forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog 116 - Zakon Dzungle

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
acestroke Posted - 22/03/2011 : 12:44:34
Od danas u SNK

Scenario: Michele Medda
Crtez: Giovano Freghieri
Naslovnica: Angelo Stano

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Zagor12 Posted - 30/03/2011 : 11:58:57
quote:
Originally posted by Lucy Liu

Pregleado ga i zaključio da mi ga se ne isplati kupiti...radnja je jednostavno neinteresantna.


Meni se jako sviđa. I Freghieri i sama priča. Mislim da se itekako isplati kupiti.
DOMI Posted - 27/03/2011 : 10:42:31
quote:
Originally posted by JOBAH

Kako Veseli C. izdaje u boji i ne menja cenu?


kako ne shvaćaš... redovne brojeve tiskaju na lošem papiru i naplaćuju to debelo preko tržišne cijene, color ostave s istom cijenom, tako da imaš lažan osjećaj da ti nešto povoljno prodaju...
to je cijela igra...
Lucy Liu Posted - 26/03/2011 : 21:23:25
Pregleado ga i zaključio da mi ga se ne isplati kupiti...radnja je jednostavno neinteresantna.
nika331 Posted - 24/03/2011 : 19:21:39
super naslovnica
Solid Snake Posted - 24/03/2011 : 18:47:34
I italjanski,nego sta.
Nego kad ides ovamo dole bre.hajd da se vidimo,da isterame po nekoj strip muabet.
docA Posted - 24/03/2011 : 18:25:40
Znaci, prica dobra!
Nemam vise sta da citam pa to nestrpljivo ocekujem, a moracu onda jos par meseci da se strpim dok Ludens ne izbaci i drugi deo!:(
Ah, ti i tvoj mi buraz nabiste onda kompleks u BeGeu onomad sa onom fascinantnom konverzacijom engleskog...
Znaci i italijanski znas?

Svak cast, Ljuta Zmijo! ;)
Solid Snake Posted - 24/03/2011 : 18:13:16
Procitao danas taljanski original(imam ga nekoliko meseci,al sam danas procitao).Solidna prica,cak iznad proseka.7/10
Panon Posted - 24/03/2011 : 12:50:42
Čim mi malo popuste obveze na faxu
DeeCay Posted - 23/03/2011 : 20:04:13
quote:
Originally posted by Panon

Odlično, konačno redovni DD! A ovo da će nastavak izaći idući mjesec zvuči mi logično, ako LU planira uspostaviti rutinu da svaki mjesec imamo po jedan novi DD broj, a ne da svaka dva mjeseca izađu dva broja.


Misliš na redovni i extra? Redovnog nije bilo tri mjeseca, extra još i duže, a i možemo reći da je izlazio prosječno jedan po mjesecu.

Kad ćeš napisati koju recku za Dylana? Već davno nisi pukao nijednu...
Panon Posted - 23/03/2011 : 14:55:55
Odlično, konačno redovni DD! A ovo da će nastavak izaći idući mjesec zvuči mi logično, ako LU planira uspostaviti rutinu da svaki mjesec imamo po jedan novi DD broj, a ne da svaka dva mjeseca izađu dva broja.
Patrix Posted - 23/03/2011 : 14:40:00
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by Patrix

quote:
Originally posted by hrvoje23

quote:
Originally posted by acestroke

Predpostavljam da ce i drugi dio ove price biti objavljen sledeceg mjeseca, zato sto u jednom mjesecu smo dobili i redovnog i Extra Dylana, a redovni inace izlazi u parnim mjesecima...



A možda će izlati i parnim i u neparnim...


Ne vjerujem,jer u najavi za sljedeći broj piše za dva mjeseca DD 117.


P.S.Dobar broj!



Istina, ali ovaj broj je trebo da izadje u Februaru, tako da to 'za dva mjeseca' moze da znaci April 2011



E,vidiš,u pravu si ponovno.,ali će od onda vjerojatno opet ići svaka dva mjeseca.Valjda.
acestroke Posted - 23/03/2011 : 14:26:13
quote:
Originally posted by Patrix

quote:
Originally posted by hrvoje23

quote:
Originally posted by acestroke

Predpostavljam da ce i drugi dio ove price biti objavljen sledeceg mjeseca, zato sto u jednom mjesecu smo dobili i redovnog i Extra Dylana, a redovni inace izlazi u parnim mjesecima...



A možda će izlati i parnim i u neparnim...


