forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Extra Zagor br.228: "Udar za udarom"
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 05/10/2013 : 17:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
Danas ga kupio u SNK...

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 05/10/2013 : 18:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Kao klinac los preveden naslov "poglavica zute kose" sam mislio da ima veze sa Custerom....
Stare dobre epizode!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 05/10/2013 : 18:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ovo mi je jedna od najdražih naslovnica u čitavom serijalu, recimo da ulazi među prvih 30.
Jednostavna a vrlo efektna.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 05/10/2013 : 18:30:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Malo nezgrapan naslov, ali bilo je gorih.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 05/10/2013 : 18:47:24  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
kakav je unutra ,jeli lomljiv tvrde korice,ljepilo itd???

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 05/10/2013 : 19:24:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Slazem se sa JD, ovo mi je jedna o najdrazih naslovnica iz djetinstva.
Vraca me u to moje rano doba, ah...

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 05/10/2013 : 19:47:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
da imate vecu sliku

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/10/2013 : 20:01:10  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ovo mi je jedna od najdražih naslovnica u čitavom serijalu, recimo da ulazi među prvih 30.
Jednostavna a vrlo efektna.



Slažem se
Još da je i ZS naslov, ali dobro je i ovako.
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 05/10/2013 : 21:08:20  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ovo mi je jedna od najdražih naslovnica u čitavom serijalu, recimo da ulazi među prvih 30.
Jednostavna a vrlo efektna.



Slažem se
Još da je i ZS naslov, ali dobro je i ovako.

Osjećaš li kakvu razliku kad držiš u rukama ZS-LMS i neka od ovih novijih izdanja,bez obzira o kojem se junaku i izdavaču radilo?
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/10/2013 : 23:28:54  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ovo mi je jedna od najdražih naslovnica u čitavom serijalu, recimo da ulazi među prvih 30.
Jednostavna a vrlo efektna.



Slažem se
Još da je i ZS naslov, ali dobro je i ovako.

Osjećaš li kakvu razliku kad držiš u rukama ZS-LMS i neka od ovih novijih izdanja,bez obzira o kojem se junaku i izdavaču radilo?



Još kako, pa nema nijedan novi strip emotivnu vrijednost kao ZS i LMS, to se ne da opisati onima koji nisu čitali stripove kada su te edicije izlazile...
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 06/10/2013 : 00:33:37  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

kakav je unutra ,jeli lomljiv tvrde korice,ljepilo itd???


Sve je OK. Ja sam zadovoljan kvalitetom.
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 06/10/2013 : 07:40:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ovo mi je jedna od najdražih naslovnica u čitavom serijalu, recimo da ulazi među prvih 30.
Jednostavna a vrlo efektna.



Slažem se
Još da je i ZS naslov, ali dobro je i ovako.

Osjećaš li kakvu razliku kad držiš u rukama ZS-LMS i neka od ovih novijih izdanja,bez obzira o kojem se junaku i izdavaču radilo?

Iako spadam u stare vukove, meni nisu draga ova izdanja...Skoro sam iskopao 10-ak glancera iz jednog podruma među kojima i ovaj i bez imalo sažaljenja ga prodao za 700 dinara na aukcijama.Lepši mi je Zagor extra, kupiću ga za kolekciju.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/10/2013 : 10:28:18  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ovo mi je jedna od najdražih naslovnica u čitavom serijalu, recimo da ulazi među prvih 30.
Jednostavna a vrlo efektna.



Slažem se
Još da je i ZS naslov, ali dobro je i ovako.

Osjećaš li kakvu razliku kad držiš u rukama ZS-LMS i neka od ovih novijih izdanja,bez obzira o kojem se junaku i izdavaču radilo?

Iako spadam u stare vukove, meni nisu draga ova izdanja...Skoro sam iskopao 10-ak glancera iz jednog podruma među kojima i ovaj i bez imalo sažaljenja ga prodao za 700 dinara na aukcijama.Lepši mi je Zagor extra, kupiću ga za kolekciju.



Jest ljepši, ali kako može biti srcu draži...
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 06/10/2013 : 10:46:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Timber Bil

quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ovo mi je jedna od najdražih naslovnica u čitavom serijalu, recimo da ulazi među prvih 30.
Jednostavna a vrlo efektna.



Slažem se
Još da je i ZS naslov, ali dobro je i ovako.

Osjećaš li kakvu razliku kad držiš u rukama ZS-LMS i neka od ovih novijih izdanja,bez obzira o kojem se junaku i izdavaču radilo?

Iako spadam u stare vukove, meni nisu draga ova izdanja...Skoro sam iskopao 10-ak glancera iz jednog podruma među kojima i ovaj i bez imalo sažaljenja ga prodao za 700 dinara na aukcijama.Lepši mi je Zagor extra, kupiću ga za kolekciju.



Jest ljepši, ali kako može biti srcu draži...

