forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 DOSADNE PJESME - STRANA A

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
ken2 Posted - 12/04/2014 : 16:03:43
dakle, konačno, konačno ono što ste s nestrpljenjem čekali
i zaboravili u međuvremenu
e pa, dok vi zaboravljate, drugi se sjete
za podsjetnik
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=38560&whichpage=1

e sad, od svih tih pjesama što smo ih spomenuli, odabrao sam 2 x 15 komada, jer ne može više, a moja stručnost ne bi smjela biti upitna
i zato, nema prigovora, a di je ova, di je ona, zašto je to tu, pa to nije dosadno, to je jedna od najboljih svih vremena a ti tako...
ipak, ima izuzetaka,
iskoristio sam svoje pravo i eliminirao s liste slijedeće stvari:
- james blunt - inače bi me žena ubila
- loosing my religion - ne može i gotovo
- smells like teen spirit - ni to ne može
- one - U2 - imaju oni bolje za listu, ova ne zaslužuje tu čast
isto tako, od nekih izvođača koji su više puta spomenuti sam odabrao najupečatljiviju
za paranoid znam da riskiram lomaču, ali to je jače od mene

slijedi strana A, a B će biti slijedeći vikend
i nastojao sam pravedno rasporediti kvalitetu
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
SnotMan Posted - 06/05/2014 : 14:11:01
Dodao bih i Nothing compares to you od shithead o conor
ken2 Posted - 05/05/2014 : 02:07:34
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by ken2

zbog uskrsa sam stranu B odgodio za slijedeći vikend


Znam da je teško strpati sve ali nemoj zaboraviti Spice Girls i ''Wannabe'' najveći šit toga vremena a možda i svih vremena.
Od ostalih kandidata tu se može svrstati Aqua - ''Barbie Girl'', Scatman John - ''I'm a Scatman'' ili ''Scatmans World'' (svejedno jer je tip bio živi očaj), Rednex - ''Cotton Eye Joe'', Corona - ''Rhythm in the Night'' i još Backstreet Boys, Ricky Martin (neda mi se tražit imena pjesama). Dance muzika je stvarno iznjedrila najveće šrotove i smatram da je to muzika za pičkice (bez uvrede bilo kome) i onaj tko se osjeća imalo muškarcem to sigurno neće slušati.
Naveo sam sve izvođače iz 90-ih godina jer ovo unazad 15-ak godina mi nije poznato pošto ne pratim ni TV ni radio ali onda sam bio 'prisiljen' jer nije bilo interneta ili neke druge zanimacije... a stripove si tada nisam mogao priuštiti.



uh, i scatman je jak, ali cotton eye joe, to je opasno po život
provjerit ću da li je spomenuta u topiku, a ako nije, smatraj da si ju ubacio na B stranu i ispravio moguću epohalnu grešku
melkajk Posted - 01/05/2014 : 00:04:31
I spin doctors - princess. He he
melkajk Posted - 30/04/2014 : 21:20:04
Mislio sam na Was not was; jedna od najizvođenijih stvari u eteru i samim time ubrojivih u ovaj topic. Time ne mislim da je stvar loša, nego da mi stalno čuči negdje u uhu. Poslušajte je. Svaki drugi jingle na radiju je sadrži

Poli Posted - 30/04/2014 : 19:43:25

U vezi Đorđija moram da se slozim sa murdocom 100 %

Majkl je najjaci

mladjo Posted - 30/04/2014 : 18:37:54
Ma ova je najbolja

mr murdoc Posted - 30/04/2014 : 17:42:02
quote:
Originally posted by melkajk

Papa was a rolling stone

Nadam se da nisi mislio na ovu verziju..





Pazljivo sa rijecima sad..

