forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog Almanah 11

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Quebrasco Posted - 26/07/2013 : 21:12:20
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
zeljko Posted - 25/11/2013 : 18:51:10
iii evo ga i kod nas
ovo nigdje nije izašlo? osim u almanahu
Lucy Liu Posted - 01/10/2013 : 21:32:33
Stvarno mi se ovo svidjelo...
IGMAN2 Posted - 28/08/2013 : 12:36:56
Čitam ovaj, ne baš zanimljiv, tekst u Almanahu o vampiricama i u masu navođenih knjiga i filmova naletih i na 'Mehaničku naranču' u prijevodu Elizabete Graber.
Stvarno bi me zanimalo da li je , na ovim našim prostorima, ikad itko Kubrickov 'Clockwork Orange' preveo kao 'Mehanočka naranča'?
swamp thing Posted - 04/08/2013 : 21:57:53
quote:
Originally posted by stinky

inž je za tebe morž swampiću


Pa...možda. Ne znam, nisam ga upoznao. Možda je i morž. Ali ako nije, bezveze da ga tako oslovljavas...
stinky Posted - 04/08/2013 : 12:45:38
inž je za tebe morž swampiću
swamp thing Posted - 04/08/2013 : 12:43:29
Jel´ neko rekao profesor-inz?
Rahazlam Posted - 04/08/2013 : 00:01:02
quote:
Originally posted by dariohead

Ja sam isto mišljenja da je zbilja bezveze i djetinjasto pljuvati po nečemu što uopće nisi niti čitao. Dapače i štoviše, mislim da bi čovjek koji je došao do tog stadija zbilja morao prestati čitati Dylana Doga, barem sva nov(ij)a izdanja.

Mislim, svatko ima pravo na mišljenje i mogu razumjeti da se nekome više ne da, čak i poznajem čovjeka koji je upravo to napravio sa Dylanom - skroz prestao jer mu je postalo predosadno.

Ono što ne kužim je kako ljudi kojima je nešto bezveze imaju vremena i energije po forumima pljuvati po tim stvarima?

Na kraju, meni je 90% ovog almanaha super: crtež mi je super (kul kombinacija gritty i dreamy crteža), priča mi je fora... Sve se raspadne pri raspletu na zadnjih par stranica koji je, kao i u nažalost dosta Dylan Dog brojeva u najmanju ruku antiklimaktičan.

Btw, zadnji maxi isto uopće nije loš i pati od sličnog sindroma kao i almanah, sve ok, ali priče pred kraj podbace. Ali daleko od toga da se radi o najlošijem maxiju ikada i najvećem smeću i što ti ja znam. ;)

Sto se maxija tice nije daleko od najveceg smeca,ovaj alamanah vjerojatno nije nista bolji sta mislis da je dd poceo s ovakvim epizodama di bi sada bio???Vjerojatno nigdje nebi vise ni postojao,jednostavno pisci vise nemaju ideje jel puno je teze napraviti dobar scenarij za dd nego za npr zagora,pa cak ni sclavi na kraju nije imao vise ideja pa se povukao!!
Tommy.H Posted - 02/08/2013 : 12:02:01
quote:
Originally posted by dariohead

Ja sam isto mišljenja da je zbilja bezveze i djetinjasto pljuvati po nečemu što uopće nisi niti čitao. Dapače i štoviše, mislim da bi čovjek koji je došao do tog stadija zbilja morao prestati čitati Dylana Doga, barem sva nov(ij)a izdanja.

Mislim, svatko ima pravo na mišljenje i mogu razumjeti da se nekome više ne da, čak i poznajem čovjeka koji je upravo to napravio sa Dylanom - skroz prestao jer mu je postalo predosadno.

Ono što ne kužim je kako ljudi kojima je nešto bezveze imaju vremena i energije po forumima pljuvati po tim stvarima?

tako je.potpuno se slažem.

Na kraju, meni je 90% ovog almanaha super: crtež mi je super (kul kombinacija gritty i dreamy crteža), priča mi je fora... Sve se raspadne pri raspletu na zadnjih par stranica koji je, kao i u nažalost dosta Dylan Dog brojeva u najmanju ruku antiklimaktičan.

Btw, zadnji maxi isto uopće nije loš i pati od sličnog sindroma kao i almanah, sve ok, ali priče pred kraj podbace. Ali daleko od toga da se radi o najlošijem maxiju ikada i najvećem smeću i što ti ja znam. ;)

dariohead Posted - 02/08/2013 : 08:16:54
Ja sam isto mišljenja da je zbilja bezveze i djetinjasto pljuvati po nečemu što uopće nisi niti čitao. Dapače i štoviše, mislim da bi čovjek koji je došao do tog stadija zbilja morao prestati čitati Dylana Doga, barem sva nov(ij)a izdanja.

