forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Rat-Man 2: Tajni tim

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 05/08/2011 : 13:18:13

Od sutra na svim kioscima!
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
jang Posted - 01/02/2012 : 23:06:14
jebote. upravo proverio, i kod mene ista greška :(
ponki Posted - 31/01/2012 : 11:52:26
quote:
Originally posted by KuntaKinte

Jesam li ja jedini kurate sreće ili ima još nekoga ko umesto strana od 33 do 48 ima dva puta strane od 49 do 64?


Meni stigli moji primjerci u petak sa istom greskom
KuntaKinte Posted - 30/10/2011 : 21:14:56
OK, poštenom nalazaču strana od 33 do 48 nudim nagradu strane od 49 do 64 i tubu super lepka.
mcn Posted - 30/10/2011 : 00:03:59
quote:
Originally posted by KuntaKinte

Jesam li ja jedini kurate sreće ili ima još nekoga ko umesto strana od 33 do 48 ima dva puta strane od 49 do 64?



Prije će biti da netko ima dvaput strane od 33 do 48.

mcn
KuntaKinte Posted - 29/10/2011 : 22:55:37
Jesam li ja jedini kurate sreće ili ima još nekoga ko umesto strana od 33 do 48 ima dva puta strane od 49 do 64?
teller Posted - 05/10/2011 : 18:37:19
odlično!!!
Poli Posted - 05/10/2011 : 14:34:31
Od danas (odnosno od sutra prema Fibrinoj stranici) broj 3



http://www.fibra.hr/index.asp?cat=6&SeriesID=28&TitleID=163

Mr. Bushido Posted - 13/09/2011 : 01:31:41
quote:
Originally posted by Raymond

posto imade na topiku o pravima/adaptaciji itd da ne otvaram novi pa da upitam ako neko zna:

1. Kako idu ova prava, zakoni itd sto se tice adaptacije recime novele u neki strip (recimo da ja uradim) vidim cesto takve stripve..dali treba dozvola ili ne..

2. Isto tako sto se tice parodija naprimjer uradim zagora parodija (ovdje na ovom forumu sam vidio ali ne mogu naci sad) da li se smije ili moras nazvati tog (ne)junaka drugim imenom i gotova stvar...


1. Naravno da ti treba dozvola. Autor romana (ili nekog drugog umjetničkog djela) je automatski i vlasnik prava na taj roman, kao i svih likova, ideja i koncepata iznesenima u njemu. Korištenjem naslova, likova ili ideja bez autorovog dopuštenja, ti automatski kršiš njegova autorska prava i riskiraš sudsku tužbu i kazneno procesuiranje.

Isto vrijedi i za kompanije koje su vlasnice autorskih prava.

Jedina iznimka su djela i likovi koji spadaju u javnu domenu, te ih može koristiti svatko.

Ukratko, prije nego što ideš raditi adaptaciju prema već postojećem predlošku obavezno se moraš informirati i saznati je li to djelo u javnoj domeni ili je netko vlasnik autorskih prava.

2. Ako radiš parodiju, ne smiješ koristiti direktne reference na ono što parodiraš (imena, simboli, dizajn, itd.). Jedina iznimka je ako imaš dopuštenje vlasnika prava.
makikatalinic Posted - 07/09/2011 : 20:26:58
quote:
Originally posted by globinjo

jebote,mala na kiosku vidila ratmana...tata,kupi...ja kupio,i sad joj ga moram čitati...marko,konju



Mogao si malo rađe sačekati i kupiti joj tvrdokorično kad izađe
Deers Posted - 07/09/2011 : 20:14:14


http://www.rat-man.org/2011/09/07/rat-calendario-2012/
Markose?
teller Posted - 25/08/2011 : 15:48:09
kako curica nebi poželjela Rat-mana kad je morala več triput sa tobom pročitati Kapetana Mikija?
dijeca su pametnija od.........nego mi to mislimo.
globinjo Posted - 25/08/2011 : 14:52:14
jebote,mala na kiosku vidila ratmana...tata,kupi...ja kupio,i sad joj ga moram čitati...marko,konju
noemis Posted - 25/08/2011 : 11:20:53
quote:
Originally posted by ken2
ove pričice imaju glavu i rep...





