forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Usagi Yojimbo

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
usagigoya Posted - 22/09/2010 : 21:23:04
Hi, I am trying to find information on the earliest publications containing Usagi Yojimbo stories published in Croatia sometime during the mid-90's.

I am interested in any Usagi Yojimbo stories published before Book Globe published their hardcover editions.

I am seeking information such as:

1) title of publication
2) date of publication
3) volume and issue numbers if applicable
4) Usagi Yojimbo story titles contained in publication - Croatian title and, if possible, original english title
5) number of pages for each story
6) story credits - name of translator, editor, or others working on Croatian translation)

Thank you for any and all assistance,
Steve Hubbell
www.usagiyojimbo.com
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DKoor Posted - 19/05/2011 : 21:43:52
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by anto

Jebote, Bušido, ti si mi postao najdraži lik na forumu (unatoč tvom zaštitničkom stavu prema pederima)

A o mom stavu o ženama da i ne govorimo, jelda?


Nisi valjda jedan od onih što bi ženama dao da glasaju?


Ne samo to, već i da vladaju svijetom.

+100
Mr. Bushido Posted - 19/05/2011 : 20:51:03
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by anto

Jebote, Bušido, ti si mi postao najdraži lik na forumu (unatoč tvom zaštitničkom stavu prema pederima)

A o mom stavu o ženama da i ne govorimo, jelda?


Nisi valjda jedan od onih što bi ženama dao da glasaju?


Ne samo to, već i da vladaju svijetom.
anto Posted - 19/05/2011 : 20:36:15
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by anto

Jebote, Bušido, ti si mi postao najdraži lik na forumu (unatoč tvom zaštitničkom stavu prema pederima)

A o mom stavu o ženama da i ne govorimo, jelda?


Bušido:"Radio je on nešto stripova, da, ali je uglavnom bio ilustrator. The Rocketeer je najznačajnije što je radio od stripova. Sreća da je IDW izdao kompletan strip. Žao mi je što u gornjim tablama nisam stavio i neku sa ženskim likovima, jer ih je Stevens crtao prekrasno."

Počeo si da poboljšavaš po tom pitanju!
Obi-wan Posted - 19/05/2011 : 20:35:24
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by anto

Jebote, Bušido, ti si mi postao najdraži lik na forumu (unatoč tvom zaštitničkom stavu prema pederima)

A o mom stavu o ženama da i ne govorimo, jelda?


Nisi valjda jedan od onih što bi ženama dao da glasaju?
Mr. Bushido Posted - 19/05/2011 : 19:32:09
quote:
Originally posted by anto

Jebote, Bušido, ti si mi postao najdraži lik na forumu (unatoč tvom zaštitničkom stavu prema pederima)

A o mom stavu o ženama da i ne govorimo, jelda?
anto Posted - 19/05/2011 : 16:44:26
Jebote, Bušido, ti si mi postao najdraži lik na forumu (unatoč tvom zaštitničkom stavu prema pederima) - čim vidim da si postovao, znam da je nešto novo izašlo.
Mr. Bushido Posted - 19/05/2011 : 15:41:38
Izašla je i deveta knjiga.

http://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.41476fb8ecd649ce9d027f8eb3d217b7.usagi-yojimbo-zec-samuraj-knjiga-9.aspx
DKoor Posted - 23/03/2011 : 21:50:08
Nisam baš obraćao pažnju ali sad kad ste mi ukazali na to vidim da sam dobro prošao jer je cijena ista na obje stranice, odnosno razlika je točno 1 cent. Manje od jednog posta (2c)
Lord Vader89 Posted - 23/03/2011 : 21:12:47
tebi, koji kupujes stripove na kiosku
Paka01 Posted - 23/03/2011 : 21:03:44
Pusti ti, to je jedan kiosk strip više
Lord Vader89 Posted - 23/03/2011 : 21:02:16
auh, svega 3 evra :D trecina jednog stripa :D
Paka01 Posted - 23/03/2011 : 20:59:08
Odvojeno u razmaku od 2-3 dana I ima razlike u .com i .co.uk, evo ti i primjer

http://www.bookdepository.com/book/9781606991411/Prince-Valiant-1937-1938-v.-1
http://www.bookdepository.co.uk/book/9781606991411/Prince-Valiant-1937-1938-v.-1
DKoor Posted - 23/03/2011 : 20:41:16
Naručio sam dva Usagija od njih, ostavit ću utiske na onom topiku.
Zbilja se čini kao dobra opcija taj BD... postoje dvije stranice .com i .co.uk , nisam primijetio razliku registrirao sam se na .com ali mogu se logirati i na jednu i na drugu stranicu. Čini se da nema razlike.

I da platio sam PayPalom , taj PayPal volim sve više i više , to je sistem opali i zaboravi... da ne moram svaki put unositi sve podatke i podatke sa kartice na svaku stranicu.