Mislim, svatko ima pravo na mišljenje i mogu razumjeti da se nekome više ne da, čak i poznajem čovjeka koji je upravo to napravio sa Dylanom - skroz prestao jer mu je postalo predosadno.

Ono što ne kužim je kako ljudi kojima je nešto bezveze imaju vremena i energije po forumima pljuvati po tim stvarima?

Na kraju, meni je 90% ovog almanaha super: crtež mi je super (kul kombinacija gritty i dreamy crteža), priča mi je fora... Sve se raspadne pri raspletu na zadnjih par stranica koji je, kao i u nažalost dosta Dylan Dog brojeva u najmanju ruku antiklimaktičan.

Btw, zadnji maxi isto uopće nije loš i pati od sličnog sindroma kao i almanah, sve ok, ali priče pred kraj podbace. Ali daleko od toga da se radi o najlošijem maxiju ikada i najvećem smeću i što ti ja znam. ;)
Rahazlam Posted - 01/08/2013 : 23:01:49
quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by Pjuwy

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Pjuwy

Ne znam što svi ocrnjujete Mignaccia, ova je epizoda klasična epizoda DD sa zanimljivim krajem...

Niam procitao al mogu ti reci samo jedno ovo je sranje!!



??



Navikni se na Rahazlama, njemu je sve sranje.

Ma ne ovo je sigurno vrh najbolja epizoda dd ikada jelda???



Iskreno sumnjam u takvu mogućnost, ali zaista ne vidim kako čovjek može reći je li strip sranje ili remek-djelo a da ga nije niti pročitao.

Vjeruj mi moze isto kao sto znam da je i novi dd maxi sranje makar ga nisam procito!!!
Tommy.H Posted - 01/08/2013 : 22:33:52
upravo sam procitao ovaj almanah i mogu reci da prica nije losa mislim daleko od savrsene ali za jedan almanah stvarno nije lose.
Hajo Posted - 01/08/2013 : 15:56:38
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Pjuwy

Ne znam što svi ocrnjujete Mignaccia, ova je epizoda klasična epizoda DD sa zanimljivim krajem...

Niam procitao al mogu ti reci samo jedno ovo je sranje!!


I to veliš bez da si čitao? Voliš provocirati, ha?
Pjuwy Posted - 01/08/2013 : 15:44:01
Epizoda je daleko od najbolje, ali je isto tako daleko od najgore...
Tommy.H Posted - 01/08/2013 : 10:26:45
ja sam jucer kupio strip danas cu vjerojatno procitati pa cu vam reci je li sranje ili je dobar makar sa DD almanahom nemam bas problema kao recimo sa zagor almanahom tako da bi epizoda mogla biti solidna.
Zagor12 Posted - 01/08/2013 : 00:55:07
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by Pjuwy

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Pjuwy

Ne znam što svi ocrnjujete Mignaccia, ova je epizoda klasična epizoda DD sa zanimljivim krajem...

Niam procitao al mogu ti reci samo jedno ovo je sranje!!



??



Navikni se na Rahazlama, njemu je sve sranje.

Ma ne ovo je sigurno vrh najbolja epizoda dd ikada jelda???



Iskreno sumnjam u takvu mogućnost, ali zaista ne vidim kako čovjek može reći je li strip sranje ili remek-djelo a da ga nije niti pročitao.
Rahazlam Posted - 01/08/2013 : 00:44:48
quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by Pjuwy

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Pjuwy

Ne znam što svi ocrnjujete Mignaccia, ova je epizoda klasična epizoda DD sa zanimljivim krajem...

Niam procitao al mogu ti reci samo jedno ovo je sranje!!



??



Navikni se na Rahazlama, njemu je sve sranje.

Ma ne ovo je sigurno vrh najbolja epizoda dd ikada jelda???
Zagor12 Posted - 31/07/2013 : 20:40:28
quote:
Originally posted by Pjuwy

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Pjuwy

Ne znam što svi ocrnjujete Mignaccia, ova je epizoda klasična epizoda DD sa zanimljivim krajem...

Niam procitao al mogu ti reci samo jedno ovo je sranje!!



??



Navikni se na Rahazlama, njemu je sve sranje.
Pjuwy Posted - 31/07/2013 : 19:14:56
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Pjuwy

Ne znam što svi ocrnjujete Mignaccia, ova je epizoda klasična epizoda DD sa zanimljivim krajem...

