forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Burza stripova - potražnja
 Nudim neke dupliće u razmjenu
 New Topic  Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 11/08/2013 : 10:20:24  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Imam par dupliranih stripova kojih se želim riješiti. Nema ih puno da bi ih prodavala na aukcijama, niti se imam volje zafrkavati još i s tim.

Nudim:
DD SD EX 01 – Zora živih mrtvaca
DD SD EX 02 – Jack Trbosjek
Zagor VČOP 06 - Velika Zavera
Zagor VČOP 08 - Zaseda Mutanta
Zagor VČOP 09 – Demonska maska
Lucky Luke VČ 01 – Junak mlakonja
Zagor ZS 83 – Otrovni totem
Zagor ZS 390 – Beli tigar
Zagor LMS 77 – Grad u opasnosti

Tražim nešto od ovog:
ZAGOR LU (109, 110, 194, 195, 196, 197, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210)
ZAGOR LU SPECIJAL – Crna krv
ZAGOR MAXI – Čovjek na nišanu
CHICO (Traper, Pračovjek, Detektiv, Robijaš, River Chico, Chico & Company)

Koliko i sami vidite, nisu svi stripovi u istom vrijednosnom nivou da bi išli u 1 za 1 (recimo Zagor ZS 83) pa bi se sa zainteresiranima ipak trebala malo dogovarati, koliko čega i za što.
Javite mi se na PM, mogu vam poslati slike stripova na mail. Također bi razmjenu izvršavala unutar RH da ne bi zbog poštarine bili u gubitku.

kra-kra
New Member



Slovenia
106 Posts

Member since 20/09/2004

Posted - 11/08/2013 : 11:20:25  Show Profile Show Extended Profile  Send kra-kra a Private Message  Reply with Quote
Mislim, da bih trebao imat Chicove, mijenjam ih za pivo.

I've spent my entire life doing nothing but collecting comic books ... and now there's only time to say ... THANK YOU GOD! LIFE WELL SPENT!
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 11/08/2013 : 13:12:19  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kra-kra

Mislim, da bih trebao imat Chicove, mijenjam ih za pivo.


Nudim Becks, Staropramen, Ožujsko i Karlovačko. U staklenoj ambalaži, pola litre. Ukoliko si zainteresiran javi se na PM.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 11/08/2013 : 14:09:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Je li žurba za Chica? Trebao bih ih imati nekoliko negdje, u Mostar se vraćam tek 4.9. ako Bog da, mogu tad pogledati, šaljem ih besplatno.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4064 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 11/08/2013 : 15:11:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Je li žurba za Chica? Trebao bih ih imati nekoliko negdje, u Mostar se vraćam tek 4.9. ako Bog da, mogu tad pogledati, šaljem ih besplatno.



Bez ijednog piva?
Poslacu ti spisak koji Tex meni treba!
Grofice,imam i ja neki Chico,mogao bih i ja poslati,mislim besplatno,samo da vidim kolika je postarina!
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 11/08/2013 : 16:07:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Ma kakvo pivo, kad dođem u Mostar, bit će ga valjda dovoljno, ovdje teško možeš i pomisliti da ga kupiš s ovakvim cijenama.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 11/08/2013 : 20:36:37  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Nigdje mi se ne žuri, a Chico mi je po prioritetu zadnji tako da njega pogotovo mogu čekati. Prioritet je poslagan upravo ovako kako stoji na listi.
Vidjela sam da u podrumu ima i boca donata mg, pa osim pive, ukoliko netko ima problema nudim i to. Također se radi o staklenoj ambalaži od 1 litre.

Pobogu! Da barem imam LMS 4 tražila bi i donatora. Mama mi već neko vrijeme kuka da hoće unučad.
Šalu na stranu.
Molim da mi se svatko ozbiljan javi na PM.
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 11/08/2013 : 22:37:48  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
Znaju pregovori oko takvih malo dulje potrajati. Najbolje da to prodaš i za te pare kupiš šta želiš. Jednostavnije je keš za robu i obrnuto nego ono natezanje-čija je roba vrednija.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 11/08/2013 : 22:51:10  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Mislim da imam Maxi,Covjek na nisanu,ali javit cu ti sutra sigurno.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 12/08/2013 : 09:14:07  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

Znaju pregovori oko takvih malo dulje potrajati. Najbolje da to prodaš i za te pare kupiš šta želiš. Jednostavnije je keš za robu i obrnuto nego ono natezanje-čija je roba vrednija.


Kako stvari stoje na kraju ću tako i napraviti. Prodati pa kupiti što mi treba...
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 12/08/2013 : 22:28:04  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
Imam i ja duplikata ZS i LMS,ali tebe to ne zanima. Eto-za onoga OTROVNI TOTEM bih ti dao 7-8 komada,ali kud te takvi ne zanimaju-tu je opet ta priča-jel se isplati ili ne?!? Stvarno-koliko bi tražila za taj broj?
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 14/08/2013 : 19:47:11  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Nakon raznih razgovora, pregovora i ponekog prijateljskog savjeta od strane susretljivih ljudi odlučila sam dati stripove na aukcije. Ispričavam se ljudima što sam zbog svoje ljenosti i ponajviše naivnosti otvorila ovaj topik i time izje... i vas i sebe pustim računanjem, mudrovanjem i dopisivanjem.
Što se mene tiče ovaj topik se može slobodno i zaključati, kako više ne bi radio pomutnju.

Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 14/08/2013 : 22:28:15  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
Ma mislim da se nemaš šta ispričavati. Probala si popreko,pa si vidjela da je ipak jednostavnije se malo potruditi i staviti na aukcije,pa šta bude. Po meni-sve je to ok.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 14/08/2013 : 23:14:03  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

Imam i ja duplikata ZS i LMS,ali tebe to ne zanima. Eto-za onoga OTROVNI TOTEM bih ti dao 7-8 komada,ali kud te takvi ne zanimaju-tu je opet ta priča-jel se isplati ili ne?!? Stvarno-koliko bi tražila za taj broj?


Sta imas od LMS i ZS? Sve opcije otvorene sto se mene tice...

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 15/08/2013 : 12:03:42  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by zlatko900

Imam i ja duplikata ZS i LMS,ali tebe to ne zanima. Eto-za onoga OTROVNI TOTEM bih ti dao 7-8 komada,ali kud te takvi ne zanimaju-tu je opet ta priča-jel se isplati ili ne?!? Stvarno-koliko bi tražila za taj broj?


Sta imas od LMS i ZS? Sve opcije otvorene sto se mene tice...

Mark, Zagor, Kit, Blek... Kompletni, različite očuvanosti,brojeva raznih,ali ne novijih od 600-og broja.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 15/08/2013 : 15:17:42  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by zlatko900

Imam i ja duplikata ZS i LMS,ali tebe to ne zanima. Eto-za onoga OTROVNI TOTEM bih ti dao 7-8 komada,ali kud te takvi ne zanimaju-tu je opet ta priča-jel se isplati ili ne?!? Stvarno-koliko bi tražila za taj broj?


Sta imas od LMS i ZS? Sve opcije otvorene sto se mene tice...

Mark, Zagor, Kit, Blek... Kompletni, različite očuvanosti,brojeva raznih,ali ne novijih od 600-og broja.


Poslao sam ti PM.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000