forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 KOSULJA CRVENA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 07/05/2014 : 16:46:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Evo ovako jeste ikad zamisljali zagora u kosulji druge boje??Naprimjer plava,zelena ili mozda ljubicasta,bijela crna mozda roza sta mislite jer su feri i nolita pogodili s bojom il su mogli bolje???

izivko
Advanced Member



Germany
11692 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 07/05/2014 : 16:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Crvena je dobar izbor. Možda bi mu bolje stajala turunđi ili miškaki...

Have mercy
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 07/05/2014 : 16:58:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote


U najdaljem kutu moje sobe
uvijek me srce tiho zazebe
kada u moru cudnih stvari
nadjem jedan dio tebe

U najdaljem kutu moje sobe
mjesam san i mjesam javu
cuvam jednu kosulju tvoju
najdrazu kosulju plavu

Ponekad dugo, dugo je ljubim
ponekad cvrsto, cvrsto je stisnem
mjesto tebe, umjesto tebe
ponekad samo, samo vrisnem
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/05/2014 : 17:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ja mislim da bi mu zelena idealno stajala jer bi se uklopila u prirodni okoliš ali bih svakako ostavio žuti krug i crnog orla.
Ali boja majice se ionako ne vidi u samome stripu osim u kolor verziji od Repubblice.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 07/05/2014 : 17:02:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko



U najdaljem kutu moje sobe
uvijek me srce tiho zazebe
kada u moru cudnih stvari
nadjem jedan dio tebe

U najdaljem kutu moje sobe
mjesam san i mjesam javu
cuvam jednu kosulju tvoju
najdrazu kosulju plavu

Ponekad dugo, dugo je ljubim
ponekad cvrsto, cvrsto je stisnem
mjesto tebe, umjesto tebe
ponekad samo, samo vrisnem

Pa ta me pjesma i inspirirala za ovaj topic
Go to Top of Page

senokute
Senior Member



Germany
1367 Posts

Member since 08/01/2011

Posted - 07/05/2014 : 17:31:20  Show Profile Show Extended Profile  Send senokute a Private Message  Reply with Quote
[URL=http://www.directupload.net][/URL]

ma daj rahazlam...






Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/05/2014 : 17:37:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Eto, ovo gore bi bilo po mome ukusu iako vjerujem da sam u manjini.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 07/05/2014 : 17:49:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ja mislim da bi mu zelena idealno stajala jer bi se uklopila u prirodni okoliš ali bih svakako ostavio žuti krug i crnog orla.
Ali boja majice se ionako ne vidi u samome stripu osim u kolor verziji od Repubblice.

A na naslovnici se nevidi boja???
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/05/2014 : 18:02:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ja mislim da bi mu zelena idealno stajala jer bi se uklopila u prirodni okoliš ali bih svakako ostavio žuti krug i crnog orla.
Ali boja majice se ionako ne vidi u samome stripu osim u kolor verziji od Repubblice.

A na naslovnici se nevidi boja???


Vidi se ali ja sam daltonist pa baš ne razlikujem.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 07/05/2014 : 18:28:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je poanta da bude crven, dobro uočljiv, superhero like.

I ono zeleno-sivo zanimljivo izgleda, al Zagor je crven.
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 07/05/2014 : 18:44:42  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Zagor. Da, ponekad maštam i o Zagoru. Zamišljam ga u crvenoj majci, tvornički izlizanim trapericama, crnom odijelu bez kravate. Zamišljam ga onako slobodnog i nesputanog kako me gleda na tramvajskoj stanici. Crvenim se. Gledam u pod. Prilazi mi. Pita imam li vatre. Palim upaljač. Ruke mi drhte. Svojim njegovanim dlanovima obuhvaća moje drhtuće ruke. Govori mi nešto. Od silne buke u mojoj glavi ne čujem ništa. Kimam glavom. Odlazimo do njegove kolibe. Razgovaramo. Razumijem ga. Potpuno mu se predajem. Vodimo ljubav. Želim zapaliti cigaretu ali mi opali šamar. Čujem kako govori - još si mali za te stvari! Budim se iz sna. Bolna polucija. Izdrkam ga, obučem se i odem u školu.

fikus, 6b

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 07/05/2014 : 18:45:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Mislim da je poanta da bude crven, dobro uočljiv, superhero like.

I ono zeleno-sivo zanimljivo izgleda, al Zagor je crven.

