forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Arrow, Green Arrow

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
DeeCay Posted - 28/12/2012 : 19:00:45


Znam da se pričalo na drugom topicu, no mislim da jedna od serija strip-adaptacija zaslužuje poseban topic definitivno na stripovskom forumu (a što bi drugo!). Vjerujem da ćemo se družiti s njom na duže staze, budući da je serija već sad pokazala potencijal, i odobrena je puna sezona od 22 epizode… Nakon nedavnog iznimno teškog shita "The Cape" (isto kao i "Bird of prey" – jedna od DC adaptacija), konačno odlična serija sa superjunacima. "Smallville" je bio dobar do određene mjere. Arrow nije sigurno najbolja serija, no u žanru sa superjunacima, zasigurno prednjači. ;)





Dakle, Arrow (2012), nova američka serija priča je o mladom Oliveru Quennu, koji si nakon petogodišnjeg brodoloma na (pustom? osamljenom?) otoku zadaje kao misiju očistiti svoj dragi Starling City od svog elitnog kriminalnog šljama. Navlači zelenu kapuljaču, zateže luk i kreće u svoju osvetničku misiju! Ne bih znao u kojoj mjeri se lik Arrowa podudara s onim iz DC univerzuma, no to zapravo nije niti važno. Serijal je dobro startao, origin se polagano gradi; a odlične su mi akcijske scene. Likovi nisu cmoljavi, i odnosi se fino grade; budući da je Oliver bivši razmaženi milijarder čije greške su utjecale na živote mnogih. Fino što se pojavljuju i likovi iz DC univerzuma (Constantine Drakon, Deadshot, Deathstroke, China White, etc)…


Trailer za kraj...


Link na korisne informacija o likovima:
http://nerdbastards.com/tag/speedy/
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DeeCay Posted - 08/09/2015 : 10:34:35
Da, samo što onda izazove kontraefekt, odbije te od serije. Morali su ipak malo to ublažiti. Preagresivan je bio, čak i prenervozno se ponašao. U stripu je ipak puno staloženiji i skuliraniji.
Mr. Bushido Posted - 08/09/2015 : 10:32:12
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

John Constantine možda više nema svoj TV-serijal, ali ćemo ga zato opet vidjeti u idućoj sezoni Arrowa.

http://comicbook.com/2015/08/11/arrows-constantine-episode-details-revealed/


Ne mogu provariti tog glumca, znam da mora glumiti odbojnog lika, no nervira me cijelom svojom pojavom.


To znači da dobro radi svoj posao.
DeeCay Posted - 07/09/2015 : 23:39:30
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

John Constantine možda više nema svoj TV-serijal, ali ćemo ga zato opet vidjeti u idućoj sezoni Arrowa.

http://comicbook.com/2015/08/11/arrows-constantine-episode-details-revealed/


Ne mogu provariti tog glumca, znam da mora glumiti odbojnog lika, no nervira me cijelom svojom pojavom.
Windwalker Posted - 06/09/2015 : 10:32:44
Evo, i Magneto im dolazi, LOL.

Obi-wan Posted - 05/09/2015 : 20:15:46
Gledam, eto počela već treća sezona. Gledljivo je to, ali ipak dosta naivno i ponavljajuće. Ne spada u vrh po kvaliteti, ali ima dobrih stvari. Sa stripom baš i nema prevelike veze. Najviše mi liči na Smallville pa tko voli neka izvoli.
Eto, čisto za one koji ne znaju kakva je serija...
bjelolasica Posted - 05/09/2015 : 20:02:59
Ja se najviše divim tome što je DomaTV već na trećoj sezoni.
Mr. Bushido Posted - 05/09/2015 : 19:32:11
Mr. Bushido Posted - 12/08/2015 : 02:06:19
John Constantine možda više nema svoj TV-serijal, ali ćemo ga zato opet vidjeti u idućoj sezoni Arrowa.

http://comicbook.com/2015/08/11/arrows-constantine-episode-details-revealed/
emirem Posted - 27/06/2015 : 16:53:30
Ja sam sam samo prvu i zadnju pogledao cijelu ...ostalo na preskok..
IGMAN2 Posted - 27/06/2015 : 15:58:36
U ponedjeljak na Doma TV počinje Arrow. Vidim da su mišljenja o kvaliteti te serije podjeljena... pitam se ima li smisla započeti s gledanjem. Možda i probam
emirem Posted - 25/11/2014 : 19:57:02
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by emirem



Deadshot je izgubio oko u trećoj epizodi prve sezone, Lone Gunmen.


