forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Burza stripova - potražnja
 Nudim neke dupliće u razmjenu

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
grofica Varga Posted - 11/08/2013 : 10:20:24
Imam par dupliranih stripova kojih se želim riješiti. Nema ih puno da bi ih prodavala na aukcijama, niti se imam volje zafrkavati još i s tim.

Nudim:
DD SD EX 01 – Zora živih mrtvaca
DD SD EX 02 – Jack Trbosjek
Zagor VČOP 06 - Velika Zavera
Zagor VČOP 08 - Zaseda Mutanta
Zagor VČOP 09 – Demonska maska
Lucky Luke VČ 01 – Junak mlakonja
Zagor ZS 83 – Otrovni totem
Zagor ZS 390 – Beli tigar
Zagor LMS 77 – Grad u opasnosti

Tražim nešto od ovog:
ZAGOR LU (109, 110, 194, 195, 196, 197, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210)
ZAGOR LU SPECIJAL – Crna krv
ZAGOR MAXI – Čovjek na nišanu
CHICO (Traper, Pračovjek, Detektiv, Robijaš, River Chico, Chico & Company)

Koliko i sami vidite, nisu svi stripovi u istom vrijednosnom nivou da bi išli u 1 za 1 (recimo Zagor ZS 83) pa bi se sa zainteresiranima ipak trebala malo dogovarati, koliko čega i za što.
Javite mi se na PM, mogu vam poslati slike stripova na mail. Također bi razmjenu izvršavala unutar RH da ne bi zbog poštarine bili u gubitku.
15   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
roby05 Posted - 15/08/2013 : 15:17:42
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by zlatko900

Imam i ja duplikata ZS i LMS,ali tebe to ne zanima. Eto-za onoga OTROVNI TOTEM bih ti dao 7-8 komada,ali kud te takvi ne zanimaju-tu je opet ta priča-jel se isplati ili ne?!? Stvarno-koliko bi tražila za taj broj?


Sta imas od LMS i ZS? Sve opcije otvorene sto se mene tice...

Mark, Zagor, Kit, Blek... Kompletni, različite očuvanosti,brojeva raznih,ali ne novijih od 600-og broja.


Poslao sam ti PM.
zlatko900 Posted - 15/08/2013 : 12:03:42
quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by zlatko900

Imam i ja duplikata ZS i LMS,ali tebe to ne zanima. Eto-za onoga OTROVNI TOTEM bih ti dao 7-8 komada,ali kud te takvi ne zanimaju-tu je opet ta priča-jel se isplati ili ne?!? Stvarno-koliko bi tražila za taj broj?


Sta imas od LMS i ZS? Sve opcije otvorene sto se mene tice...

Mark, Zagor, Kit, Blek... Kompletni, različite očuvanosti,brojeva raznih,ali ne novijih od 600-og broja.
roby05 Posted - 14/08/2013 : 23:14:03
quote:
Originally posted by zlatko900

Imam i ja duplikata ZS i LMS,ali tebe to ne zanima. Eto-za onoga OTROVNI TOTEM bih ti dao 7-8 komada,ali kud te takvi ne zanimaju-tu je opet ta priča-jel se isplati ili ne?!? Stvarno-koliko bi tražila za taj broj?


Sta imas od LMS i ZS? Sve opcije otvorene sto se mene tice...
zlatko900 Posted - 14/08/2013 : 22:28:15
Ma mislim da se nemaš šta ispričavati. Probala si popreko,pa si vidjela da je ipak jednostavnije se malo potruditi i staviti na aukcije,pa šta bude. Po meni-sve je to ok.
grofica Varga Posted - 14/08/2013 : 19:47:11
Nakon raznih razgovora, pregovora i ponekog prijateljskog savjeta od strane susretljivih ljudi odlučila sam dati stripove na aukcije. Ispričavam se ljudima što sam zbog svoje ljenosti i ponajviše naivnosti otvorila ovaj topik i time izje... i vas i sebe pustim računanjem, mudrovanjem i dopisivanjem.
Što se mene tiče ovaj topik se može slobodno i zaključati, kako više ne bi radio pomutnju.

zlatko900 Posted - 12/08/2013 : 22:28:04
Imam i ja duplikata ZS i LMS,ali tebe to ne zanima. Eto-za onoga OTROVNI TOTEM bih ti dao 7-8 komada,ali kud te takvi ne zanimaju-tu je opet ta priča-jel se isplati ili ne?!? Stvarno-koliko bi tražila za taj broj?
grofica Varga Posted - 12/08/2013 : 09:14:07
quote:
Originally posted by zlatko900

Znaju pregovori oko takvih malo dulje potrajati. Najbolje da to prodaš i za te pare kupiš šta želiš. Jednostavnije je keš za robu i obrnuto nego ono natezanje-čija je roba vrednija.


Kako stvari stoje na kraju ću tako i napraviti. Prodati pa kupiti što mi treba...
roby05 Posted - 11/08/2013 : 22:51:10
Mislim da imam Maxi,Covjek na nisanu,ali javit cu ti sutra sigurno.
zlatko900 Posted - 11/08/2013 : 22:37:48
Znaju pregovori oko takvih malo dulje potrajati. Najbolje da to prodaš i za te pare kupiš šta želiš. Jednostavnije je keš za robu i obrnuto nego ono natezanje-čija je roba vrednija.
grofica Varga Posted - 11/08/2013 : 20:36:37
Nigdje mi se ne žuri, a Chico mi je po prioritetu zadnji tako da njega pogotovo mogu čekati. Prioritet je poslagan upravo ovako kako stoji na listi.
Vidjela sam da u podrumu ima i boca donata mg, pa osim pive, ukoliko netko ima problema nudim i to. Također se radi o staklenoj ambalaži od 1 litre.

Pobogu! Da barem imam LMS 4 tražila bi i donatora. Mama mi već neko vrijeme kuka da hoće unučad.
Šalu na stranu.
Molim da mi se svatko ozbiljan javi na PM.
selanne Posted - 11/08/2013 : 16:07:50
Ma kakvo pivo, kad dođem u Mostar, bit će ga valjda dovoljno, ovdje teško možeš i pomisliti da ga kupiš s ovakvim cijenama.
Kojot Posted - 11/08/2013 : 15:11:18
quote:
Originally posted by selanne

Je li žurba za Chica? Trebao bih ih imati nekoliko negdje, u Mostar se vraćam tek 4.9. ako Bog da, mogu tad pogledati, šaljem ih besplatno.



Bez ijednog piva?
Poslacu ti spisak koji Tex meni treba!
Grofice,imam i ja neki Chico,mogao bih i ja poslati,mislim besplatno,samo da vidim kolika je postarina!
selanne Posted - 11/08/2013 : 14:09:06
Je li žurba za Chica? Trebao bih ih imati nekoliko negdje, u Mostar se vraćam tek 4.9. ako Bog da, mogu tad pogledati, šaljem ih besplatno.
grofica Varga Posted - 11/08/2013 : 13:12:19
quote:
Originally posted by kra-kra

Mislim, da bih trebao imat Chicove, mijenjam ih za pivo.


Nudim Becks, Staropramen, Ožujsko i Karlovačko. U staklenoj ambalaži, pola litre. Ukoliko si zainteresiran javi se na PM.
kra-kra Posted - 11/08/2013 : 11:20:25
Mislim, da bih trebao imat Chicove, mijenjam ih za pivo.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.15 seconds. Snitz Forums 2000