forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Preporuke stripova

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
The Great Duck Posted - 11/05/2013 : 18:23:32
Trenutno tražim neke stripove, pa rekoh, da otvorim temu, a možda i da je ostavimo kao općenitu temu za traženje preporuka, da se ne otvara nova tema za sve. ;)

Uglavnom, tražim neke piratske stripove. Al mislim baš da je tematika serijala o piratima, a ne nešto tipa neki broj Zagora gdje ovaj susreće pirate ili pak Priče Br. 1 gdje ovaj prepričava dogodovštine iz vremena kad se družio s piratima (ovo sam bezveze bubnuo; nemam pojma jel takvo nešto i postoji :D).
Hvala.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
neman Posted - 28/08/2016 : 20:06:17
quote:
Originally posted by raic1922

Ima li netko preporuku za stripove čija se radnja odvija u zatvoru?



Ima jedna epizoda Hellblazer - Hard Time.

Crtač Richard Korben

quote:
John Constantine has lost his freedom and must adapt to life behind bars. Sentenced to a maximum-security penitentiary, the Hellblazer soon learns that there is a whole different set of rules to live and die by within the prison walls. But for a man that is used to making the rules, Constantine quickly realizes that to become king of this castle he will have to fight his way up the ladder through ruthless gangs, brutal guards, and finally to the prison's overlord. Then it will be time for everyone to learn his rules.








teller Posted - 27/08/2016 : 21:39:48
bolje od TEX U TAMNICI ili BLEK U MIŠOLOVCI nećeš pronać.
raic1922 Posted - 27/08/2016 : 17:58:59
Hvala svima
badseed Posted - 27/08/2016 : 17:12:54
quote:
Originally posted by raic1922

Ima li netko preporuku za stripove čija se radnja odvija u zatvoru?



Manga Deadland Wonderland. Malo futuristički zatvor, ali je zatvor ;)
jaki Posted - 24/08/2016 : 23:30:15
http://comicvine.gamespot.com/the-devil-in-cell-block-d/4045-56946/
izivko Posted - 24/08/2016 : 22:52:46
Deepwater Prison
Kornboy Posted - 24/08/2016 : 22:47:01
quote:
Originally posted by raic1922

Ima li netko preporuku za stripove čija se radnja odvija u zatvoru?



Ako manga nije problem, onda, Riki-Oh.
Obi-wan Posted - 24/08/2016 : 21:44:46
quote:
Originally posted by raic1922

Ima li netko preporuku za stripove čija se radnja odvija u zatvoru?


Ima onaj neki Zagor protiv Tkača.
Ima i jedan solidan Daredevil - Inside and out, mislim da je od Brubakera i Larka.
miro81 Posted - 24/08/2016 : 21:39:30
To je to. Hvala, dobro se sjecam naslovnice.

quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by miro81

Sjecam se sad nekog stripa o punisheru koji se odvijao u zatvoru, mislim da je album bio u pitanju. Ne sjecam se jel prije ili poslije '90.
Uglavnom, obozavao sam tu pricu kao klinac pa me zanima zna li tko u kojoj reviji ili cije je to izdanje bilo.


Vjerovatno je u pitanju Circle of Blood, provjeri

Mr. Bushido Posted - 24/08/2016 : 04:23:49
quote:
Originally posted by raic1922

Ima li netko preporuku za stripove čija se radnja odvija u zatvoru?


Imaš dva dobra zatvorska stripa SF tematike: Bitch Planet i Harry 20 on the High Rock.



anto Posted - 23/08/2016 : 23:00:37
Mister No:Hodnik za pakao
Ken Parker:Osuđenici
swamp thing Posted - 23/08/2016 : 22:18:26
quote:
Originally posted by miro81

Sjecam se sad nekog stripa o punisheru koji se odvijao u zatvoru, mislim da je album bio u pitanju. Ne sjecam se jel prije ili poslije '90.
Uglavnom, obozavao sam tu pricu kao klinac pa me zanima zna li tko u kojoj reviji ili cije je to izdanje bilo.


Vjerovatno je u pitanju Circle of Blood, provjeri
miro81 Posted - 23/08/2016 : 21:52:31
Sjecam se sad nekog stripa o punisheru koji se odvijao u zatvoru, mislim da je album bio u pitanju. Ne sjecam se jel prije ili poslije '90.
Uglavnom, obozavao sam tu pricu kao klinac pa me zanima zna li tko u kojoj reviji ili cije je to izdanje bilo.
swamp thing Posted - 23/08/2016 : 20:15:48
quote:
Originally posted by raic1922

Ima li netko preporuku za stripove čija se radnja odvija u zatvoru?


Ja pamtim izvrsnu priču iz Punisher: From first to last.
Edit: Mislim da se i u Punisher: Circle of blood dio radnje odvija u zatvoru.
doom Posted - 23/08/2016 : 16:00:21
quote:
Originally posted by raic1922

Ima li netko preporuku za stripove čija se radnja odvija u zatvoru?


