forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Nulta Godina Darkwooda (Proljeće 2012)

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Barney Posted - 12/03/2012 : 19:06:21
Vidim danas na kiosku NULTA GODINA DARKWOODA.
Zagor Specijal 160 stranica Proljece 2012.
Cijena 25 kn.

Ne kuzim cemu ovaj reprint, ali OK, vec smo navikli na to.

Vecina vas ima citav komplet Zagor Specijal, ostali koji nemaju citav komplet trude se da ga sto prije skupe.

Ovo nije niti broj 1 niti broj 30, ovo je izdanje Proljece 2012 iako izgleda identicno kao i Specijal broj 1.
Eh, sada je pitanje:
Hocete li kupiti i ovaj reprint bez obzira sto imate Specijal broj 1?
Ukoliko nemate Specijal broj 1 da li takav reprint moze u vasoj kolekciji zamjeniti broj 1 ili cete svejedno traziti originalno izdanje iz 2002 g.?

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
velka031 Posted - 07/08/2014 : 22:19:46
Ja imam 1.izdanje i čak je dobro zalijepljeno
markotamara Posted - 07/08/2014 : 15:11:50
Ja imam jedno novo izdanje i to je za 5 ocuvan,imam 2 kom 1 izdanja, jedno sam kupia kad je izasa na kiosk i ima istu boljku kao i vecini kolekcionara,dok sam drugi nabavija razmjenom i stvarno je odlican.
DODSFERD Posted - 07/08/2014 : 14:52:07
Ma drugo izdanje je zakon, neznam zašto ljudi pate za prvim kada je lijepljeno sa pljuvačkom.
bjelolasica Posted - 07/08/2014 : 14:05:41
quote:
Originally posted by markotamara

Jeli cijena 1 izdanja i dalje viskoka kao na pocetku topika ili je tio ipak sad normala??!!

Prvo izdanje, barem kod mene ima slabo ljepilo tako da se čuvao ko jaje među nogama
markotamara Posted - 07/08/2014 : 13:10:35
Jeli cijena 1 izdanja i dalje viskoka kao na pocetku topika ili je tio ipak sad normala??!!
DOMI Posted - 12/08/2012 : 09:49:15
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Elderane84

Meni je genijalno koliko ljudi trose vremena i zivaca da popljuju reizdanja. Kao da ih neko tjera da sve to pokupuju.










popljuju jer ne shvaćaju OSNOVNO - ta reizdanja se odlično prodaju i u reprintu, imaju visoku cijenu, a taj novopristigli cash financirat će i ostala izdanja koja "kapaju" na rubu isplativosti,, to neki ne razumiju - kao da izdavači bez veze zadržavaju serijale do zadnjeg momenta opstanka - naravno da i oni misle da će doći "bolji dani" i sve poduzimaju
__________________________________________________________________________________________________________________________________________
43 godine Alan Forda u HR DD Spec.19 već u SNK AF Super Klasik 21 u SNK na pultu
Barney Posted - 10/08/2012 : 01:04:18
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Kupljeno. Ja zadovoljan, radnica na kiosku zadovoljna jer me je videla, kolekcija deblja i zadovoljna, tata ljut jer mora poceti da mi pravi novu policu
a meni neprijaaatno






PijaniPatak Posted - 20/03/2012 : 00:20:35
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Tonka24










Tonka24 Posted - 19/03/2012 : 14:44:30
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Elderane84

Meni je genijalno koliko ljudi trose vremena i zivaca da popljuju reizdanja. Kao da ih neko tjera da sve to pokupuju.





Tonka24 Posted - 19/03/2012 : 14:43:23
quote:
Originally posted by Krscho

ako vec rade reprintove mogli su zaposlit nekog studenta il nekog da oboja i dignu malo cijenu i ljudi bi kupovali, al tesko je potruditi se oko nečega malo kad mozes samo uzet sta vec imas, nabit proljece 2012 i bacit na kioske



wolf Posted - 19/03/2012 : 13:25:04
Ja ga nisam uzeo, a vjerojatno i neću. Neki dan sam na kiosku držao isti u rukama, ali kako sam uzeo najnoviji extra i redoviti, pa još i klasik od ovog sam ipak odustao. Reprint Chica nisam ni gledao.
Tornadomaster Posted - 19/03/2012 : 10:13:09
Kupio sa ovo izdanje iako nisam Zgorovac. Nisam imao staro a dobra je epizoda i Feri razbija.
Krscho Posted - 19/03/2012 : 10:04:21
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Elderane84

Meni je genijalno koliko ljudi trose vremena i zivaca da popljuju reizdanja. Kao da ih neko tjera da sve to pokupuju.





Ko pravi Zagorovac moraš imati potrebu imati svako živuće izdanje izdano u nas mkr bio n-ti reprint, ako nemaš onda nemaš potpunu kolekciju. Samim time deduciram ocito muzenje para, ludens zna d azagorvci su zakleti ljudi koji će sve zagorovsko imat kuci i da se moze muziti pare od njih :D
teller Posted - 19/03/2012 : 07:42:43
quote:
Originally posted by Elderane84

Meni je genijalno koliko ljudi trose vremena i zivaca da popljuju reizdanja. Kao da ih neko tjera da sve to pokupuju.

