forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Extra Zagor br.228: "Udar za udarom"

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
dsormaz1 Posted - 05/10/2013 : 17:46:58
Danas ga kupio u SNK...
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
zlatko900 Posted - 28/10/2013 : 22:44:18
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by zlatko900

Skoro sve stripove o Bil Adamsu sam pročitao,a jednu od najbitnijih nisam,pa tražim pomoć: zna li itko u kojoj epizodi u izdanju LMS ili ZS je izdana ta priča kad je Bil "nastradao",tj.njegova zadnja epizoda u tim izdanjima?


"Nastradao"? Misliš poginuo? Nije ni u jednoj epizodi poginuo, u pretposljednjoj epizodi napušta pinkertonovu agenciju i s Belindom se vraća svojoj obitelji na farmu.

Pa neznam, zato i pitam da bih znao kakav je kraj...
dsormaz1 Posted - 27/10/2013 : 02:31:19
quote:
Originally posted by zlatko900

Skoro sve stripove o Bil Adamsu sam pročitao,a jednu od najbitnijih nisam,pa tražim pomoć: zna li itko u kojoj epizodi u izdanju LMS ili ZS je izdana ta priča kad je Bil "nastradao",tj.njegova zadnja epizoda u tim izdanjima?


"Nastradao"? Misliš poginuo? Nije ni u jednoj epizodi poginuo, u pretposljednjoj epizodi napušta pinkertonovu agenciju i s Belindom se vraća svojoj obitelji na farmu.
zlatko900 Posted - 26/10/2013 : 22:33:27
Skoro sve stripove o Bil Adamsu sam pročitao,a jednu od najbitnijih nisam,pa tražim pomoć: zna li itko u kojoj epizodi u izdanju LMS ili ZS je izdana ta priča kad je Bil "nastradao",tj.njegova zadnja epizoda u tim izdanjima? A isto tako me zanima gdje bih mogao naći zadnju epizodu od Modesty Blaise, bez obzira u kom izdanju bila? Znam samo da su ona i njen Willi Garvin poginuli u akciji na nekom vlaku,ali nikako da dođem do tog stripa. Unapred zahvalan svima na pomoći.
DKoor Posted - 26/10/2013 : 22:18:08
quote:
Originally posted by bjelolasica

Jako dobra priča. Šteta da je Bill onako zavešio

Slažem se, onaj ljigež mu je došao glave.
velka031 Posted - 26/10/2013 : 21:59:21
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by teller

baš čitam novog klasika BIJES RATNIKA OSAGA i na 211 stranici kad Zagor sa BB prelazi rijeku skelom...Zagor otkriva jednog od šerifa skrivenog u vrijeći/džaku i komotno puca u tu vreću...triput-četriputa tačno u sredinu vreće...i vidi čuda, preplašeni šerif se pokazuje iz vreće i osim povezane glave(od prije) ne fali mi ni las sa tintare...aj da je Zagor pucao iznad vreće da tipa prestraš ali baš po sredini i ništa...a nije imao čorke jer su na vreći ostale rupe....
Znam da je to Zagor ali to je jedan od većih nelogičnosti u serijalu...sigurno...zapazili ste tu nelogičnost?



Nelogicnost u Zagorovom serijalu? Boze sacuvaj!



Ima li netko stariji od 15 godina,a da traži i očekuje logičnosti u stripu??? Mislim da su najbliži istini stripovi od Bil Adamsa-priče sa divljeg zapada. Prikazano kako je i bilo u tadašnje vrijeme,a dosta njih napisano po stvarnim događajima,samo još malo uljepšano da bi bilo zanimljivije čitati. Mislim-nisam siguran... Pa valjda stripovi služe za razbibrigu,a ne za traženje logike u njima



Bravo
bjelolasica Posted - 25/10/2013 : 23:03:14
Jako dobra priča. Šteta da je Bill onako zavešio
zlatko900 Posted - 25/10/2013 : 22:48:20
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by teller

baš čitam novog klasika BIJES RATNIKA OSAGA i na 211 stranici kad Zagor sa BB prelazi rijeku skelom...Zagor otkriva jednog od šerifa skrivenog u vrijeći/džaku i komotno puca u tu vreću...triput-četriputa tačno u sredinu vreće...i vidi čuda, preplašeni šerif se pokazuje iz vreće i osim povezane glave(od prije) ne fali mi ni las sa tintare...aj da je Zagor pucao iznad vreće da tipa prestraš ali baš po sredini i ništa...a nije imao čorke jer su na vreći ostale rupe....
Znam da je to Zagor ali to je jedan od većih nelogičnosti u serijalu...sigurno...zapazili ste tu nelogičnost?



