forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Thor / trebam savjet oko stripova za kupiti !
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 10/06/2011 : 19:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Htio bih par stripova o Thoru u kolekciji,samo ne poznajem serijal tako dobro,niti koji su "moderni" crtaci i scenaristi.
Imao sam Essential vol.1 koji sam mijenjao za nesto drugo.
Recimo da perferiram klasicni crtez na koji sam navikao od Busceme i eventualno nesto "novije",cuo sam vise puta za tog Jurgensa i Choa,
pa sad ako neko nesto ima za savjet dobrodoslo!
Hvala unaprijed!
Dole je izbor koji mi se cini ok,a "Ragnarok" sam stavio zbog Busceme
( uzeo bih i ako bi savjetovali da ne uzmem to!)
Znaci,muci me ti serijali od devedestih za koje mislim da je doslo do nekog "revival" serijala u prici i crtezu ( znam i za M.Djurdjevica,ali ne poznajem djela koje je crtao!)
Tales of asgard mi je poznato iz "Essentiala" jer su kratke price o nordijskoj mitologiji o Ymirima,Lokiju,Thorovom djetinjstvu i slicno




"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 10/06/2011 19:46:49

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 10/06/2011 : 20:09:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=39137&SearchTerms=thor

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 10/06/2011 : 20:34:36  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ej,Bushido legendo,opet pomazes,koji si ti samaritanac,svaka cast,idem ovaj link procitati, pa javim sta sam odlucio!
Hvala!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 13/06/2011 : 19:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
Kupi 2 omnibusa - Simonsonov i od Stradzinskog.

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 13/06/2011 : 20:14:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Stari, upravo citam Simonsonovog Thora, i apsolutno je fenomenalan. Ako ces kupiti samo jedan americki strip ove godine, kupi taj. I fakat vrijedi te novce. Izuzetno je dobar.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 13/06/2011 : 21:14:26  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Born To Run

Kupi 2 omnibusa - Simonsonov i od Stradzinskog.


tnx!!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 13/06/2011 : 21:15:05  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raven84

Stari, upravo citam Simonsonovog Thora, i apsolutno je fenomenalan. Ako ces kupiti samo jedan americki strip ove godine, kupi taj. I fakat vrijedi te novce. Izuzetno je dobar.


Tnx , vidjet cu i to sta je jos u igri..

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 13/06/2011 : 21:17:10  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by Raven84

Stari, upravo citam Simonsonovog Thora, i apsolutno je fenomenalan. Ako ces kupiti samo jedan americki strip ove godine, kupi taj. I fakat vrijedi te novce. Izuzetno je dobar.


Tnx , vidjet cu i to sta je jos u igri..


http://www.bookdepository.com/Thor-Omnibus-Walter-Simonson/9780785146339

Znaci ovo,malo je skup..mislio pokupovat one sto su na slikama i jos neke sta sam nasao na BD-u od Jurgens pocetaka kad j episao..bumo vidli!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 13/06/2011 : 21:27:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Ma zaboravi ove na slikama, to ti je sve tesko smece. :) :) Sala, naravno, ali ovo se stvarno isplati. Malo sam ti kalkulirao tecaj, i na amazonu ti je po trenutnom tecaju dolara oko 50 kuna jeftiniji s postarinom-

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 13/06/2011 : 22:56:54  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raven84

Ma zaboravi ove na slikama, to ti je sve tesko smece. :) :) Sala, naravno, ali ovo se stvarno isplati. Malo sam ti kalkulirao tecaj, i na amazonu ti je po trenutnom tecaju dolara oko 50 kuna jeftiniji s postarinom-


Znaci ipak onaj sa linka strip je u igri,zar ne?
Zar Bookdepo prodaje skuplje,vidjet cu sutra kakve su cijene na amazonu,hvala na info jos jednom!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 13/06/2011 : 23:03:54  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raven84

Ma zaboravi ove na slikama, to ti je sve tesko smece. :) :) Sala, naravno, ali ovo se stvarno isplati. Malo sam ti kalkulirao tecaj, i na amazonu ti je po trenutnom tecaju dolara oko 50 kuna jeftiniji s postarinom-


Prijatelju vidis ovaj tecaj po euru!!
A na BD-u €69.45

Items: EUR 55,93
Shipping & Handling: EUR 29,26
Total Before Tax: EUR 87,75
Estimated Tax To Be Collected: EUR 0,00
Import Fees Deposit EUR 2,56
Order Total: EUR 87,75