DOMI Posted - 18/03/2012 : 23:06:44
quote:
Originally posted by solar

U Italiji Almanasi se prodaju u 20.000 komada, što je tek polovica prodaje redovne serije. To vam sve govori.



i to je dobro, jer kad se sve zbroji, dobiva se dosta visoka naklada i osigurava se budućnost stripu (također isto vrijedi i za DD-a)
__________________________________________________________________________________________________________________________________
43 godine Alan Forda u HR
solar Posted - 18/03/2012 : 20:06:48
U Italiji Almanasi se prodaju u 20.000 komada, što je tek polovica prodaje redovne serije. To vam sve govori.
Johnny Difool Posted - 18/03/2012 : 19:50:58
Poslovna logika kaže da se forsiraju ona izdanja koja se dobro prodaju, a prorjeđuju ona koja idu slabo. Ludens se toga drži sa Zagorom i donekle Dylanom u prvoj grupi, a Texom u drugoj. Iz toga se lako zaključi da se Zagorovi specijalci i Chico prodaju doro, a maxiji i almanasi slabo ili slabije.
Krscho Posted - 18/03/2012 : 19:46:23
ako vec rade reprintove mogli su zaposlit nekog studenta il nekog da oboja i dignu malo cijenu i ljudi bi kupovali, al tesko je potruditi se oko nečega malo kad mozes samo uzet sta vec imas, nabit proljece 2012 i bacit na kioske
velka031 Posted - 18/03/2012 : 18:47:00
quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

Slažem se.. pa gdje je tu razum? Uz onoilko neobjavljenih maxija reprint SP...?? i chica??
Prošle godine samo jedan maxi.. Kao da ljudi nebi kupovali nove maxije..WTF



Nemam pojma kako ide prodaja nijednog stripa, ali 49 kn za maxije koji su 75% sumnjive kvalitete i služe za učenje "škart" crtača (kao i almanasi) je stvarno previše. Možda se ustvari zaista i loše prodaju
Skroz je sumnjivo trpanje reprinta specijalaca i pogotovo Chica...
npetros2@htnet-dsl Posted - 18/03/2012 : 14:33:22
Slažem se.. pa gdje je tu razum? Uz onoilko neobjavljenih maxija reprint SP...?? i chica??
Prošle godine samo jedan maxi.. Kao da ljudi nebi kupovali nove maxije..WTF
velka031 Posted - 18/03/2012 : 11:09:59
Bolje da požure s objavljivanje neobjavljenih maxija kojih ima pun ku..., a ne da ponavljaju stripove tipa Kineska sekta, stvarno ne znam što reći...
wolf Posted - 17/03/2012 : 23:38:58
Chica će vjerojatno gurati ovisno o prodaji (budući da se više ne crta), a za Zagor specijal - tko će ih znati?
Moguće je da će godišnje ići naizmjenično jedan reprint i jedan redoviti kad dođe iz Italije.
DOMI Posted - 17/03/2012 : 23:34:59
< da li tko zna pouzdano, da li je taj reprint "slučajno" ubačen (dok se u ITA ne nacrtaju novi Speciali) ili idu redovno Speciali i Chico reprinti?
__________________________________________________________________________________________________________________________________
43 godine Alan Forda u HR
feka82 Posted - 15/03/2012 : 10:50:32
quote:
Originally posted by DOMI

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by DOMI

čini mi se da na većini kioska nema ovog reprinta
__________________________________________________________________________________________________________________________________________
43 godine Alan Forda u HR



Ima, ima




KUPLJENO!
Lijepo što smo uredno obaviješteni o godišnjem dobu izlaženja, ali kad se već ide u takve detalje, čudi me da u impressumu nije naveden originalni br.talijanskog specijala, a navedena je 2012. (otisak) - sada sve to nekompletno djeluje...
____________________________________________________________________________________________________________________________________
43 godine Alan Forda u HR DAN OSVETE "vrlo skoro"





to bernard reprinta svoje izdanje , ne znam da li se prava kupe za junaka za tu godinu pa sva izdanja tu ulaze ili se kupe prava za junaka , te za razna izdanja tog junaka
DOMI Posted - 14/03/2012 : 23:38:17
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by DOMI

čini mi se da na većini kioska nema ovog reprinta
__________________________________________________________________________________________________________________________________________
43 godine Alan Forda u HR



Ima, ima




KUPLJENO!
Lijepo što smo uredno obaviješteni o godišnjem dobu izlaženja, ali kad se već ide u takve detalje, čudi me da u impressumu nije naveden originalni br.talijanskog specijala, a navedena je 2012. (otisak) - sada sve to nekompletno djeluje...
____________________________________________________________________________________________________________________________________
43 godine Alan Forda u HR DAN OSVETE "vrlo skoro"

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000