forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Thor / trebam savjet oko stripova za kupiti !

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
emirem Posted - 10/06/2011 : 19:45:05
Htio bih par stripova o Thoru u kolekciji,samo ne poznajem serijal tako dobro,niti koji su "moderni" crtaci i scenaristi.
Imao sam Essential vol.1 koji sam mijenjao za nesto drugo.
Recimo da perferiram klasicni crtez na koji sam navikao od Busceme i eventualno nesto "novije",cuo sam vise puta za tog Jurgensa i Choa,
pa sad ako neko nesto ima za savjet dobrodoslo!
Hvala unaprijed!
Dole je izbor koji mi se cini ok,a "Ragnarok" sam stavio zbog Busceme
( uzeo bih i ako bi savjetovali da ne uzmem to!)
Znaci,muci me ti serijali od devedestih za koje mislim da je doslo do nekog "revival" serijala u prici i crtezu ( znam i za M.Djurdjevica,ali ne poznajem djela koje je crtao!)
Tales of asgard mi je poznato iz "Essentiala" jer su kratke price o nordijskoj mitologiji o Ymirima,Lokiju,Thorovom djetinjstvu i slicno



21   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
emirem Posted - 14/06/2011 : 14:55:41
Zakljucak je da se kupuje preko BD-a!!!
feka82 Posted - 14/06/2011 : 12:33:04
pogledajte ovo dopasce vam se

http://www.stomugromova.com/smg-blog/video-thor-stvaranje-table-stripa?Itemid=58
Paka01 Posted - 14/06/2011 : 01:54:49
Slabo stojin sa Ultimatesima, pročita sam samo prvih 6 brojeva (ilitiga prvu knjigu) koji su mi skroz dobro legli, a ovo kasnije nisan ništa.
sloppy Posted - 14/06/2011 : 01:44:12
quote:
Originally posted by Paka01

Svidit će ti se

Nego, jel iko od vas čita ovaj mini serijal Ultimate Thor? Meni je skroz dobar i zanimljiv.



meni je isto odličan ovaj ultimate thor. za razliku od onoga što je leob radio sa njim u Ultimate Comics New Ultimates: Thor Reborn. to je svakako treba preskočit, osim ako je čovjek fan od Frank Cho-a. onda če možda neko bit zadovoljan barem crtežom.

ali Ultimate Comics Thor od Hickmana je odličan
Rada13 Posted - 13/06/2011 : 23:59:19
ma moj se poštar stalno žali, da prestanem s narudžbama s bd-a jer ih stalno mora nosit, pa mi u zadje vrijeme sve duže i duže treba da stignu... al neka njih, bitno da dođe kad tad :)
emirem Posted - 13/06/2011 : 23:53:32
quote:
Originally posted by Rada13

ja isto imam samo ess v2 i malo mi je ipak prestar za uživit se, al mislin da cu poslusat ove dobre savjete i kroz tjedan-dva narucit ovo kad mi stignu sve pošiljke koje čekam... jbga kad me poštari mrze :(


Nemoj po postarima oni rade tezak posao da tebi i nama svima ubace stripove u sanducic!
Rada13 Posted - 13/06/2011 : 23:50:26
ja isto imam samo ess v2 i malo mi je ipak prestar za uživit se, al mislin da cu poslusat ove dobre savjete i kroz tjedan-dva narucit ovo kad mi stignu sve pošiljke koje čekam... jbga kad me poštari mrze :(

emirem ako hoćeš pošalji mi svoj mail na pm, pa ti pošaljem ovu razglednicu za 10% popusta na bookdepository.com, onda će ti ispast 62.5 eura
emirem Posted - 13/06/2011 : 23:45:47
quote:
Originally posted by Paka01

Svidit će ti se
Ja vjerojatno neću kupovat omnibus jer imam prvi trejd, pa ću sa trejdovima i nastavit... Al strip je prva liga definitivno.
Nego, jel iko od vas čita ovaj mini serijal Ultimate Thor? Meni je skroz dobar i zanimljiv.


