forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
PijaniPatak Posted - 08/11/2012 : 17:11:57
SERGIO BONELLI EDITORE
- Recenzije & rezervacije -

Topic za praćenje i rezerviranje nerecenziranih Bonelli stripova na stripovi.com.

POPISI:

PRAVILA REZERVIRANJA

• 10 rezervacija po recenzentu (više dozvoljeno jedino u slučaju ako je dio recenzija napisan i/ili čeka na objavljivanje).

• rezervacija vrijedi godinu dana nakon čega postaje slobodna za preuzimanje ukoliko postoji interes za nju.

• datumi rezervacija mogu se vidjeti u popisu rezervacijama po recenzentima (rezervacije prije 1.9.2017) te ovdje (rezervacije nakon 1.9.2017).

• Ako ste izgubili volju za pisanjem rezervirane recenzije, otkažite rezervaciju kako bi ju netko drugi mogao preuzeti.

SMJERNICE ZA PISANJE RECENZIJA

• upute i šablonu za pisanje recenzija možete pronaći ovdje.

• Sve gotove recenzije i tekstove šaljete DeeCayu na mail: deecaycu@gmail.com

• Imajte na umu da od trenutka slanja do objave recenzije na sajtu može proći od mjesec dana pa sve do 2 i pol mjeseca.

• U slučaju da vam recenzija/tekst nisu objavljeni nakon spomenutog perioda, ponovno ih pošaljite jer postoji šansa da su se zagubili u DeeCayevom spam folderu.

• Recenzije pišite bez ikakvog pritiska i uzmite koliko god vremena vam treba (jedino poštujte rok od godinu dana, no zato je i stavljen tako dugi rok).

NAGRADE:

• Svaki mjesec članovi foruma biraju najbolju recenziju, autor pobjedničke recenzije kao nagradu dobiva jedan strip po svom izboru iz kataloga izdavačke kuće "Fibra", topic za glasanje nalazi se ovdje.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Sarghan Posted - 16/07/2019 : 22:10:27
quote:
Originally posted by Dexters

@Sarghan Nisam zaboravio na Muško srce, bit će uskoro i to, i još neki Dogovi nadam se

Odlično!

quote:
Originally posted by Spock

@Sarghan: Ja sam u procesu čitanja DD EX 50: Na granici vremena.
Pokušat ću napisati recenziju, pa me predbilježi.

Zabilježeno!
Ako budeš trebao pomoć sa zanimljivostima, skeniranjem, ili čak sa savjetima i pregledom, javi.

quote:
Originally posted by Stark

Zahvaljujem na podršci, svakako sam zainteresovan za pisanje recenzija. Upravo sam dovršio za Batmana, tako da će slijedeća vjerovatno biti nešto od Bonellija

Bravo za Batmana, svaka recenzija je dobrodošla!

quote:
Originally posted by igor 12

sarghane, zapiši mi zagor specijal 39 knjiga sjena

Zabilježeno!
Stark Posted - 16/07/2019 : 21:10:29
quote:
Originally posted by solar

quote:

Jedno pitanje - je li se DeeCayu šalju recenzije na mail? Tako sam pročitao u onom sticky topicu, pa samo da provjerim je li to još uvijek aktuelno?

Možeš poslati ovdje:

recke.stripovicom@gmail.com

Poslao
solar Posted - 16/07/2019 : 20:57:19
quote:

Jedno pitanje - je li se DeeCayu šalju recenzije na mail? Tako sam pročitao u onom sticky topicu, pa samo da provjerim je li to još uvijek aktuelno?

Možeš poslati ovdje:

recke.stripovicom@gmail.com
Stark Posted - 16/07/2019 : 17:31:41
igor 12 Posted - 16/07/2019 : 16:59:53
sarghane, zapiši mi zagor specijal 39 knjiga sjena
Stark Posted - 16/07/2019 : 14:37:00
quote:
Originally posted by Sarghan

Za početak, hvala na postu i zanimanju za pisanje recenzija. Ako ništa drugo, tvoj post mi je skrenuo pozornost kako su moji prethodnici nekim čudom zaboravili dodati Geu u popise. Navedeni propust je sada ispravljen, tako da hvala na tome.

Kao što je solar rekao, ako imaš volje i motivacije, slobodno napišeš kontrarecenziju za prvu epizodu(a kako je glavni cilj ovog topica popisati sve nerecenzirane Bonelli junake, nije praksa da bilježimo "rezervacije" za kontrarecenzije), ili možda za neku drugu od petnaestak preostalih nerecenziranih epizoda. Naposljetku, Gea je sjajan serijal s pričama koje zaslužuju da se napiše još koja recenzija za njih.

Zahvaljujem na podršci, svakako sam zainteresovan za pisanje recenzija. Upravo sam dovršio za Batmana, tako da će slijedeća vjerovatno biti nešto od Bonellija
Spock Posted - 15/07/2019 : 22:33:19
@Sarghan: Ja sam u procesu čitanja DD EX 50: Na granici vremena.
Pokušat ću napisati recenziju, pa me predbilježi.
Dexters Posted - 15/07/2019 : 21:24:30
@Sarghan Nisam zaboravio na Muško srce, bit će uskoro i to, i još neki Dogovi nadam se
Sarghan Posted - 15/07/2019 : 21:09:04
quote:

quote:

Rezerviram Ken Parker br.18- Santa Fe Express

Poslano solaru.

Zabilježeno!

Btw, kakav je status s muškim srcem? Sjećam se da je Anđeo osvetnik poslan, no ne sjećam se da si išta javio za Muško srce.

quote:

quote:

quote:

Rezerviram Gea br.1 - Zaštitnica.

Već ima recenzija:

https://www.stripovi.com/recenzije/gea-gea-drkw-1-zastitnica/1213/

... ali naravno možeš napisati kontrarecenziju.