Ne vjerujem,jer u najavi za sljedeći broj piše za dva mjeseca DD 117.


P.S.Dobar broj!



Istina, ali ovaj broj je trebo da izadje u Februaru, tako da to 'za dva mjeseca' moze da znaci April 2011
Patrix Posted - 23/03/2011 : 14:06:18
quote:
Originally posted by hrvoje23

quote:
Originally posted by acestroke

Predpostavljam da ce i drugi dio ove price biti objavljen sledeceg mjeseca, zato sto u jednom mjesecu smo dobili i redovnog i Extra Dylana, a redovni inace izlazi u parnim mjesecima...



A možda će izlati i parnim i u neparnim...


Ne vjerujem,jer u najavi za sljedeći broj piše za dva mjeseca DD 117.


P.S.Dobar broj!
Felagund Posted - 23/03/2011 : 12:16:42
quote:
Originally posted by JOBAH

Kako Veseli C. izdaje u boji i ne menja cenu?



Mudro zboris
supermark Posted - 23/03/2011 : 11:46:57
napokon!
JOBAH Posted - 23/03/2011 : 08:35:39
Kako Veseli C. izdaje u boji i ne menja cenu?
kasper Posted - 22/03/2011 : 21:29:54
Medda
drogsy Posted - 22/03/2011 : 21:05:54
Bogu hvala!
velka031 Posted - 22/03/2011 : 20:05:18
Nadam se da će i Texa uskoro izbaciti...
leshwolsh Posted - 22/03/2011 : 18:26:47
quote:
Originally posted by acestroke

Ja makar predpostavljam da ce Ludens redovni da preskoce tog jubilaraca, Broj 200, pa ce ga sigurno objavit kao specijalca u boji, kao sto to rade sa Zagorom. To je jedini nacin da mogu da dignu cijenu, oko 25 kuna ili slicno, pa da im se isplati stampa u boji... samo da izadje u boji, pa nema veze jel u redovnoj ili kao specijalac, ako ga objave u crno bijelom, onda jadni mi :(



Iskreno se nadam da ce da ga izdaju u redovnoj seriji a ne kao specijalca, pa cak i da mu dignu cenu zbog boje bilo bi bolje nego da ga ubacuju medju specijalce.
DOMI Posted - 22/03/2011 : 17:16:59
najgore je prošlo... ne ponovile se više pauze bez najave..
__________________________________________________
42 god. ALAN FORDA u HR
DeeCay Posted - 22/03/2011 : 16:58:17
Meddina epizoda, i to dvodijelna. Mislim da ne bi smjela uopće biti loša, izgleda kao neki povratak ljudi u animalni stadij plus Fight club!
acestroke Posted - 22/03/2011 : 16:24:39
Ja makar predpostavljam da ce Ludens redovni da preskoce tog jubilaraca, Broj 200, pa ce ga sigurno objavit kao specijalca u boji, kao sto to rade sa Zagorom. To je jedini nacin da mogu da dignu cijenu, oko 25 kuna ili slicno, pa da im se isplati stampa u boji... samo da izadje u boji, pa nema veze jel u redovnoj ili kao specijalac, ako ga objave u crno bijelom, onda jadni mi :(
docA Posted - 22/03/2011 : 16:21:05
"Bronhi - lakse se dise!"
Cim je ovo izaslo znaci da sledi i drugi deo, verovatno u naslovu: "Covek je coveku vuk"
http://www-en.sergiobonellieditore.it/auto/alborist?collana=18&numero=199&subnum=
bar tako kaze stara latinska ;)

Samo je pitanje da li ce i to da okasni, i iz kojih se moze razloga to dogoditi?...jer i dalje mi Ludens nekako "sharen"...
Nadam se da je sve ipak ok.
Nakon toga bi trebalo da ne zeznu stvar pa objave cuvenu #200-ku, pa izbace to u c/b jer je epizoda jubilarac (SD zeznula stvar sa #121)
Odlican Barbato/Brindizi, i u toj se epizodi navode takodje vazni detalji iz Dilanove proslosti, kao i njegovo upoznavanje sa Grucom...
Jedna od meni najdrazih.

http://i55.tinypic.com/35a2atz.jpg
http://i51.tinypic.com/2qtlrvr.jpg
Davor2403 Posted - 22/03/2011 : 15:55:59
Iako ne kupujem, drago mi je za Dylana jer dosta ljudi ga cita i voli ;)

Znaci sad su jedino zapeli Mister NO i Tex, drugo manje-vise je sve tu...?!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000