DODSFERD Posted - 29/04/2014 : 17:37:44
quote:
Originally posted by ken2

zbog uskrsa sam stranu B odgodio za slijedeći vikend


Znam da je teško strpati sve ali nemoj zaboraviti Spice Girls i ''Wannabe'' najveći šit toga vremena a možda i svih vremena.
Od ostalih kandidata tu se može svrstati Aqua - ''Barbie Girl'', Scatman John - ''I'm a Scatman'' ili ''Scatmans World'' (svejedno jer je tip bio živi očaj), Rednex - ''Cotton Eye Joe'', Corona - ''Rhythm in the Night'' i još Backstreet Boys, Ricky Martin (neda mi se tražit imena pjesama). Dance muzika je stvarno iznjedrila najveće šrotove i smatram da je to muzika za pičkice (bez uvrede bilo kome) i onaj tko se osjeća imalo muškarcem to sigurno neće slušati.
Naveo sam sve izvođače iz 90-ih godina jer ovo unazad 15-ak godina mi nije poznato pošto ne pratim ni TV ni radio ali onda sam bio 'prisiljen' jer nije bilo interneta ili neke druge zanimacije... a stripove si tada nisam mogao priuštiti.
melkajk Posted - 29/04/2014 : 16:04:18
Papa was a rolling stone
panzer Posted - 29/04/2014 : 10:07:10
Love Hurts od Nazareth
Darth Ivan Posted - 29/04/2014 : 01:30:27
Inače, trenutno u konkurenciji Dire Straitsi i Bryan Adams
Darth Ivan Posted - 29/04/2014 : 01:29:11
Da malo preokrenem rezultat u drugom smjeru...(mada neće puno značit ziher): I feel good od Jamesa Browna. Ta pjesma mi zvuči ko da ju pjeva neki nadrogirani dedek smješten u umobolnici jebote

pogotovo onaj dio na kraju: "So good, so good, I got you...WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAU!"
SnotMan Posted - 27/04/2014 : 03:31:06
Dire Straits….Chuo sam je previshe puta,mada mi se od Bryan Adamsove povracha,My humps nije muzika,
mladjo Posted - 24/04/2014 : 18:57:25
Od ovih gore su mi loše - Paranoid, Red red wine, Yellow submarine, Du du du, da da da (iako sam veliki fan grupe Police ovo je fakat loše) a uvjerljivo najgora je My humps. Osim što je pjesma kriminalna, također i lik dokazuje teoriju da koliko god para imao, ne možeš kupiti ukus. Mislm, fakat zgleda kao seljačina. I još tenisice na ono odijelo obuče. Jaoooo....

Inače, pjesma koja mi je ok, a da je u jednom trenutku već svima izlazila na uši je Always od Bon Jovija Pjesma je ok ali točno se sjećam - toliko se konstantno vrtila na MTV-u te '94 da je to bilo bolesno. Kao da su samo nju puštali

Uglavnom, glasao za My humps
ken2 Posted - 23/04/2014 : 13:08:03
zbog uskrsa sam stranu B odgodio za slijedeći vikend
a i glupo mi bilo ići dalje dok čika bane ne da svoj pravorijek
di je on, crta pa ne stigne
globinjo Posted - 17/04/2014 : 21:25:52
dire straits...dosadni za izrigat...mslo je i to reć...nisu loši ali..
Barker Posted - 17/04/2014 : 14:44:47
quote:
Originally posted by Tonto

Iako me Bon jovi opasno vukao moj glas ide za Police. Davno sam shvatio da kad bi me neko stavio na koncert Stinga moj bi se život jednostavno ugasio... od dosade.....................................................................................................................................

