forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 NOVI - dodajte tekst na strip!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

K.R.
New Member



Bosnia and Herzegovina
224 Posts

Member since 15/12/2012

Posted - 14/03/2015 : 16:04:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit K.R.'s Homepage  Send K.R. a Private Message  Reply with Quote
Opet mala kreativna razonoda igranja sa strip smislom.

Ovdje su sad dvije table sa praznim oblačićima i sve što treba da uradite je da upišete naziv, tekst i stavite gotov strip na ovaj post. Ko nije do sad igrao (a nije mu ništa jasno) može da vidi na prethodnoj "razonodi" kako to ide i kako je bilo odličnih budaleština: http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=43902





Edited by - K.R. on 12/12/1989 14:12:13
http://www.kostjaribnik.com

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5614 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 14/03/2015 : 20:23:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote


Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6606 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 15/03/2015 : 11:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Bravo, Beva, teško da će netko biti bolji . Da sam stručniji možda bih se trgnuo

loading...
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 15/03/2015 : 12:07:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Nisam čitao Bevinu verziju čisto da ne utiče ne moju ideju ali muku mučim što ima puno didaskalija.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6606 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 15/03/2015 : 12:18:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Nisam čitao Bevinu verziju čisto da ne utiče ne moju ideju ali muku mučim što ima puno didaskalija.



Da, baš puno. Ja sam tek sad čitao i prethodnu "razonodu" link za koju je stavio. Odziv, da tako kažem, bi trebao biti veći da se oda čast autoru. Moj uradak (ako(kad god ga bude) najblaže rečeno neće biti nešto ali ništa ne košta opustiti se.

loading...
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5614 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 15/03/2015 : 12:51:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Bravo, Beva, teško da će netko biti bolji . Da sam stručniji možda bih se trgnuo



Hvala, improvizirao sam pa što bude, drago mi je da te nasmijalo. Trebalo mi je 15-ak minuta da ovo uradim. Mislio sam čak didaskalije uraditi u stihovima, ali nisam imao nadahnuća.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2331 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 16/03/2015 : 01:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message  Reply with Quote
Meni je ovo tako inspirativno, da ne mogu da se opredelim kojim putem ići, a ne zasrati: kako meandrisati, a ostati na tragu autorske ideje. Isprva sam narativ pretpostavio kao viralni, o čemu Istok piše na svom blogu, dok bi, didaskalije već došle kako priča ide, i, naravno, gde može i hoće doći!

Ne želim da priznam da sam nedorastao zadatku, a, da je zahtevan, jeste!

@Beva, pročito sam tvoju verziju, to je vrlo dobro, al se vidi ono što i kažeš; petnaestak minuta.

A to je, jednostavno - premalo vremena.

Svakako ću okačiti svoju verziju, ali mi promaja i muve zunzare koje mi se motaju glavom za sada, to ne dozvoljavaju.

Piši propalo!
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2331 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 16/03/2015 : 01:47:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Bravo, Beva, teško da će netko biti bolji . Da sam stručniji možda bih se trgnuo



Niko ne traži stručnost, već kreativnost; Tako da: Trgni se!

(to ne važi samo za ovaj topik nego i inače);)

Piši propalo!
Go to Top of Page

K.R.
New Member



Bosnia and Herzegovina
224 Posts

Member since 15/12/2012

Posted - 17/03/2015 : 03:27:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit K.R.'s Homepage  Send K.R. a Private Message  Reply with Quote
Super Beva, sasvim fina priča. Od čorbe, čavrljanja pa laganini drive in u taj neki seoski keos, pa taj Vjeko, 7l rakije, bunar itd.

Ima jebiga puno ovih kvadrata-bjelina-pizdarija ali mislim i vidim da se može to fino iskoristiti da priča ide u bezbroj dimenzija i da super izgleda. Stvar je inače u tome da ovako ima više prostora za storitelingarije ali sasvim ima prostora i za vic.


Edited by - K.R. on 12/12/1989 14:12:13
http://www.kostjaribnik.com
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2331 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 30/03/2015 : 01:47:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message  Reply with Quote
Može li reverzibilno?

Neka ideja za, recimo, kaiš?

Naravno, ako imaš prostora, volje i vremena za tako nešto.

Piši propalo!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6606 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 30/03/2015 : 11:46:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Prvi put da ubacujem tekst u oblake, nisam najspretniji i ne izgleda najljepše a tek radnja ali znam da je autoru draže ako je odaziv veći pa eto



loading...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000