forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog Almanah 11
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2052 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 26/07/2013 : 21:12:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote

Takav je skot bio Alan

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 26/07/2013 : 21:14:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
bas me zanima sta cete na ovo reci od ove epizode ocekujem totalnu katastrofu!!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 26/07/2013 : 21:17:35  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
A danas ponovno čitao prvu priču s Zecom

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1585 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 26/07/2013 : 21:23:14  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
Je li ova epizoda izasla u SB Veselog cetvrtka?

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2052 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 26/07/2013 : 21:24:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
I ovdje preskok... 8 brojeva
Nadam se da će nekad objaviti i ove preskočene (iako su možda katastrofalni )...

Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 26/07/2013 : 21:31:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Uopće nisam znao da postoji još priča sa Zecom osim onih u redovnoj seriji.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7312 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 26/07/2013 : 21:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
RUŽIČASTI ZEC PONOVNO NAPADA!

scenarij: luigi mignacco
crtež: luigi piccatto
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 26/07/2013 : 21:45:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Kako je naslovnica u kontrastu sa samim naslovom.

DYLAN DOG
ALMANAH STRAHA
Epizoda: RUŽIČASTI ZEC PONOVNO NAPADA!

Ako su roza zečići njima u Bonelliju epitom STRAHA onda kako će se zvati idući broj? Oskudno odjevena plava ameba sa žutim točkicama vraća se iz mrtvih?

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 26/07/2013 : 21:52:49  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav svim sudionicima na forumu kao i ljubiteljima stripa ma gdje bili!Novi sam ovdje,unaprijed se zahvaljujem na dobrodoslici,tko ce mi je pozeliti,a i ostalim koji nece,hehe

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 26/07/2013 : 22:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Pozdrav svim sudionicima na forumu kao i ljubiteljima stripa ma gdje bili!Novi sam ovdje,unaprijed se zahvaljujem na dobrodoslici,tko ce mi je pozeliti,a i ostalim koji nece,hehe

Dobro došao!
Mada će sada DD-ovci likovat jer se nisi javio na Zagoru

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 26/07/2013 : 22:06:59  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
prvi si se javio pa tebi hvala posebno!Dobro je to sve,Zagor,Dylan...samo neka ih bude i u buducnosti barem kao i dosad,naci ce svak ponesto za sebe.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Tommy.H
New Member



Croatia
212 Posts

Member since 13/06/2013

Posted - 26/07/2013 : 22:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tommy.H a Private Message  Reply with Quote
moglo bi biti dobro ali znam da ce mi piccatto unistiti dozivljaj za barem 50% meni osobno najgori crtac
Go to Top of Page

Tommy.H
New Member



Croatia
212 Posts

Member since 13/06/2013

Posted - 26/07/2013 : 22:24:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tommy.H a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Pozdrav svim sudionicima na forumu kao i ljubiteljima stripa ma gdje bili!Novi sam ovdje,unaprijed se zahvaljujem na dobrodoslici,tko ce mi je pozeliti,a i ostalim koji nece,hehe



dobro došao prijatelju
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18382 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 26/07/2013 : 22:26:25  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Pozdrav svim sudionicima na forumu kao i ljubiteljima stripa ma gdje bili!Novi sam ovdje,unaprijed se zahvaljujem na dobrodoslici,tko ce mi je pozeliti,a i ostalim koji nece,hehe


dobrodošao...nadam da te taj forum ne uozbilji i ostaneš tako dobre volje...
a Dilan almanah?...pa ne očekujem previše...Piccato mi je

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 26/07/2013 22:27:20
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 26/07/2013 : 22:30:01  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Ma ne moze me ni zena uozbiljiti,iako se muci dosta,hehe A ovaj,sto se tice Dylana,hmmm vidit cemo...

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2478 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 26/07/2013 : 23:05:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
Usraše ediciju.

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

leshwolsh
New Member



Serbia
269 Posts

Member since 04/06/2006

Posted - 27/07/2013 : 00:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit leshwolsh's Homepage  Send leshwolsh a Private Message  Reply with Quote
Ovaj Ludens polako pocinje da mi ide na nerve. Nekako sam progutao sto su napravili preskok brojeva u redovnoj seriji, navodno zbog konkurencije od Veselog Cetvrtka. Progutao sam i to sto Gigante objavljuju kako im padne napamet, navodno zbog konkurencije od Sistem Comicsa, a sad jos da umesto almanaha broj 11, objavljuju broj 19, a pri tom osim njih niko ne izdaje DD almanah u ex yu...
Stvarno su sve zasrali i ko zna sta ce sve jos da zaseru...


https://www.youtube.com/channel/UCXej4FbiT-28h9Yf5MTM3fQ/featured
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4983 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 27/07/2013 : 01:04:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by leshwolsh

Ovaj Ludens polako pocinje da mi ide na nerve. Nekako sam progutao sto su napravili preskok brojeva u redovnoj seriji, navodno zbog konkurencije od Veselog Cetvrtka. Progutao sam i to sto Gigante objavljuju kako im padne napamet, navodno zbog konkurencije od Sistem Comicsa, a sad jos da umesto almanaha broj 11, objavljuju broj 19, a pri tom osim njih niko ne izdaje DD almanah u ex yu...
Stvarno su sve zasrali i ko zna sta ce sve jos da zaseru...