Tnx
Ponovno sam pregledao snimak...na kraju epizode ga je strijelom..
Ovo je i po strip-scenariju autentican dogadjaj
Mr. Bushido Posted - 25/11/2014 : 14:43:34
quote:
Originally posted by emirem

Gledam zadnje tri epizode prve sezone(upravo danas idem na 20-tu),doduse gledam samo po savjetima "nerdova" koje su najbolje epizode.
Zanima me gdje je i u kojoj epizodi Deadshot uopce izgubio oko..do sukoba sa Arrow-om kad mu je upao u sobu u trecoj ili devetoj epizodi...jer nosi onaj IC monokl od tog dogadjaja.
Kako ne gledam sve epizode molio bih za objasnjenje.Na wikici se ne navodi.
Tnx..


Deadshot je izgubio oko u trećoj epizodi prve sezone, Lone Gunmen.
emirem Posted - 25/11/2014 : 14:30:32
Gledam zadnje tri epizode prve sezone(upravo danas idem na 20-tu),doduse gledam samo po savjetima "nerdova" koje su najbolje epizode.
Zanima me gdje je i u kojoj epizodi Deadshot uopce izgubio oko..do sukoba sa Arrow-om kad mu je upao u sobu u trecoj ili devetoj epizodi...jer nosi onaj IC monokl od tog dogadjaja.
Kako ne gledam sve epizode molio bih za objasnjenje.Na wikici se ne navodi.
Tnx..
Mac Posted - 22/11/2014 : 14:18:32
Ova sezona mi je slabija od prethodne dvije. Očekivao sam da će ranije ubaciti Ra's Al Ghula, a Brandon Routh je prilično dobro osvježenje iako gluma povremeno škripi. Thea je prošla kroz transformaciju tako da mi je podnošljivija, isto kao i Laurel.
DeeCay Posted - 13/08/2014 : 12:09:18
Pazi Mirko - Strijela!!!

Još nas mjesec-dva dijeli do treće sezone Arrowa, a evo dosta detaljan trailer je izašao. Na početku malo recapa 2. sezone tako da se možemo prisjetiti svih lijepih momenata, a nakon toga minuticu-dvije spoilerastih isječaka iz nadolazeće sezone - a za sam kraj novi big bad 3. sezone - dame i gospodo - Ra's al Ghul! (p.s. nadam se da su scenaristi završili koji tečaj/dva u međuvremenu pa da konačno vidimo malo više kvalitetnog pisanja na djelu)

fler Posted - 25/04/2014 : 22:06:10
Još uvijek tu ima nekih nebuloza (uglavnom u dijalozima, a pogotovo onima romantične prirode - nekad se baš pitam čita li netko scenarij prije snimanja), no serija se znatno popravlja kako se bliži kraj sezone.
vice Posted - 25/04/2014 : 21:57:43
Sve je to super, ali Sladeov motiv je na razini tinejdžera koji ga još nije umočija (ne pušin Mirakuru ka izliku).
Mac Posted - 25/04/2014 : 19:59:52
Kakva zadnja epizoda jebote
DzekDenijels Posted - 06/04/2014 : 22:41:53
Malo su popravili kvalitet epizoda.
Sad je na "gledljivo"...
Mac Posted - 05/04/2014 : 12:42:32
quote:
Originally posted by jang

Isabel je Terminator



blizu si, ali mislim da je već očigledno
jang Posted - 05/04/2014 : 12:32:00
Isabel je Terminator
Mac Posted - 05/04/2014 : 10:43:55
Kakva zadnja epizoda Jeste li skontali ko je Isabel? Slade mi je odličan, šta radi s njih čovjek
udarnik007 Posted - 09/03/2014 : 15:27:44
Bez obzira što mi je serija odlićna prestat ću je gledat
ako se Oli u skorije vrijeme ne spanđa s Felicity.
:)
Zlix Posted - 09/03/2014 : 03:12:53
Ova druga sezona je odlična. Svakom epizodom postaje sve bolja i bolja. A tek predstoji prava akcija.
Windwalker Posted - 08/03/2014 : 22:17:36
Svi hvalite.
Ne znam jel da dam seriji treću šansu?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000