Nelogicnost u Zagorovom serijalu? Boze sacuvaj!



Ima li netko stariji od 15 godina,a da traži i očekuje logičnosti u stripu??? Mislim da su najbliži istini stripovi od Bil Adamsa-priče sa divljeg zapada. Prikazano kako je i bilo u tadašnje vrijeme,a dosta njih napisano po stvarnim događajima,samo još malo uljepšano da bi bilo zanimljivije čitati. Mislim-nisam siguran... Pa valjda stripovi služe za razbibrigu,a ne za traženje logike u njima
lwood Posted - 25/10/2013 : 12:04:09
quote:
Originally posted by teller

baš čitam novog klasika BIJES RATNIKA OSAGA i na 211 stranici kad Zagor sa BB prelazi rijeku skelom...Zagor otkriva jednog od šerifa skrivenog u vrijeći/džaku i komotno puca u tu vreću...triput-četriputa tačno u sredinu vreće...i vidi čuda, preplašeni šerif se pokazuje iz vreće i osim povezane glave(od prije) ne fali mi ni las sa tintare...aj da je Zagor pucao iznad vreće da tipa prestraš ali baš po sredini i ništa...a nije imao čorke jer su na vreći ostale rupe....
Znam da je to Zagor ali to je jedan od većih nelogičnosti u serijalu...sigurno...zapazili ste tu nelogičnost?



kakva nelogičnost,ima je pancirku
dsormaz1 Posted - 25/10/2013 : 11:18:39
...i još mu je Zagor, kad ga je izbacio sa skele, cinično dobacio da će ga struja odnijeti malo dalje pa će, kad se konačno dočepa obale, morati malo više pješačiti.
teller Posted - 25/10/2013 : 10:50:58
quote:
Originally posted by dsormaz1

...nakon toga ga je Zagor šutnuo nogom u stražnjicu pa je tip odletio u vodu. Više se, ako se dobro sjećam, nije za njega čulo.


Da,mislim da se tip utopio,kako je bila rijeka narasla...prvo ga izudarao,upucao i utopio...bas je dobricina taj zagor...nolitta je to mogao spretnije izvesti.
acestroke Posted - 25/10/2013 : 10:48:35
quote:
Originally posted by teller

baš čitam novog klasika BIJES RATNIKA OSAGA i na 211 stranici kad Zagor sa BB prelazi rijeku skelom...Zagor otkriva jednog od šerifa skrivenog u vrijeći/džaku i komotno puca u tu vreću...triput-četriputa tačno u sredinu vreće...i vidi čuda, preplašeni šerif se pokazuje iz vreće i osim povezane glave(od prije) ne fali mi ni las sa tintare...aj da je Zagor pucao iznad vreće da tipa prestraš ali baš po sredini i ništa...a nije imao čorke jer su na vreći ostale rupe....
Znam da je to Zagor ali to je jedan od većih nelogičnosti u serijalu...sigurno...zapazili ste tu nelogičnost?



Nelogicnost u Zagorovom serijalu? Boze sacuvaj!

dsormaz1 Posted - 25/10/2013 : 10:37:48
...nakon toga ga je Zagor šutnuo nogom u stražnjicu pa je tip odletio u vodu. Više se, ako se dobro sjećam, nije za njega čulo.
teller Posted - 25/10/2013 : 08:58:08
baš čitam novog klasika BIJES RATNIKA OSAGA i na 211 stranici kad Zagor sa BB prelazi rijeku skelom...Zagor otkriva jednog od šerifa skrivenog u vrijeći/džaku i komotno puca u tu vreću...triput-četriputa tačno u sredinu vreće...i vidi čuda, preplašeni šerif se pokazuje iz vreće i osim povezane glave(od prije) ne fali mi ni las sa tintare...aj da je Zagor pucao iznad vreće da tipa prestraš ali baš po sredini i ništa...a nije imao čorke jer su na vreći ostale rupe....
Znam da je to Zagor ali to je jedan od većih nelogičnosti u serijalu...sigurno...zapazili ste tu nelogičnost?
DKoor Posted - 25/10/2013 : 00:36:10
Prvi ZS Zagor kojeg sam kupio na kiosku onomad.
Koliko je godina prošlo...
zlatko900 Posted - 19/10/2013 : 23:40:55
quote:
Originally posted by Timber Bil

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Timber Bil

quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ovo mi je jedna od najdražih naslovnica u čitavom serijalu, recimo da ulazi među prvih 30.
Jednostavna a vrlo efektna.



