11:08:02
Bravo, Beva, teško da će netko biti bolji . Da sam stručniji možda bih se trgnuo
Beva Posted - 14/03/2015 : 20:23:07


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000