forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 240 - Bijeg u preriju

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 19/09/2014 : 10:10:54
Scenarij: Marcello Toninelli
Crtež: Franco Donatelli
Naslovnica: Gallieno Ferri

Original #233 - Recenzija

26.09.14. u snk
27.09.14. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
velka031 Posted - 28/09/2014 : 20:32:59
quote:
Originally posted by DODSFERD

Mislio sam na prošlu epizodu od Laurentija... od Della Monice sam čitao nekoliko epizoda prije 5-6 godina gdje mi je bio onako prosječan, nadam se da je napredovao u ovoj novoj koju tek trebam uzeti.



Della Monica je trenutno među najboljim crtačima u ekipi... Vjerojatno i najbolji koji ne slijedi Ferrijev stil. Rubinija više ne računam
Josip2000 Posted - 28/09/2014 : 20:16:23
Ja sam bio u SNK jučer (27.9) i još nije bilo tog nastavka....dok jest na kioscima.
DODSFERD Posted - 27/09/2014 : 23:02:37
Mislio sam na prošlu epizodu od Laurentija... od Della Monice sam čitao nekoliko epizoda prije 5-6 godina gdje mi je bio onako prosječan, nadam se da je napredovao u ovoj novoj koju tek trebam uzeti.
velka031 Posted - 27/09/2014 : 20:56:07
quote:
Originally posted by DODSFERD

Život je lijep kada je u pitanju extra serija ali s vremenom ga zasjeni neki otpadak iz redovne.



Evo sada se poklopilo da su u obje edicije "vani" lijepa izdanja... Nije valjda da ne voliš Della Monicu?
DODSFERD Posted - 27/09/2014 : 20:41:46
Život je lijep kada je u pitanju extra serija ali s vremenom ga zasjeni neki otpadak iz redovne.
velka031 Posted - 27/09/2014 : 20:35:52
Uh, ja ću ga valjda sutra kupiti... To su trenuci kada je život stvarno lijep. Ove Zagorove epizode uvijek će mi biti najdraže.
ivan_micic Posted - 27/09/2014 : 09:03:07
na kioscima, koja navala sjećanja
kris77 Posted - 21/09/2014 : 13:31:24
Stvarno su bili šampioni sa tim preskakanjem, preslagivanjem ili šta već naslovnica. Inače, ovo je moja prva epizoda Zagora koju sam pročitao u životu, 8 godina mi beše, ležim u bolničkom krevetu zbog upale pluća, a tata mi donese Brodolom na Misuriju. Jedva sam čekao nastavak, odnosno ovu svesku, tada to beše Žrtva Ki-Noah da vidim šta se desilo dalje. Mada sam početak priče Opklada za strah pročitao tek nakon godinu, dve.
velka031 Posted - 20/09/2014 : 22:46:39
Da, Winter Snake u prosincu, jos jedan odlican strip iz tog razdoblja...
roby05 Posted - 20/09/2014 : 22:05:14
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by wolf

Ovim ritmom Pećina mumija mogla bi nas razveseliti krajem godine.

Daj Boze,ali mislim da ostajemo pri mjesecnom ritmu.Prosli broj je isto izasao krajem mjeseca,osmog.
Posto izdavac preslaze redove,sad bi valjalo da Tromislavski najavi Mister No-a ili Tim i Dastija.



Pa tim ritmom prvi dio priče o Pećini mumija bi i trebao izaći u prosincu. S obzirom da je ovomjesečno izdanje izvorno br. 233 taman za tri mjeseca izaći će br. 236 La grotta delle mummie.


Jest,u pravu si,moja greska.Trebali bi dobit jos taj jedan broj,13-i,u ovoj godini.
velka031 Posted - 20/09/2014 : 20:17:07
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by wolf

Niste razumjeli što sam napisao. Rekoh da se čudim kako na ovom stripu nisu kemijali s naslovnicama, što im je bio običaj.


a krivi si što nisi napisao naslovnicom a ne naslovnicama kad si mislio samo za ovaj strip.



formalno da, logično ne.
jer napisao je covjek "da se čudi", a da je mislio da nisu inače brljavili, kako bi se onda čudio da nisu brljavili ovdje????



Sve što sam napisao napisano je s razlogom. Naslovnice zato jer se post odnosi na cijelu priču u izdanju ZS (775 i 776), u kojoj nisu brljavili s naslovnicama. Nisu ni u idućoj priči s dvojnikom, ali zato jesu u slijedećoj s Veribadom, pa kasnije Nepoznati svijet... Inače mi je, kad su u pitanju Dnevnikove brljavije sa Zagorovim naslovnicama, najmrskije što su ubacili onu smiješnu naslovnu u ZS 942 (ista kao i u ZS 815). A izbacili možda i najbolju od svih originalnih u toj priči.



I meni je bas ta izbacena najbolja... Ziva steta, ali docekat cemo mi to
Fiju Posted - 20/09/2014 : 19:07:58
quote:
Originally posted by piquet

slijedeća naslovnica ove priče nije objavljena kod nas...





Rekao bih da je i dobro sto nije objavljena jer bas spoila rasplet price...

