forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 KOSULJA CRVENA

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Rahazlam Posted - 07/05/2014 : 16:46:41
Evo ovako jeste ikad zamisljali zagora u kosulji druge boje??Naprimjer plava,zelena ili mozda ljubicasta,bijela crna mozda roza sta mislite jer su feri i nolita pogodili s bojom il su mogli bolje???
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
PijaniPatak Posted - 08/05/2014 : 21:50:19
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by Zagor12

Forum je otišao u kurac.



Predlog za novi topic: U koliko kuraca su otisli Zagorovi topici?

A) 100
B) 500
C) 1000
D) 10000
E) Bezbroj kuraca.



Filozofsko pitanje?
Je li bezbroj broj?



i koliko su dugi dotični?
nagor Posted - 08/05/2014 : 21:48:51
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by Zagor12

Forum je otišao u kurac.



Predlog za novi topic: U koliko kuraca su otisli Zagorovi topici?

A) 100
B) 500
C) 1000
D) 10000
E) Bezbroj kuraca.



Filozofsko pitanje?
Je li bezbroj broj?
PijaniPatak Posted - 08/05/2014 : 21:46:18
quote:
Originally posted by Zagor12

Forum je otišao u kurac.


filozofsko pitanje:

zbog intelektualaca što ćute ili budala što pričaju?
nagor Posted - 08/05/2014 : 21:44:06
On topic.

Zagorova košulja uopće ne upada u oči. Vidi ga... stopio se sa okolinom ko pingvini u božićnoj avanturi.

solar Posted - 08/05/2014 : 21:41:54
acestroke Posted - 08/05/2014 : 21:37:04
quote:
Originally posted by Zagor12

Forum je otišao u kurac.



Predlog za novi topic: U koliko kuraca su otisli Zagorovi topici?

A) 100
B) 500
C) 1000
D) 10000
E) Bezbroj kuraca.
nagor Posted - 08/05/2014 : 21:36:03
quote:
Originally posted by Zagor12

Forum je otišao u kurac.



Ma nije.
Zagor12 Posted - 08/05/2014 : 21:32:06
Forum je otišao u kurac.
Cromwell Posted - 08/05/2014 : 12:51:43
Bravo Patak!
Samo što bi mladjo u vrlo kratkom roku postao najomraženiji forumaš (ko da već sad nije). Teško je prčiju u kazalište pretvorit'.
Ipak, vjerujem da većina ljudi koji postaju u ovom podforumu imaju što reći, samo su jedni izgubili volju a drugi su se priklonili bezsadržajnoj i glasnoj većini.
Giuda Ballerino Posted - 08/05/2014 : 10:26:41
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by solar

Ovo je komotno moglo ići u sticky,



...od posete kojem sam i ja digao ruke.

Ljudi, iskulirajte malo! Pretvarate pdf Bonelli u svaštaru sa svojim fiks idejama, a sticky ZAGOR gore ko šiša. Novi topic, ako nekome nije jasno kako to funkcioniše, se otvara samo u slučaju novog izdanja, serijala, eventualno najave nečega (retko!) a ove "šta mislite ako..." pucajte u teme koje su za to stvorene:

ZAGOR sticky: topic za raspravljanje u kojem ostaje muk da vas i bog dragi vuče za jezik i u kojem vlada sveopšta debilana već mesecima

Ultimate Zagor topic: u njega stavljamo slike koje nađemo na mreži a koje će samo dva čoveka komentarisati jer je Ferri sve ređi

Novi Zagor u Italiji: naslovnice i novosti iz Italije glede omiljenog nam junaka

Neobjavljene table: solarov topic sa arhivom previewa tabli koje tek treba da izađu.