Razlika 18,30 eura!!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 13/06/2011 : 23:21:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Ptetpostavljam da su ovo cijene s njemackog ol nekog europskog amazona. Oni su ludaci. Ja sam ti gledao na americkom, tamo je punooo jeftinije.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Rada13
New Member



Croatia
259 Posts

Member since 28/03/2010

Posted - 13/06/2011 : 23:24:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Rada13 a Private Message  Reply with Quote
jeftiniji je na bd.com s 10% popusta koji imaju sad za ljetnu akciju, na amazonu s poštarinom je 91$ (77 + 4$ osnovni shipping + 8$ na trejd koji je kao pretežak), a na bd.com 89$. Mislim cijena je li-la 10kn, al eto i to nešto znači. Ja ga isto mislim naručit, al dvojim između njega i astonishing x-men omnibusa, pa neznam šta mi se više isplati :)
Thor je zasad lik kojeg sam najmanje čitao pa me malo i strah uzet ovaj omnibus, ako mi se ne svidi neznam šta ću :D

Edited by - Rada13 on 13/06/2011 23:25:22
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 13/06/2011 : 23:29:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Svidit će ti se
Ja vjerojatno neću kupovat omnibus jer imam prvi trejd, pa ću sa trejdovima i nastavit... Al strip je prva liga definitivno.
Nego, jel iko od vas čita ovaj mini serijal Ultimate Thor? Meni je skroz dobar i zanimljiv.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 13/06/2011 : 23:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Svidit će ti se
Ja vjerojatno neću kupovat omnibus jer imam prvi trejd, pa ću sa trejdovima i nastavit... Al strip je prva liga definitivno.
Nego, jel iko od vas čita ovaj mini serijal Ultimate Thor? Meni je skroz dobar i zanimljiv.


Imao sam Essential vol.1 c-b ali samo to od Thora,pa nisam bas od pomoci..
Ovo je njemacki cijene iste..mene kosta 70,03 eura!!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 13/06/2011 23:50:16
Go to Top of Page

Rada13
New Member



Croatia
259 Posts

Member since 28/03/2010

Posted - 13/06/2011 : 23:50:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Rada13 a Private Message  Reply with Quote
ja isto imam samo ess v2 i malo mi je ipak prestar za uživit se, al mislin da cu poslusat ove dobre savjete i kroz tjedan-dva narucit ovo kad mi stignu sve pošiljke koje čekam... jbga kad me poštari mrze :(

emirem ako hoćeš pošalji mi svoj mail na pm, pa ti pošaljem ovu razglednicu za 10% popusta na bookdepository.com, onda će ti ispast 62.5 eura

Edited by - Rada13 on 13/06/2011 23:53:46
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 13/06/2011 : 23:53:32  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rada13

ja isto imam samo ess v2 i malo mi je ipak prestar za uživit se, al mislin da cu poslusat ove dobre savjete i kroz tjedan-dva narucit ovo kad mi stignu sve pošiljke koje čekam... jbga kad me poštari mrze :(


Nemoj po postarima oni rade tezak posao da tebi i nama svima ubace stripove u sanducic!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 13/06/2011 23:53:47
Go to Top of Page

Rada13
New Member



Croatia
259 Posts

Member since 28/03/2010

Posted - 13/06/2011 : 23:59:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Rada13 a Private Message  Reply with Quote
ma moj se poštar stalno žali, da prestanem s narudžbama s bd-a jer ih stalno mora nosit, pa mi u zadje vrijeme sve duže i duže treba da stignu... al neka njih, bitno da dođe kad tad :)
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 14/06/2011 : 01:44:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Svidit će ti se

Nego, jel iko od vas čita ovaj mini serijal Ultimate Thor? Meni je skroz dobar i zanimljiv.



meni je isto odličan ovaj ultimate thor. za razliku od onoga što je leob radio sa njim u Ultimate Comics New Ultimates: Thor Reborn. to je svakako treba preskočit, osim ako je čovjek fan od Frank Cho-a. onda če možda neko bit zadovoljan barem crtežom.

ali Ultimate Comics Thor od Hickmana je odličan

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 14/06/2011 : 01:54:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Slabo stojin sa Ultimatesima, pročita sam samo prvih 6 brojeva (ilitiga prvu knjigu) koji su mi skroz dobro legli, a ovo kasnije nisan ništa.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 14/06/2011 : 12:33:04  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
pogledajte ovo dopasce vam se

http://www.stomugromova.com/smg-blog/video-thor-stvaranje-table-stripa?Itemid=58

feka
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 14/06/2011 : 14:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Zakljucak je da se kupuje preko BD-a!!!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000