sjajan strip, stvarno... ima glavu, ima i rep...
noemis Posted - 25/08/2011 : 10:57:25
quote:
Originally posted by angeliczg

da bi Ratman bio smiješan, trebalo je pročitati jako puno ... knjiga



hm.. ja sam izgleda došao, prema trećem principu termodinamike, do apsolutne nule (broja pročitanih knjiga)... ali sa druge strane brojne prave koja se u beskonačnosti krivi i ulazi u apsolutnu nulu...

elem,
apsolutna nula - ratman!
Mali_Mate Posted - 25/08/2011 : 09:57:20
apropo izlozenosti na kioscima....

u Sabunikama kod Zadra (dakle, u pripizdini ), Rat-man #2 na visini ociju, jasno vidljiv....nije jedini strip na kiosku, al je jedini koji se instantno vidi cim se ode kupit cigare
paro Posted - 22/08/2011 : 16:37:06
Eto i ja nabavio Tajni tim.
Moram priznat da mi je broj 1 za klasu bolji, al to je vjerojatno zato jer sam poslije njega očekivao ne znam šta..
paro Posted - 22/08/2011 : 16:35:33
quote:
Originally posted by ken2

razlika između rat-mana i alan forda je u tome što ove pričice imaju glavu i rep, koliko god bile zajebancija i parodija, poneke su čak i nepredvidljive
kod alan forda priče su toliko glupe i tu su samo da povežu fore kojih stvarno ima legendarnih



Ajde ken2 ne pretjeruj, već decenijama imaš neku averziju prema AF koja nema blage veze s Rat-Manom...
mcn Posted - 22/08/2011 : 13:06:20
Dobro je kad se o Ratmanu priča, ali neprocjenjivo je kad se oko njega pičkara.

mcn
Rico Posted - 22/08/2011 : 11:42:23
quote:
Originally posted by angeliczg

da bi Ratman bio smiješan, trebalo je pročitati jako puno stripova i knjiga

Apsolutno, a i doktorat iz atomske fizike ne bi loše došao.
ken2 Posted - 22/08/2011 : 11:40:57
quote:
Originally posted by Bardho


Nakon pročitana 2 broja mogu reći da je ratman simpatičan stripić, al isto tako mogu reći da je ovo miljama od legendarnog Alana Forda.



razlika između rat-mana i alan forda je u tome što ove pričice imaju glavu i rep, koliko god bile zajebancija i parodija, poneke su čak i nepredvidljive
kod alan forda priče su toliko glupe i tu su samo da povežu fore kojih stvarno ima legendarnih
Bardho Posted - 22/08/2011 : 11:31:53

Nakon pročitana 2 broja mogu reći da je ratman simpatičan stripić, al isto tako mogu reći da je ovo miljama od legendarnog Alana Forda.
angeliczg Posted - 22/08/2011 : 00:41:45
da bi Ratman bio smiješan, trebalo je pročitati jako puno stripova i knjiga - ja uživam
cijena mi jest malo velika ali radi Markosa dajem (makar bi bilo lakše da se obratim njemu direktno :)
e sad - ima li takvih čitatelja/kupaca dovoljno za kiosk izlaženje, reći će nam Markos uskoro...
@mcn čitam i predgovore, samo nek se redaju
darth-vader Posted - 21/08/2011 : 00:33:29
quote:
Originally posted by ken2

drugi broj mi je još bolji od prvog
nek se alanfordovci ne uvrijede, ali meni je ovo smješnije

jeee, brži sam od svjetlosti.....



baš sam danas razmišljao kako mi je ovo puno smješnije od alana forda. Humor mi baš odgovara (iako ga nisam ništa pitao).
paro Posted - 20/08/2011 : 17:22:17
quote:
Originally posted by ken2

drugi broj mi je još bolji od prvog
nek se alanfordovci ne uvrijede, ali meni je ovo smješnije

jeee, brži sam od svjetlosti.....



Dobro, pa koji vrag.
Nisam ga nigdje našo, nije vrag da ću morat do grada samo zbog toga..
ken2 Posted - 20/08/2011 : 15:37:49
drugi broj mi je još bolji od prvog
nek se alanfordovci ne uvrijede, ali meni je ovo smješnije

jeee, brži sam od svjetlosti.....

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000