Niam procitao al mogu ti reci samo jedno ovo je sranje!!



??
Rahazlam Posted - 31/07/2013 : 17:05:15
quote:
Originally posted by Pjuwy

Ne znam što svi ocrnjujete Mignaccia, ova je epizoda klasična epizoda DD sa zanimljivim krajem...

Niam procitao al mogu ti reci samo jedno ovo je sranje!!
Pjuwy Posted - 30/07/2013 : 20:15:24
Ne znam što svi ocrnjujete Mignaccia, ova je epizoda klasična epizoda DD sa zanimljivim krajem...
DOMI Posted - 30/07/2013 : 00:03:55
večeras kupio Almanah "knjigu" br.11.

kako vidim na brzinu listajući,pomahnitali zeko pravi dar-mar ,, kreće čitanje

*noć svima

44 godine Alan Forda u HR Svečano specijalno izdanje Alan Forda br. 5OO na čak 256 str. već na kioscima

Quebrasco Posted - 30/07/2013 : 00:00:36
Ipak mi se čini da je glavni uzrok ovih preskoka (DD Gigant i Almanah) kod Ludensa gubitak određenog broja kupaca zbog VČ Super Book-a
(i to uglavnom kupaca iz Srbije, a manje iz Hrvatske).
Gigant od System Comics-a ne ide u velikoj nakladi i sigurno nije toliki problem, ali VČ Super Book je relativno jeftin i dostupniji...

Npr. ako uzmemo slijedeća dva Giganta koji su (kronološki) trebali ići kod Ludensa :


Sve ove priče, osim "La Banda dello Zodiaco" su već izašle u VČ Super Book-u, tako da je logika jasna.
Ludens određeni (za njih očito bitan) dio izdanja izvozi u Srbiju i zbog ovoga bi se ovi Giganti puno slabije prodali.
Vjerojatno su već osjetili pad prodaje sa prethodnim Gigantima, tako da su krenuli na novije priče koje još nisu izdane u Super Book-u.

Isto je i s Almanasima... npr. :
- Almanah 7 ("Strah od života") Ludens je objavio 07.05.2010, a VČ 31.12.2009 (SB 9),
- Almanah 8 ("Rod besmrtnih") Ludens je objavio 07.08.2010, a VČ 12.08.2010 (SB 13).

Da se VČ nije vratio na početak sa Super Book-om uskoro bi (08.08.2013) u SB 24 objavio priču iz originalnog Almanaha 11 ("Qualcuno nell'ombra").
Pošto Ludens nije znao za povratak VČ SB-a na početak , "rezervirali" su noviji Almanah za ovu godinu, itd.

Računica je jasna... "borba" za svakog kupca...
The Great Duck Posted - 29/07/2013 : 22:45:27
A gle, nije baš da imamo puno striparnica u Hrvatskoj (čak koliko mi je poznato ništa južno od Rijeke, ispravite me ako griješim), a vjerujem da, kad bih napravio malu anketu među ljudima koje osobno poznajem da čitaju stripove, vjerojatno VČ nikome ne bi bio poznat.
Ta, nedavno su bili neki cigići u Šibeniku i prodavali neke stare stripove ( Udruga "Dobra knjiga" ), imali su Dnevnikova izdanja, SD, Ludens, čak i Talijane, ali ni jedan jedini VČ.
DeeCay Posted - 29/07/2013 : 12:08:09
quote:
Originally posted by The Great Duck

Nikad mi nije bilo jasno to preskakanje epizoda zbog drugih izdavača, vjerujem da više od pola ljudi što kupuje Dylana nije ni čulo za Veseli Četvrtak. Ta, nisu svi stripaši u Hrvatskoj registrirani ovdje.


Ma da, ako ti ostali iole bacili koji pogled u bilo kojoj od striparnica ili preprodavača, kupovali na interliberu ili nekom od strip festivala, morali su naići na ove Veselog Četvrtka. I da, ne moraju biti logirani na ovaj forum, ima puno informacija na netu gdje se može saznati za druga izdanja. Ali da, ima i čitatelja koji kupuju samo na kioscima i to ih zadovoljava. No nikad nisam razumio te koji nisu ponekad htjeli vidjeti i znati nešto više o stripu kojeg vole...
The Great Duck Posted - 29/07/2013 : 11:19:33
Nikad mi nije bilo jasno to preskakanje epizoda zbog drugih izdavača, vjerujem da više od pola ljudi što kupuje Dylana nije ni čulo za Veseli Četvrtak. Ta, nisu svi stripaši u Hrvatskoj registrirani ovdje.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000