forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČK PREDSTAVLJA - Marsupilami 1 i 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Melusine
Junior Member



350 Posts

Member since 17/05/2017

Posted - 24/08/2021 : 13:50:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Melusine a Private Message  Reply with Quote
IZ SRCA PALOMBIJSKE DŽUNGLE STIŽE NAM JEDNA OD NAJORIGINALNIJIH FRANKENOVIH KREACIJA!🗯🗯🗯

„MARSUPILAMI“ 1 i 2 na LETEĆEM STARTU po ceni od 1.670 dinara za prvi i 1.340 dinara za drugi tom!



Format 20,8 x 29,7 cm
Povez Tvrd
Broj strana 192
Štampa Kolor
Serijal STARI KONTINENT

PRELISTAJTE OVO IZDANJE:
https://carobnaknjiga.rs/chest/odlomak/_Marsupilami_V1_%20prelistavanje.pdf



Format 20,8 x 29,7 cm
Povez Tvrd
Broj strana 144
Štampa Kolor
Serijal STARI KONTINENT

PRELISTAJTE OVO IZDANJE:
https://carobnaknjiga.rs/chest/odlomak/_Marsupilami_V2_final%20prelistavanje.pdf

Iako liči na nekoliko životinja (sa svojim leopardovim tufnama i psećim ušima), zasigurno možemo tvrditi da ništa slično Marsupilamiju niste bili u prilici da sretnete. Rep ovog jedinstvenog stvorenja neverovatno je dugačak, i ta zverka vesele naravi, domišljatog uma i spretnog tela koristi ga u najrazličitije svrhe, a najčešće kao pomagalo pri skakanju i oružje za samoodbranu. Što i nije čudno, pošto Marsupilami i njegova porodica vrlo često imaju potrebu za hitrim i spretnim kretanjem kroz divljinu, kao i za samoodbranom – jer iz epizode u epizodu upadaju u raznorazne nevolje i avanture pune urnebesnih gegova, ali i stvarnih opasnosti, koje u palombijsku džunglu uglavnom donosi čovek...

Prvobitno zamišljen kao egzotični ljubimac Spirua i Fantazija, Marsupilami je jedna od najoriginalnijih kreacija slavnog Andrea Frankena i tokom svoje istorije doživeo je inkarnacije u raznim medijima, od stripa do velikog ekrana. Godinama nakon što je prestao da radi na avanturama Spirua i Fantazija, Franken pokreće zaseban stripski serijal o marsupilamijima, u kom učestvuju razni autori i u kom je dobroćudnim i radoznalim spadalima iz džungle prepuštena glavna reč.

„MARSUPILAMI“ 1 i 2 na Letećem su startu u striparnici „Čarobna knjiga“ u Dečanskoj 5 u Beogradu, striparnici „Alan Ford“ na Novom Beogradu, u Klubu čitalaca Čarobne knjige „Bulevar Books“ u Novom Sadu i na našem sajtu po ceni od 1.670 dinara za prvi tom i 1.340 dinara za drugi tom, od srede, 25. avgusta, do nedelje, 29. avgusta 2021. Posle Letećeg starta, cena u našim klubovima čitalaca i na sajtu iznosiće 1.850 dinara za prvi i 1.500 dinara za drugi, a u ostalim knjižarama 2.499 dinara za prvi i 1.999 dinara za drugi tom!

*striparnica „Čarobna knjiga“ u TC „Kalča“ u Nišu neće raditi zbog godišnjeg odmora od 24. avgusta do 14. septembra 2021.

knauso
New Member



297 Posts

Member since 18/12/2020

Posted - 29/08/2021 : 11:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Send knauso a Private Message  Reply with Quote
Ma kupljeno odma!

Hvala!

Ali i maraupilamija i spiroua nastavite i posle frankena!

Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 29/08/2021 : 11:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
pazarih i ja prvog marsupilamija. kad je dw izbacio keca, to me je nekako odbilo od daljne kupovine iako su mi ovi posle delovali zanimljivije. sad se deca nesto nalozila na marsupilamija, ima neki crtani, pa ko velim dodje red i da se ovo kupi. batam je fino nacrtao ovo, voleo bih da imam jos neke stripove slicne stilizacije.
a canak je pravi covek za ovakve stripove, njegovi prevodi humoristickih stripova dominiraju. steta sto nije umesao prste u druzini od vesala, al covek verovatno ne zna italijanski
Go to Top of Page

StripArt
New Member

Bosnia and Herzegovina
286 Posts

Member since 14/04/2019

Posted - 01/09/2021 : 21:36:31  Show Profile Show Extended Profile  Send StripArt a Private Message  Reply with Quote
Ako na XV HSF budu neke povlaštene cijene i za nas van Beograda/Srbije ja ću kupiti oba broja.

Everyone is entitled to their own opinion, but not their own set of facts.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 01/09/2021 : 21:39:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Ove albume iz prvog integrala sam čitao i vrlo su kvalitetni za taj tip stripova.
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1730 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 04/09/2021 : 20:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Hehehe, dobri su Marsupilamiji...
Prevod na nekim mestima kida koliko je dobar.

Priče variraju, od odličnih do dosadnjikavih, ali sve u svemu nisu loše fore.
Prvu pričicu me sinčić terao tri puta do sada da mu čitam. Mislim da ju je naučio napamet. I svaki put kad Marsu pokosi policajca iskida se od smeha

Resistance is futile.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11684 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 04/09/2021 : 20:35:42  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Čitati sa svojom djecom, smijati se i uživati - neprocjenjivo.

Have mercy
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/09/2021 : 02:43:34  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by borg

Hehehe, dobri su Marsupilamiji...
Prevod na nekim mestima kida koliko je dobar.

Priče variraju, od odličnih do dosadnjikavih, ali sve u svemu nisu loše fore.
Prvu pričicu me sinčić terao tri puta do sada da mu čitam. Mislim da ju je naučio napamet. I svaki put kad Marsu pokosi policajca iskida se od smeha



Bas lep post!
Go to Top of Page

knauso
New Member



297 Posts

Member since 18/12/2020

Posted - 06/09/2021 : 08:25:12  Show Profile Show Extended Profile  Send knauso a Private Message  Reply with Quote
Ja imam 41 god i meni su isto dobre :D
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1730 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 06/09/2021 : 11:32:54  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Čitati sa svojom djecom, smijati se i uživati - neprocjenjivo.




Resistance is futile.
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2457 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 06/09/2021 : 12:49:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by borg

Hehehe, dobri su Marsupilamiji...
Prevod na nekim mestima kida koliko je dobar.

Priče variraju, od odličnih do dosadnjikavih, ali sve u svemu nisu loše fore.
Prvu pričicu me sinčić terao tri puta do sada da mu čitam. Mislim da ju je naučio napamet. I svaki put kad Marsu pokosi policajca iskida se od smeha


I moj klinac 'mrzi' policajce :D
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000