forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NOVOSTI AC-BIJELI SOKO I KIT TELLER

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
teller Posted - 02/09/2012 : 08:53:27
evo vidim da se na susjednom sajtu po tematiki pojavila najava sa strane Agarthi Comicsa o novim izdanjima...
Uz več najavljenog Kit Tellera(2u1)kreću skoro i sa Marku i Bleku sličnim serijalom FALCO BIANKO (Bijeli Sokol)..koji koliko mi jeoznato nije bio izdavan na podrućju ex Yuge...(ili možda je u Dnevniku ZS)???
meni osvježenje i sa radošču ču uzimat oba serijala....
Tellera več po naviki jer ga volim jako(i uz Van Gogh)izdanja, a Bijelog Sokola jer mi je zanimljiva tematika rata protiv Crvenih Mundira...izdanja su licenčna onima iz....
www.ifedizioni.it/if/
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
cerichus Posted - 08/01/2013 : 10:01:04
Uf, zeznuo sam se - nije Rotundo nego onaj Mastantuoto ili tako nekako.
cerichus Posted - 08/01/2013 : 09:54:39
quote:
Originally posted by emirem

Tko crta naslovnice za Tellera,ne forumasa, za Kit-a :-)) ?
Steta sto taj ne crta Mikija..ako bi ikada slucajno koincidentalno Libellus isao sa ovim Mikijem u koloru ili cak Kit Tellerom sa ovim naslovnicama, a unutra sa originalnim (kao Lib DyD) to bih uzimao ziher jer imam neke kupus primjerke i volio bih imati u kolekciji HC...ali volio bih i na lottu dobiti ali ...



Pa Rotundo crta i naslovnice za Mikija.
Zagor12 Posted - 07/01/2013 : 23:59:06
quote:
Originally posted by emirem

Tko crta naslovnice za Tellera,ne forumasa, za Kit-a :-)) ?


Massimo Rotundo.
emirem Posted - 07/01/2013 : 23:56:25
Tko crta naslovnice za Tellera,ne forumasa, za Kit-a :-)) ?
Steta sto taj ne crta Mikija..ako bi ikada slucajno koincidentalno Libellus isao sa ovim Mikijem u koloru ili cak Kit Tellerom sa ovim naslovnicama, a unutra sa originalnim (kao Lib DyD) to bih uzimao ziher jer imam neke kupus primjerke i volio bih imati u kolekciji HC...ali volio bih i na lottu dobiti ali ...
teller Posted - 07/01/2013 : 16:20:10
e da su oni optimisti o BIH izdavaću bili u pravu sad bi več dobili bar treći broj Malog Rendžera na način ovog if edizioni...
valjda bar ne koče prava Agrathovci dok se ne probude iz kome,ako ikad?
Tornadomaster Posted - 07/01/2013 : 15:45:21
07
teller Posted - 05/11/2012 : 12:20:58
quote:
Originally posted by elfak nish

Ovo ce ludens izbaciti 99% ,pre ili kasnije . Mozda kad zavrse s Mikijem ili Markom


iz tvojih usta u.....čije več uši.
elfak nish Posted - 05/11/2012 : 11:16:15
Ovo ce ludens izbaciti 99% ,pre ili kasnije . Mozda kad zavrse s Mikijem ili Markom
teller Posted - 05/11/2012 : 08:59:18
krasno..več 5 broj, taman sada bi trebao krenuti Agarthi...a ako oni zataje, mogo bi to Veseli recimo...
dobro bi se prodajalo sigurno.
Tornadomaster Posted - 05/11/2012 : 08:32:58
teller Posted - 26/09/2012 : 13:01:01
quote:
Originally posted by zlatan bihac

ovaj soko je izgleda završio i kod if edizioni...počeo je izlaziti u januaru 2012,a zadnji broj je izašao u julu...izašlo je dosad 7 brojeva,znači mjesečni ritam..za august i septembar nema ništa...


da 7 brojeva je tog Sokola...jedan fini mini serijal, još samo da se
Agarthi uhoda....ionako je Kit Teller dug ko ........
zlatan bihac Posted - 26/09/2012 : 02:30:16
ovaj soko je izgleda završio i kod if edizioni...počeo je izlaziti u januaru 2012,a zadnji broj je izašao u julu...izašlo je dosad 7 brojeva,znači mjesečni ritam..za august i septembar nema ništa...
zeljko Posted - 07/09/2012 : 14:04:01
ja da znam vodit biznis bio bih izdavač

tako da neću soliti pamet

ali zdravi razum mi govori da se prvo skoči pa kaže hop
zato ovaj soko i ostale najave treba ostaviti za kasnije
i prvo steći pozornost i povjerenje publike
dosta ljudi nece da kupuje dok recimo ne dođe deseti ili 15 broj...
neki čekaju MV-a da ispuca sve epizode koje su izašle na kioscima pa će nastaviti kupovati gdje su stali nekad prije

jbg tako mi se čita MM
feka82 Posted - 07/09/2012 : 13:36:11
previse idu u sirinu , trebalo je da ovo bude redovno sto su vec poceli stampati , a soko i kit teler i ostali polako da se spremaju . Smjesno je da jedan strip cekamo dva mjeseca ili nece da izdaju dok ne prodaju vise od pola ????????????
zeljko Posted - 07/09/2012 : 13:22:27
stampari najveca bagra

jednom sam ih cekao do pola 1 u noci da bih dobio robu koja je trebala dan prije...
a da vidite pred kakav blagdan ili poslije blagdana
obično je zastoj zbog kvara... nije kvar nego napili se :D pa ne mogu raditi

