forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
PijaniPatak Posted - 08/11/2012 : 17:11:57
SERGIO BONELLI EDITORE
- Recenzije & rezervacije -

Topic za praćenje i rezerviranje nerecenziranih Bonelli stripova na stripovi.com.

POPISI:

PRAVILA REZERVIRANJA

• 10 rezervacija po recenzentu (više dozvoljeno jedino u slučaju ako je dio recenzija napisan i/ili čeka na objavljivanje).

• rezervacija vrijedi godinu dana nakon čega postaje slobodna za preuzimanje ukoliko postoji interes za nju.

• datumi rezervacija mogu se vidjeti u popisu rezervacijama po recenzentima (rezervacije prije 1.9.2017) te ovdje (rezervacije nakon 1.9.2017).

• Ako ste izgubili volju za pisanjem rezervirane recenzije, otkažite rezervaciju kako bi ju netko drugi mogao preuzeti.

SMJERNICE ZA PISANJE RECENZIJA

• upute i šablonu za pisanje recenzija možete pronaći ovdje.

• Sve gotove recenzije i tekstove šaljete DeeCayu na mail: recke.stripovicom@gmail.com

• Imajte na umu da od trenutka slanja do objave recenzije na sajtu može proći od mjesec dana pa sve do 2 i pol mjeseca.

• U slučaju da vam recenzija/tekst nisu objavljeni nakon spomenutog perioda, ponovno ih pošaljite jer postoji šansa da su se zagubili u DeeCayevom spam folderu.

• Recenzije pišite bez ikakvog pritiska i uzmite koliko god vremena vam treba (jedino poštujte rok od godinu dana, no zato je i stavljen tako dugi rok).

NAGRADE:

• Svaki mjesec članovi foruma biraju najbolju recenziju, autor pobjedničke recenzije kao nagradu dobiva jedan strip (u vrijednosti do 150 kn) po svom izboru iz kataloga izdavačke kuće "Fibra", topic za glasanje nalazi se ovdje.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
going going Posted - 16/01/2021 : 18:30:36
quote:
Originally posted by Sarghan

Otkazujem sve svoje rezervacije.

Zasto Sarghane?
Hercule Poirot Posted - 15/01/2021 : 17:04:02
quote:
Originally posted by Sarghan

Jerry Krause Posted - 15/01/2021 : 16:22:54
quote:
Originally posted by koze123

Probaću večeras da krenem sa pisanjem recenzije za BD strip Veliki Mrtvac, pa ćemo videti kako bude išlo. Javljam ubrzo da li odustajem ili se ide do kraja.

Ohoho, odlično, može. Friško sam ga čitao i valjala bi recenzija.
Sarghan Posted - 15/01/2021 : 15:35:28
koze123 Posted - 14/01/2021 : 19:06:01
Probaću večeras da krenem sa pisanjem recenzije za BD strip Veliki Mrtvac, pa ćemo videti kako bude išlo. Javljam ubrzo da li odustajem ili se ide do kraja.
Hercule Poirot Posted - 13/01/2021 : 13:12:26
Prenosim s drugog mjesta pa da imamo i ovdje:

1) GitaristRoko je poslao recenziju za Maxmagnus broj 3
- ujedno rezervira Maxmagnus broj 9 "Poludjeli princ"

2) vice je napravio rezervaciju za:
- mangu Out
- webtoon Weak Hero

Bravo dečki!
Hercule Poirot Posted - 13/01/2021 : 12:33:49
Zašto @delboy ne bi uzeo malo ove popise, do Spockova povratka?
Hercule Poirot Posted - 12/01/2021 : 13:09:00
Poslao

Komandant Mark "Radžini ambasadori" broj 205
Koresh Posted - 12/01/2021 : 08:03:10
Završio sam MiNo-Prvak, kada saznam na koji mail se šalje, poslati ću.

Rezerviram MiNo-Ayahuasca/Delirij
Jerry Krause Posted - 10/01/2021 : 19:09:00
Ok, postavim onda već večeras prvi intervju. Par njih je poslano nakon solarovog odlaska, pa se to malo osjeti u intervjuu.
Hercule Poirot Posted - 10/01/2021 : 16:39:52
Da, sve zavisi kakav će ritam objavljivanja biti. Bude li to očekivanih 4 ili 5 recenzija mjesečno, onda se gubi svaki daljnji smisao rada na recenzijama.

Vidim da su se doom i paka ponudili za objave recenzija, ja bih im obojici dao šansu. Do solarova povratka.

Quebrasco se uključio u postavljanje novosti iz SBE produkcije, što je dobro.

Možda bi delboy mogao uzeti ovaj topic s popisima recenzija? Do Spockova povratka.
ReemCP Posted - 10/01/2021 : 16:09:29
Jerry, izvrsna ideja

Hercule, ti si dalje nastavio, baš mi drago Ja sam dovršio Kitovu recenziju "Živ pokopan!", ali je ne bih još slao dok prethodna Kitova recenzija koju sam poslao ne bude objavljena, jer se na neki način referiram na nju.

Usput mogu rezervirati i još jednog Kita:

KT VG 007b-009a: "Odmetnički sud"
Hercule Poirot Posted - 10/01/2021 : 15:36:02
Poslao

-Komandant Mark: "Četiri saučesnika" broj 154

@Jerry, kako god odlučiš, meni sve odgovora, a vjerujem da je tako i drugima.
Jerry Krause Posted - 10/01/2021 : 15:09:34
I ja se toplo nadam da će se vratiti. Vjerujem da je sve učinjeno u afektu i da ćemo dočekati uskoro njegov povratak kad se sve smiri.

