forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog EXTRA 79 - " Zla vila "

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
DOMI Posted - 05/09/2012 : 20:25:27
Od danas u SNK
DD Ekstra 79 - Zla vila



____________________________________________________________________________________________________________________________________________
43 godine Alan Forda u HR KARAMBA samo što nije
20   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Oki Posted - 24/10/2012 : 00:07:34
Meni je ovo također odlična epizoda....ustvari više zabavna nego odlična,brutalno zabavna. ;)
dariohead Posted - 13/09/2012 : 08:51:54
Upravo pročitao do kraja. Odlična epizoda! Kul nacrtano, dobra priča, dobar kraj, hommage Chuckyu... Pravi užitak! :)
DOMI Posted - 12/09/2012 : 23:32:56
quote:
Originally posted by kiky

ja se nadam da je stranica za najavu sljedečeg broja "žrtvovana" kako bi ostalo više prostora za još dodatno izreklamirati ova specijalna, ljetna izdanja (maxi i gigant)... i da sve ide dalje po svome ustaljenom, dvomjesečnom planu, jer nam slijede interesantna ostvarenja; KILLEXOV MOZAK i JOHNNY FREAK.



ma ne brini, stavili su reklamu radi dodatne prodaje..
pogotovo možemo mirno spavati jer je u tijeku objava cijelog niza epizoda koje su izdavale različite izdavačke kuće u raznim zemljama tako da većina kolekcionara sa zadovoljstvom kompletira serijal...

****
43 godine Alan Forda u HR KARAMBA uskoro
teller Posted - 12/09/2012 : 20:58:17
ako nisu prekinuli kad su uhvatili Slobodnu i objavili epizode koje su več izašle,. zašto bi prekinuli sada?
ne vidim razloga nikakvog, nije Dilan ugrožen...nimalo.
kiky Posted - 12/09/2012 : 09:16:37
ja se nadam da je stranica za najavu sljedečeg broja "žrtvovana" kako bi ostalo više prostora za još dodatno izreklamirati ova specijalna, ljetna izdanja (maxi i gigant)... i da sve ide dalje po svome ustaljenom, dvomjesečnom planu, jer nam slijede interesantna ostvarenja; KILLEXOV MOZAK i JOHNNY FREAK.
dariohead Posted - 12/09/2012 : 08:59:43
Opazio sam da na kraju ovog Extra izdanja nema najave za slijedeći broj??

Ima li to neko značenje ili se radi o (čudnoj) slučajnosti?

Nadam se da neće prestati sa izdavanjem Extra Dylana... :/
CZdravko Posted - 07/09/2012 : 23:53:42
Ma da, kad tako bacis na papir ima tu i dobrih stvari... Iako procentualno ima vise smeca, sto je posebno slucaj kod Rujua...
mpavin Posted - 07/09/2012 : 19:22:07
Misterij Temze je genijalan.
bjelolasica Posted - 07/09/2012 : 18:40:29
quote:
Originally posted by kiky

sve ovisi od ukusa promatrača (čitatelja), ali, što se mene tiće, ima kjaveroti dosta dobrih epizoda; misterij temze, krvavi praznici, strah od života, zvjerski brlog, mumija, delirij, vještičji vrh, mjesečev srp...

Jao, pa na ove boldane sam sasvim zaboravio.
Rijetko gledam tko je autor pa valjda sam automatski izbcio Claudia kao mogućeg scenarista. Ajde kiky, molim te da napraviš recku mjesečeva srpa jer mi je stvarno dobra priča. Čak sam ti za mumiju dao 3 boda za recku mjeseca.
zvjerski brlog86%
misterij temze 85%
mumija 100%
Ove ostale ću morati pročitati, ali sada ću morati govoriti o CC u boljem svijetlu, mada ću reći da je bio pijan kad je ove priče pisao.
kiky Posted - 07/09/2012 : 17:45:10
sve ovisi od ukusa promatrača (čitatelja), ali, što se mene tiće, ima kjaveroti dosta dobrih epizoda; misterij temze, krvavi praznici, strah od života, zvjerski brlog, mumija, delirij, vještičji vrh, mjesečev srp...
CZdravko Posted - 07/09/2012 : 16:10:58
Eeee, da, bravo! Tama je vrh, jos kad se sjetim kako je Dall'Agnol tada rastur'o (kao sto je bio slucaj sa vecinom crtaca u pocetku)...
bjelolasica Posted - 07/09/2012 : 16:05:09
quote:
Originally posted by CZdravko

quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by kiky
te stoga ne baš u vrhu njegovih ostvarenja.

Definiraj vrh njegovog ostvarenja.



Da se ukljucim, za mene je to "Igra sa smrcu", sto mi je i jedan od boljih Dogova uopste. Pored toga ne sjecam se da je napisao ista vrijedno pomena.

Cudo da mi je jos jedan od "boljih Dogova uopste" i Rujuova "Vjecna iluzija"... lika za kojeg takodjer mogu reci "pored toga ne sjecam se da je napisao ista vrijedno pomena". Dobro, hajde, kratka prica "Susjed" / "Komsija" ok, ali od ovih duzih prica tesko...

Sad si me podsjetio na Tamu mislim da je i to njegovo.
CZdravko Posted - 07/09/2012 : 15:52:33
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by kiky
te stoga ne baš u vrhu njegovih ostvarenja.

Definiraj vrh njegovog ostvarenja.



Da se ukljucim, za mene je to "Igra sa smrcu", sto mi je i jedan od boljih Dogova uopste. Pored toga ne sjecam se da je napisao ista vrijedno pomena.

Cudo da mi je jos jedan od "boljih Dogova uopste" i Rujuova "Vjecna iluzija"... lika za kojeg takodjer mogu reci "pored toga ne sjecam se da je napisao ista vrijedno pomena". Dobro, hajde, kratka prica "Susjed" / "Komsija" ok, ali od ovih duzih prica tesko...
bjelolasica Posted - 07/09/2012 : 13:09:38
quote:
Originally posted by kiky
te stoga ne baš u vrhu njegovih ostvarenja.

Definiraj vrh njegovog ostvarenja.
kiky Posted - 07/09/2012 : 11:09:39
poanta priče; žena je zlo! i žena je prokleta! šteta što sam VILU ZLA već davno recenzirao, jer danas bi je protumačio sa možda nešto drugačijeg stajališta... i to onog ironično-seksističkog. epizoda koja suvereno nosi sve odlike kjaverotijevog rukopisa... ponešto prenategnuta i bizarnoga raspleta i vrludave naracije, te stoga ne baš u vrhu njegovih ostvarenja.
Curunir Posted - 05/09/2012 : 23:40:05
zacudjujuce da LU nije preveo kao Mala Fata
Zagor i Chico Posted - 05/09/2012 : 21:37:54
Hahahha ova lutka ista kao onaj Chuckie iz istoimenog filma
bjelolasica Posted - 05/09/2012 : 20:54:57
Ne znam zašto, ali ne bih se začudio da je LU to ipak stavio za službenu naslovnicu.
DOMI Posted - 05/09/2012 : 20:30:26
quote:
Originally posted by acestroke

I ja sam vidio da su na SNK stavili pogresnu naslovnicu kad su najavili ovu epizodu, a ti bez izbora upotrijebio italijansku Collezione Book ediciju.
Hehehehe.
:)



pa da, promijenit ću ovo čim objave pravu na SNK portalu ova collezione malo radi osvježenja
acestroke Posted - 05/09/2012 : 20:29:01
I ja sam vidio da su na SNK stavili pogresnu naslovnicu kad su najavili ovu epizodu, a ti bez izbora upotrijebio italijansku Collezione Book ediciju.
Hehehehe.
:)

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000