+topici koji se otvore za svako novoizašle Ludensove sveske mesečnog ritma

sve ostalo što se otvori je podjebavanje što zagorovaca, o ostalima da i ne pričam

mladjo bi trebao biti rigorozniji oko ovakvih stvari





bravo +1
Hexen Posted - 08/05/2014 : 10:07:26
quote:
Originally posted by Windwalker

quote:
Originally posted by Hexen

Kod Zagora me je uvijek živcirala ta njegova kričavost. Šulja se po šumi u crvenoj, plavoj i žutoj boji (dakle sve boje koje upadaju u oči u onom zelenilu) i onda ga nitko ne može ugledati i svi se čude kad se baci na njih sa grane.
Jednom je netko rekao da bi možda trebalo napraviti novu verziju Zagora, neku vrstu "remake-a", gdje bi bio u tamnijoj kamuflažnoj odjeći, sa crnim ratničkim bojama na licu, okrutniji, krvaviji, bez Chicota i njegovih gluposti. Ono Rambo style za odrasle. Nešto tipa Magični Vjetar + Punisher. Naravno da bi nastavio da izlazi i ovaj stari originalni Zagor, čisto da fanovi ne popizde ali ja mislim da bi novi svježiji Zagor bio odlična ideja.



A ovo?





E na to sam mislio. Znam da sam jednom vidio taj topic i tu sliku ali ga sada više nisam mogao naći. Hvala Windwalker!
PijaniPatak Posted - 08/05/2014 : 08:38:35
quote:
Originally posted by solar

Ovo je komotno moglo ići u sticky,



...od posete kojem sam i ja digao ruke.

Ljudi, iskulirajte malo! Pretvarate pdf Bonelli u svaštaru sa svojim fiks idejama, a sticky ZAGOR gore ko šiša. Novi topic, ako nekome nije jasno kako to funkcioniše, se otvara samo u slučaju novog izdanja, serijala, eventualno najave nečega (retko!) a ove "šta mislite ako..." pucajte u teme koje su za to stvorene:

ZAGOR sticky: topic za raspravljanje u kojem ostaje muk da vas i bog dragi vuče za jezik i u kojem vlada sveopšta debilana već mesecima

Ultimate Zagor topic: u njega stavljamo slike koje nađemo na mreži a koje će samo dva čoveka komentarisati jer je Ferri sve ređi

Novi Zagor u Italiji: naslovnice i novosti iz Italije glede omiljenog nam junaka

Neobjavljene table: solarov topic sa arhivom previewa tabli koje tek treba da izađu.

+topici koji se otvore za svako novoizašle Ludensove sveske mesečnog ritma

sve ostalo što se otvori je podjebavanje što zagorovaca, o ostalima da i ne pričam

mladjo bi trebao biti rigorozniji oko ovakvih stvari

adriano Posted - 08/05/2014 : 07:53:48
Zagor mora ostaviti dojam, a to ne bi mogao ako bi se uklopio u zelenilo šume.
ddeki Posted - 08/05/2014 : 07:39:30
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Hexen

Kod Zagora me je uvijek živcirala ta njegova kričavost. Šulja se po šumi u crvenoj, plavoj i žutoj boji (dakle sve boje koje upadaju u oči u onom zelenilu)


Zato bi najbolje bilo da nosi zelenu majicu, zelene hlače i zeleni šešir pa bi onda bio nevidljiv u prirodnom okruženju za sve osim za čitatelje koji drže u ruci crno-bijeli strip.



Zato u pojedinim zemljama(kao recimo u Grckoj)V.Blek ne nosi crvene, vec zelene pantalone, sto je mnogo bolje od onih drecavih crvenih...





I jedan od pokusaja menjanja Zagora:

Windwalker Posted - 08/05/2014 : 03:12:26
quote:
Originally posted by Hexen

Kod Zagora me je uvijek živcirala ta njegova kričavost. Šulja se po šumi u crvenoj, plavoj i žutoj boji (dakle sve boje koje upadaju u oči u onom zelenilu) i onda ga nitko ne može ugledati i svi se čude kad se baci na njih sa grane.
Jednom je netko rekao da bi možda trebalo napraviti novu verziju Zagora, neku vrstu "remake-a", gdje bi bio u tamnijoj kamuflažnoj odjeći, sa crnim ratničkim bojama na licu, okrutniji, krvaviji, bez Chicota i njegovih gluposti. Ono Rambo style za odrasle. Nešto tipa Magični Vjetar + Punisher. Naravno da bi nastavio da izlazi i ovaj stari originalni Zagor, čisto da fanovi ne popizde ali ja mislim da bi novi svježiji Zagor bio odlična ideja.