A zuta kosulja a crveni znak??
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/05/2014 : 19:27:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Windwalker

Mislim da je poanta da bude crven, dobro uočljiv, superhero like.

I ono zeleno-sivo zanimljivo izgleda, al Zagor je crven.

A zuta kosulja a crveni znak??


A žuta košulja, žute hlače i žuta kosa pa da bude k'o Supermike

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 07/05/2014 : 19:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Ti topici o Zagoru postaju sve bizarniji. Baš me zanima kako će glasiti slijedeći. :D

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 07/05/2014 : 19:54:31  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ovo je komotno moglo ići u sticky, tamo ionako svatko može postavljati teme.



Pitam se gdje je mladjo...

Edited by - solar on 07/05/2014 19:54:53
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/05/2014 : 20:05:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Opti

Ti topici o Zagoru postaju sve bizarniji. Baš me zanima kako će glasiti slijedeći. :D


Možda ovaj: ''Zamislite Zagora u hlačama druge boje''

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16874 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 07/05/2014 : 20:12:29  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Dobar topic..........................
Go to Top of Page

MisterYES
Average Member



Bosnia and Herzegovina
559 Posts

Member since 01/10/2003

Posted - 07/05/2014 : 20:14:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit MisterYES's Homepage  Send MisterYES a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je kod većine likova (pogotovo tih koji su nastajali davno u vrijeme primitivnije štampe) na odabir boja kostima jako mnogo uticala sama štampa tj. birane su boje koje jasnije i upadljivije izlaze u štampi, maltene osnovne, CMY (K). U težnji da glavni likovi na naslovnicama što bolje ispadnu, izbjegavane su, za to vrijeme riskantne, miješane boje (za koje vidimo da su zaista loše ispadale na nekim pozadinama gdje su se oducili da ih ubace ipak; poput smeđe, ljubičaste i sl). Kada malo analiziramo sve te likove, zaista u kostimima dominiraju crvena, plava, zuta, crna...
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 07/05/2014 : 20:24:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Ovo je komotno moglo ići u sticky, tamo ionako svatko može postavljati teme.



Pitam se gdje je mladjo...

Kad smo kod toga sve moze ic u sticky onda nam topici ni netrebaju!!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/05/2014 : 20:57:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Opti

Ti topici o Zagoru postaju sve bizarniji. Baš me zanima kako će glasiti slijedeći. :D


Možda ovaj: ''Zamislite Zagora u hlačama druge boje''



Pa o boji remena, pa o čizmama, čarapama, gaćama.....
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37358 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/05/2014 : 21:12:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Kad nema Timbera da nam otvori (oci), tu je Rahatluk.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/05/2014 : 21:32:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Sve je dobro dok se ne nađe netko tko će početi zatvarati oči.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 07/05/2014 : 21:43:45  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
to je isto kao da Ferarri obajate u zeleno

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 07/05/2014 : 22:51:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Opti

Ti topici o Zagoru postaju sve bizarniji. Baš me zanima kako će glasiti slijedeći. :D




Predlažem CRNE TRAPERICE?
Stvarno mi je već pun kufer Zagijevih plavih trapki, pa bih želio veliku promjenu.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/05/2014 : 22:56:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ja bih htio vidjeti na Zagoru kaubojski šešir, baš me zanima kako bi to funkcioniralo kada bi se prebacivao s jednog drveta na drugo.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Hexen
New Member



Croatia
190 Posts

Member since 22/02/2011

Posted - 07/05/2014 : 23:28:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Hexen a Private Message  Reply with Quote
Kod Zagora me je uvijek živcirala ta njegova kričavost. Šulja se po šumi u crvenoj, plavoj i žutoj boji (dakle sve boje koje upadaju u oči u onom zelenilu) i onda ga nitko ne može ugledati i svi se čude kad se baci na njih sa grane.
Jednom je netko rekao da bi možda trebalo napraviti novu verziju Zagora, neku vrstu "remake-a", gdje bi bio u tamnijoj kamuflažnoj odjeći, sa crnim ratničkim bojama na licu, okrutniji, krvaviji, bez Chicota i njegovih gluposti. Ono Rambo style za odrasle. Nešto tipa Magični Vjetar + Punisher. Naravno da bi nastavio da izlazi i ovaj stari originalni Zagor, čisto da fanovi ne popizde ali ja mislim da bi novi svježiji Zagor bio odlična ideja.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000