forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 HO HO HO - Praznici nam stizu

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Caleb Posted - 01/12/2013 : 13:42:20




Stizu nam praznici. Planirate li vec kako cete ih provesti? Slavite li uopste Novu godinu?
Kod mene, nekako u ovo vreme krene ta NG euforija, voli da vidim ukrasen grad, bozicnu/ng jelku, imam obocaj da svake godine kitim stan i drvo.. volim ovaj period godine. Ali, ta euforija jednostavno splasne kada sat otkuca 12 sati i nekako mi od tog trena sve postane sivo i depresivno.

A vama?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Mrkva Posted - 24/12/2016 : 21:11:42
Hvala, ivi skoj! I tebi i tvojoj dami sve najbolje, a svaka cast sto ti cuga popravlja osobnost, ima nas s kojima je obrnuto :D (iako kazes da si naporan kad popijes, ne vjerujem jer mi se cini da te ona zeli napiti)
Evo i ja cu ovdje jos posebno cestitati Charlie, filozofkinji i kraljici :) i svim ljudima dobre volje, naravno!
ivi skoj Posted - 24/12/2016 : 17:28:54
Sve najbolje svima, a pogotovo Charliti i Mrkvi.



Pohvali bi svoju najbolju polovicu koja se brine da ne ostanem žedan i pribran preko blagdana, pa dovuće zalihe.
Trezan sam naporan, a tek kad popijem...
Svaka joj čast na trudu.
Inače slika se zove izbacite uljeza.
Poli Posted - 24/12/2016 : 16:40:40








Risar_69 Posted - 24/12/2016 : 00:15:09
Sve dobro i lijepe praznike poštenim radnim ljudima, mir, poštovanje i volite svoje najbljiže, družite se sa voljenim i pozitivnim ljudima i pazite na svoje zdravlje, pa puno smijeha i dobre volje u narednoj godini
Mrkva Posted - 18/12/2016 : 18:39:22
Simpatična lady. Inače, i ja sam jučer pohodila te adventske aktivnosti, ali u Procaffeu nije bilo mjesta ni za lijek pa smo otišli u neki...Sunčani sat. Ili Sunčanu stranu ili tako nešto. Konobar spektakularno ljubazan, svaka mu čast.
Pokazala bih vam i svoj rumeni nos pod borom, ali ne zelim da King Warrior pomisli da ga pokušavam zbariti :)

A evo i moj magnetni adventski kalendar govori da se bliziiiii:



ivi skoj Posted - 18/12/2016 : 17:28:38
Bio jučer u centru da dohvatim komadić blagdanskog ozračja.
Gužva neviđena, čeverored, borba za selfi i ulaz u tunel.
Simpa je, samo malo prehladno za moj ukus, plus malo teže pronalaženje mjesta za popiti ponešto toplo.
Između ostalog popili i pojeli kolače u Procaffeu u Tkalči i mogu reći da su zbilja odlični.
Već dugo nisam negdje pojeo tako nešto dobro.



Znači tu se isplati prošetati i počastiti, a tamo gdje sam bio zgrožen kvalitetom i uslugom zadržat ću za sebe, jer zakaj bi samo ja popušio.
Risar_69 Posted - 25/11/2016 : 00:32:30
hohoho, kod nas več traju od 15 sa svijetlom po gradu "smrečicom" zvanom Melanija sa trošenjem i ostalim potrošačkim glupostima. več mjesec dana prije, si morš mislit samo da se što više troši...
Just_Charlie Posted - 24/11/2016 : 23:40:23
pripreme počele za blagdanske profilne, što još čekate?

Just_Charlie Posted - 24/11/2016 : 00:51:52
Samo podsjećam, da ne bi bilo nismo znali i novu temu otvarali :)

Moj gradić ima jednu jako jadnu, tužno okićenu jelku i neće biti ništa raskošnija nakon što građevine same dovrše kićenje doniranim kuglicama. Tako je svake godine. Tuga je to, živjeti u gradu u kom na božićno vrijeme poput djevojčice sa šibicama zavirujem kroz ovaj prozorčić u svijet lijepo okićenih jelki brojnim raskošnim kuglicama i lampicama. I moram poći u taj svijet, ne bih li i ja te dane Adventa uživo doživjela i bila bar na tren sretna, baš poput djeteta.
igor 12 Posted - 29/12/2015 : 18:14:59
imaš ih hrpu na gornjem gradu,nećeš fulat bilo koji da odabereš.a ako se nabrusiš na ćevape,preporučam restoran u sklopu džamije u folnegovićevom ili čingać.nisu baš centar ali nisu ni daleko.isplati se

nagor Posted - 29/12/2015 : 18:00:26
Super, Importane garaža mi paše. Hvala. ;)


Može li koja preporuka za kakav dobar restoran u centru?
igor 12 Posted - 29/12/2015 : 17:52:20
garaža importane ili langić.5 odnosno 4kn po satu


nagor Posted - 29/12/2015 : 17:23:36
Može li mi netko reći di se isplati parkirati na par sati u Zagrebu? Da nije predaleko od Jelačića, odnosno centra.
Just_Charlie Posted - 27/12/2015 : 11:57:24
hahaha..ovo me nasmijalo od srca

tinton Posted - 25/12/2015 : 13:10:23
Svima sretan božić!
lwood Posted - 25/12/2015 : 13:07:12
Sritan Božić svima a ne samo njima
Zlotvor Posted - 25/12/2015 : 12:41:31
Sretan i blagoslovljen Božić svim dragim kolegama forumašima koji slave i njihovim obiteljima.
ivi skoj Posted - 24/12/2015 : 19:24:53
Ne čita, ali gleda Arrow i Gotham pa se valjda i to broji u ova teška vremena.
Inače ove godine je lažni bor manje stradao nego prošle što je pozitivan pomak

Risar_69 Posted - 24/12/2015 : 00:46:47
Svaka čast Ivi Skoj druga žena na stripovima, bar se nadam, da i ženski rod čita stripove
ivi skoj Posted - 23/12/2015 : 23:19:53
Žena ne zna odojka ispeći, ali sa kolačima nema problema.
Zato kad smo gladni ne jedemo meso nego kolače.

Ovo je tek zagrijavanje pećnice.
tihomirduras Posted - 23/12/2015 : 23:02:38
izgleda vrlo primamljivo mljac, mljac
ivi skoj Posted - 23/12/2015 : 22:59:51


počelo je, počelo


Just_Charlie Posted - 17/12/2015 : 21:01:01
Slikom i rječju o Krampusima

In Central European lore, the Krampus is a horned, devil-like creature that visits naughty children on Christmas.I

http://boredomtherapy.com/krampus-on-christmas/
Just_Charlie Posted - 17/12/2015 : 20:50:24
Pogledajte ove lijepe, stare, ruske Novogodišnje čestitke..neke posebne emocije bude.

http://rbth.com/multimedia/pictures/2014/12/30/not_merry_christmas_but_happy_new_year_best_soviet_postca_42361

Not "Merry Christmas", but "Happy New Year": Best soviet postcards
The Soviet Union and Russia are known for many New Year traditions: one of them is sending New Year cards to friends and relatives in other towns and cities
Just_Charlie Posted - 16/12/2015 : 21:51:54
Nije rano, ne?
Da se ne otvara nova tema, podsjećam, preduhitrim..


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000