forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog EXTRA 79 - " Zla vila "
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

DOMI
Advanced Member



Croatia
4988 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 05/09/2012 : 20:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
Od danas u SNK
DD Ekstra 79 - Zla vila



____________________________________________________________________________________________________________________________________________
43 godine Alan Forda u HR KARAMBA samo što nije

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •

Edited by - DOMI on 06/09/2012 23:38:07

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 05/09/2012 : 20:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
I ja sam vidio da su na SNK stavili pogresnu naslovnicu kad su najavili ovu epizodu, a ti bez izbora upotrijebio italijansku Collezione Book ediciju.
Hehehehe.
:)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4988 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 05/09/2012 : 20:30:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

I ja sam vidio da su na SNK stavili pogresnu naslovnicu kad su najavili ovu epizodu, a ti bez izbora upotrijebio italijansku Collezione Book ediciju.
Hehehehe.
:)



pa da, promijenit ću ovo čim objave pravu na SNK portalu ova collezione malo radi osvježenja

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 05/09/2012 : 20:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Ne znam zašto, ali ne bih se začudio da je LU to ipak stavio za službenu naslovnicu.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Zagor i Chico
New Member



Croatia
214 Posts

Member since 14/05/2011

Posted - 05/09/2012 : 21:37:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Chico a Private Message  Reply with Quote
Hahahha ova lutka ista kao onaj Chuckie iz istoimenog filma
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10365 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 05/09/2012 : 23:40:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
zacudjujuce da LU nije preveo kao Mala Fata

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 07/09/2012 : 11:09:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
poanta priče; žena je zlo! i žena je prokleta! šteta što sam VILU ZLA već davno recenzirao, jer danas bi je protumačio sa možda nešto drugačijeg stajališta... i to onog ironično-seksističkog. epizoda koja suvereno nosi sve odlike kjaverotijevog rukopisa... ponešto prenategnuta i bizarnoga raspleta i vrludave naracije, te stoga ne baš u vrhu njegovih ostvarenja.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 07/09/2012 : 13:09:38  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky
te stoga ne baš u vrhu njegovih ostvarenja.

Definiraj vrh njegovog ostvarenja.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

CZdravko
New Member



287 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 07/09/2012 : 15:52:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit CZdravko's Homepage  Send CZdravko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by kiky
te stoga ne baš u vrhu njegovih ostvarenja.

Definiraj vrh njegovog ostvarenja.



Da se ukljucim, za mene je to "Igra sa smrcu", sto mi je i jedan od boljih Dogova uopste. Pored toga ne sjecam se da je napisao ista vrijedno pomena.

Cudo da mi je jos jedan od "boljih Dogova uopste" i Rujuova "Vjecna iluzija"... lika za kojeg takodjer mogu reci "pored toga ne sjecam se da je napisao ista vrijedno pomena". Dobro, hajde, kratka prica "Susjed" / "Komsija" ok, ali od ovih duzih prica tesko...

Blog www.zdravkocvjetkovic.blogspot.com
Moji radovi na FB https://goo.gl/ZtF6s8
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 07/09/2012 : 16:05:09  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CZdravko

quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by kiky
te stoga ne baš u vrhu njegovih ostvarenja.

Definiraj vrh njegovog ostvarenja.



Da se ukljucim, za mene je to "Igra sa smrcu", sto mi je i jedan od boljih Dogova uopste. Pored toga ne sjecam se da je napisao ista vrijedno pomena.

Cudo da mi je jos jedan od "boljih Dogova uopste" i Rujuova "Vjecna iluzija"... lika za kojeg takodjer mogu reci "pored toga ne sjecam se da je napisao ista vrijedno pomena". Dobro, hajde, kratka prica "Susjed" / "Komsija" ok, ali od ovih duzih prica tesko...

Sad si me podsjetio na Tamu mislim da je i to njegovo.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

CZdravko
New Member



287 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 07/09/2012 : 16:10:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit CZdravko's Homepage  Send CZdravko a Private Message  Reply with Quote
Eeee, da, bravo! Tama je vrh, jos kad se sjetim kako je Dall'Agnol tada rastur'o (kao sto je bio slucaj sa vecinom crtaca u pocetku)...