Hm, ovako kroz maglu, citao sam ih davno dosta u stranim izdanjima gdje bi se nesto odvijalo u zatvoru, ali sad sam vec zaboravio. Od nasih izdanja, jedino znam da imas u Fibrinim Zivim mrtvacima (1.omnibus) gdje se vecina toga dogadja u zatvoru.
raic1922 Posted - 23/08/2016 : 15:44:44
Ima li netko preporuku za stripove čija se radnja odvija u zatvoru?
doom Posted - 23/08/2016 : 10:59:08
Eh, thnx! Cine se zanimljivi serijali sa pozitivnim kritikama, a i dobro ce biti procitati jos mangi. Sa Vision sam vec bio upoznat samo eto, nisam se bas na nju orijentirao.
Vlaadisha Posted - 22/08/2016 : 23:50:16
quote:
Originally posted by doom

Zna li netko mozda pokoji kvalitetni strip koji propituje odnos covjeka i tehnologije? U zadnje vrijeme sam probao sa Terminatorom, ali zasada nista posebno, uglavnom prosjecni scenariji i crtezi, ali sada je u planu The burning earth koji bi trebao biti odlican barem sto se tice crteza kojeg potpisuje A.Ross... (Ako netko zna moze li se negdje nabaviti strip buduci da je izdavac Now comics)

A.I. Love You, Ghost in the Shell, The OMAC Project, Descender, Surrogates, Vision
morski Posted - 22/08/2016 : 22:50:30
quote:
Originally posted by Poli


Sto se Bonellija tice, dosta Mister Noovih epizoda se dotice WWII (mada nije bio u Normandiji '44, ali je zato bio kod Monte Cassina, u Ardenima..., na Pacifiku i prije rata u Kini...) te Jerryje prijatelj Esse-Esse je bio u WWII na strani Njemaca,
onda imas u vezi Monte Cassina i samostalnu pricu Krvna linija (kod nas izdao Phoenix Press),
nesto malo toga se sjeca i Brad Barron (on je bio u Normandiji ;)),....





covek ne trazi pojedinacne epizode vec serijal na tu temu...
doom Posted - 22/08/2016 : 22:31:30
Hvala.
Mr. Bushido Posted - 22/08/2016 : 22:23:45
quote:
Originally posted by doom

U zadnje vrijeme sam probao sa Terminatorom, ali zasada nista posebno, uglavnom prosjecni scenariji i crtezi, ali sada je u planu The burning earth koji bi trebao biti odlican barem sto se tice crteza kojeg potpisuje A.Ross... (Ako netko zna moze li se negdje nabaviti strip buduci da je izdavac Now comics)


https://www.amazon.com/Terminator-Burning-Earth-Ron-Fortier/dp/1616552778/ref=sr_1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1471897133&sr=1-1&keywords=terminator+burning+earth

https://www.amazon.co.uk/Terminator-Burning-Earth-Ron-Fortier/dp/1616552778/ref=sr_1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1471897225&sr=1-1&keywords=Terminator%3A+The+Burning+Earth

http://www.bookdepository.com/Terminator-The-Burning-Earth-Ron-Fortier-Alex-Ross-Brendan-Wright/9781616552770?ref=grid-view
doom Posted - 22/08/2016 : 22:08:32
Zna li netko mozda pokoji kvalitetni strip koji propituje odnos covjeka i tehnologije? U zadnje vrijeme sam probao sa Terminatorom, ali zasada nista posebno, uglavnom prosjecni scenariji i crtezi, ali sada je u planu The burning earth koji bi trebao biti odlican barem sto se tice crteza kojeg potpisuje A.Ross... (Ako netko zna moze li se negdje nabaviti strip buduci da je izdavac Now comics)
Poli Posted - 13/05/2013 : 08:41:13

Sto se Bonellija tice, dosta Mister Noovih epizoda se dotice WWII (mada nije bio u Normandiji '44, ali je zato bio kod Monte Cassina, u Ardenima..., na Pacifiku i prije rata u Kini...) te Jerryje prijatelj Esse-Esse je bio u WWII na strani Njemaca,
onda imas u vezi Monte Cassina i samostalnu pricu Krvna linija (kod nas izdao Phoenix Press),
nesto malo toga se sjeca i Brad Barron (on je bio u Normandiji ;)),....


The Great Duck Posted - 13/05/2013 : 00:44:57
Hvala, premda mene više zanimaju nešto stariji naslovi, recimo nešto u stilu Bonellija ili nešto iz tri američka metalna doba (premda znam da iz nekog razloga velik broj ljudi ovdje izbjegava i mrzi potonje :D)

quote:
Originally posted by fikus

Pretpostavljam da je iduća tema SF.



Western. :p

Nego, hoćeš reći da nešto krivo radim ili?

nemanja93 Posted - 12/05/2013 : 23:25:43
quote:
Originally posted by fikus

Pretpostavljam da je iduća tema SF.



http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=37611

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000