Ta dva strip izašla su me 20,79 eura u kunama su mi naplatili 158kn što je otprilike 5kn više nego srednji tečaj HNB na današnji dan (tečaj eura oko 7,6 što nije baš jeftino ali nije zabrinjavajuće kad se radi o manjim iznosima).

Imam i pitanjce za kraj... da li oni običavaju slati stripove zajedno kad je narudžba istovremena ili mogu ova dva stripa očekivati odvojeno?
Paka01 Posted - 23/03/2011 : 11:51:38
quote:
Originally posted by DKoor

quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by Lord Vader89

koliku smo im promociju napravili na ovom sajtu, mogli bi da nas caste i kojim besplatnim stripom



Definitivno, ja ih promoviran di god mogu Neka ljudi saznaju di sve mogu jeftinije proć.

Opa, pa onda ću se prekalkulirati, hvala još jednom!
Što se tiče tvoje opaske potpuno si u pravu.
Evo ako netko zna jeftinije neka slobodno pravi "promociju"... ja se neću ljutiti a vjerujem ni ostali.



Nema na čemu

Uglavnom, imaš topic na temu Bookdepositoryja tu na forumu, pa vidi šta ljudi kažu o tome, dojmovi i slično. Ja ih definitivno preporučam.
DKoor Posted - 23/03/2011 : 11:46:57
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by Lord Vader89

koliku smo im promociju napravili na ovom sajtu, mogli bi da nas caste i kojim besplatnim stripom



Definitivno, ja ih promoviran di god mogu Neka ljudi saznaju di sve mogu jeftinije proć.

Opa, pa onda ću se prekalkulirati, hvala još jednom!
Što se tiče tvoje opaske potpuno si u pravu.
Evo ako netko zna jeftinije neka slobodno pravi "promociju"... ja se neću ljutiti a vjerujem ni ostali.
Paka01 Posted - 23/03/2011 : 11:26:44
quote:
Originally posted by Lord Vader89

koliku smo im promociju napravili na ovom sajtu, mogli bi da nas caste i kojim besplatnim stripom



Definitivno, ja ih promoviran di god mogu Neka ljudi saznaju di sve mogu jeftinije proć.
Lord Vader89 Posted - 23/03/2011 : 11:19:29
koliku smo im promociju napravili na ovom sajtu, mogli bi da nas caste i kojim besplatnim stripom
Paka01 Posted - 23/03/2011 : 11:12:56
quote:
Originally posted by DKoor

Pogledat ću, hvala Paka. Čini mi se da je ipak najjeftiniji amazon... vidim i na ebayu gomila toga ima sa raznim cijenama...



Kod bookdepositoryja ti je besplatna poštarina i 100% su pouzdani ako te to brine.
DKoor Posted - 23/03/2011 : 11:10:49
Pogledat ću, hvala Paka. Čini mi se da je ipak najjeftiniji amazon... vidim i na ebayu gomila toga ima sa raznim cijenama...
Paka01 Posted - 22/03/2011 : 11:45:00
quote:
Originally posted by DKoor

Imam i još jedno pitanje... koja je dobra online striparnica gdje bih mogao naći Fantagraphics i Dark Horse UY izdanja?
Gledam na amazonu čini se ok (cijena i ima jako puno naslova) , ima li još neka mega strip knjižara toga tipa na kojoj se isplati kupovati?



http://www.bookdepository.co.uk
http://www.bookdepository.com
Mord Posted - 22/03/2011 : 10:56:41
Jel' netko kupio novog usagija? Kakvo je izdanje?

mcn Posted - 22/03/2011 : 09:51:19
>Iskreno, ja se nadam da bi ovo mogao biti dobar znak za Macanove Cable i Soldier X.

Teeeeeeeško.

mcn
Mr. Bushido Posted - 22/03/2011 : 05:25:20
quote:
Originally posted by jaki

Mene više od "novog"Usagija zanima šta su ovaj strip izdali zajednički dva izdavača??


Iskreno, ja se nadam da bi ovo mogao biti dobar znak za Macanove Cable i Soldier X.
DKoor Posted - 21/03/2011 : 23:01:44
Imam i još jedno pitanje... koja je dobra online striparnica gdje bih mogao naći Fantagraphics i Dark Horse UY izdanja?
Gledam na amazonu čini se ok (cijena i ima jako puno naslova) , ima li još neka mega strip knjižara toga tipa na kojoj se isplati kupovati?
Grujah. Posted - 21/03/2011 : 22:52:31
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Paka01

Izgleda zanimljivo, podsjetilo me na sekund na onaj stari crtić Bucky O'Hare il kako se već zva Jel valja ovaj Space Usagi išta?



Kao i ostatak serijala, jako zabavan strip. Ovo je priča o Usagijevom potomku u dalekoj budućnosti. Bio je to Sakaijev zanimljiv izlet u drugačiju tematiku.

Inače, i Bucky O'Hare je isto nastao prema jednom jako dobrom stripu.





OMG...

Bucky, Captain Bucky O'Hare

Nisam ni znao da je po stripu

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000