Blog www.zdravkocvjetkovic.blogspot.com
Moji radovi na FB https://goo.gl/ZtF6s8
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 07/09/2012 : 17:45:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
sve ovisi od ukusa promatrača (čitatelja), ali, što se mene tiće, ima kjaveroti dosta dobrih epizoda; misterij temze, krvavi praznici, strah od života, zvjerski brlog, mumija, delirij, vještičji vrh, mjesečev srp...
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 07/09/2012 : 18:40:29  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

sve ovisi od ukusa promatrača (čitatelja), ali, što se mene tiće, ima kjaveroti dosta dobrih epizoda; misterij temze, krvavi praznici, strah od života, zvjerski brlog, mumija, delirij, vještičji vrh, mjesečev srp...

Jao, pa na ove boldane sam sasvim zaboravio.
Rijetko gledam tko je autor pa valjda sam automatski izbcio Claudia kao mogućeg scenarista. Ajde kiky, molim te da napraviš recku mjesečeva srpa jer mi je stvarno dobra priča. Čak sam ti za mumiju dao 3 boda za recku mjeseca.
zvjerski brlog86%
misterij temze 85%
mumija 100%
Ove ostale ću morati pročitati, ali sada ću morati govoriti o CC u boljem svijetlu, mada ću reći da je bio pijan kad je ove priče pisao.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7736 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 07/09/2012 : 19:22:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Misterij Temze je genijalan.
Go to Top of Page

CZdravko
New Member



287 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 07/09/2012 : 23:53:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit CZdravko's Homepage  Send CZdravko a Private Message  Reply with Quote
Ma da, kad tako bacis na papir ima tu i dobrih stvari... Iako procentualno ima vise smeca, sto je posebno slucaj kod Rujua...

Blog www.zdravkocvjetkovic.blogspot.com
Moji radovi na FB https://goo.gl/ZtF6s8
Go to Top of Page

dariohead
Starting Member



88 Posts

Member since 23/02/2011

Posted - 12/09/2012 : 08:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Send dariohead a Private Message  Reply with Quote
Opazio sam da na kraju ovog Extra izdanja nema najave za slijedeći broj??

Ima li to neko značenje ili se radi o (čudnoj) slučajnosti?

Nadam se da neće prestati sa izdavanjem Extra Dylana... :/
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 12/09/2012 : 09:16:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
ja se nadam da je stranica za najavu sljedečeg broja "žrtvovana" kako bi ostalo više prostora za još dodatno izreklamirati ova specijalna, ljetna izdanja (maxi i gigant)... i da sve ide dalje po svome ustaljenom, dvomjesečnom planu, jer nam slijede interesantna ostvarenja; KILLEXOV MOZAK i JOHNNY FREAK.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 12/09/2012 : 20:58:17  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
ako nisu prekinuli kad su uhvatili Slobodnu i objavili epizode koje su več izašle,. zašto bi prekinuli sada?
ne vidim razloga nikakvog, nije Dilan ugrožen...nimalo.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4988 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 12/09/2012 : 23:32:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

ja se nadam da je stranica za najavu sljedečeg broja "žrtvovana" kako bi ostalo više prostora za još dodatno izreklamirati ova specijalna, ljetna izdanja (maxi i gigant)... i da sve ide dalje po svome ustaljenom, dvomjesečnom planu, jer nam slijede interesantna ostvarenja; KILLEXOV MOZAK i JOHNNY FREAK.



ma ne brini, stavili su reklamu radi dodatne prodaje..
pogotovo možemo mirno spavati jer je u tijeku objava cijelog niza epizoda koje su izdavale različite izdavačke kuće u raznim zemljama tako da većina kolekcionara sa zadovoljstvom kompletira serijal...

****
43 godine Alan Forda u HR KARAMBA uskoro

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •

Edited by - DOMI on 12/09/2012 23:33:46
Go to Top of Page

dariohead
Starting Member



88 Posts

Member since 23/02/2011

Posted - 13/09/2012 : 08:51:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dariohead a Private Message  Reply with Quote
Upravo pročitao do kraja. Odlična epizoda! Kul nacrtano, dobra priča, dobar kraj, hommage Chuckyu... Pravi užitak! :)
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 24/10/2012 : 00:07:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Meni je ovo također odlična epizoda....ustvari više zabavna nego odlična,brutalno zabavna. ;)
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000