Ups, izvinjavam se, iz nekog razloga mi nije izašlo dok sam pretraživao recenzije

Za početak, hvala na postu i zanimanju za pisanje recenzija. Ako ništa drugo, tvoj post mi je skrenuo pozornost kako su moji prethodnici nekim čudom zaboravili dodati Geu u popise. Navedeni propust je sada ispravljen, tako da hvala na tome.

Kao što je solar rekao, ako imaš volje i motivacije, slobodno napišeš kontrarecenziju za prvu epizodu(a kako je glavni cilj ovog topica popisati sve nerecenzirane Bonelli junake, nije praksa da bilježimo "rezervacije" za kontrarecenzije), ili možda za neku drugu od petnaestak preostalih nerecenziranih epizoda. Naposljetku, Gea je sjajan serijal s pričama koje zaslužuju da se napiše još koja recenzija za njih.

Sarghan Posted - 15/07/2019 : 20:52:58
Prošlotjedne Bonelli recenzije:

Ubojica je među nama
Dylan Dog
DD LEX 123 / VEC 43 | 94 str.

by Spock

Zbog oluje velik broj putnika pronašao je utočište u inače praznom motelu Bates. Tajanstveni ubojica počne ubijati jednog po jednog gosta, kao i policajce koji su se tu našli. Tko je ubojica i hoće li itko od aktera priče preživjeti jezovitu, olujnu noć?

Fantom u operi
Mister No
MN LIB 45 | 156 str.

by igor 12

“Za sve ljubitelje opere i one koji će nakon ove Sclavijeve epizode to tek postati.“

solar Posted - 14/07/2019 : 15:56:33
Zato jer je bio krivi naziv "zaštitnik" umjesto "zaštitnica" pa sam ispravio.

Ali kažem, slobodno napiši kontrarecenziju.
Stark Posted - 14/07/2019 : 15:52:18
quote:

quote:

Već ima recenzija:

Ups, izvinjavam se, iz nekog razloga mi nije izašlo dok sam pretraživao recenzije
Dexters Posted - 14/07/2019 : 14:49:38
quote:

Poslano solaru.
solar Posted - 13/07/2019 : 15:35:47
quote:

Već ima recenzija:

Stark Posted - 13/07/2019 : 15:14:33
Spock Posted - 13/07/2019 : 10:59:41
quote:

Odlično Dexters. Baš mi je drago da si se odlučio nastaviti pisati recenzije i to još Kena.
bonjovi4ever Posted - 13/07/2019 : 10:37:54
Hvala. Dovršeno i poslano solaru.
Dexters Posted - 13/07/2019 : 10:34:41
Jerry Krause Posted - 12/07/2019 : 23:53:40
quote:
Originally posted by bonjovi4ever

Mada ja i dalje mislim da je bio negdje nekakav topic za izvan bonellijanske rezervacije...

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=48961
solar Posted - 12/07/2019 : 20:16:18
quote:
Originally posted by bonjovi4ever

Ok, nego koji ti je mail? Ne mogu na PM poslati slike i recku. Imam sve ugrubo od popodne napisano, ali sam se u međuvremenu malo napio pa kada se razbistrim dovršim i korektiram te pošaljem tijekom sljedećeg tjedna kompletno sve. Mada ja i dalje mislim da je bio negdje nekakav topic za izvan bonellijanske rezervacije...

Javljam mail na PM.
bonjovi4ever Posted - 12/07/2019 : 19:05:42
Zaboravih reći: Živjeli!
bonjovi4ever Posted - 12/07/2019 : 19:04:33
Ok, nego koji ti je mail? Ne mogu na PM poslati slike i recku. Imam sve ugrubo od popodne napisano, ali sam se u međuvremenu malo napio pa kada se razbistrim dovršim i korektiram te pošaljem tijekom sljedećeg tjedna kompletno sve. Mada ja i dalje mislim da je bio negdje nekakav topic za izvan bonellijanske rezervacije...
solar Posted - 12/07/2019 : 13:00:08
Samo naprijed što se tiče recenzije, možeš poslati meni ili DeeCayu, svejedno.
bonjovi4ever Posted - 12/07/2019 : 12:13:24
Puno mi se mota po glavi Ardalen, mada sam prestao pisati recenzije, ali imam potrebu nešto napisati, priča baš za moj pristup pisanju, pa valjda ima smisla da se onda i objavi ovdje ;) Ugl, možeš ga rezervirati. Sad se ne sjećam kakav je bio onaj nebonelli topic za rezerviranje? Mada mislim da sam ga davno čak i ja predložio da se otvori? I kome se recke sad šalju? Solaru na mail (da ne tražim)? Izgleda da i ja malo postajem ko starac iz te priče sa svojim nejasnim sjećanjima ;)
Sarghan Posted - 08/07/2019 : 20:27:54
Fak, cijeli prošli tjedan si mislim da sam nešto zaboravio, ali nikak skužit što.
Ako ništa drugo, ovo mi je dobro došlo kao objava u tjednu kad nije bilo novih Bonelli recenzija.

Mjesečni izvještaj: Lipan/Jun 2019

• 3 nove rezervacije

• 14 objavljenih recenzija

• 9 Bonelli recenzija

Sjajan mjesec za recenzije, i to najviše zahvaljujući solarovoj pripomoći oko postavljanja recenzija. Uopće ne sumnjam da je ovo samo početak novog preporoda s recenzijama, a osobno me veseli i solidan broj ne-Bonelli recenzija. Vjerujem da će veći broj objavljenih recenzija pozitivno utjecati i na motivaciju i inspiraciju za pisanje novih recenzija, još više što smo već ušli u doba godišnjih odmora i školskih/fakultetskih "praznika".

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000