Imao sam Essential vol.1 c-b ali samo to od Thora,pa nisam bas od pomoci..
Ovo je njemacki cijene iste..mene kosta 70,03 eura!!
Paka01 Posted - 13/06/2011 : 23:29:42
Svidit će ti se
Ja vjerojatno neću kupovat omnibus jer imam prvi trejd, pa ću sa trejdovima i nastavit... Al strip je prva liga definitivno.
Nego, jel iko od vas čita ovaj mini serijal Ultimate Thor? Meni je skroz dobar i zanimljiv.
Rada13 Posted - 13/06/2011 : 23:24:24
jeftiniji je na bd.com s 10% popusta koji imaju sad za ljetnu akciju, na amazonu s poštarinom je 91$ (77 + 4$ osnovni shipping + 8$ na trejd koji je kao pretežak), a na bd.com 89$. Mislim cijena je li-la 10kn, al eto i to nešto znači. Ja ga isto mislim naručit, al dvojim između njega i astonishing x-men omnibusa, pa neznam šta mi se više isplati :)
Thor je zasad lik kojeg sam najmanje čitao pa me malo i strah uzet ovaj omnibus, ako mi se ne svidi neznam šta ću :D
Raven84 Posted - 13/06/2011 : 23:21:55
Ptetpostavljam da su ovo cijene s njemackog ol nekog europskog amazona. Oni su ludaci. Ja sam ti gledao na americkom, tamo je punooo jeftinije.
emirem Posted - 13/06/2011 : 23:03:54
quote:
Originally posted by Raven84

Ma zaboravi ove na slikama, to ti je sve tesko smece. :) :) Sala, naravno, ali ovo se stvarno isplati. Malo sam ti kalkulirao tecaj, i na amazonu ti je po trenutnom tecaju dolara oko 50 kuna jeftiniji s postarinom-


Prijatelju vidis ovaj tecaj po euru!!
A na BD-u €69.45

Items: EUR 55,93
Shipping & Handling: EUR 29,26
Total Before Tax: EUR 87,75
Estimated Tax To Be Collected: EUR 0,00
Import Fees Deposit EUR 2,56
Order Total: EUR 87,75

Razlika 18,30 eura!!
emirem Posted - 13/06/2011 : 22:56:54
quote:
Originally posted by Raven84

Ma zaboravi ove na slikama, to ti je sve tesko smece. :) :) Sala, naravno, ali ovo se stvarno isplati. Malo sam ti kalkulirao tecaj, i na amazonu ti je po trenutnom tecaju dolara oko 50 kuna jeftiniji s postarinom-


Znaci ipak onaj sa linka strip je u igri,zar ne?
Zar Bookdepo prodaje skuplje,vidjet cu sutra kakve su cijene na amazonu,hvala na info jos jednom!
Raven84 Posted - 13/06/2011 : 21:27:33
Ma zaboravi ove na slikama, to ti je sve tesko smece. :) :) Sala, naravno, ali ovo se stvarno isplati. Malo sam ti kalkulirao tecaj, i na amazonu ti je po trenutnom tecaju dolara oko 50 kuna jeftiniji s postarinom-
emirem Posted - 13/06/2011 : 21:17:10
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by Raven84

Stari, upravo citam Simonsonovog Thora, i apsolutno je fenomenalan. Ako ces kupiti samo jedan americki strip ove godine, kupi taj. I fakat vrijedi te novce. Izuzetno je dobar.


Tnx , vidjet cu i to sta je jos u igri..


http://www.bookdepository.com/Thor-Omnibus-Walter-Simonson/9780785146339

Znaci ovo,malo je skup..mislio pokupovat one sto su na slikama i jos neke sta sam nasao na BD-u od Jurgens pocetaka kad j episao..bumo vidli!
emirem Posted - 13/06/2011 : 21:15:05
quote:
Originally posted by Raven84

Stari, upravo citam Simonsonovog Thora, i apsolutno je fenomenalan. Ako ces kupiti samo jedan americki strip ove godine, kupi taj. I fakat vrijedi te novce. Izuzetno je dobar.


Tnx , vidjet cu i to sta je jos u igri..
emirem Posted - 13/06/2011 : 21:14:26
quote:
Originally posted by Born To Run

Kupi 2 omnibusa - Simonsonov i od Stradzinskog.


tnx!!
Raven84 Posted - 13/06/2011 : 20:14:07
Stari, upravo citam Simonsonovog Thora, i apsolutno je fenomenalan. Ako ces kupiti samo jedan americki strip ove godine, kupi taj. I fakat vrijedi te novce. Izuzetno je dobar.
Born To Run Posted - 13/06/2011 : 19:09:33
Kupi 2 omnibusa - Simonsonov i od Stradzinskog.
emirem Posted - 10/06/2011 : 20:34:36
Ej,Bushido legendo,opet pomazes,koji si ti samaritanac,svaka cast,idem ovaj link procitati, pa javim sta sam odlucio!
Hvala!
Mr. Bushido Posted - 10/06/2011 : 20:09:38
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=39137&SearchTerms=thor

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000