što ne probaju u sutonu
dole su profesionalci

sto oni bacaju drugim tiskarama je domet :D najveći
cerichus Posted - 07/09/2012 : 13:13:12
quote:
Originally posted by BiDi

[quote]Originally posted by zeljko
vjerovatno je do tiskare

Kao uvek, ili su na godišnjem ili rade kalendare.
[/quote
Sada rade propagandne materijale za predstojeće lokalne izbore u oktobru.]
BiDi Posted - 07/09/2012 : 13:11:25
quote:
Originally posted by zeljko
vjerovatno je do tiskare

Kao uvek, ili su na godišnjem ili rade kalendare.
Poli Posted - 07/09/2012 : 13:09:39

Pa dobro, zapravo je to "kiosk izdanje" samo za BiH. Za nas ostale koji to uzimamo u striparnicama je to kao... kao... recimo nove Julije iz Darkwooda, pa kada stignu, stignu. ;)


Za sada sam uzeo samo Jana Dixa i prijatno sam iznenađen kvalitetom izdanja. U vezi svega. Palac gore!
(kvalitet korica me malo podsjeca na acestrokeova izdanja, to je pozitivna primjedba :D )


zeljko Posted - 07/09/2012 : 12:10:24
a ne znam šta reći
fakat sam se naložio na MM :D

a sad ovako...

vjerovatno je do tiskare
Paka01 Posted - 07/09/2012 : 11:48:10
Tempo im je užasan, iman osjećaj ko da kod njih vlada totalni kaos i ne znaju složit redoslijed.
Ali meni se njihova izdanja sviđaju i stvarno se nadan da će se to normalizirat, iako sumnjan...
Kum Ruzvelt Posted - 07/09/2012 : 11:42:04
quote:
Originally posted by feniks

Ova prica s Agartijem postaje smijesna.


Meni je postala smijesna kad sam vidio da jedno kiosk-izdanje kao sto je MM br. 2 kasni 2 mjeseca...
feniks Posted - 07/09/2012 : 10:49:52
Ova prica s Agartijem postaje smijesna.
emirem Posted - 05/09/2012 : 16:32:13
Sokolovi zakliktali kajde zalosne..
Bas dugo se ceka...
zeljko Posted - 05/09/2012 : 16:19:35
neću da budem grub
ali kakav soko kad ne izlazi MM :(

dje zapelo
teller Posted - 04/09/2012 : 22:27:50
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by sawitch

Teleru, jel' se oblacis sam ili ti neko pomaze?


ko zna zašto me to nisi pitao koju godinu unazad kad si mi na meil poslo molbu za bilo koji posao u Sloveniji...kao radio bi sve što bi trebalo...(možda i čistio govna)ali nisi znao kako dobit radnu vizu i slične pizd...arije...pa te interesirao dal ti mogu nekako pomoči...dao sam ti savjet na koga se obratit a više nije u mojoj moći jer nisam političar* ko ti...bio si izgleda u govnu pa se setio tellera....sad kad si iz govna van,teller ti ne treba...pardon,treba ti za vređanje....mogi iskopat i meil da ljudi vide ako dozvoliš.....
ajde, malo oladi,ostavi se tellera jer nisi zanimljiv, u zadnje vrijeme si se od zanimljivog forumaša pretvorio u primitivca...na žalost saviću.

vidi
političar*-čovjek koji zarađuje za život lapdanjem i mešanjem magle




IQ nulo, prvi si napisao ko me jebe ili tako nesto i uvredio.. Dobio si ritern.. E sad sto si takav kakav si pa ono sto je na PM islo ti iznosis javno to je tvoj jad... I izvrnuo si sve sto sam napisao, no nema veze.. Sreca moja pa takvim kao sto si ti mogu da se divim ovde kao u zooloskom vrtu.. Pocesi pazuh, prevrni se preko glave i evo ti jedna virtuelna banana pa se smiri... A da ti bacim neki Libellus verovatno bi svrsio u momentu... Ali necu vise da spamujem, ides ti meni na ignore listu.. Takve izlive gluposti sam do sada video kao simpaticne ali otrov mi bas i ne pase...



koji klovn....
baš si rešio da nas zabavljaš dok vronskog2 ne odbaniraju?....
dobro ti ide...vidi se da se puno družiš sa majunima pa si preuzeo njihove navike....nastavi samo ...meni nesmeta...zabavlja me toliki idiotizam na jednom mjestu...
a da, ..kao dao na ignore listu, ne zajebavaj...znam da neznaš to napravit...tvoje znanje se završava kad izpuniš sportsku prognozu i
olupiš bananu....
da vidimo ad taj ignore....

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000