...............................................


i'm with tonto!
xilrion Posted - 15/04/2014 : 18:06:07
odavde definitivno misunderstood i yellow submarine.

a inače i love rock'n roll od joan jett & the blackhearts te paradise city od gunsa su neke od stvari koje jednostavno više ne mogu čut. ima toga još... enter sandman od metallice isto je izlizan do kraja...
ubacio bi i cijeli repertoar coldplaya, oasisa i stereo mc's. boooring.
ken2 Posted - 15/04/2014 : 12:46:08
quote:
Originally posted by fler

quote:
Originally posted by DKoor

Nije da pravim poop na party ali ljudi dragi da li ste vi stvarno sigurni u ovo što pišete .
Pored svakakvih sranja što se vrte po radiju i nekim nazovi top ljestvicama u ovom topiku se nalazi podosta kultnih, legendarnih te da sad ne ustrajavam na superlativima, pjesama, mislim da sam se dovoljno dobro izrazio.



Baš zato što su kultne, isfurane su toliko da ih se više naprosto (u većini slučajeva) ne može slušati.
To je ipak i kompliment, jer "svakakva sranja" koja se vrte po radiju (i generalno valjda 99% "moderne" produkcije) nisu vrijedna ni spomena - a kamoli da će ih netko stavljati na bilo kakve liste za X godina :)



fler Posted - 15/04/2014 : 11:16:04
quote:
Originally posted by DKoor

Nije da pravim poop na party ali ljudi dragi da li ste vi stvarno sigurni u ovo što pišete .
Pored svakakvih sranja što se vrte po radiju i nekim nazovi top ljestvicama u ovom topiku se nalazi podosta kultnih, legendarnih te da sad ne ustrajavam na superlativima, pjesama, mislim da sam se dovoljno dobro izrazio.



Baš zato što su kultne, isfurane su toliko da ih se više naprosto (u većini slučajeva) ne može slušati.
To je ipak i kompliment, jer "svakakva sranja" koja se vrte po radiju (i generalno valjda 99% "moderne" produkcije) nisu vrijedna ni spomena - a kamoli da će ih netko stavljati na bilo kakve liste za X godina :)
ken2 Posted - 14/04/2014 : 14:03:13
malu promjenu sam unio u listu
zabunom sam za james arthura naveo pjesmu recovery, umjesto you are nobody till somebody loves you - a ta je pravi biser i razlog zašto je baš on new entry na strani A
sada je kako treba biti
i nadam se da to ne mijenja glas koji mu je netko dao
melkajk Posted - 13/04/2014 : 16:25:03
Eee da, Nickelback - You remind me; da sam čeh koji mora u jednom komadu dovest obitelj od Budejovica do Makarske, ta stvar bi definitivno bila loš izbor za moj autoradio; OK, Calling elvis, ali samo kad je stišan...
ken2 Posted - 13/04/2014 : 13:01:51
quote:
Originally posted by Koresh

mando diao - dance with somebody

to je uvjerljivo miljama ispred svih najgorih pjesama ikada, iza nje U2 sa skoro 90% svoga repertoara



može se još konkurirati za 2-3 mjesta na B strani
samo tako

ipak, da ne bude zabune, ovo nije lista najgorih pjesama, jer bi inače od svih nabrojanih jedino black eyed peas bili konkurentni
ovo su dosadne pjesme, a teoretski dio i kako se došlo do odabira je u starom topiku, odnosno topicima, jer je bio i jedan prastari, koji je nestao u čišćenju foruma
Koresh Posted - 13/04/2014 : 12:56:46
mando diao - dance with somebody

to je uvjerljivo miljama ispred svih najgorih pjesama ikada, iza nje U2 sa skoro 90% svoga repertoara
Cromwell Posted - 13/04/2014 : 09:36:51
Pola ovih nabrojanih nisam niti znao kak zvuče pa sad preslušao s jutuba.
Zaključak je The Police. Malo mi je žao onih kojima je pjesma obilježila neki dio života. Ovo je ko da sviraju melofobni jednoprsti ljudi.

Odmah poslije toga bi mogli Black Eyed Peas. To mi dođe kao slušanje pijane luđakinje i njenog prijatelja koji ju bezuspješno pokušava okrenut.

Na trećem mjestu Stairway to heaven. Ali samo prvih 5 minuta. Ostatak može uvijek.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000