Važna je priča i lepo odelo u koje je upakovana.
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 06/10/2013 : 11:12:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
Inače jako lepa naslovnica, a sledeća sa Paranormusom možda i u top 3 serijala, jedva čekam.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 06/10/2013 : 12:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

Inače jako lepa naslovnica, a sledeća sa Paranormusom možda i u top 3 serijala, jedva čekam.


jep,tu je ferri bio onaj pravi....neponovljiv...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 06/10/2013 : 12:56:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Timber Bil

Inače jako lepa naslovnica, a sledeća sa Paranormusom možda i u top 3 serijala, jedva čekam.


jep,tu je ferri bio onaj pravi....neponovljiv...



Tacno... onda je Pini Segna uskocio i posr'o se u sredinu stripa sa svojim crtezom, tako da...

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 06/10/2013 : 13:01:55  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by markotamara

kakav je unutra ,jeli lomljiv tvrde korice,ljepilo itd???


Sve je OK. Ja sam zadovoljan kvalitetom.


Super

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 06/10/2013 : 13:20:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Timber Bil

Inače jako lepa naslovnica, a sledeća sa Paranormusom možda i u top 3 serijala, jedva čekam.


jep,tu je ferri bio onaj pravi....neponovljiv...



Tacno... onda je Pini Segna uskocio i posr'o se u sredinu stripa sa svojim crtezom, tako da...

Poslednji viking će mi i pored njegovog crteža ostati jedan od najboljih Zagora ikad, e da je bilo srće da to nacrta Ferri...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 06/10/2013 : 14:42:40  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Sta ja znam za segnu...meni je ostao u lijepom sijecanju po vikingu i masaj kiler
najvise...mozda da je to crtao ferri ili donatelli.....?..meni nije tako los bio,specifican crtez jako ali bolji od nekih danas...cassaro,sedioli,darcagnelo svi redom gori od segne...znam da mi je njegova prica koja dolazi sada odlicna...
Njegovi mutanti u Povratku vikinga su toliko zastrasujuce nacrtani da me ko klinca bilo strah da mi ne iskoce iz stripa...meni drag,mozda najvise zbog nostalgije, crtac...veselim se opet susretu sa njim..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 06/10/2013 : 16:52:32  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Segna je u ono vrijeme bio losiji crtac od ostalih na Zagoru,ali on je maher za neke koji danas crtaju Zagora.Recimo,bolji je bio na Zagoru od Gambe u ono vrijeme.Ipak,Gamba je Kita odradjivao sasvim korektno.Hocu reci da nisam pobornik da puno crtaca crta jedan lik ili serijal.
Normalno je da svi imamo svoje ukuse i volimo druge stilove,ali mislim da je Zagor mozda najvise trpio razne crteze i crtace.Mozda i grijesim jer ne pratim bas novija izdanja,ali dosta ih se promijenilo.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 06/10/2013 : 17:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Segna je u ono vrijeme bio losiji crtac od ostalih na Zagoru,ali on je maher za neke koji danas crtaju Zagora.Recimo,bolji je bio na Zagoru od Gambe u ono vrijeme.Ipak,Gamba je Kita odradjivao sasvim korektno.Hocu reci da nisam pobornik da puno crtaca crta jedan lik ili serijal.
Normalno je da svi imamo svoje ukuse i volimo druge stilove,ali mislim da je Zagor mozda najvise trpio razne crteze i crtace.Mozda i grijesim jer ne pratim bas novija izdanja,ali dosta ih se promijenilo.


slazem se sa navedenim...i to 100%...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 06/10/2013 : 18:21:31  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Svi današnji crtači Zagora su svjetlosnima miljama ispred Segne. Cassaro i d'Arcangelo su Leonardo Da Vinci i Michelangelo u usporedbi sa Segnom i ranijim Gambom.

Segna dobar? Nostalgija je gadna stvar.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/10/2013 : 19:16:08  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Svi današnji crtači Zagora su svjetlosnima miljama ispred Segne. Cassaro i d'Arcangelo su Leonardo Da Vinci i Michelangelo u usporedbi sa Segnom i ranijim Gambom.

Segna dobar? Nostalgija je gadna stvar.




Gadna, gadna... I meni je Segna grozota, ako bi se morao odlučiti između njega i Gambe tko je gori, morao bi gadno razmisliti...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 07/10/2013 : 00:19:18  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller


Njegovi mutanti u Povratku vikinga su toliko zastrasujuce nacrtani


Brrr, nisam se usudio srneci gulas primirisati bar mjesec dana...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 07/10/2013 : 11:14:58  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Stigao na kioske! Svak ima svoj ukus,a sto se tice tih Cassarovih,D'archangela i njima sl.,to meni nije ni crtez ni Zagor,ali naravno da zbog toga ne omalovazavam one koji to vole i svidja im se.Uostalom,ja bas i nisam kompetentan za to,posto to i ne kupujem,ali bas zbog toga i ne kupujem.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000