Prve tri epizode sam kao klinac citao, a zadnju epizodu sam tek prije par godina uspio procitati, i to mi je bila jedna od najvecih misterija - identitet tajanstvenog ubojice :)
wolf Posted - 20/09/2014 : 17:28:10
quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by wolf

Ovim ritmom Pećina mumija mogla bi nas razveseliti krajem godine.

Daj Boze,ali mislim da ostajemo pri mjesecnom ritmu.Prosli broj je isto izasao krajem mjeseca,osmog.
Posto izdavac preslaze redove,sad bi valjalo da Tromislavski najavi Mister No-a ili Tim i Dastija.



Pa tim ritmom prvi dio priče o Pećini mumija bi i trebao izaći u prosincu. S obzirom da je ovomjesečno izdanje izvorno br. 233 taman za tri mjeseca izaći će br. 236 La grotta delle mummie.
wolf Posted - 20/09/2014 : 17:20:05
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by wolf

Niste razumjeli što sam napisao. Rekoh da se čudim kako na ovom stripu nisu kemijali s naslovnicama, što im je bio običaj.


a krivi si što nisi napisao naslovnicom a ne naslovnicama kad si mislio samo za ovaj strip.



formalno da, logično ne.
jer napisao je covjek "da se čudi", a da je mislio da nisu inače brljavili, kako bi se onda čudio da nisu brljavili ovdje????



Sve što sam napisao napisano je s razlogom. Naslovnice zato jer se post odnosi na cijelu priču u izdanju ZS (775 i 776), u kojoj nisu brljavili s naslovnicama. Nisu ni u idućoj priči s dvojnikom, ali zato jesu u slijedećoj s Veribadom, pa kasnije Nepoznati svijet... Inače mi je, kad su u pitanju Dnevnikove brljavije sa Zagorovim naslovnicama, najmrskije što su ubacili onu smiješnu naslovnu u ZS 942 (ista kao i u ZS 815). A izbacili možda i najbolju od svih originalnih u toj priči.
DOMI Posted - 20/09/2014 : 10:54:13
koliko toga ima o Zagoru....
Tintilinic Posted - 20/09/2014 : 02:56:42
Dobra naslovnica, ali ipak ne kao ova prije.
teller Posted - 19/09/2014 : 22:00:56
A ja tim i dastiju.
Kojot Posted - 19/09/2014 : 21:44:18
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by wolf

Ovim ritmom Pećina mumija mogla bi nas razveseliti krajem godine.

Daj Boze,ali mislim da ostajemo pri mjesecnom ritmu.Prosli broj je isto izasao krajem mjeseca,osmog.
Posto izdavac preslaze redove,sad bi valjalo da Tromislavski najavi Mister No-a ili Tim i Dastija.



O cemu se radi, kakvo preslagivanje redova? I ja se nadam pilotu



I ja se nadam pilotu
jaki Posted - 19/09/2014 : 21:39:44
nisam ni pomislio da ti se miješam u tvoj fetiš.
samo ti nastavi dalje.
Curunir Posted - 19/09/2014 : 21:36:32
da, imam veoma malo vremena, život tako određuje...
no moram se javiti na gluposti koje ti započneš.
preuzeo si ulogu jezičnog stručnjaka, a ruku na srce, na prilično si niskim razinama...
jaki Posted - 19/09/2014 : 21:26:28
baš sam ovo popodne pričao o tebi.na pitanje javljaš li se po forumu ja sam odgovorio-rijetko a i kad se javi to su neke gluposti
Curunir Posted - 19/09/2014 : 21:21:21
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by wolf

Niste razumjeli što sam napisao. Rekoh da se čudim kako na ovom stripu nisu kemijali s naslovnicama, što im je bio običaj.


a krivi si što nisi napisao naslovnicom a ne naslovnicama kad si mislio samo za ovaj strip.



formalno da, logično ne.
jer napisao je covjek "da se čudi", a da je mislio da nisu inače brljavili, kako bi se onda čudio da nisu brljavili ovdje????
velka031 Posted - 19/09/2014 : 21:12:55
quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by wolf

Ovim ritmom Pećina mumija mogla bi nas razveseliti krajem godine.

Daj Boze,ali mislim da ostajemo pri mjesecnom ritmu.Prosli broj je isto izasao krajem mjeseca,osmog.
Posto izdavac preslaze redove,sad bi valjalo da Tromislavski najavi Mister No-a ili Tim i Dastija.



O cemu se radi, kakvo preslagivanje redova? I ja se nadam pilotu
roby05 Posted - 19/09/2014 : 18:43:35
quote:
Originally posted by wolf

Ovim ritmom Pećina mumija mogla bi nas razveseliti krajem godine.

Daj Boze,ali mislim da ostajemo pri mjesecnom ritmu.Prosli broj je isto izasao krajem mjeseca,osmog.
Posto izdavac preslaze redove,sad bi valjalo da Tromislavski najavi Mister No-a ili Tim i Dastija.
wolf Posted - 19/09/2014 : 14:01:31
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by wolf

Niste razumjeli što sam napisao. Rekoh da se čudim kako na ovom stripu nisu kemijali s naslovnicama, što im je bio običaj.


a krivi si što nisi napisao naslovnicom a ne naslovnicama kad si mislio samo za ovaj strip.



OK, prof. Ladan

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000