forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Saguaro

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Tornadomaster Posted - 10/03/2012 : 09:05:32
For the last few years, the only brand new material Italian publisher Sergio Bonelli Editore have published have been mini-series.

But now, a month after the death of Sergio Bonelli, the publisher that still bears his name is to start a new ongoing comic book, entitled Saguaro. Written by Disney Comics Italy writer Bruno Enna, it will tell the story of a federal agent who looks after Native American reservations. Set in the seventies, the comic is named after a southern Arizonan cactus. The first arc will be drawn by Fabio Valdambrin.

For a company that has certainly published a fair few traditional Western comics over the years, including the 60+ year running Tex Willer, this is a bit of a twist on the genre.

Looks like it's a brave new frontier for Sergio Bonelli Editore. Saguaro starts ina may.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
goghy Posted - 17/06/2016 : 17:45:43
Kad je topic već tu, jel ima vijesti o trojci?!
nagor Posted - 17/06/2016 : 15:53:00
Ovaj trailer ima nekako vibru Saguara...

solar Posted - 30/10/2015 : 21:56:10
Giuda, mislim da pretjeruješ, jer je u isto vrijeme Sergio odobrio "Le Storie", "Orfane" i "Dragonera" - tri pogotka i jedan promašaj, to uopće nije loše.
Gledajući iz ove perspektive, Sergio je ostao deset godina predugo na čelu, ali nisu mu zato sve odluke bile loše.
Giuda Ballerino Posted - 30/10/2015 : 20:49:48
Bruno Enna je autor kakav danas fali Dylanu, on je uvijek imao tu pricu koja se trazila u kasnijoj fazi DD serijala. Ali ovdje je potpuno promasio, nikako mi nije jasan ovaj junak i ovaj strip, kontam da je Sergio poblesavio u stare dane pa ovako zamisljao buducnost svoje kuce.

Edit: Ali zalosno je sto Sergio nije poblesavio vec bio savrseno bistar, jednostavno vrijeme ga je potpuno pregazilo i nije imao pojma da radi smijesne poteze kao ovaj Saguaro.
DODSFERD Posted - 30/10/2015 : 20:41:43
Onda je čudno da se za toliko vremena nije rasprodala prva knjiga.
Ljudi kukaju da ima malo novih serijala a kada im se ponudi onda ne kupuju.
sergej773 Posted - 30/10/2015 : 19:01:35
quote:
Originally posted by DODSFERD

A koliki je uopće tiraž, u prvoj knjizi ništa ne piše.


300
DODSFERD Posted - 30/10/2015 : 18:29:08
A koliki je uopće tiraž, u prvoj knjizi ništa ne piše.
zlatan bihac Posted - 30/10/2015 : 18:04:13


evo i ovdje, u ovom podforumu..drago mi je što serijal ide kod nas dalje i za nadati se da će ići do kraja..valjda će i prodaja biti ok, jer mi nikako nema logike da se izdanja od 20-30 eura rasprodaju za dan ili dva a da ovo od nekih 8 eura teško ide...još jednom pohvale PP na izdanju.
going going Posted - 28/06/2015 : 15:22:49
Je l se zna barem okvirno kada bi trebalo da izadje druga knjiga? Pre Salona stripa ili?
legaz Posted - 20/03/2015 : 20:57:25
Sada sam i video gore da je zadnja epizoda 35. Moj previd. Ali koliko vidim ona nije još izašla.Trebal bi ovih dana.
Giuda Ballerino Posted - 20/03/2015 : 20:46:12
Ne postoji broj 36, tu pricu nitko nece citati, srecom.
DODSFERD Posted - 20/03/2015 : 20:36:11
Stvarno ne znam zašto izdavači objavljuju serijal kada znaju da je toliko loš, samo uzalud bacaju pare.
going going Posted - 20/03/2015 : 20:27:48
Kad sam napisao razocaravajuc, mislio sam na reakcije Italijanske publike.
Meni je serijal vrlo dobar, treca epizoda mi je odlicna, ali vidim da se kod Italijana nije primilo.
legaz Posted - 20/03/2015 : 20:25:14
quote:
Originally posted by Colt

Kraj je katastrofalan, ne znam ko je to uopšte odobrio. Sramno.



Stari dobri Colt. Sve okrene na sprdnju. Pa kraj je u 36 broju ako se ne vram a sada krajem marta izlazi 35.
Colt Posted - 20/03/2015 : 20:23:15
Kraj je katastrofalan, ne znam ko je to uopšte odobrio. Sramno.
going going Posted - 20/03/2015 : 20:17:46
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by going going

Sta kazu Italijani, jel citao neko kraj Saguara, kakav im je?



Stavite Spoiler ako ćete o radnji .




Ne interesuje me radnja i spolieri i ja pratim Pheonixovo izdanje, nego me interesuje ovako da li valja ista ili je razocaravajuc kao i ostatak serijala?
Dwayne_Looney Posted - 20/03/2015 : 20:07:52
quote:
Originally posted by going going

Sta kazu Italijani, jel citao neko kraj Saguara, kakav im je?



Stavite Spoiler ako ćete o radnji .
going going Posted - 20/03/2015 : 20:00:06
Sta kazu Italijani, jel citao neko kraj Saguara, kakav im je?
Poli Posted - 28/02/2015 : 14:04:15

Ili dodatke. :D

DODSFERD Posted - 28/02/2015 : 13:25:15
Trebali su nekako navući još jednu da bude ravno 3 sezone, sada će zadnja knjiga od Phoenix Pressa imati 2 epizode.
solar Posted - 28/02/2015 : 13:14:15
quote:
Originally posted by zlatan bihac


broj 35.

nekako se i po ovoj naslovnoj može vidjeti da je kraj blizu...


Ovo je zadnja epizoda serijala, nema više.
going going Posted - 25/02/2015 : 17:31:05
quote:
Originally posted by DODSFERD

Previše su forsirali Siniscalchija na serijalu, ovo mu je 8. epizoda koju je radio a kada se tome pridodaju 4 od Barlette možda je to jedan od razloga slabe prodaje i skorog gašenja.
Kada ti trećinu epizoda rade takvi crtači to je ipak previše i ne možeš očekivati pozitivne rezultate.



Slazem se za Siniscalchija ni meni on nije omiljen crtac. Barletta mi je u redu ali nisu trebali da daju toliko posla Siniscalchiju.
DODSFERD Posted - 25/02/2015 : 13:12:36
Previše su forsirali Siniscalchija na serijalu, ovo mu je 8. epizoda koju je radio a kada se tome pridodaju 4 od Barlette možda je to jedan od razloga slabe prodaje i skorog gašenja.
Kada ti trećinu epizoda rade takvi crtači to je ipak previše i ne možeš očekivati pozitivne rezultate.
Poli Posted - 25/02/2015 : 13:03:07

uz gornju naslovnicu ...


Saguaro and Nastas Begay: blood brothers, linked by fate!

SAGUARO 35
Frequency: monthly
OLTRE L'ORIZZONTE (BEYOND THE HORIZON)
Release: 25/03/2015
Plot: Bruno Enna
Script: Bruno Enna
Artwork: Luigi Siniscalchi
Cover: Davide Furnò

"The spirits talked, and the true is unveiled now. For Saguaro, it’s reckoning time. It is clear now that his fate is closely linked to Nastas Begay. And the turning of events forces the two “blood brothers” to cross path, for the last time."









legaz Posted - 25/02/2015 : 10:24:35
Ala je dobra naslovnica.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000