Slažem se
Još da je i ZS naslov, ali dobro je i ovako.

Osjećaš li kakvu razliku kad držiš u rukama ZS-LMS i neka od ovih novijih izdanja,bez obzira o kojem se junaku i izdavaču radilo?

Iako spadam u stare vukove, meni nisu draga ova izdanja...Skoro sam iskopao 10-ak glancera iz jednog podruma među kojima i ovaj i bez imalo sažaljenja ga prodao za 700 dinara na aukcijama.Lepši mi je Zagor extra, kupiću ga za kolekciju.



Jest ljepši, ali kako može biti srcu draži...

Važna je priča i lepo odelo u koje je upakovana.

Odijelo ne čini čovjeka. Pa je tako i sa stripom,pogotovo ako si "stari vuk"...
Space Marine Posted - 19/10/2013 : 12:16:35
quote:
Originally posted by teller

Odlican zagor,procitao sam ga bas uzivajuci...segna i sclavi su odlican par,segni bas odgovaraju takve price i to je jedan od redkih zagora kad ti zao da je vec kraj i jedva cekas nastavak, ovo mora bitzanimljivo pogotovo onima koji to citaju prvi put...a imai takvih sigurno,u mojoj trafiki od 7-8 komada tog stripa vise nema.
Berni,digni nakladu..zagor je vruca roba.



Niti na mom kiosku od 4-5 primjeraka više nema niti jednoga. Od redovnog Sjene u šumi ostao samo još jedan primjerak.
velka031 Posted - 18/10/2013 : 22:20:21
quote:
Originally posted by Hajo

Završava li Segna u sljedećem broju ili se još nastavlja?



Završava. Priča u ZS izdanju ima 142 stranice, i da su je malo iskasapili to bi ipak trebalo biti gotovo u broju 229. Srećom.
Hajo Posted - 18/10/2013 : 16:14:17
Završava li Segna u sljedećem broju ili se još nastavlja?
velka031 Posted - 17/10/2013 : 08:15:29
Je, zavrtile su se epizode uz koje smo mnogi odrastali, za mene nema perioda Zagora uz kojeg sam vise vezan
teller Posted - 17/10/2013 : 07:51:07
Odlican zagor,procitao sam ga bas uzivajuci...segna i sclavi su odlican par,segni bas odgovaraju takve price i to je jedan od redkih zagora kad ti zao da je vec kraj i jedva cekas nastavak, ovo mora bitzanimljivo pogotovo onima koji to citaju prvi put...a imai takvih sigurno,u mojoj trafiki od 7-8 komada tog stripa vise nema.
Berni,digni nakladu..zagor je vruca roba.
velka031 Posted - 13/10/2013 : 19:59:58
quote:
Originally posted by REJS

Jedna od najupecatljivijih korica,sigurno ne najlepsa ali uvek kada se setim Zagora trafike i osecaja kada kupujes tek izasli strip,uvek mi se ova slika pojavi pred ocima.




Nezaboravna naslovnica, klasika.
REJS Posted - 13/10/2013 : 19:40:45
Jedna od najupecatljivijih korica,sigurno ne najlepsa ali uvek kada se setim Zagora trafike i osecaja kada kupujes tek izasli strip,uvek mi se ova slika pojavi pred ocima.
velka031 Posted - 13/10/2013 : 18:54:12
quote:
Originally posted by premujanin

Kupio ga i ja. I dalje tvrde korice što mi draže. Zanimljivo kako uvijek fale podatak broja originala koji su i ovdje napisali da je 228.



Da, to bi trebao biti original 221.
velka031 Posted - 13/10/2013 : 18:43:59
Kupljeno danas, čestitke Ludensu na vrhunskom izdanju i neka samo tako nastave... Jebeš one mekane korice :)
markotamara Posted - 10/10/2013 : 22:39:16
Odlican je
I ja sam ga danas kupio i procita
Vrhunski

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000