da, nisu trebali preskakati jer nitko drugi ne objavljuje Almanahe osim Ludensa/ još dva Speciala i DD je ispooštovan za ovu godinu

44 godine Alan Forda u HR

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 27/07/2013 : 01:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by leshwolsh

Ovaj Ludens polako pocinje da mi ide na nerve. Nekako sam progutao sto su napravili preskok brojeva u redovnoj seriji, navodno zbog konkurencije od Veselog Cetvrtka. Progutao sam i to sto Gigante objavljuju kako im padne napamet, navodno zbog konkurencije od Sistem Comicsa, a sad jos da umesto almanaha broj 11, objavljuju broj 19, a pri tom osim njih niko ne izdaje DD almanah u ex yu...
Stvarno su sve zasrali i ko zna sta ce sve jos da zaseru...

Ko zna sta je njima u glavi al bitno da su cijene tu!!!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 27/07/2013 : 08:55:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav roby05!
Dobrodošao i dugo se zadržao!
Čega ćeš se ovdje svega načitati, leleeee...


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

star-duster
Junior Member



Serbia
445 Posts

Member since 11/06/2011

Posted - 27/07/2013 : 10:47:06  Show Profile Show Extended Profile  Send star-duster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by leshwolsh

Ovaj Ludens polako pocinje da mi ide na nerve. Nekako sam progutao sto su napravili preskok brojeva u redovnoj seriji, navodno zbog konkurencije od Veselog Cetvrtka. Progutao sam i to sto Gigante objavljuju kako im padne napamet, navodno zbog konkurencije od Sistem Comicsa, a sad jos da umesto almanaha broj 11, objavljuju broj 19, a pri tom osim njih niko ne izdaje DD almanah u ex yu...
Stvarno su sve zasrali i ko zna sta ce sve jos da zaseru...


Verovatno je i za Almanahe isti razlog kao i za redovnu seriju - strah da ih ljudi neće kupovati jer će čekati iste te priče u Superbooku VČ-a. Ovim preskokom su obezbedili sebi još nekoliko godina prednosti u odnosu na SB, pa računaju da će zbog nestrpljenja čitaoci kupovati Almanah.


EDIT: Dobrodošlica Roby-ju i sa moje strane. :)

Edited by - star-duster on 27/07/2013 10:51:16
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4983 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 27/07/2013 : 12:07:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by star-duster

quote:
Originally posted by leshwolsh

Ovaj Ludens polako pocinje da mi ide na nerve. Nekako sam progutao sto su napravili preskok brojeva u redovnoj seriji, navodno zbog konkurencije od Veselog Cetvrtka. Progutao sam i to sto Gigante objavljuju kako im padne napamet, navodno zbog konkurencije od Sistem Comicsa, a sad jos da umesto almanaha broj 11, objavljuju broj 19, a pri tom osim njih niko ne izdaje DD almanah u ex yu...
Stvarno su sve zasrali i ko zna sta ce sve jos da zaseru...


Verovatno je i za Almanahe isti razlog kao i za redovnu seriju - strah da ih ljudi neće kupovati jer će čekati iste te priče u Superbooku VČ-a. Ovim preskokom su obezbedili sebi još nekoliko godina prednosti u odnosu na SB, pa računaju da će zbog nestrpljenja čitaoci kupovati Almanah.EDIT: Dobrodošlica Roby-ju i sa moje strane. :)



da, u pravu si, isti manevar kao sa redovnom serijom (Frulaš...)

44 godine Alan Forda u HR AF br. 5OO na 256 stranica već na kioscima

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Panon
Senior Member



2656 Posts

Member since 16/08/2007

Posted - 27/07/2013 : 13:55:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Panon a Private Message  Reply with Quote
Šteta zbog preskoka jer je almanah bio jedno od malobrojnih izdanja koja su dosad išla po talijanskoj numeraciji (zasad se još jedino DD Maxi drži reda)

@ Domi, ove godine bi trebao izaći još samo jedan DD SP, prvi je bio "Priča o vukodlacima"
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16364 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 27/07/2013 : 14:36:15  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Pa DD maksi na početku nije išao baš po redu.
Go to Top of Page

Tommy.H
New Member



Croatia
212 Posts

Member since 13/06/2013

Posted - 27/07/2013 : 14:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tommy.H a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Pa DD maksi na početku nije išao baš po redu.



istina ludens je DD totalno poremetio niti jedna serija koju su izdali nije pravilno numerirana i stalno nesto preskacu i onda se opet vracaju i to sve nema nikakvoga reda sreca da je barem LL ide sve po redu sada ali me zanima hoce li oni imati isto ova vanredna izdanja DD ali dobro sto je tu je bolje da imamo nesto nek nista makar malo razocaravajuce
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/07/2013 : 15:05:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Kupit ću almanah samo radi Zeca!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000