A ovo?

acestroke Posted - 08/05/2014 : 02:59:51
quote:
Originally posted by Opti

Ti topici o Zagoru postaju sve bizarniji. Baš me zanima kako će glasiti slijedeći. :D



Ili ovaj, "Does Zagor spit or swallow?"

(pitajte Chica)
Johnny Difool Posted - 08/05/2014 : 01:07:23
A zamisli u tom slučaju Libellus kolorce, 15 - 20 stranica čitaš i misliš nigdje Zagora, koji cukar Chico sam forsira marš, puše, stenje i vreba iz grmlja, a ono Zagi stalno pored njega, samo ga ne vidiš od zelenila.
Bemti, izgledao bi kao Robin Hood ili Kekec.

DODSFERD Posted - 07/05/2014 : 23:38:13
quote:
Originally posted by Hexen

Kod Zagora me je uvijek živcirala ta njegova kričavost. Šulja se po šumi u crvenoj, plavoj i žutoj boji (dakle sve boje koje upadaju u oči u onom zelenilu)


Zato bi najbolje bilo da nosi zelenu majicu, zelene hlače i zeleni šešir pa bi onda bio nevidljiv u prirodnom okruženju za sve osim za čitatelje koji drže u ruci crno-bijeli strip.
Hexen Posted - 07/05/2014 : 23:28:43
Kod Zagora me je uvijek živcirala ta njegova kričavost. Šulja se po šumi u crvenoj, plavoj i žutoj boji (dakle sve boje koje upadaju u oči u onom zelenilu) i onda ga nitko ne može ugledati i svi se čude kad se baci na njih sa grane.
Jednom je netko rekao da bi možda trebalo napraviti novu verziju Zagora, neku vrstu "remake-a", gdje bi bio u tamnijoj kamuflažnoj odjeći, sa crnim ratničkim bojama na licu, okrutniji, krvaviji, bez Chicota i njegovih gluposti. Ono Rambo style za odrasle. Nešto tipa Magični Vjetar + Punisher. Naravno da bi nastavio da izlazi i ovaj stari originalni Zagor, čisto da fanovi ne popizde ali ja mislim da bi novi svježiji Zagor bio odlična ideja.
DODSFERD Posted - 07/05/2014 : 22:56:20
Ja bih htio vidjeti na Zagoru kaubojski šešir, baš me zanima kako bi to funkcioniralo kada bi se prebacivao s jednog drveta na drugo.
Johnny Difool Posted - 07/05/2014 : 22:51:16
quote:
Originally posted by Opti

Ti topici o Zagoru postaju sve bizarniji. Baš me zanima kako će glasiti slijedeći. :D




Predlažem CRNE TRAPERICE?
Stvarno mi je već pun kufer Zagijevih plavih trapki, pa bih želio veliku promjenu.

markotamara Posted - 07/05/2014 : 21:43:45
to je isto kao da Ferarri obajate u zeleno
DODSFERD Posted - 07/05/2014 : 21:32:48
Sve je dobro dok se ne nađe netko tko će početi zatvarati oči.
Poli Posted - 07/05/2014 : 21:12:54

Kad nema Timbera da nam otvori (oci), tu je Rahatluk.


supermark Posted - 07/05/2014 : 20:57:54
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Opti

Ti topici o Zagoru postaju sve bizarniji. Baš me zanima kako će glasiti slijedeći. :D


Možda ovaj: ''Zamislite Zagora u hlačama druge boje''



Pa o boji remena, pa o čizmama, čarapama, gaćama.....

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000