forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČK PREDSTAVLJA - Marsupilami 1 i 2

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Melusine Posted - 24/08/2021 : 13:50:35
IZ SRCA PALOMBIJSKE DŽUNGLE STIŽE NAM JEDNA OD NAJORIGINALNIJIH FRANKENOVIH KREACIJA!🗯🗯🗯

„MARSUPILAMI“ 1 i 2 na LETEĆEM STARTU po ceni od 1.670 dinara za prvi i 1.340 dinara za drugi tom!



Format 20,8 x 29,7 cm
Povez Tvrd
Broj strana 192
Štampa Kolor
Serijal STARI KONTINENT

PRELISTAJTE OVO IZDANJE:
https://carobnaknjiga.rs/chest/odlomak/_Marsupilami_V1_%20prelistavanje.pdf



Format 20,8 x 29,7 cm
Povez Tvrd
Broj strana 144
Štampa Kolor
Serijal STARI KONTINENT

PRELISTAJTE OVO IZDANJE:
https://carobnaknjiga.rs/chest/odlomak/_Marsupilami_V2_final%20prelistavanje.pdf

Iako liči na nekoliko životinja (sa svojim leopardovim tufnama i psećim ušima), zasigurno možemo tvrditi da ništa slično Marsupilamiju niste bili u prilici da sretnete. Rep ovog jedinstvenog stvorenja neverovatno je dugačak, i ta zverka vesele naravi, domišljatog uma i spretnog tela koristi ga u najrazličitije svrhe, a najčešće kao pomagalo pri skakanju i oružje za samoodbranu. Što i nije čudno, pošto Marsupilami i njegova porodica vrlo često imaju potrebu za hitrim i spretnim kretanjem kroz divljinu, kao i za samoodbranom – jer iz epizode u epizodu upadaju u raznorazne nevolje i avanture pune urnebesnih gegova, ali i stvarnih opasnosti, koje u palombijsku džunglu uglavnom donosi čovek...

Prvobitno zamišljen kao egzotični ljubimac Spirua i Fantazija, Marsupilami je jedna od najoriginalnijih kreacija slavnog Andrea Frankena i tokom svoje istorije doživeo je inkarnacije u raznim medijima, od stripa do velikog ekrana. Godinama nakon što je prestao da radi na avanturama Spirua i Fantazija, Franken pokreće zaseban stripski serijal o marsupilamijima, u kom učestvuju razni autori i u kom je dobroćudnim i radoznalim spadalima iz džungle prepuštena glavna reč.

„MARSUPILAMI“ 1 i 2 na Letećem su startu u striparnici „Čarobna knjiga“ u Dečanskoj 5 u Beogradu, striparnici „Alan Ford“ na Novom Beogradu, u Klubu čitalaca Čarobne knjige „Bulevar Books“ u Novom Sadu i na našem sajtu po ceni od 1.670 dinara za prvi tom i 1.340 dinara za drugi tom, od srede, 25. avgusta, do nedelje, 29. avgusta 2021. Posle Letećeg starta, cena u našim klubovima čitalaca i na sajtu iznosiće 1.850 dinara za prvi i 1.500 dinara za drugi, a u ostalim knjižarama 2.499 dinara za prvi i 1.999 dinara za drugi tom!

*striparnica „Čarobna knjiga“ u TC „Kalča“ u Nišu neće raditi zbog godišnjeg odmora od 24. avgusta do 14. septembra 2021.
10   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
jagodanbg Posted - 06/09/2021 : 12:49:02
quote:
Originally posted by borg

Hehehe, dobri su Marsupilamiji...
Prevod na nekim mestima kida koliko je dobar.

Priče variraju, od odličnih do dosadnjikavih, ali sve u svemu nisu loše fore.
Prvu pričicu me sinčić terao tri puta do sada da mu čitam. Mislim da ju je naučio napamet. I svaki put kad Marsu pokosi policajca iskida se od smeha


I moj klinac 'mrzi' policajce :D
borg Posted - 06/09/2021 : 11:32:54
quote:
Originally posted by izivko

Čitati sa svojom djecom, smijati se i uživati - neprocjenjivo.



knauso Posted - 06/09/2021 : 08:25:12
Ja imam 41 god i meni su isto dobre :D
going going Posted - 06/09/2021 : 02:43:34
quote:
Originally posted by borg

Hehehe, dobri su Marsupilamiji...
Prevod na nekim mestima kida koliko je dobar.

Priče variraju, od odličnih do dosadnjikavih, ali sve u svemu nisu loše fore.
Prvu pričicu me sinčić terao tri puta do sada da mu čitam. Mislim da ju je naučio napamet. I svaki put kad Marsu pokosi policajca iskida se od smeha



Bas lep post!
izivko Posted - 04/09/2021 : 20:35:42
Čitati sa svojom djecom, smijati se i uživati - neprocjenjivo.
borg Posted - 04/09/2021 : 20:26:18
Hehehe, dobri su Marsupilamiji...
Prevod na nekim mestima kida koliko je dobar.

Priče variraju, od odličnih do dosadnjikavih, ali sve u svemu nisu loše fore.
Prvu pričicu me sinčić terao tri puta do sada da mu čitam. Mislim da ju je naučio napamet. I svaki put kad Marsu pokosi policajca iskida se od smeha
Peyo Posted - 01/09/2021 : 21:39:54
Ove albume iz prvog integrala sam čitao i vrlo su kvalitetni za taj tip stripova.
StripArt Posted - 01/09/2021 : 21:36:31
Ako na XV HSF budu neke povlaštene cijene i za nas van Beograda/Srbije ja ću kupiti oba broja.
kasper Posted - 29/08/2021 : 11:46:18
pazarih i ja prvog marsupilamija. kad je dw izbacio keca, to me je nekako odbilo od daljne kupovine iako su mi ovi posle delovali zanimljivije. sad se deca nesto nalozila na marsupilamija, ima neki crtani, pa ko velim dodje red i da se ovo kupi. batam je fino nacrtao ovo, voleo bih da imam jos neke stripove slicne stilizacije.
a canak je pravi covek za ovakve stripove, njegovi prevodi humoristickih stripova dominiraju. steta sto nije umesao prste u druzini od vesala, al covek verovatno ne zna italijanski
knauso Posted - 29/08/2021 : 11:13:06
Ma kupljeno odma!

Hvala!

Ali i maraupilamija i spiroua nastavite i posle frankena!


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000