Nego za intervjue, toliko su mi se svidjeli da sam ih mislio staviti kao zasebni topic i to na ovaj podforum. Šta kažete?
ReemCP Posted - 10/01/2021 : 10:01:49
I meni je izgledalo da nema smisla to u vezi intervjua, naročito kad gledam svoje odgovore, no Jerry, stavi ipak. Idi dalje s tom idejom koju si zamislio, volio bih i ja vidjeti kako to izgleda kod drugih.

Evo, ja sam malo pričao sa Spockom, idem dalje sa Kitovim recenzijama, bilo bi mi žao sad s time stati, ne bih htio iznevjeriti Spocka s kojim sam krenuo u tu misiju, a i šteta da nam propadne onaj njegov popis za kojeg je toliko truda uložio, a i dalje ulaže.

Odbijam pomisliti da je Solar rekao konačno zbogom, neka uzme mali predah, ali ima da se vrati, ovaj brod možda tone, ali nije još potonuo S njegovim povratkom, vraćamo se na staro i plovimo dalje u budućnost, gdje god nas to odvede..
Spock Posted - 09/01/2021 : 21:41:36
quote:
Originally posted by Jerry Krause

I što sad ja da radim? Da se ostavim topica za recenziju mjeseca? Sad nema niti nekog smisla postavljati intervjue s recenzentima koji su stvarno zabavni i zanimljivi za pročitati.

Stvarno bih volio sljedeći tjedan okačiti intervjue, ali ne znam kakvog imaju smisla.

Sve bi bilo lako da se solar vrati. :(

Okači intervjue da vidimo što smo izgubili, a u meni još postoji nada da nije to to, da će prevladati razum i vratiti nam solara. Možda i ti intervjui nešto pokrenu.
going going Posted - 09/01/2021 : 21:15:04
quote:
Originally posted by Jerry Krause

I što sad ja da radim? Da se ostavim topica za recenziju mjeseca? Sad nema niti nekog smisla postavljati intervjue s recenzentima koji su stvarno zabavni i zanimljivi za pročitati.

Stvarno bih volio sljedeći tjedan okačiti intervjue, ali ne znam kakvog imaju smisla.

Okaci intervjue Jerry. Ima ljudi koji idalje citaju i prate taj topic!
Jerry Krause Posted - 09/01/2021 : 21:01:37

going going Posted - 09/01/2021 : 20:43:56
Iskreno se nadam Solarovom povratku i onda i Spockovom ponovnom preuzimanju vodjenja statistike oko recenzija i da ce se situacija stabilizovati i unormaliti. I da cemo se ponovo lepo zabavljati citajuci i pisuci recenzije i o recenzijama kao sto smo radili tokom nimalo zabavne 2020.godine.
Hercule Poirot Posted - 09/01/2021 : 10:54:16
Spock, radio si odličan posao, šteta, ali shvaćam te u potpunosti.

Solarov doprinos radu portala je nemjerljiv, kako u Bonelli topicu, tako i na radu s recenzijama. Uvijek dostupan, spreman pomoći, pronaći informaciju, ispraviti grešku, a sve je radio ažurno, bez dociranja, pametovanja ili glumljenja veličine.
Ritam objavljivanja recenzija bio mu je perfektan. Ne znam za ostale, ali meni ne ptedstavlja zadovoljstvo čekati na objavu recenzije 5 ili 6 mjeseci, to nema smisla.

Stoga smatram kako će dobar dio nas zbog toga odustati od pisanja recenzija, ako se stvari drastično ne promjene...
ReemCP Posted - 09/01/2021 : 09:11:32
Pretpostavljao sam da će jučerašnjim slijedom događaja doći i do ovoga, nažalost :( Sve je bilo super, vladao je neki sklad i onda kao da je došao jedan potres koji je sve to uništio u par sekundi.

Ja ću odraditi još ove dvije rezervacije, i to je valjda to. Nema smisla i motiva, nema ni te želje kad nema Solara, a naročito mi nema smisla niti pisati na Bonelli pdf-u (pdf-u gdje se osjećam kao kod kuće) kad nema Solara. Bonelli pdf=Solar

Ne mogu još vjerovati da se to sve događa, ali opet držim fige da će se Solar vratiti, barem zbog nas koji ga uvijek cijenimo i volimo kad je tu s nama.
Spock Posted - 09/01/2021 : 00:42:58
Nakon solarovog odlaska nemam više motiva voditi ovaj topic, ako uopće ima smisla ga voditi.
Ako netko želi preuzeti i održavati popise tu sam da pomognem ovako ili preko PM.

Kao da sam predosjećao da ne može još dugo ovaj preporod po pitanju recenzija potrajati dok sam pisao godišnji izvještaj.
Bilo je lijepo dok je trajalo i bila mi je čast surađivati sa svima.
Hercule Poirot Posted - 08/01/2021 : 18:20:18
Poslao

Komandant Mark br. 151 Pošteni Džekob
ReemCP Posted - 07/01/2021 : 09:11:23
quote:
Originally posted by Spock

Na vrijeme, skoro si proglašen dezerterom kao Moses (Ted) Teller.

Izvukao se u zadnji čas

Da javim ovdje da je poslan Nick: NR ZS 20 / LIB 07b....Grad okrutnih

A može i rezervacija:
KT VG 006c-007a / LU 03e-04a / ZS 052 / LMS 736b-737a..................... Živ pokopan!
vice Posted - 06/01/2021 : 23:33:26
Spock, možeš me potpuno i izbrisat iz one liste. Za Dragonera će jednom doć vrime, sad je fokus na drugim stvarima.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000